نصاب کولر گازی در کرج

“خدمت از ما” در حال حاضر این سرویس را در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، اهواز، بوشهر، بندرعباس و کیش ارائه می دهد.

02162829000
نصاب کولر گازی در کرج

چرا “خدمت از ما” را انتخاب کنم؟

اعزام سریع متخصص به محل شما

تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

عیب یابی دقیق و اجرای درست کار

استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات

ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما

پیگیری از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

ثبت رایگان سفارش

نصاب کولر گازی در کرج

نصاب کولر گازی در کرج نصاب کولر گازی در کرج کولر گازی نصاب کولر گازی در کرج کولر گازی اجنرال نصاب کولر گازی در کرج کولر گازی جنرال نصاب کولر گازی در کرج كولر گازي اجنرال نصاب کولر گازی در کرج کولر گازی پرتابل نصاب کولر گازی در کرج کولر گازی ال جی نصاب کولر گازی در کرج نمایندگی کولر گازی اجنرال نصاب کولر گازی در کرج نمایندگی رسمی کولر گازی اجنرال نصاب کولر گازی در کرج تعمیر کولر گازی نصاب کولر گازی در کرج نصب کولر گازی نصاب کولر گازی در کرج نمایندگی کولر گازی جنرال نصاب کولر گازی در کرج نمایندگی اجنرال نصاب کولر گازی در کرج کولر گازی ایستاده نصاب کولر گازی در کرج كولر گازي نصاب کولر گازی در کرج کولر گازی اجنرال اینورتر نصاب کولر گازی در کرج نمایندگی کولر گازی ال جی نصاب کولر گازی در کرج تعمیرات کولر گازی نصاب کولر گازی در کرج کولر جنرال نصاب کولر گازی در کرج كولر گازي جنرال نصاب کولر گازی در کرج تعمیر کولر گازی در کرج نصاب کولر گازی در کرج نمایندگی کولر گازی سامسونگ در کرج نصاب کولر گازی در کرج تعمیر پکیج در کرج نصاب کولر گازی در کرج شارژ گاز کولر گازی در کرج نصاب کولر گازی در کرج سرویسکار کولر گازی نصاب کولر گازی در کرج نمایندگی کولر گازی بوش در کرج نصاب کولر گازی در کرج نصب کولر گازی اجنرال در کرج نصاب کولر گازی در کرج نصاب کولر گازی در کرج

 

نصب کولر گازی در کرج را به دست حرفه ای ها بسپارید

نصاب کولر گازی در کرج با توجه به نو شدن خانه و یا تعویض کولر آبی به کولر گازی مورد توجه قرار میگیرد. همه ما برای فرار از گرمای تابستان به کولر گازی پناه می بریم. اما اولین اقدام بعد از خرید کولر گازی پیدا کردن یک نصاب مطمئن است.

اگر در کرج هستید و به تازگی کولر گازی خریده اید یا می خواهید آن را جابجا کنید، نصاب کولر گازی در کرج را چگونه می یابید؟ آیا برای نصب کولر گازی در کرج ساعت ها را صرف گشتن نصاب کرده اید؟”خدمت از ما” با در دست داشتن متخصص ترین تیم تعمیرکار کولر گازی در کرج کلیه خدمات تعمیر، سرویس و نصب کولر گازی در کرج را برای شما انجام می دهد.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نصب کولر گازی در کرج در فضای وب خوانده می شود بیشتر درباره موارد زیر است:

 • نمایندگی کولر گازی سامسونگ در کرج
 • تعمیر پکیج در کرج
 • آموزشگاه کولر گازی در کرج
 • سرویسکار کولر گازی
 • شارژ گاز کولر گازی در کرج
 • نمایندگی کولر گازی بوش در کرج
 • نصب کولر گازی اجنرال در کرج

 


سوالات متداول مشتریان نصب کولر گازی در کرج

 • چه خدماتی برای نصب کولر گازی در کرج ارائه می شود؟
 • دستمزد نصاب کولر گازی در کرج بر چه اساس تعیین می شود؟
 • چرا باید کار نصب کولر گازی را به متخصص سپرد؟
 • از چه طریقی برای نصب کولر گازی در کرج اقدام کنیم؟
 • امکان نصب کدام برند کولر گازی در “خدمت از ما” وجود دارد؟
 • سفارش خدمات نصب کولر گازی در کرج به چه روشی است؟

 

نصاب کولر گازی در کرج

 

چه خدماتی برای نصب کولر گازی در کرج ارائه می شود؟

 • جا به جایی و نصب کولر گازی اینورتر
 • جا به جایی و نصب کولر گازی اسپیلت
 • جا به جایی و نصب کولر گازی پنجره ای
 • جا به جایی و نصب کولر گازی ایستاده
 • جا به جایی و نصب کولر گازی پرتابل
 • شارژ کولر گازی اسپیلت و پنجره ای

در چه صورت به یک نصاب کولر گازی نیاز داریم؟

معمولا افراد بعد از خرید کولر گازی جدید، از نمایندگی کولر گازی همان برند برای نصب کمک می گیرند. اما اگر قصد جا به جایی کولر گازی و نصب آن در جای دیگری دارید، می توانید از خدمات نصب کولر گازی در کرج “خدمت از ما” استفاده کنید.

 • در نظر داشته باشید تمامی نصاب های “خدمت از ما” به کار تعمیر و سرویس کولرگازی در کرج نیز تسلط دارند. پس در صورتی که کولر گازی به تعمیر نیاز داشته باشد، نام “خدمت از ما” را به یاد داشته باشید.

 

دستمزد نصاب کولر گازی در کرج چگونه محاسبه می شود؟

در “خدمت از ما” هزینه نصب کولر گازی به صورت لیست قیمت از سوی اتحادیه تعیین می شود. این موارد شامل دستمزد نصاب کولر گازی در کرج که خود شامل سختی کار، تعداد ساعات کاری و هزینه ی شارژ اولیه گاز کولر می شوذ. هم چنین ممکن است هزینه های احتمالی در پروژه های مختلف به وجود آید. به عنوان مثال سیم کشی و برق کشی، لوله کشی، تعویض فیوز و کنتور برق.


 

چرا باید کار نصب کولر گازی را به متخصص سپرد؟

مانند هر کار دیگری بهتر است نصب کولر گازی در کرج را به دست متخصص آن سپرد. اگر این کار دقیق و درست انجام شود تا چندین سال به هیچ تعمیرکار کولرگازی نیاز نخواهد بود. محاسبه دقیق محل قرارگیری پنل های داخلی و خارجی، جلوگیری از وارد شدن صدمه به فیوز برق، افزایش بهره کولر گازی، سیم کشی مناسب از وظایف نصاب کولر گازی در کرج است.


 

مشکلاتی که با نصب کولر گازی به صورت غیراصولی به وجود می آید!

اگر نصب کولر گازی درست انجام نشود و تراز نباشد مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. در این صورت باید برای تعمیر کولر گازی در کرج فورا اقدام کنید.

 • چکه کردن و نشتی آب از کولر گازی
 • اختلال در تنظیمات درجه هوا
 • افت راندمان سرمایش کولر گازی
 • توزیع نامناسب مبرد در کویل دستگاه
 • تخلیه آب تقطیر شده  به صورت نامناسب

 

نصب کولر گازی در کرج

 

امکان نصب کدام برند کولر گازی در “خدمت از ما” وجود دارد؟

قبل از اینکه در مورد برندها صحبتی داشته باشیم بهتر است بدانید که نصب انواع کولر گازی یکسان است. یک نصاب کولر گازی با توجه به اینکه اطلاعات و دانش گسترده در مورد تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی دارد، می تواند به شیوه درست و طبق استاندارد به نصب کولر گازی بپردازد. پس نگران برند کولر گازی خود نباشید.

 • نصب کولر گازی ال جی در کرج
 • نصب کولر گازی سامسونگ در کرج
 • نصب کولر گازی اجنرال در کرج
 • نصب کولر گازی اسپیلت پرتابل
 • نصب کولر گازی گری در کرج
 • نصب کولر گازی پرتابل در کرج
 • نصب کولر گازی دوو در کرج و دیگر برندها

 


راه های ثبت سفارش نصب کولر گازی در کرج

اگر روی دکمه فرم درخواست اینترنتی کلیک کنید مستقیما به صفحه ثبت سفارش خدمات وصل می شوید. در این فرم با مشخص کردن و انتخاب روز، ساعت و مکان انجام کار می توانید سفارش خود را اختصاصی و به صورت رایگان در “خدمت از ما” ثبت کنید. از زمان ثبت سفارش تا اتمام کار، تیم پشتیبانی “خدمت از ما” همراه شما است.

با نصب اپلیکیشن “خدمت از ما” علاوه بر ثبت سفارش خدمات سرمایشی به بیش از 200 خدمت دیگر نیز دسترسی خواهید داشت.

اگر برای شما ثبت درخواست از طریق تماس تلفنی راحت تر است می توانید با شماره سراسری درج شده تماس بگیرید.

 

call
تماس برای ثبت درخواست
02162829000

 


مشکلات عمومی کولر گازی

 

فیلتر هوا کثیف است

یکی از قطعاتی که تمیز نبودن آن در عملکرد کولر گازی تاثیر گذار است و بازده کولر گازی را پایین می آورد، فیلتر کولر گازی است. سعی کنید هر چند وقت یکبار فیلتر کولر گازی را تمیز کنید و هنگام سرویس کولر گازی می توانید فیلتر آن را هم تمیز نمایید ( بسته به نوع محیط دارد اگر از کولر گازی در آشپزخانه و یا نزدیکی آشپزخانه استفاده می کنید فیلتر آن به علت چربی زودتر کثیف می گردد و نیاز به رسیدگی بیشتری دارد )

سرمایش کولر گازی کم شده است

از جمله مشکلات شایع و مهم در کولر گازی باد گرم زدن کولر گازی می باشد. همانطور که از اسم کولر گازی پیداست ، خنک کنندگی آن با گاز مخصوص می باشد. اگر سطح خنک کنندگی کولر گازی شما پایین آمده است، به احتمال خیلی زیاد مشکل از نشتی گاز آن می باشد.

دلیل دوم می تواند مربوط به فن بیرونی کولر گازی شود. وظیفه فن بیرونی انتقال گرمای منزل به بیرون می باشد. اگر فن بیرونی دچار مشکل شود و درست کار نکند نمی تواند گرمای داخل منزل را به درستی به بیرون انتقال دهد و باعث می شود کمپرسور بیش از حد گرم گردد.

برد الکتریکی خراب شده است

از نشانه های خرابی برد الکتریکی دستگاه می توان به طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه و یا دست عمل نکردن دکمه های کنترل دستگاه اشاره نمود.

کولر گازی خاموش می شود یا روشن نمی شود

اگر کولر گازی به صورت خودکار خاموش و روشن می شود به احتمال زیاد مشکل از آمپر مصرفی کولر گازی است. معمولا مشکل در سیم کشی باعث این مشکل می شود. در صورت عدم رسیدگی احتمال آتش سوزی وجود دارد.

این مشکل را نمی توان در یک عامل خلاصه نمود. شما باید عامل های مختلفی را چک کنید تا بتوانید مشکل مربوط را تشخیص دهید. اولین کاری که بعد از روشن نشدن کولر گازی می توانید انجام دهید ، ترموستات و کنترل را چک کنید و دوباره تنظیم نمایید، اگر این کار جواب نداد می توانید با خدمت از ما تماس بگیرید تا متخصصین ما مشکل شما را حل کنند.

از کولر گازی آب می ریزد

آب ریختن کولر گازی از شایع ترین مشکلات کولر گازی است که درصد بالای مشتریان شاکی از این مشکل هستند. معمولا این مشکل با بررسی لوله خروج آب از کولر گازی درست میشود ( گاهی اوقات نیاز به تعویض لوله خروج آب می شود)

تعمیر کولر گازی در رشت

نصاب کولر گازی در کرج
5 امتیاز از 12 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید