نصاب کولر گازی در شیراز

“خدمت از ما” در حال حاضر این سرویس را در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، اهواز، بوشهر، بندرعباس و کیش ارائه می دهد.

02162829000
نصاب کولر گازی در شیراز

چرا “خدمت از ما” را انتخاب کنم؟

اعزام سریع متخصص به محل شما

تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

عیب یابی دقیق و اجرای درست کار

استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات

ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما

پیگیری از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

ثبت رایگان سفارش

با نصب کولر گازی به پیشواز فصل گرما بروید

هر ساله با نزدیک شدن به فصل گرما در شهر شیراز نیاز به یک نصاب و متخصص جهت نصب کولر گازی در شیراز احساس می شود. اکثر صاحب خانه هم دست به کار می شوند تا یک  نصاب کولر گازی در شیراز که  از مهارت و تجربه ی خاصی در این زمینه بهره مند باشد پیدا کنند؛ تا کولر گازی در حین کار کردن دچار خرابی و مشکل نشود.

حال اگر شما هم به دنبال یک نصاب کولر گازی در شیراز می گردیدغ پس این را بدانید که “خدمت از ما” از نیروهای نصاب کاربلد که تخصص و تجربه لازم در زمینه  نصب کولر گازی در شیراز  دارند؛ در مجموعه خدمات نصب کولر گازی خود گرد هم آورده است و تمام تلاشش این است که خدمات نصب اسپیلت در شیراز  را در بالاترین کیفیت انجام دهد.

 

نصاب کولر گازی در شیراز

نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی تعمیرات کولر گازی نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی سرویس کولر گازی نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی کولر اسپلیت نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی عیب یابی کولر گازی اسپیلت  نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی در شیراز اسپلیت نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی شارژ کولر گازی نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی در شیراز جنوب تهران نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی اصفهان نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی تعمیر کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی شارژ کولر گازی نصب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصب کولر گازی در شیراز نصب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصب کولر گازی در شیراز جنوب تهران نصب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصب کولر گازی در شیراز نصب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی اصفهان نصب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی تعمیر کولر گازی در تهران نصب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی در کرج نصب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصب کولر گازی در شیراز جنرال نصب کولر گازی در شیراز نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی تهران نصاب کولر گازی در کرج نصاب کولر گازی شرق تهران نصاب کولر گازی غرب تهران نصب کولر گازی در شیراز

 

بهترین نصاب کولر گازی در شیراز در مجموعه “خدمت از ما”

شرکت خدماتی “خدمت از ما”  سال ها تجربه در امر نصب و تعمیر کولر گازی دارد. خدمت از ما دارای متخصصانی در زمینه تعمیر و نصب اسپیلت در شیراز و انواع مدل ها و برند های کولر گازی است. پس دیگر مهم نیست که کولر گازی خود را از کجا و از چه نوعی خریداری کرده اید چرا که یک نصاب اسپیلت در شیراز در نحوه نصب تمامی آن ها دانش زیادی دارد.

 

نصاب کولر گازی درشیراز

 

رایج ترین مشکلات کولر گازی ها

 

1-فیلتر هوا کثیف است

یکی از قطعاتی که تمیز نبودن آن در عملکرد کولر گازی تاثیر گذار است و بازده کولر گازی را پایین می آورد، فیلتر کولر گازی است. سعی کنید هر چند وقت یکبار فیلتر کولر گازی را تمیز کنید و هنگام سرویس کولر گازی می توانید فیلتر آن را هم تمیز نمایید (بسته به نوع محیط دارد اگر از کولر گازی در آشپزخانه و یا نزدیکی آشپزخانه استفاده می کنید فیلتر آن به علت چربی زودتر کثیف می گردد و نیاز به رسیدگی بیشتری دارد).


 

2-سرمایش کولر گازی کم شده است

از جمله مشکلات شایع و مهم در کولر گازی باد گرم زدن کولر گازی می باشد. همانطور که از اسم کولر گازی پیداست ، خنک کنندگی آن با گاز مخصوص می باشد. اگر سطح خنک کنندگی کولر گازی شما پایین آمده است ، به احتمال خیلی زیاد مشکل از نشتی گاز آن می باشد.

دلیل دوم می تواند مربوط به فن بیرونی کولر گازی باشد. وظیفه فن بیرونی انتقال گرمای منزل به بیرون می باشد. اگر فن بیرونی دچار مشکل شود و درست کار نکند نمی تواند گرمای داخل منزل را به درستی به بیرون انتقال دهد و باعث می شود کمپرسور بیش از حد گرم گردد.


 

3-برد الکتریکی خراب شده است

از نشانه های خرابی برد الکتریکی دستگاه می توان به طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه و یا درست عمل نکردن دکمه های کنترل دستگاه اشاره نمود.


 

4-کولر گازی گاها خاموش می شود

اگر کولر گازی به صورت خودکار خاموش و روشن می شود به احتمال زیاد مشکل از آمپر مصرفی کولر گازی است. معمولا مشکل در سیم کشی باعث این مشکل می شود. در صورت عدم رسیدگی احتمال آتش سوزی وجود دارد.

 

نصاب کولر گازی درشیراز

 

5-کولر گازی آب می ریزد

آب ریختن کولر گازی از شایع ترین مشکلات کولر گازی است که درصد بالای مشتریان شاکی از این مشکل هستند. معمولا این مشکل با بررسی لوله خروج آب از کولر گازی درست میشود ( گاهی اوقات نیاز به تعویض لوله خروج آب می شود ).


 

6-روی کندانسور ( لوله های کولر گازی ) برفک نشسته است

 

وجود برفک روی کندانسور نشان دهنده کم شدن میزان شارژ دستگاه و یا کثیف بودن فیلتر هاست. در وهله اول به چک کردن فیلتر های کولر گازی بپردازید و آن ها را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید.


 

7-کولر گازی صدای غیر معمولی می دهد ( کولر گازی می لرزد )

 

صدای غیر معمولی کولر گازی ممکن است از یونیت داخلی و یا از یونیت خارجی باشد. به طور کلی دلیل صدای غیر معمولی کولر گازی از بالانس نبودن فن یونیت خارجی و یا فن یونیت داخلی می باشد. این مشکل معمولا با یک آچارکشی حل می شود.


 

8-کولر گازی روشن نمی شود

 

این مشکل را نمی توان در یک عامل خلاصه نمود. شما باید عامل های مختلفی را چک کنید تا بتوانید مشکل مربوط را تشخیص دهید. اولین کاری که بعد از روشن نشدن کولر گازی می توانید انجام دهید ، ترموستات و کنترل را چک کنید و دوباره تنظیم نمایید، اگر این کار جواب نداد می توانید با خدمت از ما تماس بگیرید تا متخصصین ما مشکل شما را حل کنند.


 

9-فن یونیت داخلی کار نمی کند

 

فیلتر هوا را بررسی کنید تا اگر مسدود شده و یا کثیف شده است خود شما به آن رسیدگی نمایید. در صورتی که مشکل حل نشد به احتمال زیاد ایراد از موتور فن و یا رله فن می باشد و باید توسط افراد متخصص تعمیر گردد.

 

اگر برای تعمیر، سرویس و نصب کولر گازی در شیراز به دنبال یک نصاب ماهر می گردید پس روی خدمت از ما حساب کنید. این را بدانید که مجرب ترین تکنسین های شیراز را گرد هم جمع کرده ایم تا خدمات باکیفتی ارائه دهیم.

 

call
تماس برای ثبت درخواست
02162829000

 


هزینه دستمزد نصاب کولر گازی در شیراز چگونه تعیین می شود؟

هزینه دستمزد یک نصاب کولر گازی در شیراز مستقیما به حجم کاری آن ها بستگی دارد. در واقع ممکن است برای نصب کولر گازی و نصب اسپیلت ، نصاب لازم بداند که کولر گازی را شارژ کند و یا در محلی که دسترسی به آن سخت است نصب کند. همچنین ممکن است کولر گازی قبلی را جا به جا کند. پس هزینه کلی دستمزد نصاب کولر گازی در شیراز تماما وابسته به تعداد خدماتی است که نصاب ارائه میدهد.

ولی قابل ذکر است که هزینه نصب کولر گازی در شیراز دقیقا مطابق با نرخ اتحادیه تعیین شده است و طبق نظرات مشتریان قیمتی منصفانه ای است.پس برای دریافت بهترین خدمات برای نصب اسپیلت در شیراز و اعزام سریع متخصص و مجرب ترین نصاب کولر گازی در شیراز روی ما حساب کنید.

 

 

تعمیر کولر گازی در رشت

نصاب کولر گازی در شیراز
5 امتیاز از 9 رای

6 Comments

 1. سعید گفت:

  سلام به یک تعمیر کار اسپیلت در شیراز نیاز داریم چجور می تونم با تعمیرکارای شما ارتباط برقرار کنم؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام به شما برای درخواست تعمیر کولر گازی در شیراز با شماره 06212829000 تماس بگیریدو یا از اپلیکیشن خدمت از ما را دانلود و درخواست را ثبت کنید.

 2. ناصری گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید من کولر گازی ال جی دارم دو سال گرفتم و خوب کار می کرد اما امسال که روشن کردم بعد از مدتی که کار میکنه کولر گازی چکه می کنه مشکل از کجا میتونه باشه ؟

  • خدمت از ما گفت:

   سلام به شما کاربر گرامی
   چکه کردن یا آبریزش آب در کولر گازی دلایل مختلفی دارد که یکی از دلایل آن می تواند آب شدن یخ روی کندانسور که در اثر کم شدن شارژ کولر گازی یخ زده اند باشد.پیشنهاد ما این است برای عیب یابی دقیق تر و سریع تر حتما با یک سرویسکار متخصص تماس بگیرید.

 3. Khalegh گفت:

  سلام چگونه میشه عضو گروه نصاب جهت نصب اسپلیت در شیراز شد ینی نصاب استخدام نمیکنید

  • پشتیبانی خدمت از ما گفت:

   سلام به شما دوست عزیز
   برای عضویت در شرکت ” خدمت از ما ” به عنوان متخصص (خدمت یار) اطلاعات خود را از طریقفرم ثبت نام ارسال کنید .بعد از ثبت نام ، هماهنگی های بعدی با شما دوست گرامی انجام می شود.
   به امید همکاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید