نصاب کولر گازی تهران

“خدمت از ما” در حال حاضر این سرویس را در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، اهواز، بوشهر، بندرعباس و کیش ارائه می دهد.

02162829000
نصاب کولر گازی تهران

چرا “خدمت از ما” را انتخاب کنم؟

اعزام سریع متخصص به محل شما

تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

عیب یابی دقیق و اجرای درست کار

استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات

ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما

پیگیری از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

ثبت رایگان سفارش

نصاب کولر گازی تهران

 نصاب کولر گازی تهران استخدام نصاب کولر گازی تهران نصاب کولر گازی شرق تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی اصفهان نصاب کولر گازی در تهران تعمیر کولر گازی نصاب کولر گازی در تهران سرویس کولر گازی شرق تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی مشهد نصاب کولر گازی در تهران تعرفه نصب کولر گازی 97 نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی در تهران استخدام نصاب کولر گازی تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی شرق تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی اصفهان نصاب کولر گازی در تهران تعمیر کولر گازی نصاب کولر گازی در تهران سرویس کولر گازی شرق تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی مشهد نصاب کولر گازی در تهران تعرفه نصب کولر گازی 97 نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی اصفهان نصاب کولر گازی در تهران تعمیر کولر گازی نصاب کولر گازی در تهران سرویس کولر گازی شرق تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی مشهد نصاب کولر گازی در تهران تعرفه نصب کولر گازی 97 نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی اصفهان نصاب کولر گازی در تهران تعمیر کولر گازی نصاب کولر گازی در تهران سرویس کولر گازی شرق تهران نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی مشهد نصاب کولر گازی در تهران تعرفه نصب کولر گازی 97 نصاب کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی در تهران

 

 

نصب کولر گازی تهران را به دست حرفه ای ها بسپارید

نصب کولر گازی تهران یکی از خدمات پردرخواست “خدمت از ما” است که این امکان را برای شما فراهم آورده است؛ که اگر به دنبال شرکت هایی با بهترین تکنسین ها برای درخواست اعزام نصاب کولر گازی در تهران می گردید؛ برای ثبت درخواست نصب کولر گازی تهران با شماره درج شده تماس بگیرید  و یا ت از طریق فرم و اپلیکیشن درخواست نصب کولر گازی در تهران خود را ثبت کنید.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نصب کولر گازی تهران در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • استخدام نصاب کولر گازی تهران
 • نصاب کولر گازی شرق تهران
 • نصاب کولر گازی اصفهان
 • سرویس کولر گازی شرق تهران
 • تعمیر کولر گازی
 • نصاب کولر گازی مشهد
 • تعرفه نصب کولر گازی 97

 

با خرید و نصب کولر گازی به پیشواز گرما بروید

روز به روز که به فصل گرما نزدیک می شویم نیاز افراد به سیستم های سرمایشی بیشتر میشود و موجی از خرید و نصب کولر گای به راه میفتد. همین امر باعث شده می شود که افراد به دنبال یک نصاب کولر گازی بگردند و یا از یک شرکتی معتبر، درخواست کمک برای نصب کولر گازی بدهند .

حال اگر ساکن تهرانید  و برای نصب کولر گازی در تهران به دنبال یک نصاب حرفه ای هستید و میخواهید فصل گرما را به خیالی راحت طی کنید؛ پس برای اعزام بهترین نصاب کولر گازی تهران  و تکنسین ها روی شرکت  “خدمت از ما”حساب کنید .

 

رایج ترین سوالات از زبان مشتریان در مورد نصب کولر گازی در تهران

 • برای خرید و نصب کولر گازی در تهران چه زمانی مناسب است؟
 •  نصاب کولر گازی تهران “خدمت از ما” چه خدماتی را ارائه می دهد؟
 • چرا باید کار نصب کولر گازی را حتما به یک نصاب خبره سپرد؟
 • هزینه دستمزد نصاب کولر گازی تهران چقدر است؟
 • چگونه می توانیم خدمات نصب کولر گازی در تهران را سفارش دهیم؟
 • خدمات نصب کولر گازی در کدام شهرها ارائه میشود؟

 

نصب کولر گازی در تهران

 

برای خرید و نصب کولر گازی در تهران چه زمانی مناسب است؟

اکثر مشتریانی که از ما خدمات نصب کولر گازی در تهران را سفارش می دهند از ما میپرسند که چه زمانی برای خرید و نصب کولر گازی بهتر است ؟ و اگر زودتر دست به کار شویم چه مزایایی برای ما به همراه می آورد؟در جواب به این سوال باید گفت که نباید کار نصب کولر گازی در تهران را دقیقه نود گذاشت. چراکه ممکن است مشکلاتی در هنگام نصب ایجاد شود؛ که با توجه به این گفته باید احتمال همه چیز دارد و زودتر از اینکه گرما خودش را نشان دهد؛ دست به کار شد.

 


 

 نصاب کولر گازی تهران “خدمت از ما” چه خدماتی را ارائه می دهد؟

شرکت “خدمت از ما” دارای متخصصانی در زمینه نصب و تعمیر کولر گازی است که در همه حال آماده خدمت رسانی هستند.این تکنسین ها خدمات نصب کولر گازی در تهران را در هر ساعتی که شما تقاضا کنید ارائه می دهند. حال این تکنسین ها کلیه خدمات مربوط به نصب کولر گازی من جمله ،جابه جایی کولر ، تعویض کولر گازی ، انجام وکیوم کولر گازی ، نصب پنل خارجی کولر گازی ، عایق کاری لوله کولر گازی ، شارژ گاز کولر گازی و … می شود .


 

چرا باید کار نصب کولر گازی را حتما به یک نصاب خبره سپرد؟

متاسفانه به دلیل اینکه شمار ساختمان هایی که دارای سیستم سرمایشی کولر گازی هستند روز به روز افزایش می یابد؛ به تبع نصاب کولر گازی هم زیاد شده است . نصابانی که در کار خود مهارت لازم را ندارند و با دانش کم خود دست به نصب کولر گازی می زنند که در آخر منجر به ایجاد عواقب های زیادی برای ساکنین در ساختمان  میشود.با توجه به این مسئله مهم پیشنهاد میکنیم که در انتخاب نصاب کولر گازی تهران دقت زیادی خرج دهید و کار نصب کولر گازی را جدی بگیرید.


 

هزینه دستمزد نصاب کولر گازی تهران چقدر است؟

هزینه نصب کولر گازی در تهران با حجم کاری که نصاب ارائه می دهد بستگی دارد. به طور مثال اگر نصاب به محل نصبی کولر گازی دسترسی سختی داشته باشد به تبع هزینه دستمزد نصاب کولر گازی تهران افزایش می یابد و یا اگر کولر گازی سابق را به یک کولر گازی جدید جا به جا کند باز ممکن است هزینه ای بیشتر طلب کند.ولی بگذارید خیالتان را راحت کنیم که درست است که  هزینه به حجم کار بستگی دارد ولی مبلغی مناسب درخواست و  قبل از ارائه خدمات  نصب کولر گازی ؛سر قیمت حتما توافق میشود.

 

هزینه های احتمالی برای نصب کولر گازی در تهران هم وجود دارد که به طور مثال در بعضی از ساختمان های قدیمی فیوزها یا کنتور برق باید برای نصب کولر گازی و سیم کشی و برق رسانی آن کمی بهبود یابند و به روز شوند؛ که این مورد نیز هزینه ی تعویض فیوز را به هزینه کل دستمزد نصاب کولر گازی تهران اضافه میشود. و همچنین هنگامی کولر گای فاقد شارژ است که هزینه ی شارژ گاز تکمیلی کولر هم به هزینه نصب کولر گازی در تهران اضافه می شود.

 

نصاب کولر گازی تهران

 

چگونه می توانیم خدمات نصب کولر گازی در تهران را سفارش دهیم؟

ما برای راحتی شما عزیزان راه هایی را برای درخواست اعزام نصاب کولر گازی تهران و ارتباط با کارشناسانمان قرار داده ایم .راحت ترین راه برای برقراری ارتباط با ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن “خدمت از ما” است.راه دیگری که ما به شما پیشنهاد می دهیم تماس با شماره  درج شده و  با پر و ارسال  فرم درخواست اینترنتی  در سایت است که پشتیبانی  ما به محض دریافت سفارش شما  برای نصب کولر گازی در تهران خیلی زود دست به کار می شوند.

 

call
تماس برای ثبت درخواست
02162829000

 

خدمات نصب کولر گازی در کدام شهرها ارائه میشود؟

خدمت از ما نزدیک ترین تکنسین را برای ارائه خدمات نصب کولر گازی در تهران ، نصب کولر گازی در شیراز ، نصب کولر گای در مشهد ، نصب کولر گازی در اهواز ، بوشهر ،کیش و قشم اعزام می کند .

مراحل نصب کولر گازی :


نصب یونیت داخلی کولر گازی

 • نصب یونیت بیرونی کولر گازی
 • نصب و محکم کردن قطعات برقی دستگاه
 • لوله کشی کولر گازی
 • وکیوم کردن کولر گازی (هواگیری کولر گازی)


وکیوم کولر گازی چیست؟

 وکيوم دستگاهي است که وظيفه اصلي آن خارج کردن رطوبت و سپس خارج کردن هوا و يا گازهاي غير قابل تقطير از سيستم مي ‌باشد.متأسفانه به دلایلی بعضی از شرکت هایی که نمایندگی نصب کولر گازی را دارند به وکیوم کولر گازی اهمیّت لازم را نمی دهند. و نصّابها هم شانه از بار این مسئولیت خالی کرده اند.در واقع کولرهای گازی بدون اینکه وکیوم شوند راه اندازی و تحویل مشتری می گردد.که عدم وکیوم کولر گازی در هنگام نصب کولر گازی به کولر آسیب وارد میشود.

ما به عنوان یک مرکز تخصصی تعمیر و نصب کولر گازی سال هاست که انجام وکیوم کولر گازی را جزو قوانین کار خود قرار داده ایم.پس نگران این موضوع نباشید.

قبل از نصب کولر گازی حتما به این نکات توجه کنید

 • قبل از نصب يونيت کولر گازی حتما از مناسب بودن شرايط سيم کشي برق، آمپراژ مجاز فيوزها، سيم‌ها، پريزها و کنتور محل نصب اطمينان حاصل نماييد.
 • عدم توجه به سیم کشی و پریز ها، ممکن است باعث سوختن مدارها و سيم کشي داخلي يا خارجي و يا آتش سوزي شود.
 • جهت جلو گيري از شوک احتمالي ناشي از اتصال برق، بايستي از سيم اتصال زمين استفاده شود.
 • پنل خارجی باید در فضای باز ترجیحا در بالکن قرار گیرد تا هوا بتواند آزادانه بر روی کمپرسور و کندانسور جریان یابد.
 • يونيت خارجي کولر گازی را به هیچ عنوان نباید در مکان‌هايي که احتمال نشت گاز هاي اشتعال زاست قرار داد.
 • محل نصب کولر گازی بايد استحکام لازم را جهت تحمل وزن دستگاه داشته باشد.
 • در صورت نیاز به نصب یونیت خارجی روی بام و شیروانی و سطوح افقی و شیب‌دار از تراز بودن یونیت مطمئن شوید.
 • کولر گازی را در محل پر حرارت و جایی که امکان نشت گاز وجود دارد نصب نشود.
 • یونیت داخلی را در مجاور یا بالای وسایل گرمازا از قبیل بخاری، شوفاژ، اجاق‌گاز خوراک‌پزی و… نصب نکنید. محل نصب دستگاه باید حداقل یک متر از دیگر وسایل برقی نظیر لوازم صوتی و تصویری نیز فاصله داشته باشد
 • حداکثر طول مجاز لوله به صورت افقي بين يونيت داخلي و خارجي 10 متر است .
 • حداکثر ارتفاع مجاز لوله به صورت عمودي بين دو يونيت داخلي و خارجي 5 متر است.
 • بايد به ازاء هر متر لوله مازاد بر 5 متر 21 گرم گاز بيش‌تر به کولر گازیی تزريق کرد.
 • نصب يونيت خارجی کولر گازی در سايه باعث جلوگيري از اتلاف انرژي مصرفی میشود.

تست فشار و نشت یابی کولر گازی


ابتدا از بسته بودن شیرهای کولر گازی با برداشتن درپوش شیر های کندانسور از بسته بودن آنها باید اطمینان حاصل شد.سپس یک شیلنگ گیج را به شیر گاز وصل کرده و شیلنگ دیگر گیج را به کپسول وصل کنید شیر کپسول را باز کرده تا فشار کپسول به 150 برسد. برای مطمئن شدن از نشتی نداشتن محل های جوشکاری آنها را  به  کف و صابون آعشته کرده و به فشار گیج دقت کنید زیرا اگر عقربه گیج پایین آمده باشد یعنی سیستم نشتی دارد.پس از طی کردن مراحل نشت یابی و تست فشار کپسول را جدا کنید و مراحل وکیوم را طی کنید.

 

تعمیر کولر گازی در رشت

نصاب کولر گازی تهران
5 امتیاز از 6 رای

2 Comments

 1. جمالی گفت:

  ببخشید کولر من از نوع ایستاده و مدل کولر گازی evvoli است کولرمان دچار ابریزش خارج از حد همیشگی خود شده و از طرفی بعضی اوقات بدون اینکه روی تایمر باشد خود به خود خاموش می شود و بعد به صورت اتفاقی روشن می شود.
  میخاستم ببینم مشکل از کجاست و قطعه خاصی را باید تعویض کنیم؟

  • پشتیبانی خدمت از ما گفت:

   سلام دوست عزیز

   این دو نقص فنی هر کدام دلیل متفاوتی دارند و قالبا مرتبط نیستند. کولر شما باید ابتدا به طور دقیق بررسی شود.

   اما ما این احتمال را میدهیم مشکل از برد داخلی کولر شماست.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید