شیشه بری تهران

دنبال خدمات شیشه بری هستی؟ با خدمت از ما تماس بگیر 02162829000  

دریافت خدمات شیشه بری از خدمت از ما

شیشه بری تهران یا شیشه بری سیار در تهران سرویسی جدید است از سلسله خدمات منحصربفرد و کارآمد شرکت خدمت از ما شیشه بری تهران که ویژه ی ساکنین تمامی مناطق تهران است.

 

مناطق و شعب شیشه بری تهران در خدمت از ما

  • شیشه بری سیار غرب تهران
  • شیشه بری سیار شرق تهران
  • شیشه بری در غرب تهران
  • شیشه بری در شمال تهران
  • شیشه بری شریعتی

 

دیگر مناطق شیشه بری در سراسر ایران در خدمت از ما

  • شیشه بری سیار کرج
  • شیشه بری سیار در شیراز
  • شیشه بری سیار مشهد ( به زودی )

 

شیشه بری تهران

 

خدمت از ما قادر به ارایه ی تمامی خدمات شیشه بری اعم از تهیه و توزیع شیشه های معمولی ، شیشه های سکوریت ، شیشه های دو جداره ، شیشه های لمینت و ضد گلوله و سایر انواع شیشه ها برای در، پنجره ، رومیزی می باشد. شیشه بری سیار در تهران شعب گوناگونی از جمله شیشه بری شرق تهران ، شیشه بری شمال تهران ، شیشه بری غرب تهران ، شیشه بری شریعتی ، شیشه بری ونک ، شیشه بری شبانه روزی و…نیز دارد.

 

شیشه بری سیار در تهران

برای سهولت و راحتی ساکنین عزیز تهران در دریافت خدمات شیشه بری ، خدمت از ما سرویسی را تحت عنوان شیشه بری سیار در تهران راه اندازی و تاسیس نمود. اگر ساکن تهران هستید و به خدمات شیشه بری در منزل یا اداره ( شیشه بری سیار در تهران ) و… نیاز دارید  با خدمت از ما تماس گرفته و سفارش کار شیشه بری تهران دهید. متخصصین شیشه بری ما در اسرع وقت به محل اعزام شده و کار شیشه بری سیار در تهران را آغاز می کنند. نصب و تعویض شیشه ی در و پنجره خود را از ما بخواهید.

 

شیشه بری تهران

 

اگر شما هم به خدمات شیشه بری سیار در تهران نیازمند هستید کافیست با خدمت از ما تماس گرفته و سفارش کار شیشه بری دهید

 

خدمات شیشه بری تهران

✔️ نصب و تعویض شیشه های در و پنجره در شیشه بری تهران

 ✔️ تهیه و توزیع انواع شیشه های دو جداره ، تک جداره ، شیشه سکوریت ، لمینت و شیشه های ضد گلوله با شیشه بری سیار در تهران

✔️ تهیه ی شیشه برای میز ناهار خوری ، میز عسلی ، میز کار در اداره ها و کتابخانه ها با اندازه گیری دقیق توسط مختصصین شیشه بری در شمال تهران

 

✔️ تعویض و برش شیشه رومیزی ، تراس شیشه ای ، آکواریوم و…

✔️ تعویض و نصب شیشه های گاز آشپزخانه ، شیشه هود

✔️ تراش شیشه ای و برش شیشه با ابزار شیشه بری استاندارد و دستگاه برش شیشه پیشرفته شیشه بری تهران

 

شیشه بری سیار درتهران

 

خدمات ویژه شیشه بری سیار در تهران

به کار گیری متخصصین شیشه بر حرفه ای و کاربلد در امر شیشه بری سیار در تهران

ارائه ی خدمات برش شیشه ی سکوریت شیشه های ایمنی ( ضد گلوله )

ارائه خدمات شیشه بری تهران در اسرع وقت و در مکان مورد نظر شما

نصب و تعویض و سنگ زنی شیشه و لول کردن شیشه در شیشه بری سیار تهران

ارائه خدمات شیشه بری در غرب تهران به صورت تمام وقت و با بهترین کیفیت

اعزام کارشناس برای بررسی نوع شیشه بری سیار در تهران و برآورد قیمت شیشه بری تهران

رعایت کلیه نکات فنی و نکات ایمنی در شیشه بری و استفاه از ابزارآلات شیشه بری و دستگاه شیشه بری استاندارد در شیشه بری تهران

 

شیشه بری سیار در تهران

 


 

قیمت شیشه بری

در قیمت شیشه بری تهران عواملی نظیر جنس شیشه ی مورد استفاده ، قطر و یا ضخامت شیشه و ابعاد مورد نیاز از آن شیشه ، نوع خدمت شیشه بری سیار در تهران و… تاثیر دارند و برطبق این دلایل قیمت شیشه بری تهران برآورد و تعیین می گردد. به این صورت که هر چه جنس شیشه ی مورد نظر در کار شیشه بری سیار در تهران ، مرغوب تر باشد ، قطر و یا ابعاد و ضخامت شیشه ی مورد نظر برای کار شیشه بری تهران بیشتر باشد و نوع خدمت شیشه بری زمان بر تر بوده و متنوع تر باشد ، به طبع قیمت شیشه بری تهران نیز بیشتر می باشد.

 

شیشه بری سیار شرق تهران

 

شیشه بر شیشه بری سیار در تهران

شیشه بر فردی است که کار نصب ، تعویض ، تهیه و برش شیشه را در انواع مختلف و برای کاربردهای متنوع برعهده دارد. متخصص شیشه بر ما در شیشه بری تهران ، طبق نقشه های مورد نظر، شیشه ها را اندازه گرفته و برش شیشه را انجام میدهد. در هر مورد شیشه ی مناسب را برای آن کار معرفی میکند. و با رعایت کلیه ی نکات ایمنی کار نصب شیشه و… را با به کار گیری ابزارآلات شیشه بری و دستگاه شیشه بری به اصولی ترین شکل ممکن انجام می دهد.

 


 

شیشه بری

شیشه بری شغلی ظریف همراه با نکات ریز زیاد می باشد. که به توجه و مراقبت زیادی در حین کار نیاز دارد. افرادی که در حوزه شیشه بری کار می کنند ، معمولا افراد با تجربه و کاربلدی هستند چرا که شیشه بری کار هر کسی نیست. کوچکترین خطا و اشتباه ممکن است جان کسی را به خطر بیندازد. چگونه ؟ تصور کنید شیشه ی پنجره ای درست نصب نشده باشد و در حین بازی کودکان کم کم شل شده و… یا شیشه ی در و یا شیشه های روی میز اندازه ی متناسبی نداشته باشند. در اینصورت ممکن است از جای خود تکان خورده و باعث زخمی شدن و یا گیر کردن اشیا به آن شود.

 

شیشه بری تهران

 

با رعایت نکات ایمنی در کار شیشه بری تهران این اطمینان را به شما میدهیم که تمامی اصول کاری رعایت شده و شیشه بری سیار تهران با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام خواهد شد.

 

انواع شیشه ها در شیشه بری سیار در تهران

در شیشه بری سیار در تهران از انواع شیشه استفاده شده و در خدمات ما موجود می باشد. شیشه های لمینت ، شیشه سکوریت ، شیشه دوجداره و یا تک جداره و… از انواع شیشه هایی است که در صورت تقاضای شما در شیشه بری تهران مورد استفاده قرار می گیرد.

 

شیشه بری شرق تهران

انواع شیشه

شیشه ها به دلیل ظرافت خاص و همزمان کارایی و موثر بودن بالایی که دارند ، امروزه به یکی از اجناس پر مصرف در زندگی بشر تبدیل شده است. عبور دادن نور و در عین حال عایق گرما بودن ، همچنین عایق سرما و صدا و حتی ضد گلوله بودن از ویژگی های منحصربفرد شیشه می باشد. شیشه ها انواع و همچنین کارایی های مختلفی دارند. در این بخش به معرفی انواع شیشه و کارایی هر کدام میپرازیم

 


شیشه معمولی

به اولین نوع شیشه ، شیشه معمولی یا شیشه ساده گفته می شود که استفاده های بسیاری در شیشه بری اعم از قاب عکس ها کمد ها ویترین مغازه ها در شیشه بری تهران … دارد. این نوع شیشه مقاومت کمی دارد و در صورت وارد شدن ضربه به آن به تکه های بزرگ و برنده و خطرناک تبدیل می شود. قابلیت برش در اندازه های مختلف حتی بعد از سفارش دارد .

 

شیشه بری در شمال تهران

شیشه سکوریت

 شیشه سکوریت به شیشه ای گفته می شود ، که با فشار و تراکم شیشه معمولی حاصل می شود و به همین دلیل ، مقاومتی حدود 4 برابر شیشه معمولی نسبت به ضربه دارد. بهمین دلیل هنگام شکستن به تکه های بسیار ریز و غیر برنده تبدیل می شود.شیشه سکوریت به شفافی شیشه خام اولیه و همرنگ آن است. جالب ایت بدانید ، این نوع از شیشه یعنی شیشه سکوریت و شیشه ی معمولی هم وزن هستند. شیشه سکوریت ، به دلیل نداشتن قابلیت برش مجدد ، قبل از سفارش باید دقیق اندازه گیری شود. این نوع شیشه در درب ورودی ساختمان ها کاربرد دارد.

 


شیشه لمینت

 یکی از انواع شیشه ، که از روی هم قرار گرفتن دو یا چند لایه شیشه تخت و ساده که توسط لایه میانی پی وی بی بهم متصل شده اند ، تهیه می شود.این لایه ی میانی پیوستگی شیشه را در هنگام شکست و اسیب حفظ می کند و مانع از پاشیده شدن شیشه می شود. این شیشه در ساختمان ها برای امنیت به کار می رود.

 

شیشه بری غرب تهران

شیشه دوجداره و یک جداره

شیشه دوجداره و یا چند جداره از دو یا چند لایه شیشه معمولی ساخته می شود ، که به طور موازی و با فاصله های مساوی ازهم قرار گرفته اند و توسط اسپیسر از هم جدا شده اند. در فضای بین این لایه های شیشه ، هوا یا گاز بی اثر ( آرگون یا کریپتون ) با فشاری معادل هوای خارج وجود دارد. همین فضای مملو از هوا اساس تشکیل شیشه دوجداره (عایق) می باشد. در ساخت این شیشه ها بنا بر سلیقه و کابرد از انواع شیشه های معمولی ، رنگی و… استفاده می شود.

 

 

 

شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله در ظاهر خود کاملا شبیه به شیشه های معمولی است اما در عمل اینگونه نیست. شیشه های معمولی به محض اصابت فشنگ به آنها درهم خرد خواهند شد. اما شیشه های ضد گلوله همانطور که از اسمشان پیداست از عبور گلوله جلوگیری می کنند. در ساخت این شیشه از نوعی پلاستیک سخت جهت لایه سازی استفاده می شود. بهمین دلیل معمولا از شیشه های معمولی ضخیم تر هستند.

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

شیشه بری تهران
4.6 امتیاز از 8 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید