شیشه بری

شیشه بری فقط در تهران ☎️02162829000  

☑️ بهترین مرکز شیشه بری سیار کجاست ؟

برای همه ما تصویر قطعات خرد شده شیشه و آینه بسیار تصویری آشناست. اما برای این که دوباره با آن روبه رو نشویم چه کنیم ؟

رفتن به مرکز شیشه بری و ساعت ها ماندن در ترافیک های طولانی هم راه حل مناسبی نیست. بهترین گزینه دریافت خدمت از مرکزشیشه بری است که همه خدمات مورد نیاز شما را در محل ارائه دهد.

☑️ شیشه بری سیار خدمت از ما، خدمتی نوین و با کیفیت برای رفاه و آسایش حال مشتریان در نظر گرفته شده است. پس از تماس شما با ” خدمت از ما ” کلیه سفارشات شما در کوتاه ترین زمان پیگیری خواهد شد.


خدمات شیشه بری (Glass cuttingخدمت از ما سرویسی جدید برای سهولت دسترسی شما به انواع خدمات شیشه بری سیار با مناسب ترین قیمت شیشه بری است.

با افزایش استقبال از خدمات شیشه بری این روزها درخواست ها در این مناطق رو به افزایش است:

 • شیشه بری سیار شرق تهران
 • شیشه بری سیار کرج
 • شیشه بری سیار غرب تهران
 • شیشه بری در غرب تهران
 • شیشه بری در شمال تهران
 • شیشه بری شبانه روزی

🔔🔔🔔 در ادامه مطلب به بررسی انواع شیشه و کاربرد آن و معرفی خدمات شیشه بری و معرفی بهترین مرکز شیشه بری سیار  همراه با بررسی هزینه شیشه بری می پردازیم.

 

توجه : شغل شیشه بری به دلیل سر و کار داشتن با شیشه ، خیلی حساس است و فردی که در این زمینه فعالیت می کند باید فردی با تجربه باشد و در حین کار آرامش داشته باشد. پس در انتخاب آن بسیار دقت کنید.

شیشه بری سیار

هزینه شیشه بری سیار چگونه است ؟

همان طور که می دانید ، خدمات مربوط به شیشه بری بسیار گسترده است و به سادگی نمی توان هزینه متوسط شیشه بری را به دست آورد. در واقع متناسب با کار و نوع سفارش شما، هزینه ها میتواند متفاوت باشد. از طرفی شما نیازی نیست تا بابت سیار بودن و در محل بودن هزینه اضافی پرداخت کنید.

برای آن که سفارش شما به سرعت پیگیری شود می توانید از پشتیبانی خدمت از ما در تمام روزهای هفته استفاده کنید. .پس از تماس تمامی هزینه های مورد نیاز به صورت شفاف به شما داده خواهد شد.

call
درخواست تلفنی برای ثبت درخواست
02162829000


خدمات شیشه بری شامل چه مواردی می شود؟

خدمات شیشه بری سیار شامل مواردی مثل برش شیشه با ابزار شیشه بری و دستگاه برش شیشه استاندارد ، تعویض و یا نصب شیشه های درب و پنجره ها ، شیشه فروشی ، تراش شیشه ، تهیه و توزیع انواع شیشه های دوجداره ، سکوریت ، لمینت ،آینه کاری و شیشه های رومیزی و دکوراتیو می گردد. از جمله شعب شیشه بری سیار خدمت از ما میتوان شیشه بری شریعتی ، شیشه بری سیار در تهران ، شیشه بری غرب تهران ، شیشه بری در شرق تهران ، شیشه بری در  شمال تهران و… را نام برد.


چه ویژگی هایی شیشه بری خدمت از ما را پردرخواست کرده است ؟

☑️ تیم حرفه ای : تیمی متشکل از بهترین شیشه بر های ماهر و کاربلد

☑️ پوشش دهی در تمام نقاط تهران و شیراز : شیشه بری شریعتی ، شیشه بری تهران ، شیشه بری سیار شرق تهران  ، شیشه بری ونک و ….

☑️ قیمت های شفاف و مناسب : ارائه تمامی خدمات در محل شما و به صورت سیار ( بدون نیاز به پرداخت مبلغ اضافی )

☑️ پاسخگویی همه روزه : (حتی روزهای تعطیل) از طریق شماره تلفن و ثبت سفارش در وب سایت برای پاسخگویی و پیگیری سفارشات شما


شیشه بری سیار 

شیشه بری سیار سرویسی نوین در صنعت شیشه بری در دنیای پیشرفته ی امروز می باشد که برای راحتی و آسایش هر چه بیشتر شما عزیزان طراحی شده است. با این سرویس شما نیازی به مراجعه به شیشه بری ها ندارید و تنها با یک تماس می توانید با متخصصین شیشه بری خدمت از ما ارتباط برقرار کرده و خدمات شیشه بری سیار در تهران و سایر شهر ها مانند نصب و یا تعویض شیشه های دو جداره و تک جداره و سکوریت برای در و پنجره منازل ، ادارات و ویترین مغازه ها را در محل مورد نظر دریافت کنید.

شیشه بری

ارایه ی کلیه ی خدمات شیشه بری برای شیشه های در و پنجره در منازل و یا ادارات به صورت سیار ، با کاردی از بهترین متخصصین شیشه بری و برش و تعویض شیشه.


خدمات ویژه ای که تنها در شیشه بری خدمت از ما ارائه می شود

☑️ نصب ، تعویض و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره)

☑️ برش و نصب آینه در اندازه دلخواه و در شکل های مختلف

☑️ برش ، تعویض و نصب شیشه رومیزی (میز عسلی ، میز ناهار خوری و میز کنفرانس)

 


شیشه بر سیار

شیشه بر سیار فردی است که وظیفه انجام شیشه بری به صورت سیار را انجام می دهد. شیشه بر سیار آماده ارائه خدمات شیشه بری در محل شما و به صورت سیار می باشد. برای دریافت شیشه بر سیار کافی است با خدمت از ما تماس بگیرید و درخواست خود را با عنوان خدمات شیشه بری توسط شیشه بر سیار را به ثبت برسانید.


ابزار و تجهیزات مورد نیاز در کارگاه شیشه بری

ابزار شیشه بری شامل : متر، الماس شیشه بری مخصوص، خط کش چوبی، الماس برش تی (T) ، جعبه ابزار عمومی شامل انواع پیچ گوشتی، چکش، انبردست، سیم چین ، کاتر و …

تجهیزات ایمنی شامل : دستکش های مناسب شیشه بری، جعبه کمک های اولی ، کفش و لباس کار مناسب


شیشه بر سیار

 

آیا می دانستید فاصله شما با شیشه بر سیار فقط یک تماس است؟؟!!
☎️02162829000 ☎️ 


خدمات شیشه بری سیار خدمت از ما

 • نصب شیشه های دو جداره و معمولی در و پنجره
 • تعویض شیشه های در و پنجره
 • اندازه گیری دقیق و تهیه ی شیشه ها برای میز عسلی ، میز ناهار خوری ، میز کار در اداره ها ، کتابخانه ها و سایر انواع میز ها.
 • شیشه های سکوریت در ویترین مغازه ها
 • برش شیشه و یا تراش شیشه با ابزار آلات شیشه بری استاندارد و دستگاه برش شیشه

 

شیشه بری سیار

 


شیشه و انواع آن

شیشه به دلیل ظرافت و کارایی بالایی که دارد امروزه به یکی از اقلام پر مصرف در زندگی بشر تبدیل شده است. عبور دادن نور در عین عایق گرما بودن ، همچنین عایق سرما و صدا و حتی ضد گلوله بودن از ویژگی های منحصربفرد شیشه است. شیشه انواع و همچنین کارایی های مختلفی دارد. در این بخش به معرفی انواع شیشه و کارایی هر کدام میپرازیم :

 


شیشه معمولی

نوعی ابتدایی از شیشه است که استفاده های بسیاری اعم از قاب عکس ها کمد ها ویترین مغازه ها و… دارد. این نوع شیشه مقاومت کمی دارد و در صورت وارد شدن ضربه به آن به تکه های بزرگ و برنده و خطرناک تبدیل می شود. قابلیت برش در اندازه های مختلف حتی بعد از سفارش دارد.

 

خدمات شیشه بری

 


شیشه سکوریت

 شیشه سکوریت نوعی از شیشه است که با فشار و تراکم شیشه معمولی حاصل می شود و همین باعث می شود مقاومتی حدود 4 برابر شیشه معمولی نسبت به ضربه داشته باشد. بهمین دلیل هنگام شکستن به تکه های بسیار ریز و غیر برنده تبدیل می شود.

شیشه سکوریت به شفافی شیشه خام اولیه و همرنگ آن است. این نوع از شیشه علاوه بر تصور افراد سنگین تر از شیشه معمولی نیست بلکه هم وزن هستند. شیشه سکوریت قابلیت برش مجدد ندارد و قبل از سفارش باید دقیق اندازه گیری شود.

 


شیشه لمینت

 یکی از انواع شیشه هاست که از روی هم قرار گرفتن دو یا چند لایه شیشه تخت که توسط لایه میانی پی وی بی بهم متصل شده اند ، تهیه می شود.این لایه ی میانی پیوستگی شیشه را در هنگام شکست و اسیب حفظ می کند و مانع از پاشیده شدن شیشه می شود. این شیشه در ساختمان ها برای امنیت به کار می رود.

 

شیشه بری سیار

 


شیشه دوجداره و یک جداره

شیشه دوجداره و یا چند جداره شامل دو یا چند لایه شیشه معمولی است که به طور موازی و با فاصله های مساوی ازیکدیگر قرار گرفته اند و توسط اسپیسر از هم جدا شده اند. در فضای بین این لایه های شیشه هوا یا گاز بی اثر ( آرگون یا کریپتون ) با فشاری معادل هوای خارج وجود دارد. همین فضای مملو از هوا اساس تشکیل شیشه دوجداره (عایق) می باشد. در ساخت این شیشه ها بنا بر سلیقه و کابرد از انواع شیشه های معمولی ، رنگی و… استفاده می شود.

 

شعب فعال ما در شیشه بری سیار شامل : شیشه بری شریعتی ، شیشه بری سیار در تهران ، شیشه بری در غرب تهران ، شیشه بری در شمال تهران ، شیشه بری سیار شرق تهران ، شیشه بری ونک و سایر شهر ها در سراسر کشور می باشد.

 


شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله در نگاه اول کاملا شبیه به شیشه های معمولی است اما در عمل اینگونه نیست. شیشه های معمولی به محض اصابت فشنگ به آنها درهم شکسته و خرد خواهند شد. اما شیشه های ضد گلوله همانطور که از اسمشان پیداست از عبور گلوله جلوگیری می کنند. در ساخت این شیشه از نوعی پلاستیک سخت جهت لایه سازی استفاده می شود. بهمین دلیل معمولا از شیشه های معمولی ضخیم تر هستند.

 

شیشه بری

 


شیشه بر 

شیشه بر حرفه ای کسی است که می تواند بهترین نوع شیشه در هر مورد را شناسایی کرده و به کار گیرد. یک شیشه بر خوب در روند نصب شیشه نیز سرعت عمل بالا بهمراه دقت زیادی دارد. از آن جایی که شیشه بری شغلی بسیار ظریف و نیازمند آرامش است ، شیشه بر نیز باید فردی آرام و با حوصله و باتجربه باشد. چرا که کوچکترین ضربه به شیشه و یا افتادن آن از ارتفاع کم نیز ممکن است سبب آسیب و یا شکستن شیشه گردد.

 

ما در شیشه بری در شرق تهران و سایر نقاط در تهران و سراسر کشور سعی داریم تا حرفه ای ترین خدمات شیشه بری را به صورت تضمینی و قابل اعتماد به شما عزیزان ارایه دهیم.

 


مهارت های مورد نیاز در شیشه بری

توانایی خواندن نقشه ها

اندازه گیری با انواع ابزار اندازه گیری

آشنایی با تمامی انواع شیشه ها اعم از شیشه‌ سکوریت، شیشه‌ دوجداره، شیشه‌ ضدگلوله، شیشه‌ لمینت، شیشه‌ جام و…

آشنایی با کلیه‌ی ابزارآلات شیشه بری و تجهیزات نصب شیشه ، تعویض شیشه و یا کارگذاری انواع شیشه مانند انواع بست‌ها، چسب‌ها و غیره

آشنایی با انواع دستگاه برش شیشه ، انواع الماس شیشه بری ، گردبر شیشه ، انواع مته ، انواع سنگ لول و نحوه‌ی استفاده از آن‌ ها

آشنا به اصول کار و نکات فنی و ایمنی

توانایی کار در ارتفاع و مناطقی مانند نمای ساختمان و…

 


شیشه بری سیار

وظایف شیشه بر

شیشه بری و برش شیشه بر طبق اندازه و نقشه های مورد نیاز و یا پیشنهادی مشتری

معرفی شیشه ی مناسب برای کار مشتری

نصب شیشه ، سنگ زنی شیشه و لول کردن آن

رعایت کلیه نکات فنی و ایمنی و استفاده از ابزار آلات شیشه بری استاندارد

شیشه بری

با استفاده از خدمات سیار در محل و حرفه ای شیشه بری در غرب تهران ، شمال تهران و سایر مناطق و شهر های سراسر کشور از مزایای نامحدود آن بهره مند شده و در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید.

 


قیمت شیشه بری و عوامل موثر بر آن 

جنس شیشه

در این مورد نمودار صعودی کیفیت و قیمت وجود دارد. به این معنا که هر چه کیفیت بالاتر و جنس مرغوب تر قیمت هم بالاتر. برای مثال شیشه های دوجداره، رفلکس، یا مشجر، گران‌تر از شیشه‌های معمولی و ساده با جنس های معمولی هستند. استفاده از گاز آرگون یا اسپیسر در شیشه های دوجداره نیز قیمت را بیشتر افزایش می دهد. برای اطلاع از قیمت ها در تهران و قیمت شیشه بری در شمال تهران و یا دیگر مناطق تهران و سایر شهرها ، با خدمت از ما تماس بگیرید.

 

شیشه بری سیار شمال تهران

 

قطر و یا ضخامت شیشه و ابعاد مورد نیاز از آن شیشه

به طبع ، شیشه های ضخیم تر و یا با ابعاد بزرگتر گران تر هستند.

برای خدمات شیشه بری با خدمت از ما ☎️02162829000☎️ تماس بگیرید.

نوع خدمت شیشه بری

بسته به نوع خدمت مورد نیاز مانند اندازه گیری ، برش شیشه  ، آماده سازی و نصب و یا تعویض ،هر کدام هزینه ای دارند که بعد از انتخاب خدمت مورد نظر اعلام می شود.

 

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

شیشه بری
4.8 امتیاز از 16 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید