عیب یابی پکیج گلدیران

عیب یابی پکیج گلدیران در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قزوین و قم

02162829000

شما هم به متخصص ترین سرویسکار پکیج نیاز دارید ؟

تعمیر، نصب و سرویس پکیج، بخاری، شومینه و بخاری

 

عیب یابی پکیج گلدیران و تعمیر پکیج گلدیران نیازمند مهارت و تجربه بالای تعمیرکار است. واکنش افراد هنگام برخورد با خطاهای پکیج گلدیران به چند شکل است. تعدادی عجولانه به دفترچه راهنمای پکیج گلدیران مراجعه می کنند و خود اقدام به تعمیر می کنند. عده ای تعمیرات پکیج خود را به دست افراد ناوارد می سپارند. این افراد تنها با تعویض قطعات مشکل پکیج شما را حل می کنند. ممکن است مشکل با تعمیر قطعه یا هواگیری پکیج گلدیران درست شود. نیروهای ما در مرکز تعمیر پکیج گلدیران تا زمانی که قطعه معیوب قابل استفاده باشد اقدام به تعویض نمی کنند ، در نتیجه در هزینه های شما صرفه جویی می شود. مجموعه ” خدمت از ما ” ، پس از تماس شما، نزدیک ترین تعمیرکار برای عیب یابی پکیج گلدیران و رفع ارور e4 در پکیج گلدیران را به محل شما می فرستد.

 

همین الان اپلیکیشن “خدمت از ما” را دانلود کن و “10 هزار تومان” اعتبار اولیه هدیه بگیر.


عیب یابی پکیج گلدیران

پکیج دیواری گلدیران از مدل های نام آشنا برای ایرانی ها محسوب می شود. شاید بتوان گفت آمار استفاده کنندگان آن به قدری چشمگیر است که نیاز به یک مرکز تعمیر پکیج گلدیران بیشتر از سایر برندها احساس می شود. این پکیج دیواری با تکنولوژی انگلستان ساخته شده است که مدل های موجود در ایران پکیج گلدیران پرستیژ و پایونیر هستند.

 

طبق بازخوردهای مشتریان همیشگی ما ، در دسترس بودن و تسلط کامل نیروهای آموزش دیده ما ، رضایت دریافت خدمات عیب یابی پکیج گلدیران را برای آن ها به همراه داشته است. شما هم با یک تماس به جمع مشتریان ما بپیوندید.

 


مهم ترین ویژگی های مرکز تعمیر پکیج گلدیران

عیب یابی پکیج گلدیران

 

1️⃣ استفاده از قطعات اصلی پکیج گلدیران برای تعمیر پکیج گلدیران

2️⃣ گروه فعال تعمیرکار با آموزش های عیب یابی پکیج گلدیران و تسلط بر خطاهای پکیج

3️⃣ پوشش دهی سراسری خدمات تعمیر پکیج در تهران ، شیراز ، اصفهان ، کرج و به زودی در بقیه شهرهای ایران

4️⃣ ارسال سریع نیروهای تعمیرکار و پیگیری به موقع تماس های مشتریان

5️⃣ سرویسکاران موظفند که در پایان کار عیب یابی پکیج گلدیران فاکتور شامل قطعات تعویض شده و خدمات ارائه شده را ذکر کنند.

✔️ کلیه خدمات تعمیر پکیج در محل شما انجام می شود. پس نیازی نیست دستگاه و پکیج خود را نمایندگی پکیج گلدیران ببرید.

 


تعمیر پکیج دیواری گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران

مانند هر دستگاه و پکیج دیگری ، پکیج دیواری گلدیران نیز با گذشت زمان ، با مشکلاتی رو به رو می شود. رفع این مشکلات و عیب یابی پکیج گلدیران باید به فردی که به این خطاها تسلط دارد سپرده شود. گاهی مشکلات پکیج شما ، از نوع رایج است که در مدل های مختلف بروز می کند. اما گاهی مشکلات به تعمیر تخصصی تر نیاز دارد تا مشکلات بیشتری یا از آن بدتر باعث از کار افتادن پکیج نشود.  تعمیرات پکیج دیواری گلدیران در مدل های مختلف تخصص ماست.

 


بررسی مشکلات و عیب یابی پکیج دیواری گلدیران

 

پکیج روشن است اما آب و رادیاتورها را گرم نمی کند.

علت این مشکل :

  • کوتاه بودن شعله مشعل پکیج گدیران که خود بر اثر کاملا باز نبودن شیر گاز ورودی
  • کم بودن ظرفیت حرارتی پکیج دیواری گلدیران با توجه به متراژ خانه
  • هواگرفتی پکیج و شوفاژ ها
  • باز نبودن شیر آب خروجی پکیج
  • رسوب گرفتن مبدل حرارتی یا رادیاتورها
  • خرابی پمپ آب داخلی

 

آب گرم مصرفی پکیج دیواری گلدیران گرمای مطلوبی ندارد.

علت این مشکل :

  • شیره سه راهی پکیج گلدیران خراب است
  • در سوپاپ بای پس پکیج مشکل وجود دارد
  • برد کنترل دستگاه معیوب است
  • شعله پکیج دیواری مشکل دارد

 


کد خطاهای پکیج گلدیران

پکیج های دیواری گلدیران دارای یک صفحه رابط کاربری دیجیتال بزرگ هستند که در صورت بروز خطا یا اروری در عملکرد پکیج، کار تعمیر پکیج گلدیران را برای تعمیر کار راحت تر می کند. در زیر لیستی برای عیب یابی پکیج گلدیران آمده است.

کد خطای پکیج گلدیرانعلت
کد خطای E1الکترود تشخیص دهنده جرقه ی دستگاه شکسته است
کد خطای E2دمای مبدل بیش از حد بالا رفته است
کد خطای E3لوله آب گرم خروجی مشکل دارد
کد خطای E4فشار با دستگاه بسیار پایین است
کد خطای E6 و E7حس گر دمای پکیج گلدیران شکسته است
کد خطای E9سیستم گرمایش دچار یخ زدگی شده است

 

عیب یابی پکیج دیواری گلدیران

عیب یابی پکیج گلدیران

کد خطای e1 : مربوط به خرابی سنسور تشکیل شدن با تشکیل نشدن شعله است. 

علت این مشکل معمولا به خاطر قطع بودن گاز ، مسدود شدن دودکش و یا خرابی سنسور دستگاه است. برای تست سالم بودن سنسور ، آن را با یک شعله گرم کنید. اگر سنسور سالم باشد ایراد مربوط به خرابی برد است. پس خودتان را به زحمت نیندازید. با مشاهده ارور e1  سریعا برای تعمیر پکیج گلدیران با ما تماس بگیرید.

 

کد خطای e2 : مربوط به بالا رفتن دمای مبدل بیشتر از حد معمول است

گاهی رسوبات موجود در دستگاه و سنسورها مانع عملکرد دقیق آن ها می شوند. اگر چنین باشد ، در واقع به درستی حررارت مبدل را اندازه گیری نمی کنند و اعلام می کند که حرارت آن بالا رفته است. در این صورت حتما باید برای عیب یابی پکیج گلدیران و رسوب زدایی آبگرمکن دیواری اقدام کنید.

 

کد خطای e3 : مربوط به وجود مشکل در لوله آب گرم خروجی پکیج گلدیران است.

این مشکل هم زمانی به وجود می آید که پکیج دیواری و شوفاژ ، رسوب گرفته است. پس هر چه زودتر دست به کار رسوی گیری پکیج گلدیران شوید.

 

کد خطای e6-e7 : مربوط به خرابی سنسور دما ی دستگاه است.

این سنسور که نقش اصلی در روشن شدن پکیج گلدیران دارد ، اگر خراب شود هنگام باز کردن شیر آب گرم ، پکسج شما روشن نمی شود. برای بررسی سالم بودنش ، تعمیرکار با استفاده از اهم متر متوجه خرابی آن می شود.

 

کد خطای e9 : مشکل مربوط به یخ زدن سیستم گرمایش پکیج است.

برای رفع این مشکل از آنجا که پکیج های گلدیران مجهز به سیستم ضد یخزدگی هستند، کافی است طبق توصیه ابتدای مطلب گاز و برق پکیج را هنگام استفاده نکردن به مدت طولانی قطع نکنید. در دمای زیر صفر پکیج هایی که در فضای بیرون هستند نباید خاموش باشند. یخزدگی میتواند باعث از بین رفتن آب بندی اورینگ ها و ترکیدن لوله ها و حتی پمپ مبدل شود.

 


ارور e4 در پکیج گلدیران مربوط به چیست ؟

معمولا یکی از رایج ترین ارور هایی که در صفحه نمایش پکیج روشن می شود همین ارور e4 است. علت نمایش آن هم پایین بودن فشار آب در دستگاه است. هنگامی که این کد خطا را در دستگاه مشاهده کردید ، ابتدا مطمئن شوید که شیر آب ورودی کاملا باز است و سپس بررسی کنید که پمپ آب به درستی کار می کند. اگر مشکل رفع نشد ، تعمیر پکیج گلدیران و عیب یابی پکیج گلدیران را به دست متخصصان “ خدمت از ما ” بسپارید.

 


هواگیری پکیج گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران

اگر مشاهده کردید که هنگام روشن کردن شوفاژ ها ، رادیاتورها یکنواخت گرم نمی شود مثلا قسمت پایینی رادیاتور سرد است اما قسمت بالای آن داغ است یا بر عکس ، زمان هواگیری پکیج گلدیران رسیده است. هواگیری شوفاژ می تواند توسط یک یا دو نفر انجام شود. افراد عادی ممکن است توانایی انجام هواگیری را نداشته باشند. به همین علت بهتر است که آن را به دست متخصصان ما بسپارید.

 


در صورت بروز یخ زدگی پکیج گلدیران چه کار باید کرد ؟

در صورت بروز یخ زدگی پکیج گلدیران باید یخ ها را با سشوار آب کرد. بعد از آب شدن کامل یخ در لوله ها و اتصالات خیلی آرام شیر پرکن پکیج دیواری گلدیران را باز کنید تا دستگاه پر شود. در این حالت احتمالا آب از پشت مبدل صفحه ای نشت میکند. در این حالت باید اورینگ های مبدل و پمپ تعویض شوند. پس از آب بندی، فشار را روی یک و نیم تنظیم نمایید.

خدمت از ما

عیب یابی پکیج گلدیران
4.6 امتیاز از 7 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن