لوله کشی آب سرد و گرم

“خدمت از ما” این سرویس را در حال حاضر در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین، قم، مشهد، اهواز و تبریز ارائه می دهد.

02162829000
لوله کشی آب سرد و گرم

نقشه ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم پکیج بوتان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم پکیج دیواری بوتان لوله کشی آب سرد و گرم صرفه جویی در مصرف آب لوله کشی آب سرد و گرم سرد نکردن یخچال لوله کشی آب سرد و گرم تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی لوله کشی آب سرد و گرم لوله کش لوله کشی آب سرد و گرم تاسیسات ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم عیب یابی پکیج ایران رادیاتور لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی پکیج لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی فاضلاب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم تعمیرات لوله کشی ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم رسوب زدایی آبگرمکن دیواری لوله کشی آب سرد و گرم لوله فاضلاب لوله کشی آب سرد و گرم تاسیسات لوله کشی ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کش ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی سرد و گرم لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی شوفاژ لوله کشی آب سرد و گرم اصول لوله کشی فاضلاب لوله کشی آب سرد و گرم نحوه لوله کشی ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم نقشه لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم نقشه لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم محاسبه لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان لوله کشی سرد و گرم اجرای لوله کشی ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم نقشه لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی ساختمان لوله کشی سرد و گرم لوله کشی اب و فاضلاب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم انواع لوله آب ساختمان لوله کشی سرد و گرم دمای آب لوله کشی چقدر است لوله کشی سرد و گرم اجرای لوله کشی ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی اب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم انواع لوله آب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم اصول لوله کشی ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی فاضلاب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم هواگیری لوله های آب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی اب سرد و گرم ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی آب سرد و گرم

 

لوله کشی آب سرد و گرم بسته به نوع ساختمان که تجاری یا مسکونی است و تعداد واحد ها، انواع مختلفی دارد. لوله کشی سرد و گرم ساختمان باید از همان ابتدا به صورت حرفه ای و با رعایت اصول شیر آب سرد و گرم انجام شود. چرا که در صورت عدم اجرای صحیح این کار،  خرابی لوله ها منجر به هزینه های گزاف و اضافی و آسیب به معماری خانه شما خواهد شد. شاید با نقشه لوله کشی اب منزل ، عکس لوله کشی ساختمان و ترفندهای لوله کشی ساختمان بتوان راه حل لوله کشی ساختمان را برطرف کرد.

آیا قصد انجام لوله کشی سرد و گرم ساختمان خود را دارید؟ اطلاعات کافی از نحوه محاسبه لوله کشی آب گرم و سرد ساختمان را ندارید؟ بنظر شما مناسب ترین دمای آب لوله کشی چقدر است؟ در ادامه مطالب همراه ما باشید تا به اطلاعات مفیدی در زمینه لوله کشی آب سرد و گرم دست یابید. کارشناسان متخصص ما در تمام روزهای سال حتی روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی و راهنمایی شما عزیزان در زمینه لوله کشی آب سرد و گرم می باشند. با جستجو در سایت می توان به لوله کشی ساختمان pdf ، قیمت لوله کشی آب سرد و گرم  و راه های لوله کشی را پیدا کنید و به سوالات خود پاسخی دهید.

 

لوله کشی آب سرد و گرم

 

عناوین مهم مطلب لوله کشی سرد و گرم ساختمان

قیمت لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان

آموزش لوله کشی آب سرد و گرم به روش کلکتوری

از ترفندهای لوله کشی ساختمان چه می دانید ؟

خدمت از ما چه خدماتی برای لوله کشی سرد و گرم ساختمان ارائه میدهد؟

سریع ترین راه درخواست نیروی لوله کش سرد و گرم ساختمان

 

قیمت لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان

میزان هزینه و قیمت لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان با توجه به مساحت کار لوله کشی ، نوع لوله کشی از روکار و توکار بودن و… متغیر است.هرچقدر کیفیت لوله های بکار رفته در لوله کشی سرد و گرم بالاتر و مساحت لوله کشی بیشتر باشد به طبع هزینه لوله کشی آب سرد و گرم نیز بیشتر خواهد شد.

نکته قابل توجه در میزان قیمت لوله کشی سرد و گرم در خدمت از ما این است که سرویسکاران خدمت از ما پس از بررسی دقیق محل انجام کار میزان هزینه را با پارامترهای موجود می سنجند و سپس یک قیمت منصفانه را به عنوان هزینه لوله کشی سرد و گرم  به مشتری اعلام می کنند و درصورت رضایت مشتری اقدام به کار لوله کشی می کنند.

 


آموزش لوله کشی آب سرد و گرم به روش کلکتوری

در مجموع دو روش کلی برای لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان وجود دارد یک روش سنتی و قدیمی است که با استفاده از لوله های گالوانیزه و چندین اتصالات دیگر انجام می شود .روش دیگر کلکتوری است که این روش به دلیل استفاده از لوله های 5 لایه از کیفیت و مزیت های بیشتری نسبت به روش سنتی لوله کشی سرد و گرم برخوردار است.

ماهم باتوجه به افزایش کارکرد روش کلکتوری لوله کشی سرد و گرم ساختمان روش انجام آن را به طور مختصر توضیح خواهیم داد قابل ذکر است که این آموزش ساده از لوله کشی آب سرد و گرم است و برای انجام کار لوله کشی سرد و گرم باید تجربه و دوره های عملی گذرانده شود.

 

مرحله اول : برای هر طبقه باید یک انشعاب اصلی آب از کلکتور اصلی در نظر بگیرید معمولا از درون داکتی از پیش مشخص شده این لوله‌ها را با سایر حداقل 25 و حداکثر 32 بسته به میزان مصرف ساختمان بکشید و تا پای جعبه کلکتوری که ساخته و آماده کرده‌اید انتقال دهید.

مرحله دوم : لوله انشعاب اصلی را به ورودی کلکتور آب سرد ساختمان اتصال دهید. از خروجی کلکتور آب سرد یک انشعاب دریافت و تا محل تعبیه پکیج بکشید و با لوله در انتها خمی بزنید و لوله‌ را تا ارتفاع مناسب اجرا کنید. همیشه ارتفاعات لوله‌ها را با توجه به میزان کف سازی کم و زیاد می‌کنید.

مرحله سوم :یک لوله هم با همان قطر باید از زیر پکیج به ورودی آب گرم بکشید. البته پکیج دو لوله دیگر هم نیاز دارد که برای کلکتور آب گرمایشی است و ربطی به لوله‌کشی آب ساختمان ندارد. چون کلکتور هم آب گرم دارد و هم آب سرد ، باید از این کلکتور مسیرهای خود را مشخص کنید و لوله‌ها را به مناطق مصرف ساختمان بکشید.

 


 

از ترفندهای لوله کشی ساختمان چه می دانید ؟

در برخی از موارد سرویسکاران با بررسی سیستم لوله کشی ساختمان به این نتیجه می رسند که برای رفع مشکل لوله کشی گرم و سرد نیاز به تعویض کامل سیستم لوله کشی نیست و تنها با چند کار تعمیری ساده به راحتی می توانید این مشکل را رفع کنند.

5 نمونه از این مشکلات را در غالب ترفندهای لوله کشی ساختمان برای شما گردآوری کردیم که مطالعه آنها می تواند شما را در لوله کشی سرد و گرم ساختمان به خوبی کمک کند.

 


ترفند اول :حل مشکلات لوله کشی سرد و گرم در حمام

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در حمام پیش آید، چکه کردن آب از لوله ها است. این مشکل به احتمال زیاد ناشی از اتصالاتی است که به خوبی محکم نشده اند.

راهکار : برای حل آن کافی است تا به طور کامل شیر آن بخش را باز کرده و یک نوار لاستیکی را به دور آن بپیچید تا از چکه کردن آب جلوگیری شود.

 


 

ترفند دوم : رفع گرفتگی لوله

از این به بعد اگر با مشکل گرفتگی جزئی لوله و چاه آب یا فاضلاب مواجه شدید، احتیاجی به تعویض کل سیستم لوله کشی نخواهید داشت.
ابتدا با کمک یک لوله باز کن خانگی ( ترکیب جوش شیرین و سرکه ) یا شیمیایی و سپس با استفاده از خدمات لوله بازکنی اقدام به رفع گرفتگی لوله کنید اگر مشکل رفع نشد و لوله شما به طور مرتب دچار گرفتگی می شود باید اقدام به تعویض لوله کنید.

 


 

ترفند سوم : رفع نشتی لوله سرد و گرم

اگر لوله سرد و گرم شما دچار نشتی شد لزوما نیاز به تعویض نیست و می توان به کمک چند مواد ساده این نشتی را برطرف کرد البته این در مواردی است که نشتی زیاد و قابل تعمیر نباشد

راهکار : در بازار چسب هایی به اصطلاح همه کاره وجود دارند که برای رفع مشکلات لوله کشی به کار برده می شوند. این چسب ها می توانند مشکلاتی مانند نشتی لوله را برطرف کنند همچنین شما می توانید به جای چسب از نوار آب بندی یا نوار تفلون که در هر خانه ای پیدا می شود استفاده کنید. با پیچاندن سه یا چهار دور از این نوار، می توانید نتیجه مطلوب خود را کسب کنید.

 


 

ترفند چهارم : اتصال محکم لوله کشی آب سرد و گرم با حرارت

گاهی اوقات هرچه برای محکم کردن لوله ها تلاش می کنید بی فایده است و لوله ها به اندازه کافی محکم نمی شوند. گاهی نیز به نظر می رسد لوله ها اتصالات بیش از حد محکمی داشته و باز کردن آن ها غیر ممکن است. در هر دو حالت شما می توانید از حرارت برای رفع مشکل خود استفاده کنید.

راهکار : برای این کار کافی است تا از یک مشعل پروپان استفاده کرده و قبل از کار کمی لوله ها را حرارت دهید. همانطور که می دانید از این روش فقط می توان برای انواع لوله های فلزی استفاده کرد و به کار بردن این ترفند برای لوله های گاز و یا لوله ها و اتصالات پلاستیکی بسیار خطرناک است.

 


 

ترفند پنجم : افزایش کارایی لوله های آبگرمکن بدون لوله کشی سرد و گرم

جمع شدن رسوبات آب درون لوله های آبگرمکن یکی دیگر از مشکلاتی است که برخی بر این باورند که تنها راه چاره برای رفع این مشکل تعویض سیستم لوله کشی سرد و گرم آبگرمکن است.با توجه به هزینه ی بالای لوله کشی سرد و گرم این گزینه به عنوان گزینه آخر برا رفع رسوبات در آبگرمکن بدانید.

راهکار : فقط کافی است در بازه های زمانی سه یا چهار ماهه مخزن و لوله آبگرمکن خود را شست و شو دهید. برای این کار ابتدا آبگرمکن را خاموش کرده و لوله تخلیه آن را درون یک ظرف قرار دهید. سپس با استفاده از یک بطری آب شروع به شستشو دادن مخزن و لوله های آبگرمکن کنید.

 

لوله کشی آب سرد و گرم

 

خدمت از ما چه خدماتی برای لوله کشی سرد و گرم ساختمان ارائه میدهد؟

  • لوله کشی آب سرد و گرم با انواع روشها ( توکار ، روکار و… )
  • تشخیص ترکیدگی لوله سرد و گرم
  • رفع مشکل ترکیدگی و نشتی لوله های سرد و گرم
  • اجرای لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان
  • لوله کشی شیر آب سرد و گرم آشپزخانه و سرویس بهداشتی
  • طراحی نقشه لوله کشی منزل

اینها فقط بخش هایی از خدمات لوله کشی ساختمان در خدمت از ما است که توسط سرویسکاران متخصص و با تجربه انجام می شود.

 


 

سریع ترین راه درخواست نیروی لوله کش سرد و گرم ساختمان

شما عزیزان علاقه مند به ثبت سفارش در مجموعه خدمت از ما هستید می توانید به صورت کاملا رایگان از طریق پرکردن فرم درخواست اینترنتی و یا از طریق اپلیکیشن خدمت از ما به راحتی و در کمترین زمان درخواست نیروی لوله کش سرد و گرم ساختمان را دهید.این نکته را به یاد داشته باشید تیم پشتیبانی خدمت از ما تا اتمام کار لوله کشی سرد و گرم ساختمان همراه شما هستند.

 


 

لوله گردش آب در لوله کشی سرد و گرم چیست و چه کاربردی دارد ؟

در سیستم لوله کشی علاوه بر و جود لوله آب سرد و گرم، لوله سومی به نام لوله گردش آب گرم وجود دارد. کاربرد این لوله گردش دائم آب بین مصرف کننده ها و منبع آب گرم است. وجود این لوله به علت گردش دائمی آب گرم، باعث می شود تا پس از باز شدن شیر، مصرف کننده در زمان کوتاه تری به آب گرم دسترسی داشته باشد. این لوله در محل ورود آب سرد به آب گرم متصل می شود و  معمولا از  واحد آخرین مصرف کننده گرفته می شود.

انواع لوله های مجاز برای لوله کشی آب سرد و گرم

انواع لوله های مجازی که برای لوله کشی سرد و گرم مورد استفاده قرار می گیرد، شامل موارد زیر است.انواع دیگر لوله های غیر فلزی در صورتی می توانند در لوله کشی مورد استفاده قرار بگیرند که تایید مراکز بهداشتی معتبر را گرفته باشند و با استاندارد های حداکثر فشار و دما نیز سازگار باشند.

  • لوله های فولادی گالوانیزه
  • لوله های مسی
  • لوله های پلی اتیلن مشبک(PEX)
  • لوله های پلی اتیلن مشبک آلومینوم-پلی اتیلن  مشبک (PEX-AL-PEX)
  • لوله های پلی اتیلن با دمای بالا(PE-RT)
  • لوله های پنج لایه پلی اتیلن با دمای بالا

نکات فنی و ایمنی در لوله کشی گرم ساختمان

  • لوله کشی باید کوتاه ترین مسیر را داشته باشد و با کمترین پیچ و خم موازی و یا عمود بر دیوارهای ساختمان اجرا شود.
  • در ساختمان مسکونی لوله های آب نباید در کنار لوله های فاضلاب نصب شوند. چرا که بر اثر گذر زمان و پوسیدگی لوله ها، امکان آلودگی آب آشامیدنی وجود خواهد داشت.
  • در صورتی که نصب لوله های آب در کنار لوله های فاضلاب اجتناب ناپذیر باشد، باید فاصله مناسب بین آن ها رعایت شود.لوله فاضلاب در لوله کشی افقی، باید زیر بقیه لوله ها نصب گردد.
  • لوله کشی باید نزدیک دیوارها، تیغه ها و سقف ها اجرا شود. در اجرای لوله ها به صورت کف خواب نیز محل لوله های عمودی باید به گونه ای در نظر گرفته شود که طول لوله کف خواب به حداقل ممکن برسد.
  • لوله کشی نباید در بالای دستگاه های برقی اجرا شود. در صورت اجتناب ناپذیر بودن این کار، حتما در زیر لوله ها، سینی قطره گیر نصب شود تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود.
  • پیش از اجرای لوله کشی، مسیرهای عبور لوله را باید با بقیه مسیرهای برقی، ساختمانی و مکانیکی مطابقت دهید. این کار مانع دوباره کاری های احتمالی می شود.
  • لوله ها در صورتی که قرار است زیر سقف یا در سقف کاذب قرار گیرند، باید در بالاترین ارتفاع ممکن اجرا شود.
  • خطوط لوله به هیچ وجه نباید از داخل دود کش ، کانال هوا، چاه آسانسور یا اتاق تابلوی برق عبور کند.

لوله کشی آب سرد و گرم

لوله کشی آب سرد و گرم
4.9 امتیاز از 8 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید