نصاب کولر گازی غرب تهران

“خدمت از ما” در حال حاضر این سرویس را در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، اهواز، بوشهر، بندرعباس و کیش ارائه می دهد.

02162829000
نصاب کولر گازی غرب تهران

چرا “خدمت از ما” را انتخاب کنم؟

اعزام سریع متخصص به محل شما

تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

عیب یابی دقیق و اجرای درست کار

استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات

ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما

پیگیری از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

ثبت رایگان سفارش

نصاب کولر گازی غرب تهران

نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی تعمیرات کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی سرویس کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی کولر اسپلیت نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی عیب یابی کولر گازی اسپیلت نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصب کولر اسپلیت نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی کولر گازی اسپلیت نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصب کولر نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران اسپلیت نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی شارژ کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران جنوب تهران نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی اصفهان نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی تعمیر کولر گازی در تهران نصاب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی در کرج نصب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصب کولر گازی غرب تهران  نصب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصب کولر گازی غرب تهران جنوب تهران نصب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصب کولر گازی غرب تهران نصب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی اصفهان نصب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی تعمیر کولر گازی در تهران نصب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی در کرج نصب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصب کولر گازی غرب تهران جنرال نصب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی نصاب کولر گازی تهران نصاب کولر گازی در کرج نصاب کولر گازی شرق تهران نصب کولر گازی غرب تهران نصاب کولر گازی در شیراز

 

 

 نصب کولر گازی غرب تهران را به حرفه ای ها بسپارید

یک نصاب کولر گازی در غرب تهران ماهر را پیدا نمی کنید؟ خدمت از ما در تمامی فصول سال با ارائه تمامی خدمات همراه شما است. شما می توانید تعمیر ، سرویس  و نصب کولر گازی غرب تهران در منزل ، اداره ، شرکت و…  را با یک تماس به متخصص های “خدمت از ما” بسپارید. توجه داشته باشید اگر نصب کولر گازی با دقت و تخصص انجام نشود، کولر گازی و اسپیلت کارایی لازم را نخواهند داشت. همچنین خدمات تعمیر کولر گازی ، نصب کولر گازی غرب تهران، سرویس کولر گازی و… را می توانید به ما بسپارید.

 


نصاب کولر گازی غرب تهران توسط بهترین تکنسین های خدمت از ما

شرکت خدماتی خدمت از ما سال ها تجربه در امر نصبکولر گازی  دارد. خدمت از ما دارای متخصصانی در زمینه تعمیر و نصب کولر گازی می باشد. نصاب های کولر گازی خدمت از ما آماده نصب کولر گازی در تهران می باشند. شما می توانید تعمیر کولر گازی غرب تهران ، نصب کولر گازی غرب تهران و سرویس کولر گازی غرب تهران را با یک تماس به خدمت از ما بسپارید.

 

نصاب کولر گازی غرب تهران

 

رایج ترین مشکلات عمومی کولر گازی

 

فیلتر هوا کثیف است

یکی از قطعاتی که تمیز نبودن آن در عملکرد کولر گازی تاثیر گذار است و بازده کولر گازی را پایین می آورد، فیلتر کولر گازی است. سعی کنید هر چند وقت یکبار فیلتر کولر گازی را تمیز کنید و هنگام سرویس کولر گازی می توانید فیلتر آن را هم تمیز نمایید ( بسته به نوع محیط دارد اگر از کولر گازی در آشپزخانه و یا نزدیکی آشپزخانه استفاده می کنید فیلتر آن به علت چربی زودتر کثیف می گردد و نیاز به رسیدگی بیشتری دارد ).

 

سرمایش کولر گازی کم شده است

از جمله مشکلات شایع و مهم در کولر گازی باد گرم زدن کولر گازی است. همانطور که از اسم کولر گازی پیداست ، خنک کنندگی آن با گاز مخصوص می باشد. اگر سطح خنک کنندگی کولر گازی شما پایین آمده است ، به احتمال خیلی زیاد مشکل از نشتی گاز آن می باشد.

دلیل دوم می تواند مربوط به فن بیرونی کولر گازی شود. وظیفه فن بیرونی انتقال گرمای منزل به بیرون می باشد. اگر فن بیرونی دچار مشکل شود و درست کار نکند نمی تواند گرمای داخل منزل را به درستی به بیرون انتقال دهد و باعث می شود کمپرسور بیش از حد گرم گردد.


 

برد الکتریکی خراب شده است

از نشانه های خرابی برد الکتریکی دستگاه می توان به طبق برنامه نبودن عملکرد دستگاه و یا دست عمل نکردن دکمه های کنترل دستگاه اشاره نمود.


 

کولر گازی گاها خاموش می شود

اگر کولر گازی به صورت خودکار خاموش و روشن می شود به احتمال زیاد مشکل از آمپر مصرفی کولر گازی است. معمولا مشکل در سیم کشی باعث این مشکل می شود. در صورت عدم رسیدگی احتمال آتش سوزی وجود دارد.همین مشکل در هنگام نصب کولر گازی ممکن است پیش آید.


 

کولر گازی آب می ریزد

آب ریختن کولر گازی از شایع ترین مشکلات کولر گازی است که درصد بالای مشتریان شاکی از این مشکل هستند. معمولا این مشکل با بررسی لوله خروج آب از کولر گازی درست می شود ( گاهی اوقات نیاز به تعویض لوله خروج آب می شود ).


 

روی کندانسور ( لوله های کولر گازی ) برفک نشسته است

وجود برفک روی کندانسور نشان دهنده کم شدن میزان شارژ دستگاه و یا کثیف بودن فیلتر هاست. در وهله اول به چک کردن فیلتر های کولر گازی بپردازید و آن ها را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید.


 

کولر گازی صدای غیر معمولی می دهد ( کولر گازی می لرزد )

صدای غیر معمولی کولر گازی ممکن است از یونیت داخلی و یا از یونیت خارجی باشد. به طور کلی دلیل صدای غیر معمولی کولر گازی از بالانس نبودن فن یونیت خارجی و یا فن یونیت داخلی می باشد. این مشکل معمولا با یک آچارکشی حل می شود.


 

کولر گازی روشن نمی شود

این مشکل را نمی توان در یک عامل خلاصه نمود. شما باید عامل های مختلفی را چک کنید تا بتوانید مشکل مربوط را تشخیص دهید. اولین کاری که بعد از روشن نشدن کولر گازی می توانید انجام دهید ، ترموستات و کنترل را چک کنید و دوباره تنظیم نمایید.همچنین اگر ممکن است به خاطر نداشتن شارژ کولر گازی و نصب نادرست

اگر این کار جواب نداد می توانید با خدمت از ما تماس بگیرید تا متخصصین ما مشکل شما را حل کنند.


 

فن یونیت داخلی کار نمی کند

فیلتر هوا را بررسی کنید تا اگر مسدود شده و یا کثیف شده است خود شما به آن رسیدگی نمایید. در صورتی که مشکل حل نشد به احتمال زیاد ایراد از موتور فن و یا رله فن است و باید توسط افراد متخصص تعمیر گردد.

 

روش ثبت سفارش برای نصاب کولر گازی غرب تهران در خدمت از ما به چه صورت است؟

جهت درخواست خدمات سرویس و نصاب کولر گازی غرب تهران شما می توانید با برقراری تماس با شماره تلفن درج شده (تماس سراسری) و هماهنگی با تیم پشتیبانی سامانه آنلاین خدمت از ما و یا  از طریق رزرو اینترنتی و بدون برقراری تماس درخواستتان را ثبت نمایید.

همچنین می‌توانید با نصب اپلیکیشن خدمات فنی “خدمت از ما”  برای خدمت موردنظر و همچنین ده‌ها خدمت دیگر به آسانی ثبت سفارش نمایید.

 

call
تماس برای ثبت درخواست
02162829000

 


هزینه دستمزد نصاب کولر گازی غرب تهران چگونه تعیین می شود؟

هزینه ای که برای نصب کولر گازی غرب تهران از شما طلب می شود ، به چند عامل بستگی دارد که مهم ترین آن تعداد خدماتی است که یک نصاب کولر گازی ارائه می دهد. به طور مثال ممکن است برای نصب کولر گازی به شارژ کولر گازی ،جا به جایی کولر گازی ، تست نشتی کولر گازی و … نیاز شود.همچنین عامل دیگری که بر روی دستمزد نصاب کولر گازی غرب تهران تاثیر می گذارد محل نصب کولر است . به طور مثال ممکن است محل نصبی جایی دشوار باشد و دسترسی به محل سخت باشد که در این صورت حجم کار بیشتر می شود. ولی قابل ذکر است که هزینه دستمزد نصاب کولر گازی غرب تهران دقیقا مطابق با نرخ اتحادیه است و بسیار منصفانه تعیین شده است .

 

 

 

 

تعمیر کولر گازی در رشت

نصاب کولر گازی غرب تهران
5 امتیاز از 4 رای

2 Comments

 1. gariby گفت:

  سلام و عرض ادب.
  کولرگازی ما دچار نقص فنی شده احتمالا و یک ارور خاص را مدام میدهد اما ارور آن کامل مشخص نیست که چه چیزی رو نمایش میده.
  آیا ممکنه دلیل خرابی رو از تعمیرکاران شما جویا شوم؟

  • پشتیبانی خدمت از ما گفت:

   سلام کاربر محترم

   شما نخست بهتر است نسبت به تعمیر صحفه نمایش کولر خود پرداخته و بعد از مشخص شدن ارور نسبت به حل آن مشکل اقدام نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید