قیمت نصب قرنیز

نصب قرنیز را به متخصصش بسپارید

نصب قرنیز کاری تخصصی است که ممکن است به درستی از پس هر نصابی برنیاید. در واقع اگر می خواهید خدمات نصب قرنیز در انواع آن اعم از نصب قرنیز پلاستیکی ، نصب قرنیز چوبی ، نصب قرنیز پی وی سی و… را در بالاترین سطح کیفیت دریافت کنید؛ پس در انتخاب نصاب قرنیز برای ساختمان خود دقت زیادی خرج دهید چرا که هر مرحله از نصب قرنیز روش متفاوتی دارد به طور مثال نحوه نصب قرنیز پی وی سی ، روش برش قرنیز پی وی سی ، روش اجرای قرنیز چوبی  ، نحوه چسباندن قرنیز و… مهارت خاص خودش را دارد.

اکنون  “خدمت از ما ” برای انتخاب بهترین نصاب قرنیز  از تیم طراحان دکوراسیون داخلی می تواند به شما کمک کند. شما در حین ثبت سفارش به راحتی می توانید لیست نصابان مجرب را به همراه هزینه دستمزد  و  قیمت نصب قرنیز  ، هزینه نصب قرنیز پی وی سی  و …که هر کدام از انها پیشنهاد می دهند را مشاهده کنید و کاملا رایگان قیمت ها را با هم مقایسه کنید.

 

قیمت نصب قرنیز

 

 

نصب قرنیز

 • نصب قرنیز پلاستیکی
 • آموزش نصب قرنیز با چسب
 • نحوه نصب قرنیز آب بندی کابینت
 • هزینه نصب قرنیز پی وی سی
 • روش نصب قرنیز پی وی سی با چسب
 • روش برش قرنیز پی وی سی
 • روش اجرای قرنیز چوبی
 • نحوه چسباندن قرنیز کابینت

 

 

رایج ترین سوالات از زبان مشتریان

 

قیمت نصب قرنیز

 

با مناسبترین قیمت نصب قرنیز این خدمات را در بالاترین سطح کیفیت دریافت کنید.

قیمت نصب قرنیز کاملا شفاف بوده و قبل از اجرای کار بین مشتریان و نصاب تعیین می شود.

 


قیمت نصب قرنیز چگونه تعیین می شود ؟

قیمت نصب قرنیز چقدر است ؟ چه عواملی روی قیمت نصب قرنیز تاثیر می گذارد ؟ آیا قیمت نصب قرنیز چوبی با قیمت نصب قرنیز پلاستیکی متفاوت است ؟ چه فاکتور هایی در هنگام تعیین قیمت نصب قرنیز در نظر گرفته می شود ؟ این ها  رایج ترین سوالات مشتریان در هنگام درخواست خدمات نصب قرنیز  است که به عوامل مختلفی از جمله  متراژ دور تا دور ساختمان ، حجم کار ، تخریب و تعویض قرنیز و نوع جنس قرنیز  بستگی دارد. به طور مثال هزینه نصب قرنیز پی وی سی با هزینه نصب قرنیز پلاستیکی تفاوت دارد . در اینجا می خواهیم خیالتان را بابت قیمت نصب قرنیز تاحدی آسوده کنیم و بگوییم که تمامی قیمت گذاری ها دقیقا مطابق با اتحادیه  و به طور کاملا شفاف و  قبل از انجام کار نصب قرنیز  تعیین می شود .شما به راحتی می توانید  در روند ثبت سفارش برای نصب قرنیز  ، با قیمت های پیشنهادی توسط  نصابان معرفی شده را  به طور کاملا رایگان با هم مقایسه کنید.

کافیست همین الان به چند سوال ساده پاسخ دهید تا درخواست شما  برای نصب قرنیز ، که شامل جزییات خدمت و منطقه مورد نظر شماست برای سرویس کاران مورد تایید ارسال شود، سپس شما می توانید پس از دریافت قیمت نصب قرنیز در صورت تمایل ثبت سفارش نهایی را انجام دهید.

 


چه خدماتی در نصب قرنیز  ارائه می شود؟

 • نصب قرنیز چوبی
 • نصب قرنیز pvc
 • نصب قرنیز سرامیکی
 • نصب قرنیز پلاستیکی
 • نصب و اجرای قرنیز ام دی اف(MDF)
 • تعمیر و بازسازی انواع قرنیز
 • تعویض قرنیز

 


“خدمت از ما” کدام نصاب قرنیز را برای  شما می فرستد؟

به محض درخواست شما مشتری عزیز  برای نصب قرنیز از طریق  فرم سفارش ، ما بهترین نصابان را برای نصب قرنیز  به شما معرفی می کنیم که هریک از آنها برای قیمت نصب قرنیز پیشنهادی می دهند. تمامی متخصصان ” خدمت از ما ” با به همراه داشتن تجهیزات کامل و شناخت دقیق از حرفه خود کار نصب قرنیز را بدون نقص انجام می دهند.

این روزها اکثر صاحب خانه ها می خواهند بهترین دکوراسیون داخلی را داشته باشند به همین دلیل برای  نصب کابینت ، نصب کاغذ دیواری ، نقاشی ساختمان  ، نصب قرنیز  ام دی اف ، نصب کفپوش پارکت و یا نصب لمینت ، نصب سقف کاذب ، تغییر مبلمان ، چیدمان منزل  و… به دنبال بهترین تکنسین ها به روزترین مدل ها و… میگردند.حال برای درخواست هر یک از خدمات بالا میتوانید روی طراحان “خدمت از ما” حساب کنید.

 


چرا”خدمت از ما “را برای نصب قرنیز انتخاب کنم؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات نصب قرنیز و خدمات دیگر دکوراسیون داخلی را سفارش داده اند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان از خدمات دکوراسیون داخلی شفافیت در قیمت گذاری و مشخص بودن روند کار اجرایی خدمات است. حال اگر شما هم می خواهید با  مناسبترین قیمت نصب قرنیز این خدمات را باکیفیت دریافت کنید ما را انتخاب کنید. پس همین حالا از طریق ثبت سفارش و  ارسال چند اطلاعات کوتاه از خودتان ، خدمات نصب قرنیز را درخواست دهید.در نهایت این شما هستید که تصمیم میگیرید چه متخصصی ،در چه زمان و مکانی  برای شما فرستاده شود.

 

قمت نصب قرنیز

 

آشنایی خیلی بیشتر با قرنیز :

همانطور که می دانید قرنیز ها فضای بین دیوار و “کفپوش” را پنهان می کنند و از دیوار ها در برابر ضربه ، خش ، رطوبت محافظت می کنند . همچنین نصب قرنیز به جهت زیبایی هرچه بیشتر دکوراسیون داخلی و جلوه بیشتر کفپوش لمینت و پارکت ، کاغذ دیواری انجام می شود. قرنیز ها در مدل های سنگی، چوبی، اچ دی اف HDF و PVC هستند. به طور معمول عرض قرنیز ها 7 و 9 سانتی متر است و ضخامت آنها معمولا 17 میلی متر است.

قرنیز های پی وی سی و قرنیز ام دی اف از نظر شکل ظاهری و رنگ بسیار متنوع هستند. در بین این جنس ها  طرح های مختلف وجود دارد و حتی می توانند از نظر ظاهیر بسیار شبیه باشند که در این حالت باید  به سایر ویژگی های آن توجه کرد .ویژگی هایی مانند وزن، مقاومت در برابر ضربه، هزینه، رطوبت  و غیره.


 

با مناسبترین قیمت نصب قرنیز این خدمات را در بالاترین سطح کیفیت دریافت کنید.

قیمت نصب قرنیز کاملا شفاف بوده و قبل از اجرای کار بین مشتریان و نصاب تعیین می شود.

 

قرنیز های تک جداره  دو جداره :

قرنیز ها به صورت کلی دارای دو مدل  هستند : مدل قرنیز تک جداره و قرنیز دو جداره .  قرنیز دو جداره این امکان را دارند که سیم ها و کابل ها را از فضای خالی که داخل قرنیز وجود دارد عبور کند تا ظاهری زیبا به دکوراسیون داخلی منزل  ببخشد و سیم ها آسیب نبینند. امروزه قرنیزهای متنوعی تولید می شوند و هر کدام قابلیت های ویژه ایی مانند ضد حریق بودن قرنیز  ، قابلیت شستشو قرنیز ، ضد خش بودن، ضدپوشیدگی، ضد حشرات و…  را دارند .

برای درخواست خدمات نصب کابینت ، نصب کاغذ دیواری ، دیوار کشی  ، نقاشی ساختمان ، طراحی داخلی ،   کاشی کاری ساختمان ،  بازسازی ساختمان ، طراحی نمای ساختمان  و… کافیست به چند سوال کوتاه در فرم سفارش پاسخ دهید و درخواست خود را ثبت کنید.

 

نحوه نصب قرنیز  سنگی به چه شکلی است ؟

به طور قطع شما هر سال یکبار به فکر شستن کف ساختمان می کنید .حال  با توجه به آسیب دیدن گچ دیوار هنگام ریختن آب روی آن بهتر است از قرنیز استفاده کنید. با نصب قرنیز به راحتی کف سرامیکی خانه را می توانید بشورید .اما برای نصب قرنیز سنگی نیاز به مراحل زیر است.

در ابتدا توجه کنید که حتما قرنیز سنگی خیلی جلوتر از دیوار نباشد.همچنین قرنیز سنگی  نباید خیلی داخل قرار دهید . حال در مرحله اول برای نصب قرنیز باید پشت آن ملات سیمان قرار دهید.ولی دقت کنید که باید پس از نصب سرامیک کف ساختمان  قرنیز سنگی را نصب کنید.

قیمت نصب قرنیز

 

آشنایی با مراحل نصب قرنیز

پس از انتخاب رنگ و مدل قرنیز و همین طور خرید قرنیز نوبت به مرحله نصب قرنیز می رسد  . نصب قرنیز جز کارهایی محسوب می شود که اگر  هر مرحله به درستی صورت نگیرد می تواند تمامی زحمات قبلی را به هدر دهد . پس برای نصب قرنیز دقت زیادی را به خرج دهید.

مرحله اول نصب قرنیز  : قبل از نصب قرنیز محل قرار گرفتن قرنیز ها را باید کاملا تمیز کنید . دیواره ها ها باید  از هر گونه کثیفی و همین طور پستی و بلندی و … پاک گردد . این مرحله به خصوص برای قرنیز های پی وی سی اهمیتی دوچندان پیدا می کند زیرا که این قرنیز ها با چسب مخصوص چسبانده می شود.

مرحله دوم نصب قرنیز : بعد از تمیزکردن محل نصب قرنیز  نوبت به اندازه گیری هر قسمت از دیوار برای نصب قرنیز  است . نکته مهمی که  در مرحله دوم نصب قرنیز وجود دارد این است که بین ۱۰ تا ۱۵ درصد از طول قرنیز را به عنوان پرتی و ضایعات نصب  باید در نظر گرفته شود.

مرحله سوم نصب قرنیز : در قسمت نصب و اجرا قرنیز ، مهم ترین و سخت ترین قسمت برای نصب قرنیز ها قسمت گوشه ها  ( کرنرها ) و قسمت های زاویه دار کار است .

مرحله آخر نصب قرنیز : متناسب با نوع و جنس قرنیز با ماده که باعث چسبیدن قرنیز به دیوار می شود را به پشت قرنیزها بزنید و یکی یکی شروع به نصب قرنیز کنید.

 


با مناسبترین قیمت نصب قرنیز این خدمات را در بالاترین سطح کیفیت دریافت کنید.

قیمت نصب قرنیز کاملا شفاف بوده و قبل از اجرای کار بین مشتریان و نصاب تعیین می شود.

 

خدمات نصب قرنیز در کدام شهرها ارائه می شود ؟

 • نصب قرنیز در تهران با مناسبترین قیمت نصب قرنیز 
 • نصب قرنیز در غرب تهران با مناسبترین قیمت نصب قرنیز
 • نصب قرنیز در  شرق تهران با مناسبترین قیمت نصب قرنیز  
 • نصب قرنیز در شمال تهران با مناسبترین قیمت نصب قرنیز 
 • نصب قرنیز در جنوب تهران با مناسبترین قیمت نصب قرنیز 
 • نصب قرنیز در شیراز با مناسبترین قیمت نصب قرنیز 
 • نصب قرنیز در اصفهان با مناسبترین قیمت نصب قرنیز 

 

[ فیلم پیشنهادی : آموزش نحوه نصب قرنیز ]

 

قیمت نصب قرنیز
5 امتیاز از 4 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید