قیمت نصب پرده

نصب پرده  را به متخصصش بسپارید

نصب پرده یک کار کاملا تخصصی  است؛ و یک نصاب پرده اگر  مهارت زیادی در مورد نحوه نصب پرده  نداشته باشد نمی تواند رضایت مشتری خود را جلب کند. در واقع نصب پرده زبرا ، نصب پرده کرکره ای ، نصب پرده لورداپه ، نصب پرده پارچه ای و هر نوع و جنس دیگری نیازمند مهارت و توانایی منحصر به خود دارد . به همین خاطر باید اگر می خواهید خدمات نصب پرده را  با کیفیتی بالا و در و مناسبتری قیمت نصب پرده دریافت کنید در انتخاب نصاب پرده دقت زیادی خرج دهید.

از اکنون شما می توانید برای درخواست خدمان نصب پرده زبرا ، نصب پرده کرکره ای ، نصب پرده لورداپه و هر نوع مدل دیگری  از طریق فرم سفارش اقدام کنید. شما به راحتی می توانید در حین ثبت سفارش سرویس نصب پرده ، مشخصات و قیمت پیشنهادی نصابانی که به شما معرفی شده اند را  به طور رایگان ، مشاهده کنید؛  تا برای دریافت خدمات نصب پرده  بهترین تصمیم خود را بگیرید. پس درخواست خدمات نصب پرده و اعزام بهترین نصاب پرده از تیم طراحان دکوراسیون داخلی ، کافیست همین الان به چند سوال ساده در فرم سفارش، پاسخ دهید؛ سپس شما می توانید پس از دریافت قیمت نصب پرده توسط نصابان در صورت تمایل ثبت سفارش نهایی را انجام دهید.

قیمت نصب پرده

 

 

نصب پرده و رایج ترین عناوینی که برای آن دنبال می شود

 • اموزش نصب پردهای جدید
 • طریقه نصب پردهای زبرا سقفی
 • آموزش نصب کتیبه و آموزش نصب ریل اتومات
 • نحوه نصب ریل گریبر و  روش نصب گریبر
 • آموزش نصب پنل و بست های دیواری
 • آموزش نصب کتیبه ، روش نصب ریل گریبر
 • قیمت نصب پرده ، قیمت مدل کرکره پذیرایی 
 • اموزش نصب پردهای جدید
 • آموزش نصب ریل اتومات اموزش نصب والان
 • قیمت پارچه پردهای تور
 • فروش اینترنتی پارچه پردهای

 

رایج ترین سوالات از زبان مشتریان

 


قیمت نصب پرده چگونه تعیین می شود ؟

قیمت نصب پرده چقدر است ؟ میزان دستمزد نصاب پرده چگونه تعیین می شود ؟ این ها رایج ترین سوالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات نصب پرده از ما می پرسند. نصب پرده و میزان دستمزد نصاب پرده به عواملی نیز بستگی دارد که قبل از اینکه عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصب پرده را با هم بخوانیم باید بگوییم  که  تمامی قیمت گذاری ها برای نصب پرده و قیمت هایی یک نصاب پرده پیشنهاد میکند بر اساس تعرفه اتحادیه و کاملا شفاف تعیین شده است .در روند ثبت سفارش نصب پرده ، قیمت نصب پرده که هریک از نصابان پیشنهاد می کنند را می توانید یک جا با هم مقایسه کنید.

 


خدمات قابل ارائه در نصب پرده :

 • نصب پرده حریر، نصب پرده پارچه ای ، نصب پرده توری و….
 • نصب پرده های فانتزی آشپزخانه
 • نصب ریل اتومات ،  نصب گریبر  ، نصب هوکس فلزی
 • تعمیر و نصب ملزومات پرده، چوب پرده، کتیبه، تاج پرده
 • تعمیر و نصب پرده لوردراپه،  نصب پرده کرکره ای، نصب پرده شید، نصب پرده زبرا و…

 

قیمت نصب پرده

 


“خدمت از ما” کدام نصاب پرده را برای شما می فرستد؟

به محض درخواست شما مشتری گرامی برای نصب پرده ( نصب پرده کرکره ای ، نصب پرده زبرا ، نصب پرده حریر و …) از طریق فرم سفارش ، ما مجرب ترین نصابان را به شما معرفی می کنیم که هریک از آنها مطابق با خواسته شما قیمت نصب پرده و دستمزد دریافتی را پیشنهاد می دهد . تمامی  این نصابان پرده  با به همراه داشتن تجهیزات کامل و مهارت بالای خود ،  کار  نصب پرده را بدون نقص انجام می دهند.

 

اگر برای نصب پرده ، دوخت   کاور مبل ، تعمیر مبل ، رویه کوبی مبل  ، نصب کاغذ دیواری و تمامی خدمات دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی  روی ما حساب کنید.

 


 چرا “خدمت از ما” را برای نصب پرده انتخاب کنم ؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات نصب پرده را درخواست داده اند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان  از خدمات نصب پرده ، شفافیت در قیمت نصب پرده  ، منصف بودن نصاب پرده و  مشخص بودن روند کار اجرایی  این خدمات است .حال اگر شما هم می خواهید با مناسبترین قیمت نصب پرده  این خدمات را دریافت کنید ما را انتخاب کنید. پس همین حالا از طریق ثبت سفارش و  ارسال چند اطلاعات کوتاه از خودتان ، خدمات نصب پرده را درخواست دهید.در نهایت این شما هستید که تصمیم میگیرید چه نصابی ، در چه زمان و مکانی  برای شما اعزام شود.

 

هزینه و قیمت نصب پرده بر اساس چه فاکتورهایی مشخص می شود؟

قیمت نصب پرده به عواملی همچون ، نوع پرده ، تجهیزات مورد نیاز برای نصب پرده و میزان حجم کار برای نصب پرده بستگی دارد .  در واقع ممکن است  قیمت نصب انواع پرده پذیرایی ، پرده ‌کرکره‌ای ، پرده شید  ،  پرده  زبرا ، پرده فانتزی و….و تمامی مدل‌های مدرن پرده نیز باهم متفاوت است.

به دنبال نصب هر مدل پرده‌ای باشید، از نصب پرده حریر و توری گرفته تا نصب پرده لوردراپه و نصب پرده کرکره‌ای ، به راحتی می‌توانید آن را از نصابان مشغول در “خدمت از ما”  درخواست کنید . ما  با اعلام قیمت هایی شفاف، به شما کمک می‌کنیم  تا قبل از شروع کار از قیمت خدمات پرده آگاه شوید تا هوشمندانه تصمیم بگیرید.

 

با نصب پرده ، زیبایی دو چندانی به محیط خانه خود هدیه دهید

پرده ها یکی از اصلی ترین المان ها در طراحی دکوراسیون داخلی هستند و زیبایی دوچندانی به نمای داخلی می بخشد. ولی یک چیز را فراموش نکنید که اگر زیباترین پرده ها هم داشته باشید ، اگر در نصب پرده مشکلی ایجاد شود و به شیوه استاندارد نصب نشود ، جلوه خود را از دست می دهد. نصب پرده کاری است که به نظر ساده می آید ولی گاهی بسیار دشوار و زمان بر می شود. باز هم فراموش نکنید که نصب پرده کرکره فلزی ، نصب پرده  کرکره چوبی ، نصب پرده  کرکره ای ، نصب پرده زبرا و انواع پرده های پارچه ای هر کدام به شیوه ای متفاوت انجام می شود.

 

[ مطلب مرتبط : نکات مهم در مورد تعمیر و نصب پرده ]

[ مطلب مرتبط : نکات مهم در مورد طراحی نمای داخلی ساختمان  ]

[ مطلب مرتبط : آموزش نحوه نصب لوستر   ]

قیمت نصب پرده

 

آشنایی با انواع پرده ها و شیوه نصب آن :

نصب پرده زبرا

پرده زبرا نوعی پرده رولی و توری و از جدیدترین انواع مدل پرده است که مناسب دکوراسیون لوکس و مدرن است.  پرده زبرا با دو لایه موازی که دارند در هنگام بسته بودن، می تواند  به طور کامل فضای درون را پنهان کند. به هنگام باز بودن پرده زبرا می توان با ایجاد سایه و روشن، نور مناسبی  برای محیط ایجاد کرد. قیمت نصب پرده زبرا به دلیل نصب آسان آن از پرده های تزئینی کمتر است.

 


نصب پرده های فانتزی و مدل جدید

نصب پردهای فانتزی در اتاق خواب بسیار رایج  شده است . پردهای فانتزی با طرح های دلنشین روح تازه ای به اتاق می بخشد. انتخاب رنگ و طرح  پرده های فانتزی بسیار سلیقه ای است و می تواند در تضاد با دیگر المان های موجود در اتاق خواب باشد. قیمت نصب پرده اتاق خواب با توجه به متراژ و نوع میل پرده مشخص می شود.

 


نصب پرده های فانتزی

پرده های فانتزی موجب زیبایی و جذابیت بیشتر اتاق خواب بچه ها می شوند و برای هر دو جنس دختر و پسر نیز مناسب هستند. طراحی و دکوراسیون اتاق خواب دختر بچه ها با پردهای فانتزی جذابیت ویژه ای دارد. رنگ های شاد و طرح های متنوع، محیط را شاد و سرزنده نشان می دهند. امکان اجرای انواع مدل پرده منزل از طرح های فانتزی برای اتاق پسر بچه ها وجود دارد و می تواند جلوه های بصری بیشتری را ایجاد کند.

 


نصب پرده‌های پلیسه دار ساده

پرده پلیسه دار ساده ،  بیشترین قدمت بین مدل های موجود بین پرده ها را دارد .  پیله های ایجاد شده در حالت باز شده پرده نیز قابل مشاهده است. برای دوخت این نوع پرده از هر جنس  پارچه ای می توان استفاده نمود. پرده‌های پیله دار به صورت افقی باز و بسته می شوند. و سختی نصب پرده پلیسه دار بستگی به متراژ آن و سنگینی آن دارد.

 


پرده‌های غلتکی، پرده رولی و یا پرده شید رول

پرده های شید  از نوع بالا رونده اند و برای بسته شدن به دور محور غلتکی خود جمع می شوند . نصب این نوع پرده به نسبت پرده های  دیگر سختی کمتری دارد .


پرده‌های کرکره ای

پرده های کرکره ای از قدیمی ترین نوع پرده ها به شمار می آید . نمونه های قدیمی این نوع پرده‌ها برای همه آشنا است. پرده کرکره عمودی در اصطلاح عام به پرده لوردراپه معروف است و از کنار هم قرار گرفتن عمودی پارچه های مخصوص تشکیل شده است و می توان آن را به صورت افقی در طول پنجره حرکت داد . نصب پرده های کرکره ای عمودی کار آسانی است و تنها به کمی دقت و آشنایی با اجزا ان نیاز دارد.

[ فیلم های پشنهادی : آموزش نحوه نصب پرده ]

 

آموزش نحوه نصب پرده

 

مرحله اول نصب پرده : اندازه گیری طول میل پرده

در مرحله اول نصب پرده ابتدا عرض داخلی پنجره را اندازه گیری کنید. دقت کنید که طول میل پرده نباید از آن بیشتر باشد. همچنین باید برای نصب میل پرده از ابزار مناسب استفاده کنید. با توجه به نوع پرده شما  می توانید به دو طریق میل پرده را نصب کرد.1- نصب میل پرده روی دیوار، 2- نصب میل پرده روی سقف.

قیمت نصب پرده

 

مرحله دوم نصب پرده : نصب پایه های میل پرده

برای نصب پرده نیاز به دریل، پیچ و رولپلاک است.چراکه وجود تیرآهن ، سیم های برق ساختمان ، سقف های کاذب ، آجرهای مستحکم ، دیوارهای قدیمی  و… در نصب پرده  اختلال ایجاد می کنند. برای اینکار نصاب پرده با استفاده از یک مداد، محل نصب پایه را علامت  می زنند و با دریل محل مورد نظر را سوراخ می کنند. به یاد داشته باشید که رولپلاک کردن محل نصب پایه نیز بسیار ضروری است.

 

قیمت نصب پرده

 

مرحله سوم نصب پرده : نصب میل پرده

در این مرحله از نصب پرده ، پس از سوراخ کردن سقف یا دیوار، پایه های میل پرده را با پبچ محکم کنید. به طور معمول  بین میل پرده و پنجره  نباید فضای زیادی وجود داشته باشد. برای پرده هایی با عرض کم دو پایه و برای پرده های عریض تر از سه یا چهار پایه استفاده می شود.

 

قیمت نصب پرده
5 امتیاز از 3 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید