نصب فلاش تانک

اعزام نصاب فلاش تانک در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج،کیش،قم،اهواز،مشهد،تبریز

☎ 02162829000

اعزام متخصص تعمیر و نصب فلاش تانک  در تهران، شیراز، اصفهان،قم،اهواز،کیش ،مشهد، قزوین، کرج و تبریز

 

 نصب فلاش تانک از مهم ترین بخش های ساخت و تعمیر سرویس بهداشتی است. اهمیت نصب فلاش تانک به مراتب بیشتر از سایر اجزا در سرویس بهداشتی به ویژه سرویس های بهداشتی عمومی است.شاید به ظاهر روش نصب قطعات فلاش تانک تاپ در نحوه نصب فلاش تانک تاپ مدل پاریس و نصب فلاش تانک ایمن آب یکی باشد اما هرکدام نیاز به مهارت و تجربه خاصی است.

سرویسکاران متخصص خدمت از ما آشنایی کامل با طریقه نصب فلاش تانک ایمن اب ، نصب فلاش تانک اولترا اسلیم و هم چنین مناسب ترین ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه ای ، در انواع و مدل فلاش تانک ها را دارند. اگر به دنبال مطالبی در خصوص نصب فلاش تانک روکار و نحوه نصب فلاش تانک توکار توالت ایرانی و نشانه های خرابی آن هستید این مطلب را تا آخر مطالعه کنید تا به یک اطلاعات کافی و مفید در مورد نصب فلاش تانک برسید.

 

نصب فلاش تانک

 

عناوین مطلب ِنصب فلاش تانک

 

 • هزینه نصب فلاش تانک در خدمت از ما
 • روش سفارش از نصاب فلاش تانک خدمت از ما
 • نحوه عملکرد فلاش تانک
 • مراحل نصب فلاش تانک
 • نشانه های سیفون خراب چیست؟

 

هزینه نصب فلاش تانک در خدمت از ما

 

هزینه نصب اجزای سرویس بهداشتی بصورت تکه ای محاسبه می شود این بدین معناست که میزان هزینه نصب فلاش تانک هم جزیی از همین تکه ها حساب می شود و سیفون ها معمولا به صورت دو مدل توکار و روکار با توجه به سلیقه و نظر پیمانکار نصب میشوند و هزینه هرکدام از این مدل ها به صورت جداگانه محاسبه می شود.

 

میزان هزینه دستمزد سرویسکار برای نصب فلاش تانک در “خدمت از ما”

 

نصب فلاش تانک

 

روش سفارش از نصاب فلاش تانک خدمت از ما

 

روش و روند استفاده از خدمات لوله کشی ساختمان مربوط به نصب فلاش تانک بدین صورت است که شما ابتدا از طریق شماره 02162829000 (تماس سراسری) با کارشناس تماس برقرار می کنید و کارشناسان ما مشاوره لازم را در خصوص نصب فلاش تانک و هر آنچه که مربوط به آن است به شما ارائه می دهند و شما در صورت تمایل می توانید سفارش نصاب فلاش تانک دهید.

 

یک روش دیگر استفاده از خدمات خدمت از ما از طریق پرکردن فرم اینترنتی و ار سال آن برای سفارش خدمات تاسیسات مربوط به لوله کش ساختمان است.

 

یک هزینه نصب با کیفیت چه بسا کمتر از هزینه تعمیر ناشی از خرابی فلاش تانک است پس میزان هزینه نصب فلاش تانک را با کیفیت نصب آن مقایسه کنید.

 

نحوه عملکرد فلاش تانک در سرویس بهداشتی 

 

فلاش تانک یک مخزن ذخیره آب می باشد که کار ریزش آب برای نظافت کاسه توالت را بر عهده دارد.فلاش تانک ها در دومدل روکار و یا توکار نصب می شوند. فلاش تانک توکار  با فشار دکمه تخلیه آب و در فلاش تانک روکار با کشیدن زنجیر، آب را با فشار زیادی به کاسه توالت تخلیه می کند. به این ترتیب محتویات کاسه توالت به طور کامل به لوله فاضلاب هدایت شده و کاسه توالت تمیز می شود.

 

فلاش تانک روکار 

این فلاش تانک ها از قدیمی ترین نوع فلاش تانک ها هستند که در آن باکشیدن زنجیر آب سیفون را کامل تخلیه میشود در این نوع فلاش تانک تمام اجزای فلاش تانک از شیر اتصال به آن تا مخزن آن همگی در سرویس بهداشتی قابل رویت و روی دیوار و زمین نصب میشوند.این فلاش تانک در ارتفاع بالا، متوسط و پایین قابل نصب است.

 

نحوه نصب فلاش تانک توکار 

 

فلاش تانک‌ توکار نوع خاصي از فلاش تانک است که بصورت توکار و خارج از ديد نصب می شوند مخزن این فلاش تانک درون ديوار قرار مي گيرد و دکمه تخليه آب آن در ديوار نصب مي شود بنابراین ديگر جايي براي نصب مخزن اين سیفون اشغال نمي‌شود و مناسب مکان هايي است که از فضاي کمي بر خوردارند.

 

نصب فلاش تانک

 

مراحل نصب فلاش تانک

 

مراحل نصب فلاش تانک با توجه به مدل و نوع آن متفاوت است و این مراحل که ما ذکر می کنیم به صورت کلی و برای فلاش تانک روکار است.

 

مرحله اول: پس از تهیه ابزار و وسایل نصب فلاش تانک اولین اقدام مطالعه دفترچه راهنما برای کسب اطلاعاتی مانند مناسب ترین ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه ای ، زنجیری و… است.

 

مرحله دوم : در این مرحله استپ اِل مانند را به کاسه توالت وصل کنیدو تا زمانی که مخزن فلاش تانک و اتصالات آن را به طور کامل نصب نکرده اید سرپوش آن را برندارید.

 

مرحله سوم : بعد از وصل کردن استپ ها نوبت به اتصال لوله ها به یکدیگر است در این مرحله با دقت کامل و محکم لوله ها را به هم وصل کنید.

 

مرحله چهارم : در این مرحله فلوتر را منطبق با جهت انشعاب در جای خود بسته و مهره را از بیرون محکم کنید و از سوراخ سمت مقابل فلوتر، طناب کششی را با کره گیره آن وارد کرده و آن را در بست گیره ای قرار دهید و سپس مهره طناب کششی را بطوریکه فلش آن رو به بالا باشد با فشار درون سوراخ جانبی بدنه نصب کنید.

 

مرحله پنجم : پس از بستن اجزای مخزن سیفون نوبت به وصل کردن کاسه سیفون به لوله های متصل است در این مرحله باید مخزن با دقت و محکم به لوله ها متصل شود و با یک علامت گذاری پشت بست متصل به دیوار و نصب پیچ به راحتی می توان سیفون را به دیوار نصب کرد.

 

نکته قابل توجه در مورد نصب فلاش تانک دکمه ای  ارتفاع نصب فلاش تانک دکمه ای است که باید فاصله بین سیم روکش شده پمپ در کمترین حالت نسبت به دکمه قرار گیرد.

 

نشانه های سیفون خراب چیست؟

 

برخی تصور می کنند که تنها زمانی که سیفون کار نکند خراب است و امکان خرابی سیفون در حین کار کردن وجود ندارد این یک باور اشتباه است گاهی سیفون در حین کار کردن هم ممکن است خراب باشد اما چون اطلاعی از علائم و نشانه های خرابی در آن ندارید نسبت به آن بی توجه می شوید تا اینکه به طور کامل خراب شود.

 

نشانه های یک فلاش تانک خراب 

 

1- انتشار بوی نامطبوع : همانطور که میدانیم آب یک ماده بی بو و بی رنگ است اما اگر محیط نگهداری آن خراب باشد بوی نامطبوع تولید می کند پس اگر بوی نامطبوعی از سیفون تولید شد یعنی سیفون به مرحله خرابی کامل آن نزدیک می شود.

 

2- هدر رفتن آب : گاهی میزان آب خروجی از سیفون یا خیلی کم است یا خیلی زیاد است که این هم یکی از نشانه های خرابی سیفون است و این خرابی ها ممکن است مربوط به خرابی فلوتر ، بسته نشدن خروجی آب و… باشد

 

اگر مایلید علاوه بر دریافت خدمات با کیفیت نصب فلاش تانک ،از کد تخفیف بهرمند شوید ایمیل خودتان را ارسال کنید ?

 

روش تست سلامت فلاش تانک

 

برای تشخیص هدر رفتن آب در توالت درون مخزن چند قطره جوهر ریخته و در واقع آب داخل را رنگی کنید. حال در صورت وجود هرگونه اشکالی در کارکرد شناور و اجزای دیگر و درنتیجه انتقال آب به داخل چاه، مسیر آب رنگی روان به صورت خطی بر روی سطح کاسه نمایان خواهد شد. به این ترتیب با اطمینان به تعمیر و رفع مشکل سیفون توالت اقدام نمایید.

 

یکی از راههای تشخیص هدر رفتن آب توسط سیفون افزایش قیمت مصرف آب در قبض آب است.پس اگر با یک قیمت نجومی در قبض آب مواجه شدید خون سردی خود را حفظ کنید و سریعا با تعمیر کاران خدمت از ما تماس بگیرید.

 

خدمات نصب فلاش تانک در خدمت از ما

 

 • نصب توالت فرنگی
 • نصب فلاش تانک اولترا اِسلیم
 • نصب فلاش تانک توکار ایرانی
 • نصب فلاش تانک ایمن آب
 • نصب فلاش تانک اتوماتیک
 • نصب فلاش تانک روکار

 

جمع بندی مطالب

نصب فلاش تانک شاید به ظاهر کار آسانی باشد اما اگر همین نصب آسان درست و صحیح انجام نشود کمترین ضرر آن هدر رفتن آب و افزایش هزینه مصرفی آب است. اگر آشنایی کامل با نصب آن دارید با دقت تمام نصب فلاش تانک را انجام دهید و اگر آشنایی ندارید کار نصب آن را به یک فرد مجرب و حرفه ای در این زمینه بسپارید.

 

به دنبال یک فرد حرفه ای و مجرب برای نصب فلاش تانک می گردید؟ با خدمات از ما تماس بگیرید.

  02162829000 ? تماس سراسری

اجرت نصب توالت فرنگی

 

نصب فلاش تانک
5 امتیاز از 5 رای

2 Comments

 1. رحمانی گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید شما کار تعمیر و سرویس فلاش تانک هم انجام میدین؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام
   بله برای درخواست تعمیرکار با شماره های ذکر شده تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید