نصب توری

نصب توری پنجره فقط در تهران و شیراز

نصب توری پنجره فقط در تهران و شیراز 

نصب توری

نصب توری  نصاب توری  نصب توری پنجره دوجداره  نصب توری  نصاب توری  نصب توری پنجره سیار نصب توری نصاب توری نصب توری پنجره درغرب تهران  نصب توری نصاب توری نصب توری پنجره سعادت آباد  نصب توری نصاب توری توری پنجره آکاردئونی  نصب توری نصاب توری  توری پنجره پارچه ای  نصب توری نصاب توری

نصب توری یکی از اقدامات ساده در فصل تابستان برای مقابله با گرما و همچنین تهویه هوای داخل منزل است. استفاده از جریان هوای خنک و باز کردن پنجره ها مشکلات بسیاری را با خود به همراه دارد. مشکلاتی نظیر ورود حشرات موذی! نصب توری پنجره راه حل ساده ای برای این مشکل است. پس اگر شما هم در خانه با این مشکلات رو به رو شدید و به دنبال نصاب توری هستید، با “خدمت از ما” تماس بگیرید. نصب توری پنجره دوجداره ، نصب توری پنجره سیار ، نصب توری پنجره غرب تهران ، نصب توری پنجره سعادت آباد و نصب توری فلزی و توری پنجره پارچه ای و انواع دیگر نیز قابل ارائه هستند. نصب توری فلزی یکی دیرگ از خدمات خدمت از ما هست.

 

اگر علاوه بر نصب توری پنجره به خواندن مطلب در زمینه های زیر علاقه مندید ادامه این متن را بخوانید:

  • نصب توری پنجره سیار
  • نحوه نصب توری پنجره
  • نصب توری فلزی
  • توری پنجره چسبی
  • مرکز فروش توری پنجره
  • نصب توری پلیسه
  • قیمت درب توری آکاردئونی
  • نصب توری پارچه ای پنجره

 

نصب توری

نصب توری پنجره

برخی فکر می کنند با بسته نگه داشتن پنجره ها میتوانند از ورود مگس، پشه و یا زنبور به داخل منزل جلوگیری کنند. عده ای مدام خانه را سمپاشی می کنند که خب همه از ضررهای آن آگاهند. اما با نصب توری خیلی راحت می توان از شر این موجوات موذی خلاص شد. دقت کنید هنگام نصب توری پنجره ، حتما از یک نصاب توری کمک بخواهید تا تمامی درزها را دقیق بپوشاند.

استفاده از توری پنجره برای همه اتاق ها و حتی سرویس های بهداشتی ضروری است. امروزه توری هایی با قاب های آلومینیومی، یو پی وی سی و در انواع مختلف نصب توری پنجره سیار ، توری های پلیسه، توری های ثابت و جمع شونده برای انواع پنجره ها موجود است. 

 

توری پنجره چسبی

 

توری پنجره چسبی یکی از محصولات محبوب افرادی است که تمایل به استفاده از چسب توری پنجره دارند. توری پنجره چسبی , بهترین چسب برای چسباندن توری پنجره است. شما عزیزان به راحتی یک روی توری پنجره چسبی را داخل پنجره می‌چسبانید و بر روی دیگرش, توری خود را نصب می‌کنید.

با بهره از توری پنجره چسبی دیگر نیازی به آموزش چسباندن توری به پنجره ندارید و در عرض چند دقیقه نصب توری پارچه ای پنجره یا هر نوع دیگری از انواع تور, برایتان مقدور می‌شود.

 

قیمت درب توری پلیسه ای

قیمت توری پلیسه کرج

قیمت توری پلیسه ترکیه

توری پلیسه چیست

قیمت درب توری فلزی

قیمت درب توری آکاردئونی در اصفهان

مرکز فروش توری پنجره

نصب توری پنجره سیار

 


انتخاب توری پنجره مناسب برای فضاهای داخلی

پیش از هر نصب توری ، باید توجه داشته باشید که برای کدام فضا توری می خواهید. به طور مثال برای فضایی مانند پنجره های سرویس های بهداشتی و حمام نیاز است که توری پنجره متحرک باشد چرا که توری ها همان طور که مانع از نفوذ حشرات می شوند مانع از خروج آن ها هم می شوند! بنابراین در چنین فضاهای مربوطی که برای تکثیر حشرات بستر مناسبی است حتما باید از توری پنجره متحرک استفاده کرد.

نصب توری پنجره

 


انتخاب جنس توری پنجره

یکی از مواردی که باید در نصب توری پنجره به آن توجه کنید ، انتخاب نوع توری پنجره است. امروزه توری های ویژه ای به بازار آمده است که از نوع خاصی الیاف فایبر گلاس با فناوری نوین ساخته می شود این توری ها ضد گرد و غبار هستند و دید به منظره ی اطراف را مختل نمی کند. این توری ها در انواع مختلف مانند توری رولی و یا پلیسه ای که در پشت فریم پنجره جمع شده و به دلیل نازک بودن فریم  آن ها کاملا با پنجره هماهنگ می شود وجود دارد. و ظاهر ساختمان را از حالت اولیه خارج نمی کند همچنین جلوی دید و نور را هم نمی گیرد.

 

توری های مخصوص پنجره های دو جداره  با توجه به نوع باز شدنشان به چند نوع تقسیم می شوند:

توری پنجره

انواع نصب توری پنجره دوجداره

توری ثابت

توری های ثابت پنجره های دو جداره  UPVC به شکل ثابت نصب می شوند و غیر قابل باز شدن هستند. این توری ها قیمتی در حدود نصف قیمت نصب توری های متحرک دارند و در صورتی که باز شدن توری برای مشتری مهم نباشد به دلیل قیمت پایین این نوع توری ها ترجیح داده می شوند. البته هنگام شستشو می توان این توری ها را جدا نمود.

 

نصب توری پلیسه

توری پلیسه یکی از محبوب‌ترین انوع توری درب و پنجره است. با توجه به آن که در ابتدا باید پنجره شما اندازه‌گیری شود و در قدم بعد به نصب توری پلیسه پرداخته شود, ما به شما عزیزان پیشنهاد بهره از یکی متخصص توانا و مجرب در زمنیه نصب توری پلسه می‌کنیم.

در صورتی که شما از متخصصان توری پلیسه تهران یا هر شهر دیگری درخواست توری پلیسه کنید, بدون نیاز به هرگونه آموزش نصب توری پلیسه, متخصص برایتان نصب توری پلیسه را انجام می‌ددهد.

نصب توری پنجره سیار, تفاوت‌های کمی با نصب توری پلیسه دارد؛ و متخصص نصب توری پنجره سیار برای شما, این امر را انجام می‌دهد.

توری پلیسه را نیز می‌توانیم معادل توری آکاردئونی در نظر گیریم. قیمت درب توری آکاردئونی به مواردی از جمله جنس توری و نیز متراژ مدنظر شما بستگی دارد.

در کنار توری پلیسه, شما عزیزان نیز می‌توانید از توری پلیسه مگنتی بهره ببرید. البته توجه بدارید توری پلیسه مگنتی مقاومت اندک‌تری نسبت به انوع دیگری توری پلیسه دارد؛ و متناسب با محل مورد نظرتان, می‌توانید از توری پلیسی مگنتی بهره ببرید.

 

توری پنجره آلومینیومی

توری لولایی آلومینیومی، توری ثابت آلومینیومی و توری ریلی آلومینیومی، از جمله توری های قدیمی هستند که برای پنجره های آلومینیومی و یا آهنی به کار می روند که مشکلات فراوانی از نظر پاکسازی و زیبایی با خود دارند و از ورود نور جلوگیری می کنند و لذت دیدن منظره اطراف را به شکل قابل توجهی کاهش می دهند. این توری ها با گذشت زمان کهنه شده و تغییر رنگ می دهند بنابراین این توری ها برای فضاهای داخلی شما چندان مناسب نمی باشند.

 

توری پنجره آهنربایی

توری های مگنتیک یا آهنربایی همانند توری پلیسه بوده با این تفاوت که برای شستشوی توری پلیسه لازم است توری را حتما با بخارشوی بشویید ولی توری مگنتیک را می توان به راحتی به صورت جمع شده جدا کرده و شستشو دهید. نصب توری آهنربایی بسیار ساده است.

 

توری پنجره رولینگ

توری رولینگ ، به صورت کرکره ای توانایی جمع شدن را در پنجره ها دارد توری های رولینگ دارای فریم ثابت اند که به راحتی جا به جا می شوند برای فضاهایی مانند اتاق خواب ها گزینه ی مناسبی محسوب می شوند. توری های رولینگ یک طرفه افقی معمولا برای پنجره های یک لنگه بازشو مورد استفاده قرار می گیرد همچنین توری های رولینگ عمودی برای پنجره های کم ارتفاع و کوچک و توری های رولینگ افقی مناسب برای پنجره های دولنگه بازشو با عرض زیاد مناسب است اما این نوع از توری های رولینگ سخت ترین حالت را از لحاظ باز و بسته شدن نسبت به گزینه های دارد.

 

توری پنجره لولایی

توری های لولایی به وسیله لولا قابلیت باز شدن را دارند و مانند یک پنجره بازشو معمولی می باشد این توری ها برای فضاهایی مانند درب ورودی حیاط ها بسیار مناسب اند.

 


نکات یک نصاب توری برای مراقبت و نگهداری از توری

نصاب توری

پس از نصب توری ، هنگام رنگ آمیزی و بنایی ساختمان، توری را با پوششی ضخیم کاملا بپوشانید یا توسط نصاب توری، توری پنجره را باز و دوباره نصب کنید. زمانی که از توری استفاده نمی کنید توری را ببندید. اگر توری به راحتی جا به جا نمی شود اول توری را تمیز و سپس با اسپری مخصوص ، ریل بالا و پایین را روغن کاری کنید. از وارد کردن ضربه به قاب پنجره و توری جلوگیری کنید.

 

نحوه نصب توری پنجره

 


قیمت نصب توری پنجره

قیمت نصب توری پنجره یکی از معیارهای مهم تصمیم گیری برای زمانی است که میخواهید اقدام به نصب توری پنجره سیار کنید. مواردی که در قیمت نصب توری پنجره و هزینه ساخت توری تاثیر گذارند : نحوه نصب توری پنجره ، متریال قاب پنجره ، نوع توری پنجره و قیمت توری پنجره ، اندازه قاب پنجره ، تعداد پنجره توری ، محل قرارگرفتن پنجره و دستمزد نصاب توری از عوامل تعیین کننده هزینه نصب توری است. قیمت ساخت توری پنجره و قیمت نصب توری در “خدمت از ما” بر اساس همان قیمت توری پنجره موجود در بازار ارائه می شود.

آیا انتخاب توری پنجره بر اساس قیمت توری پنجره درست است؟ خیر. قیمت نصب توری ارتباط مستقیمی با جنس و کیفیت توری پنجره دارد. برای برآورد قیمت نصب توری بهتر است قیمت هر متر توری فلزی پنجره ، قیمت توری پنجره آلومینیومی قیمت توری پلیسه ترکیه را بدانید. با دانستن قیمت توری پنجره پارچه ای یا قیمت توری فلزی پنجره می توانید تقریبا قیمت نصب توری را خودتان محاسبه کنید. پس از ثبت درخواست نصب توری پنجره سیار توسط نصاب توری پنجره در “خدمت از ما” نصاب توری برای هماهنگی بیش تر، قیمت نصب توری را به شما اعلام می کند. اما بهتر است قبل از هر چیز از قیمت انواع توری پنجره ( مثلا قیمت توری فلزی پنجره ) آگاهی داشته باشید.

یک تذکر در جهت درک بهتر عوامل موثر بر قیمت نصب توری : قیمت توری پلیسه در مقایسه با قیمت توری پارچه ای ، قیمت توری پنجره چسبی ،ثابت و لولایی بالاتر است. اما بدین معنا نیست که باید گزینه اول برای نصب توری باشد. باید با آگاهی به تمام مزایا و متناسب با کاربرد خود مناسب ترین قیمت توری درب و پنجره خود را انتخاب کنید.

 

قیمت درب توری آکاردئونی

قیمت درب توری آکاردئونی مانند قیمت درب توری پلیسه ای ، قیمت درب توری فلزی و هر توری پنجره دیگری متناسب با جنس آن متفاوت است. مثلا قیمت توری پلیسه ترکیه با نوع چینی آن تفاوت دارند. نکته دیگر اینکه قیمت درب توری آکاردئونی در اصفهان تفاوتی با توری پلیسه تهران یا قیمت توری پلیسه کرج ندارد. اگر در مورد قیمت درب توری آکاردئونی به چند مرکز فروش توری پنجره سر بزنید معمولا رنج قیمت یکسانی را به شما می دهند.

 

 

خدمت از ما

نصب توری
4.6 امتیاز از 21 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن