شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

نصب کولر گازی

“خدمت از ما” در حال حاضر این سرویس را در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، اهواز، بوشهر، بندرعباس و کیش ارائه می دهد.

02162829000
نصب کولر گازی

چرا “خدمت از ما” را انتخاب کنم؟

اعزام سریع متخصص به محل شما

تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

عیب یابی دقیق و اجرای درست کار

استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات

ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما

پیگیری از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

ثبت رایگان سفارش

نصب کولر گازی را به خدمت از ما بسپارید

نصب کولر گازی در بیش تر نقاط ایران، گرمای تابستان را دلچسب تر می کند. اما نصب کولر گازی اگر غیراصولی باشد، آسایش و هوای مطبوع را به همراه ندارد. سر و صدای زیاد پنل خارجی، خرابی قطعات و … از مشکلات نصب اشتباه است.

آیا به بهترین نصاب کولر گازی در شهرتان دسترسی دارید؟ اگر قصد تعویض، جا به جایی و نصب دارید، نصاب کولر گازی مطمئن را چگونه پیدا می کنید؟ به دنبال مناسبترین هزینه نصب کولر گازی هستید؟

 

در این روزها شاید برایتان جالب باشد که بدانید ایرانیان در مورد نصب کولر گازی چه مطالبی را جستجو می کنند:

آموزش نصب کولر گازی PDF

اموزش فارسی نصب کولر گازی

آموزش نصب کولر گازی به زبان فارسی

آموزش تصویری نصب کولر گازی به زبان فارسی

آموزش نصب کولر گازی جنرال

هزینه نصب کولر گازی

نصب کولر گازی سامسونگ

نحوه نصب کولر گازی ایستاده

 

[مطلب مرتبط: نصب کولر اسپیلت ]

 

مجموعه “خدمت از ما” با در دست داشتن صدها متخصص در شهر شما در زمینه نصب و تعمیر کولر گازی ، شما را به آرزوی داشتن هوای مطبوع در تابستان نزدیک می کند.ما بهترین نصاب کولر گازی تهران ، نصاب کولر گازی شرق تهران ، نضاب کولر گازی غرب تهران ، نصاب کولر گازی شمال و جنوب تهران ، نصاب کولر گازی مشهد و در دیگر کلان شهر ها و  با مناسبترین تعرفه نصب کولر گازی 98 خدمات باکیفیتی ارائه می دهیم. همچنین اگر به دنبال آموزش نصب کولر گازی pdf ، آموزش فارسی نصب کولر گازی ، آموزش نصب کولر گازی به زبان فارسی ، آموزش تصویری نصب کولر گازی به زبان فارسی  ، آموزش نصب کولر گازی جنرال  ، نحوه نصب کولر گازی ایستاده  و راهنمای نصب کولر گازی ال جی و … می گردید در سایت کمی جستجو کنید تا به مطلب مورد نظر خود برسید.

در ضمن اگر به دنبال شرکت هایی برای استخدام نصاب کولر گازی تهران و دیگر شهرها هستید با ما تماس بگیرید.

 سوالات متداول مشتریان در خصوص نصب کولر گازی

 • چرا باید از نصاب کولر گازی کمک بگیریم؟
 • ویژگی های برتر نصاب کولر گازی در “خدمت از ما” چیست؟
 • نصب کولر گازی چه برندهایی در “خدمت از ما”  انجام می شود؟
 • دستمزد نصاب کولر گازی و هزینه نصب کولر گازی چقدر است؟
 • از چه طریقی خدمات نصب کولرگازی را درخواست کنیم؟

 

نصب کولر گازی

 

چرا باید کار نصب کولر گازی را به دست متخصص سپرد؟

همان طور که می دانید، نصب کولر گازی بسیار حساس است و نباید هیچ گونه سهل انگاری کرد. زیرا در صورت رخ دادن کوچک ترین اشتباه، احتمال به وجود آمدن مشکل در آینده نه چندان دور زیاد است. اگر کولر گازی تهیه کرده اید و یا می خواهید آن را جا به جا کنید و به نصب کولر گازی بپردازید، فراموش نکنید که حتما باید از یک نصاب کولر گازی متخصص کمک بگیرید.

 


اگر کار نصب کولر گازی درست انجام نشود چه مشکلاتی به وجود می آورد؟

اگر نصب کولر گازی درست انجام نشود و قسمت های مختلف آن با هم تراز نباشد، مشکلاتی اعم از تخلیه نامناسب آب تقطیر شده، چکه کردن آب از کولر گازی، اختلال در تنظیمات درجه، توزیع نامناسب مبرد در کویل دستگاه، افت راندمان سرمایش و… را به وجود می آورد. پس چه بهتر است که کار نصب را به یک متخصص و نصاب کولر گازی داده شود.

 


اگر دانشی در مورد نصب کولر گازی ندارید پس دست نگه دارید!

نصب کولر گازی از جمله کارهایی است که باید توسط یک نصاب کولر گازی متخصص و با شیوه درست که ابزار نصب کولر اسپیلت آشنایی کامل دارد، کارشناس های نصب کولرگازی محل مناسب برای نصب کولرگازی را به خوبه تشخیص داده و برای ایجاد هوای مطبوع و بهتر شما را یاری می کنند.

شاید شما هم به دنبال راهنمای نصب کولر گازی باشید، اما توصیه ما این است که اگر تخصص ندارید، به سمت این کار نروید به جای اینکه زمان خود را صرف آموزش نصب کولر گازی نمایید، نیروهای فنی و تعمیرکار “خدمت از ما” نصب انواع کولر از جمله نصب کولر گازی ال جی ، نصب کولر گازی سامسونگ ، نصب کولر گازی اجنرال و… را انجام می دهند.

 


ویژگی های نصاب کولر گازی “خدمت از ما”

 • حضور به موقع نصاب کولر گازی ر در محل
 • تمیز کردن محل بعد از اتمام کار
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • دارای ظاهر و اخلاقی موجه و مناسب
 • نصب و راه اندازی کولر گازی در کمترین زمان
 • درخواست هزینه نصب کولر گازی بر اساس نرخ اتحادیه
 • نصاب کولر گازی باتجربه در نصب مدل و برندهای مختلف

 

نصاب کولر گازی

 

نصاب کولر گازی چه برندهایی در “خدمت از ما” ؟

قبل از اینکه در مورد برندها صحبتی داشته باشیم بهتر است بدانید که نصب انواع کولر گازی ها یکی است. یک نصاب کولر گازی با توجه به اینکه اطلاعات و دانش گسترده در مورد تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی ها دارد، می تواند به شیوه درست و طبق استاندارد نصب و راه اندازی کولر گازی بپردازد. پس نگران برند کولر گازی خود نباشید. زیرا نصاب کولر گازی “خدمت از ما” تمامی خدمات زیر را انجام می دهد:

 • نصب کولر گازی گری
 • نصب کولر گازی اجنرال
 • نصب کولر گازی اینورتر
 • نصب کولر گازی ال جی
 • نصب کولر گازی پرتابل
 • نصب کولر گازی سامسونگ
 • نصب کولر گازی اسپیلت تمام برندها

 

نصاب کولر گازی شیراز

 


دستمزد نصاب کولر گازی

پایه تعرفه نصب کولر گازی در اتحادیه مشخص می شود. اما هزینه نهایی مجموع دستمزد نصاب کولر گازی و هزینه نصب کولر گازی است.

معمولا هنگام محاسبه هزینه نصب کولرگازی سختی کار هم در نظر گرفته می شود. منظور از سختی کار عواملی مانند شرایط و محل نصب، ارتفاع محل و … بستگی دارد. عوامل دیگر مهم در قیمت نصب کولر گازی نوع کولر گازی ، برند کولر گازی ، تعداد یونیت های خارجی و … هستند. نکته مهم این است که در “خدمت از ما” بر روی تمامی قیمت های اعلام شده از سمت نصاب کولر گازی نظارت مستقیم وجود دارد.

 


راه های ثبت سفارش خدمات نصب کولر گازی

در صورتی که برای تعمیر و سرویس و نصب کولر گازی خود به متخصص و یا نصاب کولر گازی نیاز دارید، می توانید از طریق پر کردن فرم درخواست اینترنتی درخواست خود را به صورت دقیق ارسال کنید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان پس از هماهنگی با شما، نزدیکترین سرویس کار را به محل کار یا منزل شما اعزام می کنند. شما می توانید سفارش خود را در “خدمت از ما” رایگان ثبت کنید.

علاوه بر 2 مورد بالا، با نصب اپلیکیشن “خدمت از ما” به راحتی می توانید تمامی خدمات مورد نیاز خود را ثبت کنید.

 

call
تماس برای ثبت درخواست
02162829000

 

چه کنیم تا به تعمیر کولر گازی نیاز پیدا نکنیم؟

در صورتی که در این زمینه تخصص کافی ندارید، توصیه اکید می کنیم که شخصا کار نصب کولر گازی را انجام ندهید. فقط برای افزایش آگاهیتان از آموزش نصب کولر گازی این مطلب را بخوانید. چرا که نداشتن تخصص کافی در این زمینه می تواند باعث شود به خود و اطرافیانتان و همچنین کولرگازی آسیب جدی برسانید. در این شرایط ممکن است محبور شوید هزینه تعمیر کولر گازی که بسیار بیش تر از هزینه نصب آن است را متقبل شوید.

 

9 نکته مهم هنگام نصب کولر گازی ( پنل داخلی)

 • توجه داشته باشید که کولر گازی باید محیط متناسب با خود را خنک کند. این یعنی یعنی همین که راستای فعالیت خود را خنک کند کفایت می کند. چون ممکن است سالن بزرگتر از حد توان کولر گازی باشد که باید در این صورت شما باید دو عدد کولر در سالن نصب کنید البته اگه سالن بزرگ باشد.
 • موضوع دیگری که باید در نصب کولر گازی باید در نظر بگیرید این است که هوای گرم همیشه در زیر سقف تجمع می کند. به همین دلیل باید تا جای ممکن پنل داخلی کولر گازی را پایین تر از سقف نصب کرد.
 • اینکه یک نصاب کولر گازی پنل را به نزدیکی سقف می برند کار اشتباهی است. متناسب با نوع تزئینات داخلی خانه به نصاب کولر گازی گوشزد کنید تا بین 40 تا 50 سانتی متر پنل داخلی را در خانه پایین تر از سقف نصب کند چون جریان هوای خنک خیلی تاثیر بهتری روی عملکرد کولر گازی میگذارد.
 • هنگام نصب کولر دقت داشته باشید که کولر نباید در معرض حرارت، لرزش زیاد و صدای دستگاه ها باشد.
 • هیچگاه پنل داخلی کولر گازی را در کنار سیستم های گرمایشی ، شوفاژ و بخاری قرار ندهید، زیرا در روزهای سرد سال که شوفاژ روشن است ورود گرما با پنل کولر، باعث ایجاد آسیب به آن می شود.
 • اگر در آشپرخانه می خواهید کولر گازی را نصب کنید پس مراقب باشید که بالای اجاق گاز و یا سایر رطوبت ساز ها نصب نشود.
 • قبل از نصب کولر گازی مطمئن شوید که صفحه نگهدارنده پنل محکم در جای خود فیکس شده است.
 • در نصب کولر گازی مراقب باشید که تا در مسیر رفت و آمد نباشد.
 • در هنگام نصب پنل داخلی کولر گازی فضای مورد نیاز برای عیب یابی و تعمیر پنل داخلی کولر گازی را در نظر داشته باشید.

 

5 نکته مهم در مورد محل نصب پنل خارجی کولر گازی

 • همان طور که می دانید ، در ساختمان های جدید محل نصب پنل خارجی به دلیل لوله هایی که از سقف ساختمان بیرون گذاشته می شود معمولا در گوشه ای از بام در نظر گرفته می شود. ولی بهتر است که پنل خارجی کولر گازی در سایه باشند.
 • همچنین باید برای آنها سایبان در نظر بگیرید در ضمن نصب کولر گازی یعنی نصب پنل خارجی آن باید در محیطی باشد که هوای آزاد در تردد است تا هوا به راحتی از پشت و جلوی پنل عبور کند.
 • کولر گازی باید جایی نصب شود که در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی فضای کافی برای تعمیر کار کولر گازی در نظر گرفته شده باشد.
 • بهترین محل برای نصب پنل خارجی کولر گازی در تراس ساختمان و یا بر روی بام و زیر سقفی به عنوان سایبان است.
 • هنگام نصب پنل خارجی کولر گازی به فکر اطرافیان هم باشید. پنل خارجی کولر گازی صدا و گرمای زیادی تولید می کنند. به همین دلیل انتخاب مکان مناسب برای کولر گازی علاوه بر اینکه باعث می شود هواگیری و خنک شدن بهتر انجام شود. پس صدای آن کمتر خانواده و همسایگان را اذیت کند.

 

امکان اعزام نصاب کولر گازی در چه شهرهایی امکان پذیر است ؟

شما شهروند عزیز اگر به دنبال یک نصاب کولر گازی مورد اعتماد میگردید به راحتی فقط با یک تماس یا سفارش از طریق ارسال فرم اینترنتی درخواست خود را به ما اعلام کنید ولی توجه کنید که امکان اعزام نصاب کولر گازی برای شهرهای زیر وجود دارد:

 • اعزام بهترین نصاب کولر گازی تهران
 • اعزام نزدیک ترین نصاب کولر گازی مشهد
 • اعزام متخصص برای نصب کولر گازی در شیراز
 • اعزام نصاب ماهر برای نصب کولر گازی در تبریز
 • اعزام مجرب ترین نصاب کولر گازی در اصفهان، قم، اهواز، کرج

 

 

نصب کولر گازی

نصب کولر گازی
4.9 امتیاز از 19 رای

4 Comments

 1. رهنما گفت:

  سلام من کولر گازی اسپیلت ال جی دارم میخاستم نصب کنم خواستم ببینم ابزار نصب کولر گازی را خودم باید تهیه کنم یا سرویسکارتون تهیه می کنه؟

  • خدمت از ما گفت:

   سلام به شما کاربرگرامی
   در زمان تماس با سرویسکار نحوه تهیه ابزار نصب را با سرویسکار هماهنگ کنید.در صورت نیاز سرویسکار تهیه می کند و سپس در فاکتور انجام کار قید می شود.

 2. نوری گفت:

  سلام میخام کولر گازی نصب کنم سایز لوله رفت و برگشت باید چقد باشه؟

  • خدمت از ما گفت:

   سلام به شما کاربر گرامی
   سایز لوله رفت و برگشت کولر گازی با توجه به نوع و مدل کولر گازی متفاوت است و باید با توجه به مدل کولر گازی لوله مناسب نصب شود.جهت نصب دقیق و بهتر لوله کشی توصیه می کنیم با یک سرویسکار متخصص تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت رایگان سفارش