قیمت نصب لمینت

نصب کفپوش لمینت در تهران و شیراز

نصب لمینت در تهران و شیراز

نصب لمینت را به متخصصش بسپار

نصب لمینت ، پارکت  و کفپوش یک کار کاملا تخصصی است  که شاید در ظاهر ساده به نظر برسد؛  ولی باید بگوییم که یک نصاب لمینت باید مهارت بسیار بالایی در نصب پارکت لمینت داشته باشد. بی شک هم پیدا کردن یک نصاب لمینت که بتواند خدمات نصب کفپوش لمینت را انجام دهد  کمی سخت شده است . به همین دلیل “خدمت از ما” همه تلاشش را می کند تا به محض درخواست خدمات نصب لمینت کفپوش بهترین نصابان  را  از گروه طراحان دکوراسیون داخلی به شما معرفی کند. در واقع شما در روند پر کردن فرم ثبت سفارش و پاسخ به چند سوال کوتاه می توانید بهترین متخصصان را با قیمت نصب لمینت یا همان اجرت نصب لمینت پیشنهادیشان مشاهده کنید .

 

اغلب افراد برای نصب لمینت عبارت های زیرا را جستجو می کنند.

 • قیمت نصب لمینت
 • قیمت نصب لمینت کف
 • نصاب لمینت
 • اجرت نصب لمینت
 • هزینه نصب لمینت و قرنیز
 • قیمت نصب قرنیز
 • نصب لمینت روی پله
 • اجرت نصب پارکت لمینت
 • قیمت نصب لمینت
 • قیمت نصب لمینت کف
 • قیمت پارکت چوبی با نصب
 • قیمت لمینت کف ارزان
 • اجرت نصب لمینت
 • اجرت نصب پارکت لمینت
 • قیمت نصب دیوارکوب
 • محاسبه قیمت پارکت
 • قیمت لمینت پله

 

رایج ترین سوالات در خصوص خدمات نصب لمینت از زبان مشتریان :

 • قیمت نصب لمینت چگونه تعیین می شود؟
 • چه خدماتی در نصب لمینت ارائه می شود؟
 • “خدمت از ما” کدام متخصص برای نصب لمینت را برای شما می فرستد؟
 • چرا “خدمت از ما” را برای نصب لمینت انتخاب کنم ؟

 

قیمت نصب لمینت

 

قیمت نصب لمینت  چگونه تعیین می شود؟

یکی از رایج ترین سوالات مشتریان هنگام درخواست سرویس نصب لمینت کفپوش  ، میزان دستمزد به نصاب لمینت ، اجرت نصب لمینت و قیمت نصب لمینت است . قیمت نصب لمینت به عوامل مختلفی از جمله متراژ کف ، محل نصب لمینت کفپوش ، میزان حجم کار برای نصب لمینت ، مواد و تجهیزات لازم برای نصب لمینت   و… بستگی دارد. شما می توانید در روند ثبت سفارش نصب لمینت ، قیمت های پیشنهادی توسط تکنسین ها معرفی شده را  به طور کاملا رایگان با هم مقایسه کنید.در اینجا می خواهیم خیالتان را بابت قیمت نصب لمینت آسوده کنیم و بگوییم که تمامی قیمت گذاری ها دقیقا مطابق با اتحادیه  و به طور کاملا شفاف و  قبل از انجام کار تعیین می شود.

 

چه خدماتی در نصب لمینت ارائه می شود؟

 • نصب لمینت در ساختمان های مسکونی
 • نصب لمینت در شرکت
 • نصب لمینت در سازمان ها و ادارات
 • نصب لمینت در کافی شاپ ، رستوران ، هتل  و..
 • نصب لمینت روی پله های دوبلکس
 • تعمیر و لق گیری لمینت
 • تعمیر و تعویض کفپوش های خراب و پوسیده
 • انواع کفپوش ضد آب، طرح چوب و عایق صوتی
 • زیر سازی و کف سازی برای نصب لمینت

 

“خدمت از ما” کدام متخصص برای نصب لمینت را برای شما می فرستد؟

به محض درخواست شما مشتری عزیز برای نصب لمینت ، نصب پارکت  از طریق فرم سفارش ، ما چند نصاب لمینت را به شما معرفی می کنیم که هریک از آنها مطابق با خواسته شما قیمت نصب لمینت  پیشنهادی را اعلام می کنند. این نصابان لمینت ” خدمت از ما ” با به همراه داشتن تجهیزات کامل و مهارت و دانش بالا ،  کار خود را بدون نقص انجام می دهند به طوری که توسط پشتیبانی روند اجرای کار نصب لمینت پیگیری می شود.

 

چرا “خدمت از ما” را برای نصب لمینت انتخاب کنم ؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات نصب لمینت را دریافت کرده اند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان شفافیت در قیمت نصب لمینت و مشخص بودن روند کار اجرایی آن است .حال اگر شما هم می خواهید خدمات نصب لمینت را با بالاترین کیفیت دریافت کنید ما را انتخاب کنید. پس کافیست  همین حالا از طریق ثبت سفارش  و پاسخ به چند سوال کوتاه خدمات نصب لمینت را درخواست دهید.در نهایت این شما هستید که تصمیم میگیرید چه متخصصی ،در چه زمان و مکانی  برای شما اعزام شود.

قیمت نصب لمینت

 

عوامل موثر بر قیمت نصب لمینت

قیمت نصب لمینت به نوع لمینت، چسب دار یا بدون چسب بودن آن و زیرسازی مورد نیاز برای کفپوش لمینت ، متراژ و میزان حجم کار نصب لمینت  بستگی دارد.در واقع  لمینت کفپوش پیش ساخته ای است که به دلیل شباهت بسیارش با کفپوش چوبی و قیمت پایین تری که نسبت به آن دارد محبوبیت بیشتری دارد.

یکی از دلایلی که روی قیمت نصب لمینت تاثیر می گذارد ، تعویض لمینت است . در واقع برخی از متخصصین نصب کفپوش لمینت کار جمع کردن کفپوش قدیمی شما را هم انجام می دهند . بنابراین برای جلوگیری غیرشفاف شدن قیمت نصب لمینت حتما این مورد را با نصاب لمینت در میان بگذارید.

 

 

میزان کار لازم  و متراژ کف ، یکی دیگر از عوامل موثر بر تعیین قیمت نصب لمینت

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت نصب لمینت ، میزان حجم کار برای نصب لمینت و متراژ کف است هنگام ثبت سفارش و درخواست خدمات نصب لمینت و برای شفافیت سازی در قیمت نصب لمینت باید متراژ کف ساختمان مورد نظر را به نصاب لمینت بازگو کنید. در نظر داشته باشید که بیشتر نصاب های لمینت حداقلی برای متراژ کار قائل هستند که متراژهای پایین‌تر از آن با همان قیمت متراژ حداقلی محاسبه می‌شوند.

 

 

زیرسازی یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت نصب لمینت

یکی از مواردی که در مورد نصب لمینت و نصب پارکت باید در نظر گرفته شود احتمال نیاز به زیرسازی کف قبل از نصب لمینت است. در اکثر اوقات برای نصب لمینت نیازی به زیرسازی وجود ندارد اما به عنوان مثال در مورد ساختمان هایی که دارای سیستم گرمایشی از کف هستند موضوع زیرسازی قبل از نصب لمینت اهمیت پیدامی‌کند و آماده سازی کف برای نصب کمی زمان و هزینه جداگانه می‌برد.

 

نصب قرنیز اخرین عامل تاثیرگذار بر قیمت نصب لمینت

اغلب مشتریان پس از نصب کفپوش لمینت  و کفپوش پارکت به فکر تعویض قرنیزهای ساختمان خود میفتند.  که هزینه خرید قرنیز ام دی اف یا چوبی متفاوت است و نصب قرنیز هم هزینه جداگانه دارد.

 

[ مطلب مرتبط : چه عواملی بر روی قیمت نصب پارکت تاثیر میگذارد؟]

[ مطلب مرتبط : چه عواملی بر روی قیمت نصب کاغذ دیواری تاثیر میگذارد؟]

[ مطلب مرتبط : چه عواملی بر روی هزینه کاشی کاری تاثیر میگذارد؟]

 

چرا نصب کفپوش لمینت  طرفدار زیادی پیدا کرده است ؟

چند سالی است که نصب کفپوش لمینت مورد توجه افراد قرار گرفته است چرا که ، لمینت از کفپوش های مدرن است که زیبایی دکوراسیون داخلی منزل  را چندین برابر می کند. همچنین نصب پارکت لمینت  نیازی به کنده کاری و عملیات تخریبی پیدا نمی شود و طریقه نصب کفپوش لمینت هم چندان پیچیده نیست و در زمان کوتاهی کارهای اجرایی و عملیات نصب لمینت به اتمام می رسد. حال قیمت نصب لمینت و دستمزد نصاب لمینت با توجه به ماندگاری و طول عمر این کفپوش، بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت نصب لمینت

 

اگر برای نصب کاغذ دیواری ، نقاشی ساختمان ، نصب سقف کاذب ،  نصب کاشی و سرامیک ، نصب کابینت و… به دنبال یک تکنسین مجرب و شرکت بازسازی ساختمان و یا شرکت خدماتی می گردید روی ما حساب کنید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

 

 مراحل  نصب پارکت لمینت :

مراحل نصب لمینت هم بسیار مشابه نصب پارکت چوبی است. برای نصب لمینت، هم اقدامات اولیه ای را پیش از شروع به کار توسط نصاب لمینت انجام می شود؛ تا محیط کف برای نصب لمینت کاملا آماده شود.

 مرحله اول نصب لمینت : نصاب لمینت بهتر است حداقل 48 ساعت قبل از شروع نصب لمینت ، بسته های حاوی پارکت لمینت را در همان محلی که قرار است نصب شوند، بگذارد تا لمینت ها با دمای محیط کم کم مطابقت پیدا کنند.

مرحله دوم نصب لمینت : قبل از نصب تایل ها باید کف را به دقت تمیز کرده و کاملا خالی شوند  بطوری که هیچ روی کف نباشد.

مرحله سوم نصب لمینت : توجه کنید که  اگر کف خانه با موکت پوشانده شده، باید جدا شود. ولی اغلب نصب پارکت و نصب لمینت بر روی سطح کفپوشی که روی آن از سرامیک ، سنگ و حتی چوب پوشیده شده، مشکلی ایجاد نمی کند.

مرحله چهارم نصب لمینت : زیرسازی قبل از نصب لمینت مهم ترین کار است . در واقع با وجود مقاوم بودن جنس پارکت لمینت، برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و اطمینان صد در صد از کیفیت کار، بهتر است زیرسازی برای کف زمین انجام شود.

مرحله پنجم نصب لمینت : بعد از انجام زیر سازی می توان نصب تایل های پارکت لمینت ها را شروع کرد. برای نصب آنها باید آنها را یک به یک به دقت با زاویه 45 درجه در کنار یکدیگر قرار داده و به آرامی با کمک چکش این اتصال محکم شود.

مرحله آخر نصب لمینت : بعد از قرار گیری تایل ها و قفل شدن انها در نهایت بخش های اضافی آخرین قطعات لمینت، با استفاده از اره بریده و کوتاه می شوند.

 

 

مهم ترین نکات، قبل از نصب لمینت :

نکته اول قبل از نصب لمینت : قبل از نصب لمینت باید محیط پیرامون را کاملا تمیز کنید تا عاری از هر گونه مواد زائد و گرد و خاک باشد. گرد و خاک باعث ایجاد اختلال در فرایند نصب می شود.

نکته دوم قبل از نصب لمینت : قبل از نصب لمینت باید به وسیله یک تراز کف منزل یا محل کار خود را بررسی کنید تا صاف باشد ، برای نصب پارکت لمینت کف حتما باید صاف یا به عبارتی همباد باشد در غیر این صورت باید زیرسازی شود .

نکته سوم قبل از نصب لمینت :هنگام نصب لمینت به این نکته باید توجه داشته باشد که دمای محیط باید  بین ۲۲ تا ۲۸ درجه سانتی گراد و رطوبت بین ۴۵ تا ۶۵ درصد باشد.

 

[ فیلم آموزشی : فیلم آموزش نصب لمینت ]

 

قیمت نصب لمینت
5 امتیاز از 3 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید