نصب کاغذ دیواری

ارائه خدمات نصب کاغذ دیواری در شهرهای تهران ، اصفهان و شیراز

ارائه خدمات نصب کاغذ دیواری در شهرهای تهران، اصفهان و شیراز

نصب کاغذ دیواری دکوراسیون منزل شما را تغییر خواهد داد 

نصب کاغذ دیواری‌ در دکوراسیون داخلی  امروزه جایگاه ویژه ای دارد. یکی از این متریال های زیبا و پرکاربرد در تغییر دکوراسیون، کاغذدیواری است. کاغذ دیواری دنیایی تمام ناشدنی است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور کاغذ دیواری‌های سه‌بعدی به نسل جدیدی در نصب کاغذ دیواری‌ وارد شده ایم.

نصب کاغذ دیواری

شاید برایتان جالب باشید بدانید این روزها دیگران در فضای وب چه مطالبی را درباره نصب کاغذ دیواری جستجو می کنند: 

اموزش کامل نصب کاغذ دیواری

آموزش نصب کاغذ دیواری ایرانی

نصب کاغذ دیواری فارسی

کلاس اموزش نصب کاغذ دیواری

کانال تلگرام آموزش نصب کاغذ دیواری

قیمت نصب کاغذ دیواری

نحوه نصب کاغذ دیواری چسب دار

نصب کاغذ دیواری روی کاشی


شما در این مقاله، درباره نصب کاغذدیواری می خوانید :

چه زمانی می توانید نصب کاغذدیواری را انتخاب کنید؟

آموزش کامل نصب کاغذ دیواری

قیمت نصب کاغذدیواری در سامانه آنلاین خدمت از ما

نحوه ثبت سفارش جهت نصب کاغذدیواری در سامانه آنلاین ” خدمت از ما ”


نکات خیلی مهم پیرامون نصب انواع کاغذ دیواری 

رطوبت بلای جان کاغذ دیواری است مراقب باشید

برش کاغذ دیواری، کاری بسیار دقیق و حساس

در هنگام نصب کاغذدیواری حتماً از دیگران کمک بگیرید

از نصب کاغذدیواری سه‌بعدی نهراسید!


در چه مواقعی باید به نصب کاغذ دیواری بیندیشیم؟

همانطور که می دانید در زمان تصمیم گیری برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل، بسیار مهم است که دکوری را انتخاب کنید که نه‌ تنها برای امروز بلکه برای چندین سال دیگر منزل یا ساختمان شما مناسب باشد. نصب کاغذدیواری از آن کارهایی است که تقریباً هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد. لذا شما در مواقع زیر می‌توانید از نصب کاغذ دیواری استفاده نمایید:

 • هنگامی که ترجیح می دهید دیوار با قابلیت شستشو داشته باشید
 • هنگامی‌ که زمان و سرعت در تغییر دکوراسیون داخلی برای شما اهمیت دارد
 • هنگامی که دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار شما تنها با طرحی خاص از کاغذ دیواری تکمیل می‌گردد
 • هنگامی که شما می‌خواهید به حل زندگیتان طراوت و تازگی ببخشید

نصب کاغذ دیواری


آموزش روش نصب کاغذ دیواری :

همانطور که می دانید امروزه استفاده از کاغذ دیواری محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کرده است،امکان نصب سریع کاغذ دیواری، حذف مشکلات بوی بد از انجام کار ( مانند نقاشی ساختمان ) از جمله موارد محبوبیت کاغذ دیواری است .در این نوشته میخواهیم علاوه بر آموزش کامل صحیح نصب کاغذ دیواری امکان درخواست و ثبت سفارش نیروی ماهر نصب کاغذ دیواری را در صورت نیاز در اختیار شما قرار دهیم.


ابزار مورد نیاز برای نصب کاغذ دیواری

پیش از شروع نصب شما نیاز دارید تا از ابزارهای مورد نیازتان مطلع باشید:

1.میزکار ( جهت برش صحیح و …)
2. قلموی بزرگ
3. کاردک پلاستیکی
4.تیغ موکت بری
5.خطکش از جمله ابزارهای نصب کاغذ دیواری هستند.


مراحل گام به گام نصب کاغذ دیواری 

گام اول :آماده کردن چسب کاغذ دیواری

ابتدا وسایل منزل را به اندازه 1 الی 1 و نیم متر از دیوار فاصله دهید از دیوار فاصله دهید. اگر میز کار مناسبی در دسترس شما نیست می توانید از میز ناهارخوری یا هرگونه میز پهن و گسترده استفاده کنید. سپس چسب مخصوص کاغذ دیواری را با کمی آب و چسب چوب مخلوط کنید.

+ چسب کاغذ دیواری را می توانید از فروشگاه های مصالح فروش ساختمانی یا رنگ فروشی ها تهیه کنید.

نصب کاغذ دیواری چسبی

گام دوم : اطمینان یافتن از تمیز بودن دیوار

مطمئن باشید که اگر دیوار شما نم یا رطوبت دارد حتما قبل از نصب کاغذ دیواری از خشک بودن دیوارها اطمینان حاصل کنید. پس از اطمینان از خشک نبودن دیوار باید تمامی قسمت های گچکاری شده دیوار را با روغن الیف (خرید از فروشگاه های رنگ فروشی) بزنید. سپس پس از اطمینان از یکدست بودن کامل دیوار ( بدون هیچ گونه شکاف یا ترک) می توانید از روغن آستر برا از بین بردن لکه های ریز روی دیار استفاده کنید.

 

گام سوم :نقش برش کاغذ دیواری در نصب کاغذ دیواری ( دقت کنید)

کاغذ دیواری را بین 5 الی 10 سانتیمتر بیشتر از طول دیوار مورد نظرتان را برش دهید. دقت کنید تنها قسمت اول را برش دهید  زیرا رول بعدی را باید بر پایه طرح کاغذ دیواری که دارید دوباره برش دهید(طرح رول دوم باید به گونه ای انتخاب شود که با طرح رول اول همسان و هماهنگ باشد) دقت کنید ابتدا هر رول بریده شده را نصب کنید و بعد سراغ برش رول بعدی بروید.

گام چهارم : با احتیاط چسب بزنید

به دلیل اینکه چسبیدن چسب کاغذ دیواری کمی طول خواهد کشید بنابرین جهت چسب زدن از مرکز دیوار به سمت لبه ها حرکت کنید، در زمان نصب کاغذ دیواری تلاش کنید تا لبه های دیوار زیاد چسبی نشود و لبه های چسب خورده تا ده دقیقه روی هم بماند. کافی است شما قواره اول را بصورت عمودی نصب کنید تا بقیه قواره ها خود به خود عمودی نصب می شوند .


قیمت نصب کاغذ دیواری در سامانه آنلاین خدمت از ما

هزینه نصب کاغذدیواری با توجه به نوع جنس و طرح کاغذ دیواری شما متفاوت است. مثلاً نصب کاغذدیواری ایرانی با نصب کاغذ دیواری سه‌بعدی و یا خارجی به دلیل تفاوت در جنس و میزان کار و زمان موردنیازشان متفاوت است. البته شما می‌توانید با برقراری تماس با کارشناسان شرکت خدمت از ما، تمامی هزینه‌ها را به‌راحتی برآورد کنید.


روش ثبت سفارش برای نصب کاغذ دیواری در سامانه آنلاین خدمت از ما

روش  استفاده از خدمات خدمت از ما از طریق پر کردن فرم اینترنتی و ارسال آن برای سفارش خدمات مربوط به نصب کاغذ دیواری می‌باشد.


آماده‌سازی دیوار حساس‌ترین مرحله نصب کاغذ دیواری

آماده‌سازی دیوار قبل از نصب کاغذ دیواری مرحله‌ای حیاتی است، زیرا که هرگونه ترک، سوراخ و یا شکاف بر روی دیوار باعث ایجاد مشکلاتی در مراحل نصب و حتی پس از پایان کار نصب کاغذدیواری می‌شود؛ و موجب می‌گردد نتیجه کار چندان رضایت‌بخش و مطلوب شما نباشد. لذا برای آماده‌سازی دیوار قبل از نصب کاغذ دیواری مراحل ذیل را اجرا کنید.

ابتدا اگر شکافی روی دیواراست باید با بتونه و یا گچ آن را پرکنید. یادتان باشد قسمت‌هایی که گچ زده‌اید را حتماً روغن پرایمر بزنید و حتی اگر کل دیوار گچ است و تاکنون رنگ نشده شما می‌بایست همهٔ دیوار را روغن الیف بزنید.


رطوبت بلای جان کاغذ دیواری

شما باید علاوه بر نم، ریشه و منبع نم را نیز حتماً از بین ببرید تا پس از نصب کاغذ دیواری دچار مشکلاتی از قبیل باد کردن و یا جدا شدن کاغذ از دیوار نشوید. باید تمام قسمت‌های نم‌دار را با استفاده از کاردک به‌صورت عمقی بتراشید تا لایه‌های زیرین هم اگر نم‌دار هستند از بین بروند. ولی درصورتی‌که بر روی دیوار شما منبع تولید نم وجود دارد باید با کمک متخصص این مشکل را به‌طورکلی از بین ببرید و سپس با گچ کاری مجدد، دیواری صاف و یکدست ایجاد کنید.

در ادامه مقداری سریش و چسب‌کاغذ دیواری را باهم طوری مخلوط‌کنید تا محلولی یکدست و رقیق ایجاد شود. سپس محلول را با قلم مویی بزرگ بر روی تمام محل نصب کاغذ دیواری به‌صورت لایه‌نازکی بمالید تا علاوه بر از بین رفتن گردوغبار روی دیوارها به چسبندگی بهتر کاغذ دیواری نیز کمک کند.


برش کاغذ دیواری، کاری بسیار دقیق و حساس

در ابتدا ارتفاع دیوار را با دقت با متر اندازه‌گیری نمایید و اگر می‌خواهید بر روی تمامی دیوار نصب کاغذ دیواری را انجام دهید، ابتدا کاغذ دیواری‌ها را پهن کرده و ۵ تا ۱۰ سانتیمتر بیشتر از اندازه ارتفاع، بسیار صاف و یکدست ببرید. کاغذ دیواری‌هایی که برش داده‌اید را کنار یکدیگر بگذارید تا از کنار هم قرار گرفتن درست گل‌ها و طرح انتخابی خود مطمئن شوید؛ و دقت نمایید در کاغذ دیواری‌های طرح دار باید برش‌های بعدی در ادامه برش اول باشد تا درمجموع دیواری با طرح یکدست و زیبا داشته باشید.

 


انجام چسب کاری برای نصب کاغذ دیواری

شما باید پشت کاغذ دیواری‌ها را به‌صورت کاملاً یکنواخت آغشته به چسب کنید. برای چسب زدن کاغذ دیواری از مرکز شروع و به سمت لبه‌ها حرکت کنید و لبه‌های کاغذ دیواری را به حدی چسب بزنید که از کاغذ دیواری خارج نشود. بهتر است برای چسب زدن کاغذ دیواری ابتدا یک رول کامل از کاغذ دیواری را برش دهید و پس از چسب زدن آن را نصب کنید و سپس سراغ رول بعدی روید زیرا انجام سیر مراحل نصب کاغذ دیواری زمان‌بر است و با این کار از خشک شدن چسب سایر رول‌ها جلوگیری می‌کنید.

 

 انتخاب چسب مناسب برای نصب کاغذ دیواری ، موجب ایجاد چسبندگی مناسب در بلند مدت، امکان تمیز نمودن لکه های چسب و عدم ایجاد کپک و قارچ می شود 


مزیت‌های خدمات نصب کاغذ دیواری در شرکت خدمات فنی خدمت از ما

 •  اجرای دقیق و بدون عیب و نقص در نصب انواع کاغذ دیواری‌های ایرانی و خارجی، پشت چسب‌دار، سه‌بعدی و…
 • تعیین روز و ساعت حضور متخصص نصب کاغذ دیواری توسط خود شما
 • گاهی پیدا کردن شخصی مطمئن و متخصص برای انجام نصب کاغذ دیواری برای حضور در منزل شما کاری دشوار است اما با استفاده از متخصصین نصب کاغذ دیواری خدمت از ما دیگر هیچ‌کدام از این دغدغه‌ها را نخواهید داشت
 • شما می‌توانید با تماس با کارشناسان خدمت از ما از مشاوره تلفنی در خصوص جزئیات، قیمت و دیگر موارد نصب کاغذدیواری به‌صورت رایگان بهره ببرید
 • تیم پشتیبانی خدمت از ما با پشتیبانی قوی و لحظه‌به‌لحظه، از ابتدا تا انتهای خدمات نصب کاغذدیواری همراه شماست تا خدمت موردنظر با بالاترین کیفیت انجام شود

نصب کاغذ دیواری


در هنگام نصب کاغذ دیواری حتماً از دیگران کمک بگیرید

نصب کاغذ دیواری به‌تنهایی کار بسیار دشواری است. برای نصب کاغذ دیواری باید حداقل یک نفر همراه شما باشد برای اینکه یک سمت کاغذ دیواری را بگیرد تا تسلط شما برای نصب کاغذ دیواری بیشتر شود. توجه داشته باشید که زیر کاغذ دیواری‌هایی که نصب می‌کنید نباید حباب وجود داشته باشد و باید توسط کاردک از بالا به پایین و خیلی آرام بر روی کاغذ دیواری بکشید تا کاملاً صاف شود و یکدست شود.

 


پاک‌سازی اضافات کاغذ دیواری‌ها را در آخر کار انجام دهید

شما باید در آخرین مرحله نصب کاغذدیواری به کمک یک اسفنج نم‌دار و تمیز، چسب‌هایی که از بین درزها بیرون آمده‌اند را پاک‌کنید. همچنین برای فیکس شدن کاغذها در کنار هم از غلتک‌های مخصوص این کار استفاده کنید؛ و درنهایت برای گوشهٔ پنجره‌ها با استفاده از قیچی و تیغ موکت بری اقدام به جداسازی اضافات کنید. یادتان باشد که پس از نصب کاغذ دیواری باید حدود 48 ساعت از دست زدن به کاغذ دیواری‌ها بپرهیزید تا چسب آن کاملاً خشک شود و اگر هم حباب‌هایی در زیر کاغذ دیواری مشاهده کردید، نگران نباشید، بعد از چند ساعت کم‌کم خودشان از بین می‌روند.

 

خدمت از ما  برای انجام بهترین خدمات نصب کاغذ دیواری با بهترین قیمت و در سریعترین زمان، همیشه در کنار شما خواهد بود 


از نصب کاغذ دیواری سه‌بعدی نهراسید!

این روزها نصب کاغذ دیواری‌های سه بعدی به دلیل طرح‌های فوق‌العاده و زیبایی که دارد بسیار رایج شده است. نصب کاغذدیواری سه بعدی همانند کاغذ دیواری معمولی است و دقیقاً باید همان مراحل نصب کاغذدیواری ساده برای آن انجام شود، فقط نکته‌ای که شما باید در نصب کاغذ دیواری سه بعدی در نظر بگیرید این است که به دلیل پهن و عریض بودن باید دقت لازم را هنگام حمل و چسباندن کاغذ دیواری سه بعدی داشته باشید. تا از تا خوردن کاغذ دیواری یا ایجاد شکستگی در آن جلوگیری شود.


نصب کاغذ دیواری پشت چسب دار، آسان و راحت

راحتی در استفاده و نصب سریع و آسان علت اصلی در محبوب شدن کاغذ دیواری پشت چسب دار است. قابلیت نصب روی همه سطوح، هزینه پایین، تنوع طرح، قابل شستشو بودن و دوام بالا از دیگر عواملی است که نصب کاغذ دیواری پشت چسب دار را بسیار رایج کرده است.


نصب کاغذ دیواری با نیروی ماهر و با تجربه

همانطور که مطلع شدید نصب کاغذ دیواری نیازمند تجربه و قلق‌های مخصوص به خود است، احتمال دارد شما در حین کار متوجه شوید که کاغذ دیواری از وسط تاخورده و یا دچار شکستگی شده است و همچنین ممکن است کاغذها به‌درستی دیوار نچسبیده باشند. لذا برای جلوگیری از این موارد می‌توانید با برقراری تماس با کارشناسان و متخصصین نصب کاغذ دیواری خدمت از ما بهترین خدمات را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت همراه با قیمت نصب کاغذ دیواری مناسب دریافت کنید.

 


خدمت از ما

 

نصب کاغذ دیواری
5 امتیاز از 4 رای

1 Comment

 1. سعید گفت:

  تفاوت قیمت نصب کاغذ دیواری ایرانی با نصب کاغذ دیواری خارجی چقدر است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید