دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل

ارائه خدمات دکوراسیون داخلی توسط بهترین طراحان  

ارائه خدمات دکوراسیون داخلی منزل در  تهران و  شیراز

 

دکوراسیون منزل ، بحث همیشه داغ صاحب خانه ها

دکوراسیون منزل یا همان دکوراسیون داخلی منزل از جمله موضوعاتی است که همیشه داغ بوده و صاحب خانه ها برای داشتن بهترین طراحی دکوراسیون منزل یا همان طراحی دکوراسیون داخلی تلاش می کنند. حال اگر شما هم می خواهید زیباترین دکوراسیون منزل داشته باشید و برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل کوچک ، دکوراسیون منزل ساده ، دکوراسیون داخلی مدرن ، دکوراسیون منزل سنتی و حتی زیباترین دکوراسیون منزل عروس هستید و یا قصد بازسازی ساختمان خود را دارید ؛ پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا اخر بخوانید تا  بهترین تصمیم را بگیرید.در این مقاله ما به شرح کاملی از سبک شناسی در دکوراسیون داخلی ، سبک دکوراسیون داخلی مدرن و… پرداخته ایم. پس همراه ما باشید.

 

دکوراسیون منزل

این روزها همه برای دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی عناوین زیر را جستجو می کنند شما چطور؟

 • بهترین دکوراسیون منزل
 • دکوراسیون منزل عروس
 • دکوراسیون منزل ایرانی
 • دکوراسیون منزل کوچک
 • دکوراسیون منزل ساده
 • دکوراسیون آشپزخانه
 • دکوراسیون منزل سنتی
 • زیباترین دکوراسیون منزل
 • دکوراسیون منزل ایرانی شیک
 • دکوراسیون اتاق خواب 
 • دکوراسیون خانه
 • سبک دکوراسیون داخلی ایرانی
 • سبک شناسی در دکوراسیون داخلی
 • دکوراسیون داخلی آشپزخانه
 • دکوراسیون داخلی پذیرایی
 • دکوراسیون داخلی منزل ایرانی
 • دکوراسیون داخلی منزل کوچک
 • دکوراسیون داخلی مدرن

 


 

دکوراسیون داخلی منزل شامل چه مواردی می شود؟

برای طراحی دکوارسیون منزل باید تمام بخش های منزل را در نظر گرفت . خیلی از افراد فکر می کنند که دکوارسیون منزل فقط مربوط به دکوراسیون پذیرایی است.ولی باید گفت که دکوراسیون منزل یا همان دکوراسیون داخلی شامل ، طراحی دکوراسیون اتاق خواب ، طراحی دکوراسیون آشپزخانه ، طراحی داخلی ساختمان ، طراحی نمای داخلی ساختمان ، طراحی اتاق نشیمن و… است.در واقع برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل باید به تمام بخش ها و معماری داخلی منزل برای توجه کرد.


 

برای داشتن زیباترین دکوراسیون منزل همه چیز را در نظر بگیرید

برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی باید به همه چیز توجه کرد.اگر می خواهید زیباترین دکوراسیون منزل را داشته باشید ، باید طراحی آشپزخانه را به بهترین نحوه انجام دهید . کابینت های مناسبی انتخاب کنید و برای نصب کابینت بهترین نصابان را برگزینید. اگر بین نقاشی ساختمان ،  نصب کاغذ دیواری و نصب پوستر شک دارید اول از طراحان دکوراسیون داخلی مشورت بگیرید و برای نقاشی ساختمان بهترین و مناسبترین رنگ و برای نصب کاغذ دیواری ، مناسبترین طرح را برگزینید.  در انتخاب کفپوش  ها و نصب پارکت و نصب لمینت  دقت زیادی خرج دهید. متناسب با مبلمان و رنگ دیوار ها بهترین کفپوش را انتخاب کنید. اگر مایل به اجرای نورپردازی منزل هستید اول چند نمونه از آن ها را ببینید. برای اجرای و نصب قرنیز  و نصب سقف کاذب متخصص خودش را پیدا کنید . به طور خلاصه به تمام بخش های یک خانه و جزئیات آن توجه کنید.

 

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی و تزئینات داخلی منزل به بهترین سبک و زیبایی فوق العاده

بهترین دکوراسیون داخلی منزل با رعایت اصول هنر و دیزایین یک چیدمان منحصر به فرد ایجاد می شود. رعایت اصول دکوارسیون داخلی  نیازمند علم و دانش بالایی است. شما با داشتن زیبا ترین طراحی و دکوراسیون داخلی پر از حس آرامش و مثبتی می شوید. حال اگر برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود به دنبال بهترین متخصصان و شرکت دکوراسیون داخلی هستید پس روی طراحان “خدمت از ما” حساب کند.


 

برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل ، به طراحی هر بخش از یک خانه توجه کنید

 

دکوراسیون منزل بخش اول :با شیک ترین دکوراسیون آشپزخانه نظر همه افراد را جلب کنید

یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون منزل ، دکوراسیون آشپزخانه است . برای طراحی و چیدمان دکوراسیون آشپزخانه ایده های مختلفی وجود دارد وطراحی کابینت آشپزخانه  ،  کابینت سازی و ساخت کمد دیواری  اصلی ترین جز طراحی دکوراسیون آشپزخانه است که رنگ های ان باید استاندارد باشد. همچنین بهتر است فضای آشپزخانه مدرن و امروزی باشد و  زیاد از حد کوچک نباشد . برای خواندن مطالب بیشتر به مقاله طراحی دکوراسیون آشپزخانه  و خدمات نصب کابینت رجوع کنید.

 

دکوراسیون داخلی منزل بخش دوم : با تزیینات لوکس دکوراسیون پذیرایی را چشم گیر کنید

دکوراسیون پذیرایی یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون منزل است که باید به زیباترین شکل چیدمان و تزیین شود.حال باید در  دکوراسیون حال و پذیرایی و چیدمان منزل فاکتورهای مهمی   از جمله چیدمان مبلمان  , انتخاب کاغذ دیواری مناسب , نورپردازی مدرن, وسایل تزیینی و دکوری ها, دکوراسیون پشت تلویزیون و …را باید در نظر گرفت.

 

دکوراسیون داخلی منزل بخش سوم : با ایده های خلاقانه زیباترین دکوراسیون اتاق خواب را برای خود کنید.

یکی دیگر از بخش های مهم دکوارسیون منزل ، طراحی دکوراسیون اتاق خواب است. اتاق خواب اگر به بهترین شکل طراحی شده باشد تاثیر زیادی بر روح و روان فرد می گذارد. اگر اناق خوابتان کوچک است رنگ کاغذ دیواری ، رنگ ملحفه ، رنگ پرده را روشن انتخاب کنید. سعی کنید از روش های خلاقانه برای چشمگیر شدن اتاق خواب استفاده کنید.

 

دکوارسیون داخلی با طراحان خدمت از ما

ما بهترین دکوراسیون منزل  ، دکوراسیون منزل عروس دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون منزل ایرانی دکوراسیون منزل کوچک دکوراسیون منزل ساده دکوراسیون منزل سنتی زیباترین دکوراسیون منزل دکوراسیون منزل ایرانی شیک دکوراسیون اتاق خواب  دکوراسیون خانه ، دکوراسیون محل کار ، طراحی دکوراسیون آشپزخانه ، طراحی دکوراسیون اتاق خواب ، بهترین چیدمان منزل ،  سبک دکوراسیون داخلی ایرانی بهترین سبک شناسی در دکوراسیون داخلی بهترین دکوراسیون داخلی آشپزخانه بهترین دکوراسیون داخلی پذیرایی بهترین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی مناسبترین دکوراسیون داخلی منزل کوچک دکوراسیون داخلی مدرن بهترین معماری داخلی  بهترین دکوراسیون منزل  دکوراسیون منزل عروس دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون منزل ایرانی دکوراسیون منزل کوچک دکوراسیون منزل ساده دکوراسیون منزل سنتی زیباترین دکوراسیون منزل دکوراسیون منزل ایرانی شیک دکوراسیون اتاق خواب  دکوراسیون خانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه دکوراسیون داخلی پذیرایی دکوراسیون داخلی منزل ایرانی دکوراسیون داخلی منزل کوچک دکوراسیون داخلی مدرن را برای شما ارائه می دهیم.


 

اگر شما هم می خواهید زیباترین دکوراسیون منزل داشته باشید و برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل کوچک ، دکوراسیون منزل ساده ، دکوراسیون داخلی مدرن ، دکوراسیون منزل سنتی و حتی زیباترین دکوراسیون منزل عروس هستید و یا قصد بازسازی ساختمان خود را دارید پس روی ما حساب کنید.

 

اصول طراحی دکوراسیون داخلی  و دکوراسیون منزل که هر طراح داخلی باید بدانید!

در این بخش ما قصد داریم اصول طراحی دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل را بررسی کنیم. یک طراح داخلی و دکوراتور باید به‌خوبی با این اصول آشنا باشد تا طراح موفقی بشود.

 

اولین اصل در دکوراسیون منزل : اتحاد و همبستگی

اولین اصل در دکوراسیون منزل اتحاد و همبستگی در متریال هاست که بر یکپارچگی و هماهنگی آن‌ها تأکید دارد. تمام عناصر مورداستفاده در دکوراسیون داخلی مکمل یکدیگر هستند و بایستی هوشمندانه با یکدیگر ترکیب شوند.

 

دکوراسیون داخلی

 

 

 

دومین اصل در دکوراسیون منزل :  موازنه

دومین اصل در دکوراسیون منزل موازنه است .اصل تعادل در نظم متریال ها یکی از فاکتورهای مهم است که برای رسیدن به اصل تعادل دیداری بکار می‌رود. تعادل تنها زمانی حاصل می‌شود که وزن بصری متریال ها و عناصر دیگر معماری داخلی به‌طور مساوی در فضا توزیع گردد.

 

دکوراسیون داخلی

 

 

 

سومین اصل در دکوراسیون منزل :  ریتم

سومین اصل در دکوراسیون منزل ریتم است. اصل ضرب اساساً نشان‌دهنده یک حرکت متصل بین متریال های مختلف دکوراسیون داخلی است. این حرکت برای حفظ یک‌ضرب آهنگ بصری بین متریاله ایی که وزن‌های دیداری متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند ایجاد می‌شود. این هماهنگی به‌خصوص می‌بایست در طراحی دکوراسیون منزل رعایت شود.

 

دکوراسیون داخلی

 

 

چهارمین اصل در دکوراسیون داخلی منزل : رنگ و متریال رنگ

هارمونی رنگ در طراحی داخلی و دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی می گذارد. استفاده درست و به جا از رنگ ها میتواند خلاقیت زیبایی را ایجاد کند .برای استفاده درست و به جا از رنگ ها در دکوراسیون منزل باید اصول رنگ شناسی و هارمونی در دکوراسیون داخلی را بدانید. ترکیب بندی رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی به شدت میتواند تاثیر مثبت بگذارد.

 

دکوراسیون داخلی

 

 

 

پنجمین اصل در دکوراسیون داخلی منزل : مقیاس و تناسب

اصول مقیاس و تناسب در دکوراسیون داخلی ، این اطمینان را حاصل می‌کنند که در یک فضا، اشیاء به‌گونه‌ای به نظر برسند که انگار به یکدیگر تعلق دارند. حجم‌ها و متریال‌های محیط داخلی با سه عنصر ابعاد، شکل و رنگ اشیا هماهنگ می‌گردند.

 

دکوراسیون داخلی

 


 

بهترین دکوراسیون منزل از نظر افراد متخصص

داشتن بهترین دکوراسیون منزل  و زیباترین دکوراسیون منزل جز اهداف اکثر صاحب خانه هاست . حال بهترین دکوراسیون داخلی چه ویژگی هایی دارد ؟ و برای داشتن زیباترین دکوراسیون منزل باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ در جواب به این سوالات باید گفت که برای شروع طراحی داخلی منزل ابتدا باید وسایل های مرغوبی تهیه کرد .حتما لازم نیست گران قیمت باشند ،همین که مرغوب و ظاهر خوبی داشته باشند کافییست . بعد از تهیه وسایل مرغوب باید به فکر چیدمان منزل بود.چیدمان منزل یکی از مهمترین بحث های طراحی دکوراسیون منزل است که هرکسی رعایت نمی کند. پس برا چیدمان منزل و تزئین خانه خود باید از روش های استانداردهای معماری داخلی  بهره ببرید.


 

با 5 سبک از  رایج ترین ها در دکوراسیون داخلی آشنا شوید

همانطور که می دانید دکوراسیون منزل یا همان دکوراسیون داخلی منزل  با مفهوم زیبایی رابطه ی مستقیم دارد و طراحان برای چیدمان منزل و ایجاد بهترین دکوراسیون منزل  از اصول و قواعدی مثل رنگ شناسی ، هارمونی  و…استفاده می کنند تا بتوانند، این رابطه را عمیق تر کنند.در ادامه با چند نوع از سبک های دکوراسیون منزل آشنا خواهید شد.

 

اولین سبک  رایج دکوراسیون منزل ، سبک دکوراسیون مدرن

سبک مدرن ، رایج ترین سبک طراحی دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل است .در واقع دکوراسیون منزل به سبک مدرن  معمولا به یک خانه که با خطوط صاف و منظم، پالت رنگی ساده و موادی مانند استیل و شیشه طراحی شده است گفنه می‌شود. در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل به سبک مدرن حس سادگی در همه المان‌های منزل از جمله مبلمان مشاهده می‌شود.

 

دومین سبک رایج دکوراسیون منزل ، سبک دکوراسیون مینیمال

سبک مینیمال یکی از سبک‌های پرطرفدار در بین انواع سبک های دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل است. می توان گفت که این نوع سبک از دکوراسیون منزل  تقریبا همانند سبک مدرن و از آن ساده‌تر است. در سبک مینیمالیست دکوراسیون داخلی ،از پالت‌های رنگی خنثی استفاده می شود و هیچ یک از لوازم موجود نیز بیش از حد زرق و برق‌دار نیستند و از رنگ سفید  در دکوراسیون منزل به سبک مینیمال به شدت استفاده می شود. چیدمان منزل و دکوارسیون خانه به گونه ای ساده است که نظر را جلب می کند.

 

دکوراسیون داخلی

 

سومین سبک دکوراسیون منزل ، سبک دکوراسیون ساحلی

سبک ساحلی هم یک نوع دیگر از سبک های دکوراسیون منزل و طراحی داخلی است . این سبک از چیدمان منزل و معماری داخلی از مناطق ساحلی آمریکا برگرفته شده است. در سبک دکوراسیون منزل ساحلی از پالت‌های رنگی خنثی ترکیب شده با آبی و سبز، مبلمان بژ و یا سفید، اتاق‌هایی پر از وسایل چوبی و یا الهام گرفته از دریا، الگوهای آبی و سفید برای بالش‌ها و پنجره‌های بزرگ استفاده می کنند. مقصود اصلی این نوع طراحی ایجاد حس آرامش برای افراد بوده و معمولا نیز در طراحی خانه‌های ساحلی استفاده می‌شود.

 

 

دکوراسیون داخلی

 

 

چهارمین سبک دکوراسیون داخلی ، سبک دکوراسیون کلاسیک

یکی دیگر از سبک های دکوراسیون داخلی و دکوراسیون خانه ، سبک دکوراسیون کلاسیک است. در این سبک یک  چیدمان منزل پالوده، توسعه یافته، با جزئیات و ریزه کاری های فراوان که در ساختار مبلمان و وسایل روشنایی و غیره یافت می شود. مبلمان و لوازم دیگر حکاکی شده و منبت کاری شده هستند. یک منزل با طراحی دکوراسیون دخلی کلاسیک با چیزهای گلدار، و باگل و گیاه و اشکال افسانه ای مزین شده است.

 

دکوراسیون داخلی

 

 

پنجمین سبک دکوراسیون داخلی ، سبک دکوراسیون مدیترانه‌ای

آخرین سبکی  که در دکوراسیون منزل و چیدمان منزل و تزئین خانه  به آن پرداخته ایم سبک دکوراسیون مدیترانه ای است. در این سبک از ستون‌ها و قوس‌های فراوانی استفاده می‌شود. اصولاً از طیف رنگی زیادی استفاده می‌شود و این رنگ‌ها از رنگ‌های طبیعی زمین و خاک الهام گرفته شده‌اند.

 

دکوراسیون داخلی

 


 

چگونه با کمترین هزینه دکوراسیون منزل خود را ایده آل کنیم؟

در دکوراسیون داخلی و یا تغییر معماری داخلی ، دکوراسیون منزل یا دکوراسیون محل کار ، دکوراسیون مغازه ، تزئین خانه و مغازه ، چیدمان منزل  و… جهت بدست آوردن بهترین نتیجه، لزوماً نباید از عناصر و متریال‌های گران‌قیمت استفاده کرد. گاهی با ایجاد یک هارمونی دقیق و هماهنگ بین مبلمان، رنگ‌آمیزی فضا، کف‌پوش و سایر عناصر تزئینی ارزان‌قیمت می‌توان زیباترین دکوراسیون منزل و بهترین دکوراسیون داخلی  را خلق کرد.

یک شرکت طراحی دکوراسیون  داخلی به شما کمک می‌ کند تا بتوانید فضای داخلی و دکوراسیون منزل  را ایده‌ آل کنید. سپردن کار دکوراسیون داخلی به طراح شاید در ابتدا هزینه‌ نسبتا زیادی بیاورد . اما اگر کار طراحی دکوراسیون داخلی  درست انجام شود، در آخر شما از پرداخت کلی هزینه‌ های نابجا در امان مانده‌ اید. یک طراح  دکوراسیون منزل در هر پروژه تجربه‌ های زیادی به دست می‌ آورد که در پروژه‌ های بعدی بکار می‌ بندد؛ اما شما برای طراحی فضای خود اولین تجربه را دارید که این موضوع شما را به سمت هدر دادن هزینه و وقت سوق می‌ دهد.

 

[مطلب مرتبط : قیمت پارکت و قیمت کفپوش چقدر است ؟ ] 

[ مطلب مرتبط :    هزینه نصب کاغذ دیواری چقدر است ؟   ]

[ مطلب مرتبط :    طراحی نمای ساختمان را دست چه کسی بسپاریم؟  ]

 

 

دکوراسیون داخلی

ما بهترین دکوراسیون داخلی منزل  دکوراسیون داخلی منزل عروس دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون منزل ایرانی دکوراسیون منزل کوچک دکوراسیون منزل ساده دکوراسیون منزل سنتی زیباترین دکوراسیون منزل دکوراسیون منزل ایرانی شیک دکوراسیون اتاق خواب  دکوراسیون خانه ، دکوراسیون محل کار ، طراحی دکوراسیون آشپزخانه ، طراحی دکوراسیون اتاق خواب ، بهترین چیدمان منزل ، بهترین معماری داخل  بهترین دکوراسیون منزل  دکوراسیون منزل عروس دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون منزل ایرانی دکوراسیون منزل کوچک دکوراسیون منزل ساده دکوراسیون منزل سنتی زیباترین دکوراسیون منزل دکوراسیون منزل ایرانی شیک دکوراسیون اتاق خواب  دکوراسیون خانه بهترین دکوراسیون داخلی آشپزخانه بهترین دکوراسیون داخلی پذیرایی بهترین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی مناسبترین دکوراسیون داخلی منزل کوچک دکوراسیون داخلی مدرن بهترین معماری داخلی را برای شما ارائه می دهیم.

 

دکوراسیون داخلی

 

خلاقیت در دکوراسیون داخلی منزل

خلاقیت در دکوراسیون داخلی ( decoration design  ) بخش مهم و تاثیر گذاری است که کمتر کسی از آن بهره می برد. خلاقیت سبب می شود با استفاده از قدرت فکر ایده های جدید به ذهنتان برسد که دکوراسیون داخلی منزل شما را زیبا کند.پس برای داشتن زیباترین دکوراسیون داخلی پذیرایی ، دکوراسیون داخلی آشپزخانه ، دکوراسیون داخلی منزل کوچک و … از ذهن خلاق خود استفاده کنید.

 

 

شما به دنبال کدام خدمات هستید ما برای ارائه خدمات زیر آماده هستیم

[  فیلم پیشنهادی : نمونه طراحی دکوراسیون داخلی منزل ]

 

 

 دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل
4.5 امتیاز از 20 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید