لوله بازکنی کرج

دنبال متخصص لوله بازکنی هستی؟ با خدمت از ما تماس بگیر 02162829000 ☎ 02122880704 

جهت لوله بازکنی فوری تماس بگیرید.

 

لوله بازکنی کرج

 لوله بازکنی کرج لوله بازکنی گوهردشت لوله بازکنی کرج لوله بازکنی مهرشهر لوله بازکنی کرج لوله بازکنی در فردیس لوله بازکنی کرج لایروبی کرج لوله بازکنی کرج لوله بازکنی فوری لوله بازکنی کرج لوله بازکنی تهران لوله بازکنی کرج تخلیه چاه تهران لوله بازکنی کرج لوله باز کن لوله بازکنی کرج تشخیص ترکیدگی لوله لوله بازکنی کرج تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی کرج لوله بازکنی غرب تهران لوله بازکنی کرج لوله بازکنی شمال تهران لوله بازکنی کرج رفع گرفتگی توالت فرنگی لوله بازکنی کرج لوله بازکنی شرق تهران لوله بازکنی کرج لوله باز کنی لوله بازکنی کرج حفر چاه لوله بازکنی کرج گرفتگی توالت فرنگی لوله بازکنی کرج لوله بازکنی نارمک لوله بازکنی کرج فنر لوله بازکنی لوله بازکنی کرج لوله بازکنی فرمانیه لوله بازکنی کرج لوله بازکنی شبانه روزی لوله بازکنی کرج خدمات چاه و فاضلاب لوله بازکنی کرج حفر چاه فاضلاب لوله بازکنی کرج لوله بازکنی در پاسداران لوله بازکنی کرج لوله بازکنی الهیه لوله بازکنی کرج چاه بازکنی لوله بازکنی کرج لوله بازکنی در نیاوران لوله بازکنی کرج تشخیص ترکیدگی لوله آب لوله بازکنی در کرج لوله بازکنی در تهرانپارس لوله بازکنی کرج تشخیص ترکیدگی لوله کرج لوله بازکنی کرج تخلیه چاه لوله بازکنی لوله بازکنی کرج لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی لوله بازکنی کرج تخلیه چاه فاضلاب لوله بازکنی کرج لوله بازکني لوله بازکنی کرج لوله بازکنی سعادت آباد لوله بازکنی کرج لوله بازکنی پیروزی لوله بازکنی کرج رفع بوی بد فاضلاب لوله بازکنی کرج لوله بازکنی ولیعصر لوله بازکنی کرج خدمات لوله بازکنی لوله بازکنی کرج لوله بازکنی شریعتی لوله بازکنی کرج لوله بازکنی در کرج لوله بازکنی کرج تخلیه چاه کرج لوله بازکنی کرج تشخیص ترکیدگی لوله در کرج لوله بازکنی کرج

 

لوله بازکنی کرج و خدمت از ما

خدمت از ما در سراسر ایران اماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. یکی از خدمات ما، تخلیه چاه و لوله بازکنی در کرج است، که با روش های مختلف از جمله فنر لوله بازکنی ، گرفتگی توالت فرنگی و گرفتگی سینک ظرفشویی را رفع می کنیم.  ما با توجه به درخواست های شما عزیزان سعی داریم خدمات گسترده خود را در بسیاری از شهر های ایران، ارائه کنیم، یکی از شهر های مهمی که خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در آن ارائه می شود، کرج می باشد. همچنین خدمات لوله بازکنی مهرشهر تشخیص ترکیدگی لوله کرج لوله بازکنی گوهردشت، لوله بازکنی در فردیس، لوله بازکنی در عظیمیه، لوله بازکنی تهران، لوله بازکنی فوری، تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه درکرج و حومه آن توسط تیم فنی و تخصصی خدمت از ما ارائه می شود. شما می توانید باز کردن لوله فاضلاب، تشخیص ترکیدگی لوله و تخلیه چاه در کرج را با یک تماس به ما بسپارید. در ادامه در مورد روش های مختلف رفع گرفتگی لوله فاضلاب صحبت خواهیم کرد.

 

در کرج مطالب زیر در زمینه لوله بازکنی کرج نیز جستجو و خوانده می شود:

 • لوله بازکنی مهرشهر
 • لوله بازکنی البرز
 • لوله بازکنی در فردیس
 • تشخیص ترکیدگی لوله کرج
 • حفر چاه در کرج
 • قیمت تخلیه چاه در کرج
 • تخلیه چاه فاضلاب کرج
 • لوله بازکنی نیاوران

 

لوله بازکنی با تلمبه دستی

یکی از روشهایی که برای رفع گرفتگی های سطحی استفاده می شود، استفاده از تلمبه دستی برای لوله بازکنی می باشد، در این روش لوله بازکنی باید محل گرفتگی را  ( سینک، روشویی، وان حمام ) را   5 الی 10 سانتی متر آب پر کنید. میزان آب باید به مقداری باشد که سر تلمبه دستی زیر آب برود.
سر تلمبه دستی را روی سوراخ محل گرفتگی بگذارید و چندین بار آن را فشار داده و به طرف خود بکشید. اگر گرفتگی رفع نشد، این بار با نیروی بیشتری دوباره فضار وارد کنید. با این کار، تلمبه آب و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون می مکد. توجه کنید که احتمالاً هنگام انجام این کار آب کثیف و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون میپاشند و ممکن است لباس شما را کثیف کنند.
برای این روش لوله باز کنی، به نکات زیر توجه کنید:

 •  بعد از ده بار انجام عمل بالا، بررسی کنید که آیا گرفتگی رفع شده یا خیر.
 •  اگر با انجام این کار گرفتگی رفع نشد، ممکن است لازم باشد بیشتر نیرو وارد کنید یا روش باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن دیگری را امتحان کنید.
 •  اگر گرفتگی رفع شده باشد آب به درون سوراخ جریان پیدا میکند و پایین میرود.هم چنین باعث رفع بوی بد توالت می شود.

 

استفاده از سیم برای لوله بازکنی

یکی دیگر از روشهای مورد استفاده در لوله بازکنی در کرج استفاده از سیم برای رفع گرفتگی لوله ها می باشد، البته لازم به ذکر است که این روش ممکن است  برای لوله های دارای زانو، ( لوله هایی که دارای خمیدگی هستند) مناسب نباشد، در این روش لوله بازکنی در کرج، یک رخت آویز فلزی را خم کرده و تبدیل به یک سیم صاف می کنیم. ( توجه داشته باشید در این روش لوله بازکنی الزامی به استفاده از رخت آویز فلزی نیست، همین که یک سیم کلفت و با استحکام داشته باشید، کافیست.)

پس از صاف کردن رخت آویز، باید با انبردست، با انتهای سیم  قلابی کوچک درست کنید، حال سیم را وارد محل گرفتگی کنید و با استفاده از آن، مو و آشغال هایی که باعث گرفتگی شده اند را بیرون بیاورید. در این روشف مو و آشغال هایی که باعث گرفتگی شده اند، به سر قلاب گیر کرده و به بیرون کشیده می شوند. پس از انجام این مراحل لوله بازکنی، شیر آب را زیاد باز کنید، اگر همچنان آب به سختی پایین می رفت، گرفتگی هنوز برطرف نشده و از روش دیگری برای لوله بازکنی باید استفاده شود. این که شما بخواهید لوله بازکنی را خودتان انجام دهید خیلی خوب است، اما چون شما متخصص این کار نیستید، ممکن باعث آسیب دیدگی لوله های فاضلاب شوید و خسارت های جدی را به همراه داشته باشد. اگر در کرج هستید و نیاز به خدمات لوله بازکنی در کرج دارید، کافیست با یک تماس، درخواست لوله بازکنی خود را ثبت کنید.

 

استفاده از فنر لوله بازکنی

متخصص های لوله بازکنی در کرج، این راه برای رفع گرفتگی لوله هایی که دارای زانو هستند، پیشنهاد می کنند. در این روش از روشهای لوله بازکنی باید فنر لوله بازکنی را وارد سوراخ کنید تا زمانی که به یک مانع برخورد کند، به این مانع که مانند خمیدگی است، زانو می گویند ( خیلی باید مراقب باشید در لوله بازکنی آسیبی به زانوی لوله ها وارد نشود) حال فنر را بیشتر حل داده و وارد لوله ها می کنید، فنر به دلیل منعطف بودن، در زانویی به راحتی خم شده و پایین میرود، فنر به علت داشتن، قلاب و پیچهای مختلف، با گیر انداخت آشغال ها باعث رفع گرفتگی خواهد شد. با بیرون کشیدن فنر جرم ها به بیرون کشیده میشوند. اگر قصد استفاده دوباره از فنر لوله باز کنی را دارید آن را همان موقع تمیز کنید. بسته به نوع صافی، ممکن است مو یا صابون هر چند ماه یک بار باعث گرفتگی شوند و داشتن یک فنر لوله بازکنی ممکن است بعداً به کار بیاید. در اخرین مرحله لوله بازکنی باید، شیر آب را باز کنید اگر آب به راحتی پایین رفت، گرفتگی برطرف شده در غیر این صورت می توانید با یک تماس ما را مطلع کنید تا نیروی فنی و متخصص لوله بازکنی در کرج را به منزل شما بفرستیم.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

لوله بازکنی کرج
4.5 امتیاز از 10 رای

Comments are closed.