نگهداری سالمند در منزل

نگهداری سالمند در منزل تهران ، شیراز وکرج 02162829000 

نگهداری سالمند در منزل تهران، شیراز وکرج

 

نگهداری سالمند در منزل توسط پرستار سالمند ازجمله خدمات پرستاری در منزل  ” خدمت از ما ” است. بسیاری از فرزندان به دلیل مشغله و مشکلات زندگی به صورت کامل نمی‌توانند زمان خود را برای مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل اختصاص دهند. در نتیجه خانواده‌ها با در نظر گرفتن هزینه‌های مالی خانه سالمندان و همچنین اثرات روانی منفی این تصمیم بر روی خانواده ترجیح می‌دهند تا برای نگهداری سالمند در منزل اقدام به استخدام پرستار سالمند مطمئن و با تجربه کنند.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نگهداری سالمند در منزل در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • نگهداری از سالمند دیوار
 • استخدام در خانه سالمندان
 • نگهداری سالمند در منزل کرج
 • حقوق پرستار سالمند در منزل
 • نگهداری سالمند در منزل اصفهان
 • استخدام نگهداری از سالمند در کرج
 • استخدام نگهداری از سالمند در تهران

 

نگهداری سالمند رد منزل

مزایای نگهداری سالمند در منزل و مراقبت توسط پرستار سالمند :

جلوگیری از افسردگی و استرس در سالمند

تمرکز بر روی روابط و احساسات خوب در خانواده

داشتن همدم و هم صحبت در تمامی ساعات شبانه روز

کاهش احساس ناراحتی و معذوریت سالمند نسبت به فرزندانش

در اختیار داشتن زمان کافی و بدون دغدغه مراقبت از سالمند برای فرزندان

کاهش استرس و فشار اعضای خانواده در جهت مراقبت و نگهداری از سالمند

تغذیه، بهداشت و خواب سالمند با حضور و مراقبت پرستار سالمند کنترل خواهد شد

توصیه‌های مهم درباره پرستار سالمند در منزل :

 • پرستار سالمند باید از لحاظ روحی و فکری قابل اعتماد، مهربان و دلسوز باشد همچنین از نظر شخصیتی و فیزیکی قوی باشد.

 

 • سالمندی که به دلیل کهولت سن و یا بیماری خاص باید روی تخت بماند نیاز به مراقبت‌های ویژه آی برای جلوگیری از ایجاد زخم بستر دارد. بناترین به یار لازم است که از مراقبت‌های مخصوص این افراد مطلع باشد. بسیار مهم است که پرستار سالمند مدام سالمند را جا به جا کند و نواحی در معرض فشار را ماساژ دهد تا خون بیشتری در آن جریان پیدا کند.

 

 •  سالمندانی که دچار زوال عقل یا آلزایمر هستند به مراقب یا پرستاری با تجربه، صبور با حوصله نیاز دارند.

 

 • با افزایش سن سالمندان معمولاً یک‌دنده و لجوج می‌شوند در نتیجه به صحبتهای پرستار سالمند یا فرزندان توجه نخواهند کرد. بنابرین بسیار مهم است که پرستار سالمند با صبوری و مهربانی با سالمند رفتار کند.

 

 • از مهمترین نکاتی که پرستار سالمند در مراقبت از سالمند باید به آن توجه داشته باشد آشنایی کامل پرستار سالمند با داروهای سالمندان و نحوه مراقبت‌های مخصوص از سالمندان است.

 

 • توجه به تغذیه و رژیم غذایی مناسب برای سالمند نیز از دیگر نکات بسیار مهم در مراقبت و نگهداری از سالمند است. مصرف نمک، مصرف نکردن چربی‌های جامد و استفاده از تمامی مواد غذایی لازم مانند میوه و سبزیجات در حفظ سلامتی سالمند تأثیر بسزایی دارد.

 

نگهداری سالمند در منزل

وظایف پرستار سالمند برای نگهداری سالمند در منزل چیست؟

 1. پیگیری درمان سالمند و همراهی ایشان جهت مراجعه به مراکز درمانی با هماهنگی خانواده
 2. رسیدگی به نظافت شخصی و استحمام سالمند
 3. رسیدگی به نظافت محل زندگی سالمند
 4. نگهداری و مراقبت از سالمند
 5. تهیه و طبخ غذا و همراهی سالمند در هنگام غذا خوردن
 6. دادن به موقع داروها
 7. دادن میان وعده مناسب و مغذی
 8. ایجاد برنامه منظم جهت خواب سالمند
 9. انجام حرکات ورزشی توصیه شده توسط پزشک یا فیزیوتراپیست در منزل جهت تحرک مناسب سالمند
 10. همراهی سالمند در انجام امور مورد علاقه‌اش از قبیل: خواندن کتاب، دیدن فیلم و سریال و …

 

خدمات نگهداری سالمند خدمت از ما :

اگر شما برای نگهداری سالمند در منزل نیاز به پرستار سالمند با تجربه و حرفه‌ای به صورت روزانه یا شبانه روزی دارید با مرکز خدمات پرستاری ما تماس بگیرید. شرکت خدماتی ما به صورت شبانه روزی پاسخگو تماس‌های شما در زمینه پرستار سالمند، خدمات پرستاری، پرستار کودک، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل به صورت شبانه روزی است. برای دریافت خدمات حرفه‌ای به جمع مشتریان ما بپیوندید تا خدمات سریع و حرفه‌ای را با ” خدمت از ما ” تجربه کنید.

نگهداری سالمند در منزل

 نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل  پرستار سالمند نگهداری سالمند در منزل پرستار بچه  نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل نگهداری سالمند در منزل  نگهداری از سالمند در منزل مرکز خدمات پرستاری نگهداری سالمند در منزل پرستار سالمند در منزل  مراقبت از سالمند در منزل پرستار بیمار در منزل نگهداری سالمند در منزل  پرستار شبانه روزی در منزل نگهداری سالمند در منزل  شرکت خدمات پرستاری در منزل پرستار در منزل نگهداری سالمند در منزل  پرستار سالمند در منزل نگهداری سالمند در منزل هزینه نگهداری سالمند در منزل تهران نگهداری سالمند در منزل  خدمات پرستاری نگهداری سالمند در منزل تعرفه خدمات پرستاری در منزل نگهداری سالمند در منزل نگهداری از سالمند پرستار سالمند  نگهداری سالمند در منزل  پرستار برای نگهداری سالمند در منزل نگهداری سالمند در منزل غرب تهران  هزینه پرستار سالمند نگهداری سالمند در منزل سعادت آباد  نرخ پرستار سالمند نگهداری سالمند در منزل  شمال تهران  پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل اصفهان   پرستار بچه نگهداری سالمند در منزل شیراز  پرستار در منزل نگهداری سالمند در منزل  نگهداری سالمند در منزل تهران  پرستار سالمند در منزل  پرستار بیمار در منزل خدمات پرستاری شبانه روزی نگهداری سالمند در منزل تعرفه خدمات پرستاری نگهداری سالمند در منزل مراقبت از سالمند خدمات پرستاری در منزل مرکز خدمات پرستاری نگهداری سالمند در منزل نگهداری از سالمند در منزل مراقبت از سالمند در منزل خدمات پرستاری پرستار در منزل هزینه نگهداری سالمند در منزل نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری شبانه روزی تعرفه خدمات پرستاری در منزل نگهداری سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  خدمات پرستاری در منزل نگهداری از سالمند مرکز خدمات پرستاری نگهداری از کودک پرستار کودک پرستار بچه پرستار سالمند در منزل هزینه نگهداری سالمند در منزل نگهداری سالمند در منزل مراقبت از سالمند قیمت پرستار سالمند در منزل مراقبت سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل نگهداری از سالمند در منزل نگهداری سالمند در منزل تهران نگهداری سالمند در منزل مراقبت از سالمند در منزل نگهداری سالمند در منزل غرب تهران  نگهداری سالمند در منزل شیراز  نگهداری سالمند در منزل کرج  نگهداری سالمند در منزل شمال تهران 

 

آیا شما هم برای نگهداری سالمند در منزل با مشکلاتی روبرو هستید و نیاز به پرستار سالمند در منزل دارید پس با ما تماس بگیرید.

وانت بار شیراز

نگهداری سالمند در منزل
5 امتیاز از 4 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید