نیروی خدماتی خانم

اعزام نیروی خدماتی خانم  02162829000 ☎ 02122880704 

نیروی خدماتی خانم فقط در تهران و شیراز

 

چرا دیگران نیروی خدماتی خانم و یا کارگر منزل خانم جهت نظافت را بر میگزینند ؟ خدمت از ما طبق نظر سنجی های اخیر به این نکته توجه بسیار داشته است. نظافتچی خانم جوان بهترین گزینه برای نظافت منزل می باشد. دقت ، سرعت و تجربه کاری باعث شده است کارگر خانم جهت نظافت منزل از سوی مشتریان درخواست بیشتری داشته باشد. خدمت از ما با هدف جلب رضایت مشتری دارای تعداد زیادی نظافتچی خانم آماده به کار می باشد و آماده درخواست شما عزیزان خواهد بود.

 

نیروی خدماتی خانم

 

خدمت از ما در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی درخواستی شما را ارسال خواهد کرد.  

02162829000 ☎ 02122880704 

ویژگی استفاده از نیروی خدماتی خانم

امروز به دلیل مشغله زیاد شاید نتوانیم زمانی را برای نظافت منزل و پرستاری بگذاریم. بهتر است در هنگام مهمانی ها در کنار مهمانان بمانیم تا اینکه بخواهیم خودمان دست به کار شده و از مهمانان پذیرایی کنیم. امور را به نیروی پذیرایی بسپاریم. در بعضی از مواقع ترافیک کاری اجازه نخواهد داد حتی به نظافت منزل خود بپردازیم. نگران نباشید خدمت از ما با جمع آوری کادری با تجربه و جوان با ارائه قیمت های رقابتی این امور را برای شما ساده خواهد کرد.

✅ منظم بودن و انجام کارها بدون ایجاد مزاحمت برای اهل خانه یا کارکنان شرکت.

✅ رعایت امانت‌داری

✅ رعایت اصول ایمنی در هنگام کار و بدون آسیب زدن به خانه یا لوازم خانه

✅ باتجربه و ماهر بودن درزمینهٔ نظافت منزل و ساختمان

✅ رعایت حرفه‌ای گری و داشتن تعهد کاری

✅ رعایت ادب و احترام در برخورد با مشتری

✅ اجرای دقیق و کامل خواسته مشتری و توجه به صحبت های کارفرما

✅ استفاده از مواد شوینده و تمیزکننده استاندارد و باکیفیت

✅ استفاده از لباس کار مناسب، آراستگی ظاهری و مرتب بودن مخصوصاً برای خدمتکار زن در منزل و خدمات پذیرایی .

✅ عدم ایجاد مزاحمت و ناراحتی برای کارفرما و اجتناب از صحبت‌های غیرضروری

✅ مسئولیت‌پذیری و انجام دقیق کارهای محوله

✅ تعویض نیروی خدماتی در صورت عدم رضایت مشتریچرا شما می توانید به خدمت از ما اعتماد کنید

✅ نیروهای خدماتی ما به‌صورت حرفه‌ای کارشان را انجام می‌دهند. چون آموزش‌ دیده‌اند و اصول حرفه‌ای را در نظافت منزل و محیط کار رعایت می‌کنند.

✅ برخورد محترمانه با مشتری دارند و گشاده‌رو هستند.

✅ صرفاً کارگر نظافتچی نیستند و حتی در صورت نیاز فوری در مدت‌زمان حضور در منزل شما می‌توانند خدمات پذیرایی در منزل شمارا هم انجام دهند.

✅ تلاش ما جلب رضایت شماست و نیروی خدمتی اعزام‌ شده به منزل و یا دفتر کار شما قوانین کاری شرکت را در جهت ارائه خدمات باکیفیت رعایت می‌کنند.

✅ ما به‌عنوان یک شرکت خدماتی نظافتی پیشرو و پویا تلاش می‌کنیم خدمات نظافت منزل باکیفیت و استاندارد ارائه دهیم. به همین منظور افراد آموزش‌ دیده و باتجربه و متخصص در نظافت منزل و ساختمان به کار گرفته ایم.

✅ در گزینش کارگر منزل خانم امانت‌داری و اخلاق کاری وی از مهم‌ترین فاکتورهای قرارداد همکاری با ایشان است. زیرا کارگر خانم برای نظافت منزل در حین نظافت به همه جای خانه دسترسی دارد. ما می‌خواهیم مشتریانمان از بابت امانت‌داری و مسائل اخلاقی خیالشان آسوده باشد.

 

 

کارگر نظافت منزل

 

در ادامه مطلب به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

✅ هزینه نیروی خدماتی خانم و کارگر منزل خانم چقدر است؟

✅ نیروی خدماتی خانم چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

✅ ویژگی‌های یک کارگر منزل خانم یا نیروی خدماتی خانم چیست؟

✅ چگونه نیروی خدماتی خانم یا کارگر منزل خانم را انتخاب کنیم؟


خدمات نظافت منزل شامل چه مواردی می شود ؟

امور نظافت ساختمان شامل کارهای سبک و کارهای سنگین است. کارهای سبک معمولاً شامل موارد زیر می باشد ، که یک خدمتکار خانم در منزل انجام می‌دهد و یا اینکه می‌توانید از نیروی خدماتی خانم از یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر استفاده کنید :

✅ جارو کردن خانه و تی کشیدن ، شستشوی ظرف‌ها و لباس‌ها ، اتو کشیدن لباس‌ها ، تمیز کردن اجاق‌گاز و ظرف‌شویی ، گردگیری دیوارها و وسایل خانه یا دفتر شرکت ، تمیز کردن شیشه پنجره‌ها ، تمیز و گردگیری مبل‌ها و پرده‌ها ، گردگیری کامپیوترها و میزها و موارد دیگر که به تشخیص خودتان لازم هست.

✅ کارهای سنگین که معمولاً نظافتچی خانم یا کارگر نظافت منزل انجام می‌دهد : شستشوی سرویس بهداشتی و حمام با مواد سفیدکننده و جرم‌گیر ، نظافت راه پله و راهروهای ساختمان ، شستشوی کف خانه یا شرکت با مواد شوینده .

البته برخی از امور را یک کارگر منزل یا خدمتکار منزل اقا هم می‌تواند انجام دهد. اما یک نظافتچی خانم جوان می‌تواند نظافت منزل شما را به‌ صورت دوره‌ای انجام دهد. که می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما هم بشود و نیاز نداشته باشید با هزینه زیاد خدمتکار زن در منزل برای نظافت ساختمان یا شرکت استخدام کنید.

 

کارگر منزل خانم

 

هزینه نیروی خدماتی خانم چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه خدمات نظافت منزل را می‌توان به طریق گوناگون بررسی کرد. اگر  نظافتچی منزل خانم باشد، معمولاً با توجه به فضای رقابتی بین شرکتهای خدماتی ، تعرفه مشخصی دارند. معمولاً خدمات نظافت منزل به‌ صورت ساعتی محاسبه می‌شود.

فاکتورهایی که بر قیمت خدمات نظافت منزل و دستمزد نیروی خدماتی خانم تأثیر دارد عبارت‌اند از:

✅ میزان ساعت کاری

✅ حجم کار نظافت با توجه به متراژ منزل یا شرکت و تعداد اتاق‌ها و حمام و دستشویی.در چه مواردی نیروی خدماتی خانم و یا نیروی خدماتی آقا را انتخاب کنیم؟

نکات زیر به شما کمک می‌کند تا کارگر مورد نظر خود را انتخاب کنید

اگر امور نظافتی مثل نظافت منزل را پیش رو دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از نیروی خدماتی خانم یا نظافتچی خانم می باشد ، درصورتی ‌که نظافت راه پله ، مشاعات ، باغبانی و … را در پیش رو دارید از نیروی خدماتی آقا استفاده کنید. 

 

نیروی خدماتی خانم

 

پرستاری از کودکان و سالمندان با نیروهای جوان ، متعهد ، حرفه ای و دوره دیده

02162829000 ☎ 02122880704 

 

 اشتباهات رایج در نظافت منزل که باید از آن ها دوری کنید

 مهم است نظافت را از چه نقطه ای شروع می کنید

با یک بررسی ساده مشخص می شود هیچکس تمایلی برای تمیز کاری اضافی ندارد. سعی کنید از همان ابتدا کار را به صورت اصولی پیش ببرید. اگر از نقطه غلطی شروع کنید بدون شک مجبور خواهید شد تا کار را از نو شروع کنید و نظافت زمان بیشتری را از شما خواهد گرفت. اول از همه با جمع‌ آوری شروع کنید ، دور انداختن یا سرجای خود قرار دادن وسایل امری مهم خواهد بود. بعد از جمع کردن وسایل برای شروع نظافت ، از بالاترین نقطه اتاق، آشپزخانه و.. شروع کنید و به سمت پایین حرکت کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به دوباره کاری نخواهید داشت.

وسایل نظافت منزل را پاکیزه نگه دارید

اگر دستمال یا ابزاری که با آن نظافت منزل را انجام می دهید، کثیف باشد تمیزکاری نه جایی را تمیز خواهد کرد و بلعکس باعث پخش شدن میکروب و کثیفی نیز خواهد شد . اگر شما پس از هربار استفاده از دستمال گردگیری، اسکاچ و تی  آنها را خوب بشویید اولین قدم را در تمیز کاری برداشته اید.

از شوینده های بی کیفیت در منزل استفاده نکنید

شوینده های بی کیفیت قادر نیستند میکروب ها و کثیفی ها را به طور کامل دفع کنند. اگر شما از مواد شوینده‎ای که به اندازه‌ کافی قوی نیستند استفاده‌کنید، احتمالا به علت اینکه به خوبی محل مورد نظر تمیز نشده است نیاز به دوباره کاری پیدا خواهید کرد. طبیعتا این مورد برای هم پیش آمد است موردی را با شوینده بی کیفیت تمیز کرده اید اما شوینده نتوانسته به طور کامل کثیفی و میکروب را از بین ببرد و مجبور به دوباره کاری شده اید اگر از ماده شوینده خوبی استفاده کرده بودید نیاز به شستشوی دوباره نداشتید.

 

 

خدمت از ما با ارائه قیمت های رقابتی و استخدام نیروهای با تجربه سعی در رضایت حداکثری مشتری خواهد داشت. با خدمت از ما لذت خدمات آنلاین را تجربه کنید.

 02162829000 ☎ 02122880704 

نیروی خدماتی خانم
5 امتیاز از 3 رای

Comments are closed.