نصب دوربین مداربسته

ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته

ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته

 

نصب دوربین مداربسته (Closed-circuit television (CCTV

نصب دوربین‌ مداربسته معمولاً برای نظارت بر مکان های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوربین مداربسته ، بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند. دوربین مداربسته می‌توانند دوربین‌های ویدئویی یا دوربین‌های دیجیتال باشند. شخصی به نام والتر بروش مخترع دوربین مداربسته بود.در این مقاله به آموزش نصب دوربین مداربسته و همچنین قیمت نصب دوربین مداربسته می پردازیم .

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته

 

رایج ترین عناوین جستجو شده در دوربین مدار بسته و قیمت دوربین مداربسته

 

 • نصب دوربین مداربسته
 • قیمت دوربین مدار بسته بیسیم
 • دوربین مداربسته دید در شب
 • قیمت دوربین مدار بسته ahd
 • دوربین مداربسته مخفی
 • شرکت های دوربین مداربسته
 • قیمت دوربین مداربسته برای منزل
 • قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی
 • قیمت دوربین مدار بسته بیسیم
 • قیمت دوربین مدار بسته مخفی
 • قیمت دوربین مدار بسته ارزان
 • قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن
 • قیمت دوربین مدار بسته ahd
 • قیمت دوربین مداربسته دیجیتال

مهم ترین و متداول ترین سوالات در مورد نصب دوربین مداربسته

 

هنگام نصب دوربین مداربسته به چه مواردی باید دقت کنیم ؟


چرا به نصب دوربین مداربسته نیاز داریم ؟


آموزش نصب دوربین مداربسته در منزل یا محل کار


بعد از نصب دوربین مداربسته نوبت به عیب‌یابی مشکلات اتصال


قیمت نصب دوربین مداربسته


هنگام نصب دوربین مداربسته به چه مواردی باید دقت کنیم ؟

برای نصب دوربین مداربسته باید موارد زیر را رعایت کنیم، تا نتیجه ی بهتری از نصب دوربین مدار بسته داشته باشیم از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره نمود : تعداد و انواع دوربین های مداربسته ، قیمت دوربین مداربسته و هزینه نصب دوربین مداربسته ، محل دقیق نصب دوربین مداربسته ، نوع کابل ها و تجهیزات جانبی ، نحوه کابل کشی و انتخاب بهترین مسیر مناسب و چندین مورد دیگر که در ادامه مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

نصب دوربین مداربسته

 

انواع دوربین مداربسته :

دوربین مداربسته لامپی

دوربین مداربسته بیسیم

دوربین مداربسته مخفی

دوربین مداربسته روز و شب

دوربین مداربسته بولت

دوربین مداربسته دام

[ مطلب پیشنهادی : نصب آیفون تصویری ]

[ مطلب پیشنهادی : برقکاری ساختمان  ]


چرا به نصب دوربین مداربسته نیاز داریم ؟

مراقبت از کودکان و سالمندان

وقتی در خانه خود، کودک یا فراد میانسالی زندگی می کنند و شما از آنها دور هستید، با کمک نصب دوربین مداربسته می توانید از راه دور، آنها را ببینید و خیالتان بابت سلامتی آنها راحت باشد. علاوه بر این، شما می توانید امنیت خانه را نیز زیر نظر داشته باشید.

مراقبت از محل کار از راه دور

وقتی شما به هر دلیلی در محل کارتان حضور ندارید و نیاز باشد که کارکنان تان یا محل کارتان را زیر نظر داشته باشید، تنها با وارد شدن به کامپیوتر شخصی خود در خانه، می توانید با نصب دوربین مداربسته تصاویر محل مورد نظرتان را نگاه کنید و خیالتان راحت شود.

ایجاد انگیزه برای کارکنان

شما با نصب دوربین مدار بسته در محل کارتان می توانید سبب ایجاد انگیزه برای کارکنان خود شود، آنها با اطلاع از اینکه کلیه فعالیت هایشان زیر نظر است، سعی می کنند بهتر رفتار کنند و در جهت ارتقای شغلی و رفتاری خویش بیش از پذشته کوشا باشند.

کاهش ضرر و زیان مادی در هنگام بروز حوادث

بعد از نصب دوربین مدار بسته افراد حاضر در اتاق نظارت می توانند، تمام بخش های دیگر را نیز به دقت مشاهده کنند و در صورتی که متوجه احتمال خطر به عنوان نمونه آتش سوزی در مکان های دیگر کارخانه یا محل کار را دیدند، به سرعت مانع پیشرفت آتش شوند.

 


آموزش نصب دوربین مداربسته در منزل یا محل کار

قبل از هر اقدامی انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته از اهمیت زیادی برخوردار است در اینجا به مهم ترین قسمت های یک ساختمان که هنگام نصب دوربین مداربسته باید مورد پوشش قرار گیرد اشاره می کنیم :

 

نصب دوربین مداربسته

 

 • بر اصلی ساختمان –  فضای بیرون ساختمان
 • درب ورودی نفر رو و درب ورودی مخصوص خودرو
 • درب پشت بام ساختمان
 • راه پله ها و فضای جلوی درب آسانسور
 • محوطه ی لابی ساختمان
 • پارکینگ ساختمان
 • اتاق برق ، اتاق ژنراتور و سایر قسمت های حیاتی ساختمان
 • فضای جلوی انباری در ساختمان های مسکونی

به یاد داشته باشید این تنها بخشی از موارد مهم ساختمان شما را شامل می شود، بسته به محیط ساختمان کارشناس نصب دورببین مداربسته تشخیص می دهد که چه مکان هایی برای نصب دوربین مداربسته الزامی است. بنابراین حتما به صحبت های کارشناسی که برای نصب دوربین مداربسته شما آمده است اعتماد کنید .

انتخاب زاویه مناسب جهت نصب دوربین مداربسته

بهترین زاویه اتاق را برای نصب دوربین مداربسته انتخاب نمایید که دید گسترده تری داشته باشید، معمولاً دید از گوشه‌ی اتاق از بقیه قسمت های اتاق بهتر است. مطمئن شوید که به وضوح می‌توانید تمام ورودی‌ها و خروجی‌ها را ببینید و اینکه دوربین به پریز برق نزدیک باشد. بهتر است دوربینی که نصب می کنید 3 متر از سطح زمین فاصله داشته باشد که آسیب رساندن به دوربین مداربسته کار آسانی نباشد.

دوربین مداربسته خود را به دیوار پانچ کنید

برخی از دوربین های مداربسته قابلیت این را دارند که به دیوار چسب شوند ، که این امر در مواردی که شما بخواهید نصب دوربین مداربسته خود را به صورت موقت انجام دهید مناسب است . اما در نظر داشته باشید در زمان هایی که نیاز دارید نصب دوربین مداربسته به طور مداوم و طولانی مدت انجام شود اصلا مناسب نیست .

دوربین سیم دار خود را به ضبط کننده وصل کنید

شما می توانید با استفاده از کابل های BNC  دوربین مداربسته خود را به ضبط کننده وصل کنید ، برای این منظور کافی است یک سر از کابل BNC را به خروجی دوربین مداربسته وصل کنید و سر دیگر کابل را به پورت رودی دستگاه ضبط کننده ویدیو متصل کنید .

نصب دوربین مداربسته به کامپیوتر

در این مرحله شما برای نمایش و پیگیری ویدیو های ضبط شده باید دوربین مداربسته ی خود را به کامپیوتر متصل کنید، بعضی از دوربین های مدار بسته حاوی یک دیسک نرم نرم افزاری می باشند که می توانید به آسانی آن را به کامپیوتر خود متصل کنید و سپس موارد خواسته شده در نرم افزار را به آسانی انجام دهید تا دوربین شما به صفحه نمایش شما متصل شود.

اما برخی دیگر از دوریین های مداربسته دارای آی پی آدرس می باشند که شما می توانید با استفاده از آی پی در هر جایی که هستید و اینترنت دسترسی دارید به دوربین مداربسته خود دسترسی داشته باشید .

اتصال DVR به مانیتور

شما می توانید برای اتصال DVR  به مانیتور خود از کابل BNC  استفاده نمایید، اما بعضی از دستگاه های ضبط کننده‌می‌توانند با کابل HDMI یا کابل‌های هم محور نیز متصل شوند. با استفاده از اتصال مورد نظر، یک سر را به پورت خروجی DVR و سر دیگر را به ورودی مانیتور وصل کنید.

بعد از نصب دوربین مداربسته نوبت به عیب‌یابی مشکلات اتصال

بعد از اینکه مراحل نصب دوربین مداربسته شما به پایان رسید حالا نوبت به بررسی و عیب یابی دوبین مداربسته رسیده است. ابتدا بررسی کنید که دوربین مداربسته ، DVR و مانیتور به منبع برق متصل و روشن شده‌ است؟همچنین باید مطمئن شوید که کابل‌ها محکم وصل شده‌اند و ورودی‌های صحیح را برای DVR و مانیتور انتخاب کرده‌اید. برخی مانیتورها تمام دوربین‌ها را در یک زمان نمایش می‌دهند، برخی دیگر دکمه‌های ورودی دارند که به شما اجازه می‌دهند دوربین‌ها را عوض کنید.

 


رعایت نکات مهم هنگام نصب دوربین مداربسته در منزل

 • نصب دوربین مدار بسته باید به گونه ای باشد که در هیچ نقطه ای کابل دوربین مشاهده نشود، به عبارتی کابل استفاده شده نصب دوربین مداربسته باید به صورت توکار انجام شود.
 • هنگام نصب دوربین مداربسته بهتر است زاویه نصب آن به گونه ای باشد که تا حد امکان روبروی نور مستقیم خورشید قرار نداشته باشد.
 • به یاد داشته باشید که در هنگام نصب دوربین مداربسته فضای جلوی دوربین را آزاد بگذارید زیرا وجود پوشش های مختلف گیاهی یا مصنوعی میدان دید و عمق دید دوربین مداربسته را کاهش می دهند.
 • در بعضی موقعیت ها ، نصب دوربین مداربسته در فضایی که در معرض دید همه باشد می تواند به لحاظ روانی مانع از فعالیت های مجرمانه شود در اینگونه موارد بهتر است از دوربین هایی استفاده شود که دارای ظاهر بزرگی هستند و دوربین را در جایی نصب کنید که در معرض دید همه باشد.
 • بهتر است که دوربین های بیرونی جهت عملکرد بهتر در گرمای تابستان و یا سرمای زمستان و هوای نامساعد مثلا باران و برف در زیر سایه بان یا برآمدگی های بیرونی ساختمان نصب شود.
 • نصب دوربین مداربسته باید به گونه ای انجام شود که از دسترس دزدان و افراد سودجو دور باشد و بتواند جلب توجه داشته باشد. همچنین نحوه نصب و نوع دوربین مداربسته باید به گونه ای باشد که در فضاهای بیرونی زاویه دید بیشتری را تصویر برداری کند.

 


قیمت نصب دوربین مداربسته

عوامل موثر بر قیمت نصب دوربین مداربسته متعدد است که در اینجا به برخی از عوامل موثر در قیمت نصب دوربین مداربسته موثر می باشد اشاره شده است :

محل قرارگیری دوربین مداربسته

تعداد دوربین مداربسته استفاده شده

ورودی‌های اصلی و پارکینگ

قیمت نصب دوربین مداربسته را می توان در خدمت از ما دریافت نمایید، که شما می توانید به دو روش سفارشات مربوط به نصب دوربین مداربسته خود را ثبت نمایید :

1 – با استفاده ازفرم ثبت سفارش رایگان نصب دوربین مداربسته و دریافت قیمت از خدمت از ما

2- استفاده از اپلیکیشن خدمت از ما و ثبت سفارش آنلاین و دریافت قیمت به روز از اپلیکیشن خدمت از ما

شما می توانید نصب دوربین مداربسته خود را ،با دریافت قیمت نصب دوربین مداربسته مناسب به خدمت از ما بسپارید.

برخی دیگر از خدماتی که علاوه بر نصب دوربین مداربسته در خدمت از ما ارائه می گردد :

سیم کشی ساختمان 

نصب آیفون تصویری

آنتن مرکزی 

نصب لوستر

برقکاری ساختمان

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

نصب دوربین مداربسته
5 امتیاز از 21 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید