خدمات کفسابی و قیمت آن

خدمات کفسابی و قیمت آن

ارائه تمامي خدمات نظافت منزل فقط در تهران ،شيراز  02162829000 

ارائه تمامي خدمات دکوراسیون منزل در تهران و شيراز

 

خدمات کفسابی و قیمت آن

در این مقاله قبل از هر چیز برای شما توضیحات جامعی از خدمات کفسابی را ارائه می دهیم و کاربرد خدمات کفسابی را برای شما شرح می دهیم و در ادامه ی بحث خدمات کفسابی و قیمت آن را مورد بررسی قرار می دهیم . بهترین متخصصان خدمات کفسابی ساختمان را با سامانه آنلاین خدمت از ما، همیشه در کنار خود داشته باشید .

 

خدمات کفسابی و قیمت آن

 

خدمات کفسابی چیست ؟

اولین سوالی که در ذهن شما ممکن است پیش بیاید این است که کفسابی چیست ؟ و کفساب به چه کسانی گفته می شود ؟

ما زمانی عملیات کفسابی را انجام می دهیم که سرامیک ها و موزاییک های ساختمان در یک سطح نباشد و یا از هر نوع مواد خارجی همانند : سیمان ، چسب و … پوشیده شده باشد .

پس از اتمام کار سنگ فرش ساختمان سنگ هایی که استفاده شده از نظر رنگ ، کیفیت سنگ ها و همچنین پستی و بلندی کار چهره ی جالبی به ساختمان نمی دهد و با توجه به هزینه ای که برای سنگ فرش های ساختمان شده است به دلیل ریختن مصالح روی سنگ ها نازیبایی خاصی به ساختمان شما می دهد .

 کفساب با دستگاه های مخصوص تمامی نواقص و ایرادهای کار سنگ فرش را از بین می برد و به شما سنگ فرشی تمیز و براق ارائه می دهد 

 


مطالب مرتبط: آشنایی با راهکار ها و روش های شستشو و نظافت کف ساختمان


 

اکنون که با حرفه ی کفسابی آشنا شده اید برای شما می گوییم کفساب کیست ؟

کفساب به فردی گفته می شود که به کمک دستگاه کفسابی و به همراه داشتن دانش و تخصص کفسابی که در طی سال ها تجربه به دست آورده است کفسابی را انجام می دهد .

در نتیجه ی نهایی کار کفسابی میزان تخصص کفساب بسیار موثر است زیرا کفساب قرار است حالت سنگ را با استفاده از دستگاه کفسابی اصلاح نماید .

 

ایمیل خود را وارد کنید ? و از تخفیف‌های شیرین خدمت از ما بهره‌مند شوید.


 

چگونه می توان کفساب خوب را تشخیص داد ؟

قبل از اینکه به بحث خدمات کفسابی و قیمت آن بپردازیم این را بگوییم که یک کفساب خوب را چه خصوصیاتی دارد ؟

 اولین امر در مورد انتخاب کفساب باید در نظر داشته باشیم نحوه به کار گیری دستگاه می باشد و باید جوری با دستگاه کار کند که تمام کف محیط را به وسیله ی دستگاه کفسابی ساب بزند .

 دومین امری که باید به آن توجه داشته باشیم این است که کفساب بداند از چه نقطه ای عملیات کفسابی را شروع کند و در هر مرحله از چه نوع سنگ دستگاه استفده نماید .

 

به طور کلی می توان گفت کفسابی سابیدن کف ساختمان می باشد .

 

خدمات کفسابی و قیمت آن

عوامل متعددی در نحوه ی قیمت گذاری خدمات کفسابی موثر می باشد که در این بخش می خواهیم بدانیم چه عواملی در خدمات کفسابی و قیمت آن موثر است ؟

 

موثرترین عامل وسعت محیط کار می باشد

و همانند بیشتر کارهای خدماتی دیگر خدمات کفسابی با وسعت محیط کار ارتباط کاغملا مستقیم دارد . معمولا به این صورت است که زیر صدمتر به صورت کنتراتی حساب می شود و بالای 100 متر را به صورت متری حساب می کنند .

 

خدمات کفسابی و قیمت آن

 

میزان راحتی و دسترسی به نقاط مختلف کفسابی

دومین عامل موثر در خدمات کفسابی و قیمت آن می باشد . و هر چه دسترسی به قسمت های مختلف کف ساختمان راحت تر باشد، قیمت پروژه هم کاهش می یابد .

زیرا برخی از موارد قسمت ها امکان جای مناسبی برای استفاده از دستگاه کفسابی نیست و عملیات کفسابی باید به صورت دستی انجام گیرد مانند راه پله ها ها که تماما باید به صورت دستی انجام گیرد .

 

مهمترین عامل موثر در قیمت گذاری جنس سنگ ها می باشد

هر چه سختی سنگ بیشتر باشد به ابزار های پیشرفته تر و صرف زمان و دقت بیشتر برای کفسابی احتیاج خواهیم داشت و بر همین اساس مهمترین عامل در قیمت کفسابی جنس سنگ می باشد .

به عنوان مثال : کفسابی سنگ هایی که از جنس موزاییک هستند با سه مرحله کفسابی به ایده آل مورد نظر می رسیم اما سنگی مانند گرانیت بیش از 20 مرحله برای کفسابی احتیاج دارد تا به سنگ های درخشان و براق برسیم .

 

سنگ گرانیت سخت ترین سنگ ساختمانی است و به همین علت بیشترین قیمت را در بین کفسابی دارد .

 

مدت زمان استفاده شده از سنگ ها

هر چه عمر سنگ هایی که قرار است کفسابی شوند بیشتر باشد جرم و آلودگی بیشتری را به خود گرفته است بنابراین زمان بیشتری را به خود اختصاص می دهد تا تمیز و براق شود در نتیجه هزینه بیشتری را به خود اختصاص می دهد .

 

مهمترین نکات مورد توجه در کفسابی :

 در نظر داشته باشید که استفاده از مواد شیمیایی، نمک و اسید توسط برخی کفساب ها صورت می گیرد که به تدریج باعث خورده شدن و مات شدن سنگ می شود.

 دستگاه مخصوص کفسابی در دو نوع برق سه فاز و تک فاز وجود دارد ،دستگاه کف سابی با برق سه فاز قوی تر و حاصل کارش با کیفیت تر است ساختمان هایی که مجهز به آسانسور هستند ، مجهز به برق سه فاز است .

 یکی از ترفندهایی که ساختمان سازهای حرفه‌ای به کار می‌برند خرید سنگی است که براق نشده است و قیمتی ارزانی دارد، چراکه با کفسابی و سنگ سابی آتی دوباره شفاف خواهد شد و این کار باعث می شود که از صرف هزینه دوباره برای کفسابی و سنگ سابی جلوگیری بعمل آید.

 در نظر داشته باشید که فاضلاب کفسابی به تدریج به مواد سفتی تبدیل می شوند که اگر وارد کفشور آشپزخانه یا هال و … بشوند منجر به گرفتن لوله ها در طی زمان می شوند.

 یک نفر با یک دستگاه کفسابی می تواند روزانه 50 تا 60 متر کف را ساب بزند که البته در برخی شرایط این مقدار قابل تغییر است.

 

کلام آخر

امیدواریم بهره کافی و لازم از مقاله خدمات کفسابی و قیمت آن را برده باشید و به آسانی بتوانید کفساب خوب و حرفه ای را تشخیص دهید و به آسانی بتوانید با قیمتی مناسب و بهترین کیفیت کفسابی خود را انجام دهید . 

 

با خیال راحت خدمات کفسابی خود را به خدمت از ما بسپارید

?02122880704?02162829000

 

خدمت از ما

خدمات کفسابی و قیمت آن
5 امتیاز از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید