نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب

نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب

ارائه خدمات تاسیساتی در تهران ، شیراز ،قزوین،اهواز ،کرج و تبریز !  02162829000 ☎ 02122880704 

 

دریافت خدمات لوله کشی در تهران،شیراز،قزوین،اهواز،کرج و تبریز

 

لوله کشی ساختمان یکی از مهمترین  بخش ساخت بنا را تشکیل می دهد که حتما باید توسط یک لوله کش ماهر انجام شود. کوچکترین نقص در این امر منجر به عوارض حاد خواهد شد.به همین دلیل ما در این مقاله به نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب پرداخته ایم .

قابل ذکر است که اگر برای  لوله کشی ساختمان ، لوله کشی آی سرد و گرم ، لوله کشی آب به دنبال یک شرکت خوب و معتبر هستید ، خدمت از ما با داشتن برترین لوله کش ها به شما کمک کند.

 

نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب

 

چرا باید در انتخاب شرکت لوله کشی نهایت دقت را داشت؟

 فرض کنیم که شما لوله کشی آب و فاضلاب را در ساختمان انجام داده اید اما این کار به صورت علمی، دقیق و استاندارد صورت نگرفته است در نتیجه در فاصله زمانی کوتاهی شاهد نشت آب به دیوارها و سقف ساختمان و نم کشیدن ساختمان خواهید بود.

همچنین ممکن است بعد از لوله کشی آب سرد و گرم ، مشکلاتی اعم از گرم نشدن پکیج ، نشتی گاز از لوله کشی نامناسب گاز، نشتی آب از لوله کشی آب ساختمان و …میتوانید روی خدمت از ما حساب کنید.

 

نشتی آب از لوله کشی آب را جدی بگیرید

نشتی آب با صورت لکه های نم کشیده بر روی دیوارها نمایان شود، یک هشداری برای شما خواهد بود تا سریعا نشتی را یافته و قبل از بروز خسارت های بیشتر، آن را رفع نمایید. اما متاسفانه گاها دیده شده است که افراد زمانی متوجه نشتی آب می شوند که بخشی از دیوار و یا سقف فرو می ریزد. به همین دلیل است که کمک گرفتن از شرکت لوله کش مناسب جهت لوله کشی استاندارد در ساختمان، ضرورت دارد.

 

 نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب

در شهرها و مناطق مختلف کشور، شرکت ها و لوله کش هایی در امر لوله کشی ساختمان فعالیت می کنند اما متاسفانه همه آن ها از دانش علمی و عملی کافی برای این منظور برخوردار نیستند. لذا قبل از این که تصمیم نهایی خود را برای انتخاب لوله کش اتخاذ کنید، حتما تحقیق کرده و براساس فاکتورها و معیارهای زیر عمل نمایید:

 

  • بررسی سابقه کاری لوله کش

بررسی سابقه کاری لوله کش یکی از  مهم ترین نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب است . که باید در ابتدا رزومه کاری لوله کش و یا شرکت لوله کش را به دقت بررسی نمایید.

شرکت هایی که از افراد تازه کار تشکیل شده و به تازگی فعالیت های خود را شروع کرده اند، مسلما از تجربه کافی برخوردار نیستند. از طرفی مدت زمان فعالیت یک لوله کش و یا شرکت لوله کش هم نمی تواند معیار خوبی برای انتخاب باشد. با توجه به مطالب گفته شده می توان نتیجه گرفت که بهترین کار این است که تخصص افراد، طرح های انجام شده توسط آن ها و.. را بررسی کرده و سپس از میان گزینه های موجود، انتخاب کنید.

 

ما با داشتن باتجربه ترین نیروها سعی کرده ایم جز لیست بهترین شرکت های خدماتی باشیم که خوشبختانه تا به امروز شاهد این اتفاق خوش آیند بوده ایم 🙂

 

  • تضمین کیفیت کار لوله کش

یکی از مهمترین مواردی که نشان دهنده کیفیت کاری یک شرکت لوله کش است این است که برای خدمات خود، ضمانت نامه در نظر می گیرد. به هر حال این امکان وجود دارد که لوله کشی ساختمان به هر دلیلی دچار عیب شده و با نشتی همراه باشد.

در این صورت چگونه می توانید این مشکل را به نحوه عمل لوله کش ارتباط داده و از او بخواهید که نسبت به رفع مشکل اقدام کند؟ اما یک شرکت لوله کش مناسب برای کلیه خدمات خود، گارانتی در نظر گرفته و اگر در بازه زمانی ضمانت نامه، مشکلی به وجود آید، بدون دریافت هزینه نسبت به رفع آن اقدام می کند. در این صورت هم از خدمات خود و هم از مشتریان حمایت خواهد کرد.

 

نکاتی در مورد انتخاب لوله کش یا شرکت لوله کش مناسب

 

  • امکانات شرکت لوله کش

هر چه یک لوله کش و یا شرکت لوله کش به امکانات و وسایل بیشتری مجهز باشد، مسلما این کار با دقت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد. بنابراین برای این تخاب یک لوله کش ابتدا تجهیزات کاری او را بررسی کنید. مجهز بودن به تکنولوژی های جدید به این معناست که لوله کشی به استاندارد جهانی نزدیک تر خواهد بود.

 نکته دیگر، انتخاب جنس لوله هاست. عوام نمی توانند تفاوت بین جنس های مختلف لوله ها را تشخیص دهند و این کار برعهده لوله کش است. یک شرکت لوله کش مناسب به اعتماد مشتریان خود پاسخ داده و بهترین کالا را برای آن ها در نظر خواهد گرفت تا ماندگار بوده و با گذر زمان خراب نشود.

 

  • هزینه لوله کشی

همه ما به دنبال دریافت بهترین خدمات با قیمت مناسب هستیم. استفاده از خدمات یک شرکت لوله کش مناسب نیاز به هزینه دارد اما به این معنا نیست که هزینه سنگینی برای شما لحاظ خواهد شد. بلکه یک لوله کش مبلغ منطقی و معقولی را از مشتریان خود بابت ارائه خدمات در نظر خواهد گرفت.

 

یکی از مهم ترین معیار های انتخاب یک لوله کش ، هزینه منصفانه و معقول برای دستمزد آن است . که بعضی شرکت ها به بهانه های زیادی شما را متحمل هزینه های اضافی می کنند.

 

  • نحوه انجام کار شرکت لوله کش

در یک شرکت لوله کش مناسب شما مشاهده خواهید کرد که همه متخصصین از برنامه کاری مدون برخوردار بوده و لوله کشی را براساس آموزش های به روز و متدهای پیشرفته انجام می دهند.  این امر منجر به افزایش کیفیت کار خواهد شد.

 

با ارسال ایمیلتان زودتر از بقیه از کدهای تخفیف خدمات لوله کشی با خبر شوید?

 

نکات مهم در لوله کشی ساختمان :

همان گونه که بیان کردیم یک لوله کش باید در زمان انجام کار خود به نکاتی توجه داشته باشد تا نهایتا لوله کشی ساختمان بدون هیچ نقصی به اتمام برسد. این نکات عبارتند از:

  • tick  لوله کشی ساختمان باید براساس نوع کارایی آن انجام گیرد. برای مثال لوله کشی در محیط های مسکونی و محیط های ادرای کاملا با هم تفاوت داشته و اصول خاص خود را دارد که لوله کش باید به آن ها توجه داشته باشد.

 


  • tick  لوله کش باید قبل از این که کار خود را شروع کند، نقشه ساختمان را به دقت بررسی کرده و از مسیرهای عبور لوله ها اطلاع داشته باشد تا از این طریق بتواند میزان نیاز به لوله، شعب و.. را تشخیص دهد. البته ممکن است از نظر لوله کش نیاز به تغییر مسیر باشد تا لوله ها کارایی بیشتری داشته باشند که در این صورت باید حتی المقدور براساس دستور او عمل نمود.

 


  • tick  شرکت لوله کش باید از لوله هایی استفاده کند که میزان مقاومت بالایی در برابر مصالح داشته باشد. قرار است این ساختمان تا سالیان طولانی مورد استفاده قرار گیرد که در زیر مصالح آن، آب در لوله ها جریان دارد. حال در صورتی که جنس لوله ها از مقاومت خوبی برخوردار نباشند به سرعت فرسوده شده و در نتیجه مشکل نشتی آب رخ خواهد داد.

 


  • tick  نکته بسیار مهم که لوله کش باید در نظر داشته باشد این است که لوله هایی که در کنار وسایل گرمایشی قرار دارند، بیشتر منبسط و منقبض خواهند شد در نتیجه بر روی جنس آن ها تاثیر بیشتری خواهد گذاشت. لذا باز هم تاکید می شود که از لوله هایی با جنس مقاوم استفاده شود تا در اثر انبساط و انقباض، ترک برندارد.

 


  • tick  شیب بندی لوله ها باید به گونه ای باشد تا مواد عبوری از داخل آن ها به خوبی در کل ساختمان توزیع پیدا کنند.

 

اگر برای لوله کشی ساختمان ، لوله کشی آب ، لوله کشی پکیج و … به دنبال یک شرکت تاسیساتی معتبر هستید ما را فراموش نکنید.

02162829000 ☎ 02122880704 

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

 

به این پست رای بدهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید