هزینه کارواش نانو در سال 98

هزینه کارواش نانو در سال 98

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما فقط در تهران و شیراز بدون انعام

ارائه تمامی خدمات کارواش سیار در تهران و شیراز

کارواش سیار

 

آیا از هزینه کارواش نانو در سال 98 بی اطلاع هستید ؟

ممکن است در جمع دوستان و فامیل از خدمات کارواش سیار و مزیت های کارواش سبز یا کارواش نانو زیاد شنیده باشید و این تعریف ها باعث علاقه مندی شما به کارواش نانو سیار شده باشد اما چون بی اطلاع از هزینه کارواش نانو هستید، تصور می کنید این کارواش به دلیل داشتن خدمات ویژه و نوین هزینه آن چندین برابر هزینه کارواش سنتی است.

اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما

ما هم به همین دلیل شروع نوشتن مقاله ای با موضوع هزینه کارواش نانو در سال 98 کردیم تا هم شما از هزینه کارواش نانو در سال 98 مطلع شوید و هم ازقیمت منصفانه کارواش نانو سیاری مانند کارواش سیار خدمت از ما اطمینان خاطر داشته باشید.

 

 

عناوین موضوع هزینه کارواش نانو در سال 98

آشنایی با کارواش نانو

چگونگی محاسبه هزینه کارواش نانو در سال 98

عوامل موثر هزینه کارواش نانو در سال 98

چرا باید شستشوی ماشین با آب را متوقف کرد؟

روش استفاده از کارواش نانو و چگونگی عملکرد شستشو در کارواش نانو

مضرات شستشوی خودرو در کارواش سنتی

خدمات کارواش نانو در محل خدمت از ما

مزایای کارواش نانو  سیار در محل خدمت از ما

 

آشنایی با کارواش نانو و لوازم و تجهیزات کارواش نانو

 

کارواش نانو یک روش هوشمندانهٔ کارواش بدون آب است که برخی به آن کارواش خانگی یا کارواش سبز هم می گویند تکنولوژی نانو تحول بزرگی در صنعت شستشوی ماشین ایجاد نموده است. لوازم و تجهیزات کارواش نانو ،یا شستشوی ماشین بدون آب ، دستمال میکرو فایبر و اسپری‌های مخصوص نانو و مواد شوینده نانو و دستگاه نانو بخار است .معمولا کارواش نانو ، به صورت سیار انجام می شود و نیازی به حضور در کارواش نیست.

 

هزینه کارواش نانو در سال 98 چگونه محاسبه شده است؟

هزینه کارواش سبز یا کارواش نانو در سال 98 به چندین عامل بستگی دارد و هرساله نرخ جدیدی جهت ارائه خدمات کارواش از سوی اتحادیه مصوب می شود که در سال 98 هم نرخ جدید تعیین شد با این‌وجود به دلیل مزایای فراوان کارواش نانو و ارائه خدمات به صورت کارواش سیار می‌توان گفت قیمت کارواش نانو بسیار اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه است

 

کارواش سیار خدمت از ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه کارواش نانو در سال 98 را در مقایسه با سایر کارواش ها دارد پس بدون درنگ و معطلی تنها با یک تماس به جمع مشتریان وفادار ما بپیوندید

 

 

عوامل موثر هزینه کارواش نانو در سال 98

☑️ نوع خودرو : هرچه خودرو بزرگ‌تر باشد یا رنگ و بدنه مدرن‌تر باشد نیاز به زمان و دقت بیشتری برای کارواش بدون آب است مثلاً یک خودروی سدان خارجی نسبت به نمونه داخلی خود دارای ظرافت‌های بیشتری است که موقع کارواش نانو باید موردتوجه قرار گیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود.


☑️ نوع خدمات : چه خدماتی در کارواش نانو مورد انتظار شماست؟ روشویی، توشویی خودرو ، صفر شویی، موتورشویی و غیره ، هر حجم از خدمات می‌تواند مورد درخواست مشتری باشد هر چه خدمات موردنیاز مشتری بیشتر باشد هزینه کارواش نانو بیشتر می‌شود.


☑️ مواد شوینده نانو  : این مواد با تکنولوژی نانو تولیدشده‌اند تا خواص موردنیاز برای کارواش بدون آب را تأمین نمایند فناوری پیچیده تولیدمواد شوینده نانو مختص چند شرکت خارجی است و زمان و هزینه ساخت این محصولات بالاتر از سایر شوینده‌ها است.

هرچه  ویسکوزیته بالاتر، قدرت لکه بری مواد نانو  بیشتر است درنتیجه مواد گران‌تر خواهد بود و هزینه کارواش نانو بیشتر می‌شود.


☑️ استفاده از بخار : استفاده از بخار در کارواش نانو موجب افزایش هزینه کارواش نانو در سال 98 ، مانند سالهای قبل شده است چون نظافت را سرعت می‌بخشدخصوصاً برای توشویی و موتورشویی خودرو ، بهره‌وری کارواش نانو را افزایش می‌دهد و باعث ضدعفونی فضای داخلی خودرو از باکتری‌ها می‌شود.همچنین عواملی که موجب ایجاد بوی نامطبوع در خودرو می‌شوند را به کمک بخار داغ از بین می‌برد.


☑️ استفاده از بافر : بافر در پولیش خودرو  توسط خدمه کارواش حرفه‌ای انجام می‌شود هزینه کارواش نانو برای انجام این خدمت متفاوت است.

استفاده از بافر در کارواش نانو موجب می‌شودمواد نانو به‌صورت یکدست و منظم روی سطح خودرو و منافذ پخش شوندو باعث برطرف نمودن خراش‌ها و از بین بردن رنگ‌پریدگی‌ها روی بدنه و سطوح داخلی خودرو می‌شود در ضمن درخشندگی و جلا به کمک این دستگاه چندین برابر بیشتر می‌شود.


 

 

چرا باید شستشوی ماشین با آب را متوقف کرد؟

از سالیان دور تاکنون خودرو و تقریباً هر چیز دیگری با آبکشی نظافت می‌شد. با کمک علم شیمی مواد شوینده متنوع و مؤثر توسعه یافت متأسفانه عادت به استفاده از آب به‌عنوان جزو لاینفک نظافت در کنار فضای کف‌آلود، ازنظر حسی این تلقی را برای ما ایجاد نموده‌اند که شستشو یعنی آب فراوان بعلاوه مقدار زیادی شوینده قوی تا جایی که کف فراوان مدنظر ما را تأمین کند این تلقی اشتباه و مرسوم را در شستشوی هر چیزی به کار می‌بریم در صورتیکه روش های متعددی برای کارواش خشک ایجاد شده که نظافت بهتر و موثرتری برای خودرو فراهم می کند و کمک قابل توجهی به حلبحران  کمبود آب در این شرایط کم آبی فراهم می کند.

 

کارواش نانو چگونه خودرو را تمیز می‌کند؟

امروزه فنّاوری‌های پیشرفته مواد شوینده‌ای تولید نموده‌اند که نیازی به آبکشی ندارند این مواد حتی کف تولید نمی‌کنند!

ذرات نانو از مولکول‌های آلودگی‌ها کوچک‌ترند و می‌توانند در فضای بین آلودگی‌ها حرکت و به‌راحتی سرسخت‌ترین لکه‌ها را جدا کنند.

این مواد اثر پیشگیرانه و حفاظتی ایجاد می‌کنند ساختار فیزیکی این مواد آب‌گریز و ضد گردوغبار است و خودرو را از انواع لک‌ و آلودگی محافظت می‌کنند.

 

 

با توجه به ترافیک تهران و آلودگی هوا، اگر به دنبال آدرس کارواش نانو در محل هستید بهتر است دست نگهدارید. با ما تماس بگیرید بهترین خدمات کارواش سیار نانو در آدرس و محل مورد نظر شما انجام می‌شود.

 

 

ویژگی و خاصیت های مواد نانو

 

  • مواد نانو به‌قدری کوچک‌اند که در اعماق ظریف‌ترین خراش‌ها نفوذ می‌کنند و ناصافی‌های سطح را ترمیم می‌کنند.
  • مواد نانو حتی در برابر پرتوهای فرابنفش خورشید که برای رنگ بدنه خودرو مضر است اثر حفاظتی ایجاد می‌کند.
  • وقتی از کارواش نانو استفاده می‌کنید دیگر نیازی به پولیش و واکس سطح خودرو ندارید.
  • بدنه خودرو آفتاب‌سوخته نمی‌شود.
  • خراش‌ها ترمیم می‌شوند.
  • جلا و درخشندگی بسیار در بدنه خودرو ایجاد می‌شود.
  • طول عمر خودرو افزایش می‌یابد.

 

مضرات شستشوی ماشین در کارواش سنتی

 در کارواش نانو برخلاف شستشوی ماشین با آب ، برای جدا نمودن آلودگی‌ها به سابیدن با تمام قوا و فشار آب فراوان نیاز نیست متأسفانه هر سایش و مالشی روی بدنه خودرو خراش‌های ریزی ایجاد می‌کند و به‌مرور باعث مات شدن رنگ، افت قیمت خودرو و کاهش طول عمر آن می‌شود.

 

شوینده‌های قلیایی و آب چاه پر از املاح که با فشار فراوان در کارواش‌ها و در شستشوی ماشین با آب مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ مثل یک لایه‌بردار برای خودرو عمل می‌کند و به‌شدت برای جلا و درخشش رنگ آن مضر است.

 

 فشار آب کارواش تا حدی زیاد است که می تواند لایه‌های آسیب‌دیده رنگ را از بدنه خودرو را جدا کند.

 

 

کارواش نانو فقط برای خودروهای لوکس و نو نیست بلکه خودروهایی که در اثر ضربه یا سانحه دچار پوسیدگی و خراش هستند بیشتر لازم است به فکر مضرات کارواش سنتی برای خودرو خود باشند.

 

خدمات کارواش نانو سیارخدمت از ما

بااینکه این روزها اکثر افراد تمایل دارند از طریق تلفن هوشمند خدمات و محصولات مختلف را سفارش دهند ولی کنترل هزینه‌ها و اعتماد به کیفیت خدمات دیجیتال مثل کارواش سیار برای آن‌ها اهمیت دارد.

ما به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائهٔ خدمات حرفه‌ای کارواش سیارنانو توانسته‌ایم با به‌کارگیری بهترین نیروهای متخصص کارواش و با استفاده از مواد نانو استاندارد و مرغوب در تمام نقاط تهران، شیراز و کرج خدمات کارواش نانو در محل و در اسرع وقت ارائه دهیم.

 

کارواش نانو در محل خدمت از ما بدون نیاز به‌صرف زمان برای جابه‌جایی داخل شهر، بدون نیاز به انعام، بدون خیس شدن محل، قابلیت اجرا در هر جا که خودروی‌تان را پارک کرده‌اید را دارد 

 

مزایای کارواش نانو در محل خدمت از ما

 کمک به محیط زیست با صرفه‌جویی در مصرف آب

 عدم تولید پساب مضر مرسوم در کارواش‌های سنتی

 بدون خیس شدن محیط و خدمه و عدم نیاز به نظافت اطراف

 کاهش هزینه‌های آب و انرژی

 عدم آسیب به رنگ خودرو با ذرات معلق و ناخالصی‌ها در آب پرفشار

 عدم نیاز به آب گرم برای از بین بردن لکه‌های سخت و چربی و گریس

 

سخن آخر

هدف اصلی ما از ارائه این مطالب رفع سردر گمی شما از هزینه کارواش نانو و آشنایی با کارواش نانو و مزایای آن و  اطمینان خاطر از انتخاب کارواش نانو بوده است امیدواریم با مطالعه مطالب این مقاله اطمینان کافی جهت انتخاب کارواش نانو حاصل شده باشد و شما با درخواست ارائه خدمات کارواش نانو از کارواش سیار خدمت از ما به خودرو خود شخصیت و زیبای ببخشید.

 

خدمت از ما

هزینه کارواش نانو در سال 98
5 امتیاز از 6 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید