چند توصیه مهم برای نظافت منزل

چند توصیه مهم برای نظافت منزل

ارائه تمامی خدمات نظافت فقط در تهران و شیراز

تماس با شماره سراسری ☎ 02162829000 

 

چرا نظافت منزل اهمیت دارد؟

آیا مشغله کاری بسیاری دارید؟ آیا نمی دانید برای تمیز کردن خانه از کجا شروع کنید؟ جای نگرانی ندارد، در این مطلب قصد داریم که چند توصیه مهم برای نظافت منزل به شما ارائه دهیم.

داشتن خانه ای تمیز و پاکیزه از همه لحاظ برای ما تاثیرگذار است، اینکه اعتماد به نفس و تمرکز اعضای خانه بیشتر می شود و همچنین در صورت فروش خانه، خانه زودتر به فروش می رسد و در کل روی روحیات افراد خانه تاثیر به سازیی می گذارد، پس در ادامه همراه ما باشید تا با چند توصیه و راهکار مهم برای نظافت منزل آشنا شوید.

 

چند توصیه مهم برای نظافت منزل

 

چند توصیه مهم برای نظافت منزل که مشکل شما را حل کند:

 

tick برنامه هفتگی نظافت منزل

tick وسایل نظافت منزل شامل چیست؟

tick طریقه نظافت منزل به چه صورت است؟

tick چند توصیه ضروری برای خانم های خانه دار

tick نکاتی که کارگران نظافت منزل باید رعایت کنند

tick چرا بهتر است کار نظافت را به شرکت خدماتی سپرد؟

tick انتظارات مشتریان از کارگران نظافت منزل

 

برنامه هفتگی نظافت منزل

 

برای اینکه نظافت منزل را به نحو احسنت انجام داد باید برنامه ریزی روزانه برای نظافت منزل ترتیب داد تا بتوان خانه را همیشه تمیز نگه داشت. به این صورت که هر هفته بصورت برنامه ای هفتگی مشخص کرد که در هر روز شروع به نظافت چه قسمت هایی باید کرد. قسمت های خانه شامل، آشپزخانه، اتاق خواب و کمدها، کاغذ دیواری و شیشه ها، هال و پذیرایی و سرویس بهداشتی است.
این روش کمک خواهد کرد تا همیشه خانه تمیر باشد و هیچ استرسی برای تمیز نگه داشتن آن نداشت.

 

برای داشتن خانه ای تمیز رعایت چند نکته مهم که کمتر کسی به آن اهمیت می دهد ضروری است.

 

 

وسایل نظافت منزل شامل چیست؟

 

نظافت منزل یکی از کارهای به نسبت دشوار مربوط به خانه است که دغدغه اکثر افراد جامعه است. اکثرا با یک شیشه پاک کن و پارچه نقاط خانه را با آن تمیز می کنند، اما نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که ممکن است شیشه پاک کن همه جا را به خوبی تمیز نکند، برای اینکه نظافت به شکل اصولی انجام گیرد و اثاثیه منزل به خوبی تمیز شوند، نیاز به مجموعه مناسبی برای این کار است، زیرا هر وسیله یا قسمتی از خانه نیازمند ابزار نظافت مربوط به خود است.

ابزارهای نظافت به طور کلی شامل جارو و جاروبرقی، دستکش پلاستیکی، اسفنج، تی، پارچه گردگیر، انواع شوینده (پاک کننده سطوح چرب، کفپوش و سرامیک، سرویس بهداشتی، سطوح چوبی و موارد دیگر) هستند.

 

طریقه نظافت منزل به چه صورت است؟

 

برای آنکه نظافت منزل به بهترین شکل انجام شود داشتن یک لیست برای انجام همه کارها ضروری است. در زیر نظافت منزل را به صورت اصولی توضیح داده شده است.

برنامه ریزی: اولین کاری که برای تمیز کردن خانه لازم است، داشتن برنامه نظافت منزل است که تمام قسمت های خانه تمیز شوند. وسایل مورد نیاز و مکا هایی که بیشتر احتیاج به تمیز شدت دارند در این لیست گنجانده شود.

نظافت آشپزخانه : مهمترین قسمت خانه که در قلب خانه است و باید همیشه تمیز باشد این قسمت از خانه است. آشپزخانه خود شامل قسمت های مختلفی است که باید اصولی برای نظافت آن وقت گذاشت.

نظافت سالن پذیرایی: اصولا اکثر افراد خانه و بخصوص پدر و مادر بیشتر وقت خود را در سالن پذیرایی می گذرانند و محل رفت و آمد مهمان ها هم می باشد لذا این قسمت خانه همیشه باید تمیز باشد. برای تمیز کردن سالن پذیرایی بیشتر باید به فرش ها، پرده ها مبل و روکش های آن، لوسترها، وسایل تزئینی، میز، دستگاه های دیجیتال و پنجره ها دقت کرد.

 

جهت دریافت تخفیفات ویژه نظافت منزل و سایر خدمات از خدمت از ما ایمیل خود را وارد نمایید ? 

 

نظافت اتاق ها : اتاق ها بیشتر محل استراحت خواب است و اگر شاغل باشید به احتمال زیاد همیشه کثیف است. برای تمیز نگه داشتن آن تا جای ممکن وسایل را در جای مخصوص به خود قرار دهید و ماهی یک بار روکش تخت و بالشت ها را تمیز کنید تا همیشه تمیز باشد.

نظافت سرویس های بهداشتی : سرویس های بهداشتی شامل حمام و دستشویی می شوند و یکی از محیط هایی می باشند که باید همیشه و در اکثر موارد تمیز نگه داشته شوند. سعی کنید بعد از هر بار حمام رفتن بصورت کامل آن را بشورید و روزانه دستشویی و لوله های آن را ضد عفونی کنید.

 

چند توصیه مهم و ضروری برای خانم های خانه دار

 

tick سعی کنید از سایر افراد خانه برای تمیز کردن منزل کمک بگیرید.

tick هیچ وقت مواد شوینده را با سایر مواد پاک کننده، بخصوص مواد حاوی آمونیاک مخلوط نکنید.

tick در هنگام استفاده از مواد پاک کننده، خود را بصورت کامل با پیشبند و دستکش بپوشانید تا به دست هایتان آسیب نرسد.

tick تا جای ممکن کارها را تقسیم بندی کنید و همه کارها را یک زمان انجام ندهید.

tick نظافت منزل امری وقت گیر و سخت است، پس سعی کنید برای کمتر آسیب رساندن به خود از یک نظافتچی خانم برای این کار کمک بگیرید.

 

چند توصیه مهم برای نظافت منزل

 

چرا بهتر است کار نظافت را به شرکت خدماتی سپرد؟

 

به دلیل شاغل بودن اکثر اعضای خانواده و از آنجا که نسبت به گذشته همه چیز تغییر کرده است، تمیز کاری منزل کمی وقت گیر می شود و بیشتر وقت را درگیر می کند. برای حل این مشکل می توان انجام این امر مهم را به شرکت های خدماتی نظافتی که نیروی خبره بسیاری دارند محول کرد.

 

انتظارات مشتریان از کارگران نظافت منزل

 

از آنجا که نظافت منزل کار سخت و زمان بری است تا جای ممکن باید این کار را به افراد متخصص در این حوزه سپرد. در زیر بصورت کلی انتظارات مشتریان از کارگران گردآوری شده اند:

 

tick به موقع و سرعت داشتن کارگران در انجام کارها

tick تمیز بودن کارگر در انجام نظافت

tick مرتب بودن ظاهر کارگر

tick داشتن وسایل نظافت کافی

tick عدم دخالت کارگر در مسائل خصوصی مشتری

tick برخورد مناسب و گوش به فرمان بودن کارگر با افراد خانه

 

در این مطلب بصورت مفید و کاربردی چند توصیه مهم برای نظافت منزل ارائه گردید و چالش های بسیاری از خانم های خانه دار را که با این امر مشکل اساسی دارند، امیدواریم برطرف کرده باشد.

 

شما می توانید برای درخواست نظافت منزل در شهر های گفته شده در بالا با شماره ی سراسری زیر تماس بگیرید 

  ☎ 02162829000  ☎

 

تعمیر کولر گازی در رشت

چند توصیه مهم برای نظافت منزل
5 امتیاز از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید