راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

ارائه تمامی خدمات نظافت منزل فقط در تهران ، شیراز   02162829000 ☎ 02122880704 

ارائه تمامی خدمات نظافت منزل در تهران و شیراز

 

ساختمان ها بنابر ساختار خود به نظافتهای مختلفی نیازمند میباشند. از مهمترین کارها در ساختمان ها بخصوص آپارتمانها که مدیر آنجا باید در نظر داشته باشد داشتن یک برنامه نظافت ساختمان می باشد که موارد زیادی از جمله نظافت راه پله ها و مشاعات ، نظافت پارکینگ ، انتخاب شرکت بر اساس کارایی و لیست قیمت نظافت منزل و… را شامل می شود. پس با ما همراه باشید تا با نکات و روش ها و راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست شوی آن و روش نظافت راه پله و مشاعات و … به طور کامل آشنا شوید.

 

راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

 

 

اهمیت توجه به راهکارهای نظافت و شست و شوی پارکینگ منزل چیست؟

 

یکی از عوامل بسیار مهم جهت حراست از سلامتی انسانها ، شرایط تمیزی محیط میباشدپارکینگ منزل هم یک بخش مهمی از همین محیط است که عدم توجه به نظافت و شستشوی آن باعث آلودگی ماشین و در نتیجه دو برابر آلوده شدن محیط زندگی میشود و با رفت وآمد روزانه شما این آلودگی به محیط منزل هم کشیده می شود و سلامتی شما و اهل منزل را به خطر می اندازد ماهم براساس این امر مهم برآن شدیم که در این جا مطالب مفیدی در خصوص راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست شوی آن صحبت کنیم باشد که با مطالعه مطالب این مقاله بیش از بیش به نظافت و شستشوی پارکینگ خود توجه کنید.

 

 

خدمت از ما با به کارگیری نیروهای آموزش دیده و ماهر و همچنین دستگاه های پیشرفته جهت نظافت پارکینگ آماده خدمت رسانی می باشد تنها با یک تماس مارا از نیاز خود برای نظافت پارکینگ خود آگاه کنید?02122880704?02162829000

 

 

راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن چیست ؟

 

 قدم اول: برای نظافت پارکینگ و شست و شوی آن و حتی راه پله ها چندین گام نیاز است که انجام شود اولین قدم در نظافت پارکینگ منزل تخلیه کل پارکینگ برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسیله‌ها و همینطور نظافت کردن کل فضا است.


 قدم دوم: در نظافت پارکینگ و فضاهایی که سطح دارند جارو زدن و یا گردگیری است. با استفاده از یک جاروی دسته بلند کامل سطح پارکینگ را جارو کنید تا نوبت به مرحله بعد در نظافت پارکینگ برسد اما توجه کنید نقاطی که روغن ریخته و یا چیزی به سطح چسبیده بیهوده با جارو تلاش نکنید و پرزهای جارو را خراب نکنید.


 قدم سوم: استفاده از شلنگ آب و سایر تجهیزات مورد نیاز جهت خیس کردن کف پارکینگ است دقت کنید تمام گوشه ها و قسمت های پارکینگ خیس شود البته از فشار مناسب آب استفاده کنید و اگر پوشش دیوارهای پارکینک از جنس مواد قابل شستشو مانند سرامیک و… نیست از خیس کردن آن خودداری کنید چون به مرور زمان باعث پوسیدگی و خرابی دیوار می شود.


 قدم چهارم: استفاده از مواد شوینده مناسب با توجه به نوع آلودگی موجود در پارکینگ است اگر آلودگی کف پارکینگ از نوع چربی و یا لکه های سخت بودند علاوه بر مایع شوینده  از محلول های جرم گیر استفاده کنید.


 قدم آخر: قدم پایانی زمانی است که هیچ اثری از کثیفی و مخصوصا لکه‌های روغنی مثل روغن ترمز و روغن موتور بعد از نظافت پارکینگ برجای نمانده باشد. اگر نظافت پارکینگ و حتی نظافت راه پله ها و مشاعات به بهترین شکل صورت بپذیرد ولی نشانی از لکه یا کثیفی باقی مانده باشد، جلوه و وجه تمیزی از بین می رود و در اینجاست که میتوان گفت تمام راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن را به درستی انجام شده است.

 

راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

 

مواد لازم جهت بکار گیری راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

 

با توجه به نوع و میزان آلودگی از مواد و وسایل مختلفی استفاده می شود اگر پارکینگ منزل شما کوچک است جارو ،شلنگ آب ، مقداری پودر شستشو و مایع جرم گیر میتواند لوازم و مواد شما برای نظافت پارکینگ منزل و شستشوی آن باشد اما اگر پارکینگ منزل شما بزرگ باشد یا پارکینگ یک مجتمع مسکونی بزرگ باشد باید از دستگاه های مجهز تری مانند دستگاه تمیز کننده یا scrubber استفاده کنید

 

 

توصیه مهم و اکید ما این است که برای نظافت پارکینگ و شست و شوی آن از خدمات نظافتی آنلاین خدمت از ما استفاده کنید تا هم نظافت پارکینگ برای شما زحمتی نداشته باشد و هم اینکه در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید.

 

ایمیل خود را ثبت کنید تا اولین نفر با خبر شده از تخفیف های ما باشید  ?

 

خدمات آنلاین یکی از راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن

 

در گذشته استفاده از راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن یک کار سخت و وقت گیر برای اهالی منزل بود و مدیر مجتمع مجبور به استفاده از کارگر برای نظافت پارکینگ میشد به دلیل عدم شستشوی با کیفیت کارگر ، ماندگاری پاکیزگی برای پارکینگ پایین بود و فاصله زمانی تا نظافت بعدی کم می شد و همین امرباعث می شد تا مدیر مجتمع یکی از راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن به طور مرتب را افزایش شارژ ساختمان دید و این باعث نارضایتی اهالی مجتمع می شد.

امروزه خدمات آنلاین نظافت برای رفع چنان مشکلاتی ایجاد شده است و شما می توانید تنها با یک تماس با خدمات آنلاین نظافت خدمت از ما هم از نظافت پارکینگ منزل و شستشوی آن بهره مند شوید وهم در وقت و هزینه خودتون صرفه جویی کنید.

 

از شستن درب پارکینگی که ریموت دارد با شلنگ آب خودداری کنید چون این کار علاوه بر امکان خرابی لوازم برقی، خطر برق گرفتگی نیز به همراه دارد برای نظافت آن از دستمال نم دار آغشته شده به مواد شوینده استفاده کنید و بلافاصله با یک دستمال خشک رطوبت آن را خشک کنید

 

نظافت راه پله و مشاعات

 

نظافت راه پله و مشاعات نیز باید جدی گرفته شود. اولین جایی که به محض ورود به ساختمان دیده می شود مشاعات و راه پله ها است عدم نظافت راه پله و مشاعات نشانه عدم نظم و آرامش در مجتمع و منازل ساختمان می تواند باشد.

اصول نظافت راه پله و مشاعات به طور معمول با جارو زدن راه پله ها از طبقات بالا به پایین شروع می شود تی کشیدن و دستمال کشیدن پله ها و نرده های ساختمان همه از طبقات بالایی شروع می شود برای شستشو و نظافت پله ها و مشاعات از سطل و دستمال خیس استفاده شده و سپس باید همه راه پله خشک شود تا آثار آب باقی نماند.

خدمت از ما

راهکارهای نظافت پارکینگ منزل و شست و شوی آن
4.8 امتیاز از 6 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید