طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

ارائه خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در تهران و شیراز و اصفهان

ارائه خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در تهران و شیراز و اصفهان

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را به متخصصش بسپارید

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه کاری بسیار تخصصی است  و اگر طراح کابینت تجربه و دانش نداشته باشد نمی تواند کار طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را به خوبی به اتمام برساند. اکنون به دلیل دانش کم برخی کابینت سازان ، پیدا کردن یک طراح کابینت کار سختی شده است .به همین دلیل ما قصد داریم در زمینه پیدا کردن یک متخصص برای طراحی کابینت آشپزخانه و دریافت خدمات نجاری به شما کمک کنیم.

اگر برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به دنبال یک متخصص معتبر می گردید پس درخواست خود را ثبت کنید. ما برای طراحی کابینت آشپزخانه ام دی اف بهترین طراحان را به شما معرفی می کنیم. قیمت ساخت کابینت را هم می توانید قبل از ثبت نهایی سفارش خود مشاهده و با دیگر طراحان کابینت و طراحان دکوراسیون منزل  مقایسه کنید.

 

اغلب افراد برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه چه عناوینی جستجو می کنند

اغلب افراد برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه عناوین زیر را جستجو می کنند

 • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه
 • آموزش رایگان ساخت کابینت آشپزخانه
 • قیمت ساخت کابینت و طراحی کابینت
 • طراحی کابینت آشپزخانه
 • آموزش ساخت کابینت pdf mdf
 • طراحی و ساخت کابینت ام دی اف
 • کابینت دیواری آشپزخانه
 • ساخت کابینت ممبران ساخت کابینت آشپزخانه
 • سفارش ساخت کابینت آشپزخانه
 • کابینت دیواری آشپزخانه
 • طراحی کابینت آشپزخانه
 • نکات مهم در طراحی کابینت آشپزخانه
 • نرم افزار طراحی کابینت آشپزخانه
 • طراحی کابینت آشپزخانه کوچک
 • طراحی کابینت آشپزخانه بزرگ
 • طراحی کابینت آشپزخانه ایرانی
 • مدل کابینت آشپزخانه ایرانی جدید
 • کابینت آشپزخانه هایگلاس
 • طراحی کابینت ممبران
 • طراحی دکوراسیون آشپزخانه

 

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

 

رایج ترین سوالات در مورد طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه از زبان مشتریان :

 


 

قیمت ساخت کابینت و قیمت طراحی کابینت چگونه تعیین می شود؟

قیمت ساخت کابینت آشپزخانه چقدر است ؟ چه فاکتورهایی برای تعیین قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه وجود دارد  ؟ آیا برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه  باید بیعانه ای پرداخت کرد ؟  آیا قبل از سفارش ساخت کابینت آشپزخانه می توان از قیمت ها مطلع شود ؟

 این ها رایج ترین سوالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه  از ما می پرسند.  ساخت کابینت آشپزخانه  به عواملی نیز بستگی دارد که قبل از اینکه عوامل تاثیر گذار بر قیمت ساخت کابینت آشپزخانه  را با هم بخوانیم باید بگوییم  که  تمامی قیمت گذاری ها برای طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ام دی اف  از سوی اتحادیه کابینت سازان تعیین شده است و قیمت گذاری ها کاملا شفاف است.


 

آیا می توان قبل از سفارش نهایی از قیمت ساخت کابینت آشپزخانه مطلع شد؟

بله شما در حین سفارش طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ، علاوه بر اینکه به بهترین نیروها برای طراحی کابینت آشپزخانه دسترسی دارید، می توانید از قیمت ساخت کابینت آشپزخانه که توسط نیروها اعلام می شود مطلع شوید.


 

آیا باید قبل از طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه بیعانه ای پرداخت کرد؟

خیر شما تا زمانی که متخصص کار طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را به اتمام نرسانده است نیازی نیست که بیعانه ای پرداخت کنید.

 

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

چه فاکتورهایی برای تعیین قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه وجود دارد ؟

طراحی کابینت آشپزخانه  تنوع زیادی دارد ؛  به طوری که  هر چند سال یک بار مدها یا ترندهای تازه‌ای از سوی طراحان کابینت به بازار عرضه می‌شود. این تنوع هم ظاهر و هم به جنس کابینت بستگی دارد. حال در ادامه به عواملی که روی قیمت ساخت کابینت آشپزخانه اثر می گذارد می پردازیم.

اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه :  استفاده از متریال های متفاوت  در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مثل چوب، MDF، های گلاس، سنگ گرانیت یا مرمر، وینیل و شیشه و فلز

 


دومین عامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه : ابعاد و متراژ فضای آشپزخانه برای نصب کابینت

 


سومین عامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه : تعداد اتصالات و ابزار یراق در طراحی کابینت اعم از قفسه بندی ، مکانیزم های باز و بسته شدن کشو ها و درهای کابینت ، لولاها، دستگیره‌ها، ریل‌ها، مگنت‌ها وجود جک های کابینت و سینک ظرفشویی و..

 


چهارمین عامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه : تاثیر صفحه‌ی روی کابینت در قیمت طراحی کابینت آشپزخانه

 

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

 

ساخت کابینت ممبران :

کابینت ممبران تحت عنوان پرس وکیوم، کابینت کلاسیک، کابینت انزو و یا حتی ۳D نامیده می‌شوند. کابینت ممبران یا وکیوم درواقع نوعی روکش پی وی سی بوده‌ که بر روی متریال های‌گوناگون مانند چوب، نئوپان یا ام دی اف کشیده‌ می شود. قیمت کابینت ممبران و نرخ تمام شده کابینت ممبران آشپزخانه برحسب متر محاسبه میگردد. وجود طرح های گوناگون و اعمال آنها بر چوب نرخ جداگانه‌ای دارد و معمولا قیمت بالایی دارند.

در فرآیند تولید در کابینت ممبران ،  درب ها ابتدا بر روی صفحه MDF توسط دستگاه CNC حکاکی می کنند و پس از آن توسط دستگاه پرس وکیوم روکش می شوند.

 

لیست خدمات نجاری “خدمت از ما”

 

 

روند طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه :

روند طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به دو قسمت تقسیم می‌ شود . مرحله اول  طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه تهیه بهترین مواد اولیه برای ساخت قسمت‌های مختلف یک کابینت بر اساس جنس آن (چوب، فلز…) است . مرحله دوم طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه  شامل استاندارد های  طراحی کابینت آشپزخانه بر اساس مقیاس‌های استاندارد و محلی که قرار است کابینت در آنجا نصب شود.

اگر قصد دارید که سیستم کابینت آشپزخانه در هر شرایطی کیفیت خود را حفظ نماید باید هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه خود به جنس کابینت ها دقت کافی داشته باشید. هنگامی که خیال شما از مرحله ساخت کابینت آشپزخانه آسوده شد  باید استانداردهای طراحی کابینت آشپزخانه را مدنظر قرار دهید. برای این منظور باید عوامل زیر را بررسی کرد:

 • استاندارد طراحی کابینت آشپزخانه : ارتفاع کابینت آشپزخانه
 • استاندارد طراحی کابینت آشپزخانه : متراژ آشپزخانه و دیوارهای آن
 • استاندارد طراحی کابینت آشپزخانه : نسبت اندازه شیرآب و سینک ظرفشویی
 • استاندارد طراحی کابینت آشپزخانه : اندازه استاندارد وسایل مختلف آشپزخانه

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه


 

خدمات قابل ارائه در سرویس طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

 • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه  آپارتمان، فروشگاهی و دکوری
 • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ام دی اف ، های گلاس ،  مدرن ، کلاسیک و …
 • طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه مدرن ، کلاسیک و …
 • تعمیر و نصب کابینت دیواری و زمینی
 • تعمیر یراق آلات ، دستگیره، کشو و لولا کابینت
 • تنظیم پایه، لق گیری و رفع مشکل کابینت
 • نصب کابینت چوبی، ممبران، ام‌دی‌اف و فلزی

 

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در انواع زیر :

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به صورت زمینی: کابینت زمینی به مجموعه یونیت‌هایی گفته می شود که کف و یا پایه آن‌ها بر روی زمین قرار دارد. کابینت زمینی می‌توانند در دار یا کشویی باشند.


طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به صورت دیواری: منظور از کابینت دیواری یا هوایی ، یونیتی است که به دیوار متصل می‌شود و هیچگونه برخوردی با زمین ندارند. کابینت دیواری  در دار است و امکان قرار دادن کشو برای آن‌ها سخت است.


طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به صورت نیمه ایستاده: کابینت ایستاده شبیه به یونیت زمینی است اما دو تفاوت اساسی دارد: اول اینکه این نوع کابینت ارتفاع بلندتری نسبت به یونیت زمینی دارد. فرق دوم این یونیت با مدل زمینی آن این است که از روی آن نمی‌توان به عنوان سطح کار استفاده کرد.


طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به صورت  ایستاده: یونیت‌های ایستاده که بعضا کمد آشپزخانه نیز نامیده می‌شوند، بر روی زمین قرار می‌گیرند و ارتفاع آن‌ها به اندازه کابینت دیواری است.


طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به صورت ویترین دار: در این نوع کابینت ها  همانطوری که از نامشان پیدا است وسایل درونشان قابل نمایش است و عموما از نوع کابینت های دیواری و ایستاده هستند .


طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه به صورت کانتر: کانتر  همان بخشی است که  فضای آشپزخانه را از پذیرایی جدا می‌سازد.

 

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه


 

چرا “خدمت از ما” را برای ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه انتخاب کنم ؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را درخواست داده اند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان  از سرویس طراحی کابینت آشپزخانه ، ساخت کابینت آشپزخانه و نصب کابینت آشپزخانه ، شفافیت در قیمت گذاری بوده است..حال اگر شما هم می خواهید با مناسبترین قیمت ساخت کابینت آشپزخانه  این خدمات را دریافت کنید پس همین حالا از طریق ثبت سفارش و پاسخ به چند سوال کوتاه  ، خدمات طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را درخواست دهید.در نهایت این شما هستید که تصمیم میگیرید چه نصابی ، در چه زمان و مکانی  برای شما اعزام شود.

 

 

نکات فنی در حین طراحی  و ساخت کابینت آشپزخانه  :

نکته اول در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه :   لوله ها را  با توجه به وزن در انتخاب کنید . در صورت استفاده نکردن از لولای مناسب ، درها پس از مدتی دچار افتادگی می شود.

نکته دوم در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه : برای کابینت از ریل های مناسب استفاده کنید زیرا روان حرکت کردن کشوها از موارد مهمی است که باید به آن توجه کرد.

نکته سوم در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه : پس از ساخت کابینت   کشو ها به  داخل و خارج نشدن باید  کلیه پیچ های ریل های متصل به بدنه را وارسی کنید  در صورت بیرون ماندن پیچ آن را بر جای خود بنشانید و کشو را در جای خود بگذارید .

نکته چهارم در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه : برای توان بیشتری برای تحمل وزن بهتر است برای کف کابینت از پایه های فلزی استفاده کنید.

نکته پنجم در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه : برای دور سینک آشپزخانه حتما  از چسب آبندی   استفاده کنید. همچنین توجه کنید که سینک باید به صورت تراز در جای خود نشسته باشد چون در غیر این صورت آب در سینک می ماند .

نکته ششم در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه :  برای اینکه  از ابعاد کابینت خود مطمئن شوید کابینت های خود را  به صورت مجزا از یک قطر به قطر دیگر آن اندازه بزنید  . در صورت داشتن خطا بیش از 2میلی متر ، کابینت اصولی بسته نشده است. که در  اصطلاح به آن دوئیده می گویند و کابینت کج بسته شده است. دوئیدگی باید هرچه زودتر برطرف شود.

 

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه

 


نکات حفاظتی پس از نصب و ساخت کابینت آشپزخانه

 نکته اول پس از ساخت کابینت آشپزخانه : درهای کابینت را نباید بیش از حد خود باز کنید و یا محکم در جای خود نکوبانید چون در این صورت پس مدت کوتاهی درها از حالت طبیعی خود خارج شده و دچار افتادگی میشود و باید رگلاژ ( سرویس کردن ) شود.

 نکته دوم  پس از ساخت کابینت آشپزخانه :  وسایل سنگین به مدت زیاد در کابینت نگذارید چون مقاومت عمود بر الیاف تخته کم بوده و امکان شکست در کابینت را می دهد .

نکته سوم پس از ساخت کابینت آشپزخانه :  کابینت  را به اندازه معمول پر کنید زیرا بعد از مدتی  فشار زیادی به تخته آمده و در اصطلاح می گویند تخته شکم داده است یعنی قوس پیدا کرده  است.

 نکته چهارم   پس از ساخت کابینت آشپزخانه :   کابینت خود را هر چند وقت یک بار   تمیز کنید تا محل تجمع سوسک و مورچه نشود مورچه میتواند به بافت چوبی آسیب برساند.

  نکته پنجم پس از ساخت کابینت آشپزخانه :  از پریدن  و نشستن روی کابینت  روی آن خودداری کنید چون فشار بیش از حد  به آن وارد میشود و احتمال شکست وجود خواهد داشت .

  نکته ششم پس از ساخت کابینت آشپزخانه :  از گذاشتن قاشق یا چنگال خیس در داخل کشوها پرهیز کنید چون فیبر نسبت ب آب مقاوم نیست و سریعاً خراب میشود .

.

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه
5 امتیاز از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید