شرکت خدمات اسباب کشی

شرکت خدمات اسباب کشی

ارائه خدمات اسباب کشی

 

شرکت خدمات اسباب کشی

شرکت خدمات اسباب کشی بسته بندی در منزل شرکت خدمات اسباب کشی باربری سهادت آباد شرکت خدمات اسباب کشی حمل اثاثیه منزل نایلون حبابدار شرکت خدمات اسباب کشی کارتن فروشی شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار غرب تهران شرکت خدمات اسباب کشی کارتن برای شرکت خدمات اسباب کشی شرکت خدمات اسباب کشی حمل اثاثیه شرکت خدمات اسباب کشی خرید کارتن شرکت خدمات اسباب کشی شرکت خدمات اسباب کشی باربری بین شهری شرکت خدمات اسباب کشی باربری اثاثیه منزل شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار تهران شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار پاسداران شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار گیشا شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار شهرک غرب شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار زعفرانیه شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار پونک شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار سعادت آباد شرکت خدمات اسباب کشی اتوبار کرمان

 

شرکت خدمات اسباب کشی خدمت از ما مخصوص کسانی است که نیاز به اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل برای اسباب کشی دارند. شرکت خدمات اسباب کشی در تمام مراحل اسباب کشی که شامل پیش از اسباب کشی ( سرویس بسته بندی وسایل منزل ) هنگام اسباب کشی و پس از اسباب کشی ( چیدن وسایل منزل ) می شود در خدمت شماست.

 

 

6 نکته از شرکت خدمات اسباب کشی خدمت از ما

 

زمان اسباب کشی را مشخص کنید.

پیش از هر چیز، زمان دقیق و قطعی اسباب کشی را مشخص کنید. با مشخص شدن زمان دقیق اسباب کشی می توانید برای اثاث کشی برنامه ریزی کنید. هنگامی که برنامه ریزی می کنید کارها روی نظم و ترتیب پیش می روند.

 

لیست لوازم مورد نیاز را تهیه کنید.

ابتدا یک لیست از وسایلی که در اسباب کشی نیاز می شود را تهیه نمایید ( مانند کارتن، چسب پهن، طناب، قیچی، ماژیک و … ). پس از تهیه لیست شروع به خرید لوازم مورد نیاز برای اسباب کشی نمایید. در صورت انجام این کار سرعت عمل شما بالا می رود.

 

ظروف شکستنی را بسته بندی نمایید.

برای ظروف شکستنی می توانید از کارتن های خصوص به خود استفاده کنید ( در صورتی که آن ها را نگه داشته اید ). اگر کارتن اصلی وسایل را دور ریخته اید، می توانید دور ظروف روزنامه بپیچید یا به اصطلاح ظروف را روزنامه پیچ کنید.

 

اشیاء قیمتی را نزد خود بگذارید.

اشیاء قیمتی نظیر طلا و جواهر را برای امنیت نزد خود نگاه دارید. برای جواهرات می توانید از جعبه ی جواهرات استفاده کنید تا همه ی جواهرات را یک جا بگذارید.

 

شرکت خدمات اسباب کشی

 

کارتن ها را منظم بگذارید.

کارتن ها را منظم بگذارید. منظور از نظم گذاشتن این است که کارتن های هر جا را در همان جا بگذارید ( لوازم مربوط به آشپزخانه را می توان در آشپز خانه بسته بندی کرد و همان جا قرار داد. هنگام جابجایی هم می توان مستقیم آن ها را به آشپزخانه برد تا چینش راحت تر باشد.

 

در صورتی که تابلو روی دیوار قرار داده اید آن ها را جدا کنید.

سعی کنید از دیوار ها شروع کنید. اول دیوار ها را از تابلو ها خالی کنید و سپس به جمع آوری وسایل منزل روی آورید.

 

اثاثیه را تا تمام شدن اسباب کشی بیرون نیاورید.

اول اسباب کشی را تمام کنید و سپس کارتن وسایل هر قسمت را به قسمت مربوطه منتقل کنید. به عنوان مثال کارتن مربوط به اتاق خواب را درون اتاق خواب و وسایل مربوط به آشپزخانه را درون آشپزخانه قرار دهید.

 

چک نهایی

هیچ وقت چک نهایی را فراموش نکنید. به لیستی که تهیه کرده بودید مراجعه نمایید و لیست را بک بار چک کنید تا مطمئن شوید تمام کارهایی که لیست شده را انجام داده اید یا خیر.

تعمیر کولر گازی در رشت

شرکت خدمات اسباب کشی
5 امتیاز از 1 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید