مهماندار خانم

ارائه خدمات پذیرایی فقط در تهران، شیراز

02162829000  

ارائه خدمات پذیرایی فقط در تهران، شیراز

 

مهماندار خانم شخصی است که در مراسم هایی مانند جشن، عروسی، تولد، پذیرایی مجالس، مجلس تحریم و … کمک حال شما است. مهماندار خانم جهت پذیرایی از لباس فرم برخوردار می باشد. اگر نیاز به مهماندار مراسم ، مهماندار خانم جهت پذیرایی ، خدمات پذیرایی مجالس و مهماندار جهت پذیرایی دارید با خدمت از ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن نزدیک ترین و بهترین نیروی مورد نیاز شما را به محل مورد نظرتان بفرستند.

 

مهماندار خانم

 

ویژگی های یک مهماندار خانم در زیر لیست شده است.

 • دارای پوشش مناسب هستند.
 • دارای لحن صحبت مناسب هستند.
 • در امر مهمانداری بسیار با تجربه هستند.
 • مهماندار های خانم آشپزی را به نحو احسنت بلد هستند.
 • بسیار وقت شناس هستند و در کمترین زمان ممکن به محل درخواستی شما می آیند.
 • می توانید از مهماندار های خانم جهت چیدمان استفاده کنید زیرا سلیقه آن ها خوب است.

 


مهماندار خانم جهت پذیرایی

مهماندار خانم جهت پذیرایی آماده است تا در طول مراسم های جشن، عروسی، تولد، پذیرایی مجالس، مجلس تحریم و … از مهمانان شما پذیرایی کنند. شما می توانید از سلیقه مهماندار خانم برای چیدمان وسایل نیز استفاده کنید تا محیط را جذاب تر و با توجه به مهمانی خود بچینید. بهتر است مهماندار خانم در مجلس تردد بیش از حد نداشته باشد و فقط در مواقع لزوم برای پذیرایی از مهمانان حاضر شود یا هنگامی که مهمانان نیاز به کمک دارند.

 

مهماندار خانم برای پذیرایی

 


خدمات پذیرایی مجالس

خدمات پذیرایی مجالس آماده است تا کمک یار و کمک حال شما در مراسم هایتان باشد. با خدمات پذیرایی مجالس دیگر نگران رسیدگی به مهمان های خود نباشید و در طول مراسم با مهمان های خود خوش و بش کنید و از مجلس لذت ببرید. مهماندار پذیرایی کار خود را بلد است و زمانبندی مناسب برای پذیرایی دارد.

 


مهماندار خانم برای پذیرایی

مهماندار خانم برای پذیرایی مخصوص مجالسی است که نیازمند حضور مهماندار خانم جهت پذیرایی می باشد. مهماندار خانم برای پذیرایی را از خدمت از ما دریافت کنید. برای دریافت مهماندار خانم برای پذیرایی کافی است با خدمت از ما تماس گرفته و درخواست خود را با عنوان ” مهماندار خانم ” یا ” مهماندار خانم برای پذیرایی ” ثبت کنید تا کارشناسان ما بهترین مهماندار خانم را با توجه به نیاز های شما انتخاب کرده و به محل مورد نظرتان بفرستند.

 

مهماندار خانم جهت پذیرایی

 


نیروی خدماتی جهت پذیرایی

نیروی خدماتی جهت پذیرایی مخصوص مجالسی مانند عروسی، جشن تولد، دورهمی ها و … است که نیاز به پذیرایی دارند. نیروهای خدماتی پذیرایی آماده ارائه خدمات پذیرایی به صورت مهماندار خانم و مهماندار آقا می باشند. ویژگی نیروی خدماتی پذیرایی به شرح زیر می باشد.

 • کمک به مهمانان در صورت نیاز
 • پوشش مناسب و لباس فرم پذیرایی
 • لحن صحبت مناسب برای خوش آمد گویی
 • وقت شناس و در امر مهمانداری تجربه دار هستند.
 • با مهمانان به بهترین شکل ممکن برخورد می کنند.
 • مهمان دار های خانم آشپزی را به خوبی بلد هستند.

 


اعزام مهماندار مجالس

مهماندار آموزش دیده با اصول پذیرایی و رفتار در مهمانی آشنا می باشد. در مجالس ها نیاز به چند مهماندار آموزش دیده می باشد. به عنوان مثال یک مهماندار کنار درب ورودی بایستد، به مهمانان خوش آمد گوید و آن ها را به سمت محل برگزاری مجلس راهنمایی کند و مهمان دار دیگری کار پذیرایی را انجام دهد. چنان چه مهمان نیاز به کمک داشت، این وظیفه مهماندار مجلس است که به آن ها کمک کند.

 

مهماندار خانم


اعزام مهماندار خانم توسط خدمت از ما

پذیرایی از مهمانان خود در مجالس را به سامانه آنلاین درخواست خدمات خدمت از ما بسپارید. وظیفه خدمت از ما اعزام مهماندار خانم آموزش دیده به مجالس، مراسم، همایش، مجلس ترحیم، میمانی و … شما می باشد. امکان ارسال مهماندار خانم به صورت ساعتی و پاره وقت نیز وجود دارد. اگر پیش از مراسم نیاز به نظافت دارید، می توانید از سرویس نظافت منزل نیز استفاده کنید. مهماندار های خانم که توسط خدمت از ما ارسال می شوند برای تمامی مراسم از جمله سمینارها، مجالس، همایش ها، غرفه های نمایشگاهی و … آموزش دیده اند و آماده همکاری با شما به صورت پاره وقت و تمام وقت می باشند. مهمانداری شغل بسیار حساسی است زیرا مهماندار خانم باید کاملا آراسته باشد و بر رفتار خود با مهمانان نهایت دقت را داشته باشد.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

مهماندار خانم
4.9 امتیاز از 16 رای

Comments are closed.