اوضاع نا به سامان چاه ها در روستا ها و شهر ها همه روز جان افراد زیادی را در اثر بی احتیاطی، گرفته و خانواده های زیادی را داغ دار می کند. راه پایان دادن به این حوادث چیست؟این بار کودک هفت ساله در چاه فاضلاب قربانی شد. با ما همراه باشید تا یکی دیگر از حوادث ناگوار چاه را برای شما شرح دهیم.

یک دانش آموز اول ابتدایی روستای تمنک از توابع شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به چاه فاضلاب سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

امیر رضا خسروانی تبار که هفت سال سن داشت و در یک مدرسه استیجاری خشتی درس می خواند، عصر بعد از اتمام کلاس درس و زمانی که هوا رو به تاریکی می رفت قصد حرکت به سمت خانه را می کند، در مسیر مدرسه و خانه در تاریکی و روشن هوا و ندیدن چاه در چاه فاضلاب سر باز افتاد وجان خود را از دست داد.

گفته می شود، تلاش های امیررضا بعد از افتادن در داخل چاه فاضلاب برای نجات خودش بی نتیجه ماند، او با فریادهای بلند و دست های کوچکش نتوانست خود را نجات بدهد.

والدین امیررضا که از دیر آمدن امیررضا نگران بودند، به جستجو پرداختند تا اینکه در ساعت ۱۱ شب جسم بی جان او را در چاه فاضلاب می بینند.

شواهد پزشکی مبتنی بر آن است که کودک هفت ساله در چاه فاضلاب به دیوارهای چاه آن چنان چنگ زده است که ناخن هایش زخم برداشت ولی بخت با او یار نبود و در نهایت دارفانی را وداع گفت.

لازم به توضیح است، قاعدتاً رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در بحث مسائل شهری و روستایی و پوشاندن چاه های فاضلاب اینچنین اتفاقات ناگوار را کاهش می دهد.

روستای تمنک از توابع شهرستان دنا بخش پاتاوه در استان کهگیلویه و بویراحمد واقع است.

شما می توانید با مشاهده هرگونه مشکل در مورد چاه و… را با در میان بگذارید، تا با رفع مشکل مربوطه دیگر شاهد این گونه مسائل نباشیم.

 

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

کودک هفت ساله در چاه فاضلاب

02162829000


کودک هفت ساله در چاه
5 امتیاز از 2 رای
× خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید