تخلیه چاه تهران و قربانی شدن

تخلیه چاه تهران و قربانی شدن

سقوط در چاه فاضلاب

هر شغل و حرفه ای خطرات خاص خودش را دارد و افرادی که این شغل ها را انتخاب می کنند، تمامی خطرات احتمالی را باید به جان بخرند. البته با رعایت مسائل ایمنی در هر شغل می توان خطرات و آسیب ها را به حداقل رساند اما این بار تخلیه چاه در تهران جان دو کارگر را گرفت. در ادامه به شرح این حادثه دلخراش می پردازیم.

مسئول سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از حادثه گرفتار شدن سه کارگر در چاه و مرگ دو کارگر در این حادثه خبر داد.

بنا به گزارش شهدای ایران،جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این حادثه گفت:‌ ساعت 12:15 ظهر حادثه گرفتار شدن سه کارگر در چاهی واقع در ساختمانی درقیام‌ دشتخیابان باهنر به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اعلام شد.

وی ادامه داد:

فورا مأموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که دیده شد در بخشی از حیاط یک ساختمانچاه دو متری فاضلابی وجود دارد که برای تخلیه چاه فاضلاب یکی از کارگران داخل چاه رفته اما با وجود گازهای موجود در چاه دچار مسمومیت شده و در چاه گرفتار شده است.

در ادامه سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت : 2 کارگر دیگر برای نجات این کارگر وارد چاه شده که آن دو هم شدیدا دچار مسمومیت میشوند.

ملکی در ادامه بیان داشت:

آتش‌نشانان عملیات خود را شروع کرده و هر سه کارگر ایرانی را که 20، 25 و 40 سال سن داشتند بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس دادند که با تاسف مرگ دو کارگر جوان تایید شد.

تخلیه چاه در تهران را به ما بسپارید تا با ایمنی کامل عملیات تخلیه چاه در تهران را برای شما انجام دهیم.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

تخلیه چاه در تهران

02162829000

تخلیه چاه تهران و قربانی شدن
5 امتیاز از 4 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید