قربانی شدن در چاه فاضلاب

قربانی شدن در چاه فاضلاب

سقوط در چاه فاضلاب

کار های تاسیساتی که مربوط به چاه و لوله کشی می شوند، نیاز به مهارت خاصی دارند که هر فرد عادی قادر به انجام آن نمی باشدو باید توسط نیروهای شرکت های خدماتی انجام شوند. چاه فاضلاب برای بار دیگر جان هم وطن هایمان را گرفت. در ادامه به شرح این حادثه دلخراش می پردازیم

۴ عضو یک خانواده آملی قربانی چاه فاضلاب شدند

قربانی شدن در چاه فاضلاب

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، سه پسر و یک پدر از اهالی یکی از روستاهای این شهرستان عصر یک روز جمعه در اثر سقوط به چاه فاضلاب منزل خود جان باخته و قربانی شدن در چاه فاضلاب.

رئیس شبکه بهداشت آمل درباره این حادثه گفت: براساس گزارش اورژانس ۱۱۵ شهرستان ساعت ۱۳ و ۴۷ دقیقه ظهر جمعه پیرمردی حدود ۶۰ ساله در روستای طوله‌کلای شهرستان آمل برای خارج کردن درب چاه فاضلاب حیاط خانه خود به داخل چاه سقوط کرد.

حمزه قاسمی اظهار کرد: پسرهای این خانواده به نوبت برای نجات پدر و سپس برادران خود به درون چاه رفتند اما گاز متان متصاعد شده از این چاه و گرفتار شدن در فاضلاب، جان هر چهار عضو یک خانواده را گرفت؛ پسران این خانواده ۲۳، ۲۵ و ۲۷ سال سن داشتند.

وی اضافه کرد: نیروهای آتش‌نشانی پس از تخلیه چاه، اجساد این چهار نفر را بیرون کشیدند و با حضور پزشک اورژانس در صحنه حادثه، مرگ هر چهار نفر تأیید شد.

رئیس شبکه بهداشت آمل در پایان گفت: چاه فاضلاب دارای گاز متان شدیدی بوده، تا حدی که وقتی مأموران آتش‌نشانی با کپسول اکسیژن به درون چاه رفتند، از شهروندان خواستند درصورت بروز حادثه از نیروهای امدادی یاری بخواهند.

اگر شما خدمات مربوط به لوله بازکنی، تخلیه چاه و… خود را به ما بسپارید، در امنیت کامل اقدامات لازم را برای شما انجام میدهیم.

 

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

قربانی شدن در چاه فاضلاب

02162829000قربانی شدن در چاه فاضلاب
5 امتیاز از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید