کارگران و سقوط در چاه فاضلاب

کارگران و سقوط در چاه فاضلاب

سقوط در چاه فاضلاب

تا به حال چاه ها دردسر های زیادی را برای افراد مختلف به وجود آورده است ( از جمله سقوط در چاه فاضلاب ) و اگر بخواهیم از این آسیب ها مصون بمانیم باید نکات ایمنی را رعایت کنیم. در ادامه اخباری را برای شما بازگو می کنیم که حاکی از سقوط ۵ کارگر رستوران به داخل چاه فاضلاب می باشد.

سقوط در چاه فاضلاب

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت ۱۵:۱۱  باتماس کارگران یک رستوران مبنی بر سقوط در چاه فاضلاب ۵ نفر از آنان ، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۶۷، به همراه گروه امداد و نجات ۱ و ۹ را به خیابان حافظ نرسیده به تقاطع شاپور اعزام کرد.

مرتضی اصفهانی مدیر منطقه ۵ عملیات درباره این حادثه گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد از چاه زیرزمین یک رستوران گاز زیادی منتشر شده است.

وی افزود: در این حادثه یکی از کارگران که برای بررسی علت به زیرزمین رفته بود، ناگهان به داخل چاه سقوط کرده بود و به دنبال آن ۴ کارگر دیگر نیز برای نجات وی به داخل چاه رفته و حادثه تلخ سقوط در چاه فاضلاب را تجربه می کنند که هر ۵ نفر بر اثر استنشاق گازهای سمی دچار مسمومیت شده و قادر به تنفس نبودند.

اصفهانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات تنفسی وارد محل حادثه شده و با سرعت این افراد را از داخل چاه بیرون آورده و پس از ارائه کمک های اولیه، مصدومان را تحویل عوامل اورژانس دادند. گفتنی است: نیروهای عملیات پس از بررسی های لازم و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی و مالک به مأموریت خود پایان دادند.

از این قبیل حوادث در صورت رعایت نکردن اصول ایمنی رخ می دهد، راه حل جلوگیری از این اتفاقات این است که اگر هرگونه مشکل و یا تغییری را در چاه فاضلاب دیدید با شرکت های خدماتی تماس بگیرید، زیرا آنها با وسایل، تجهیزات و مهارت لازم مشکل را برطرف می کنند.

ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و …

سقوط در چاه فاضلاب

02162829000

کارگران و سقوط در چاه فاضلاب
5 امتیاز از 4 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید