نصب پکیج

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قم و قزوین 02162829000 

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قم و قزوین

لزومات نصب پکیج که هر نصابی باید بداند

نصب پکیج فکر شما هم درگیر کرده است ؟ اگر شما هم قصد نصب پکیج دارید پس توجه کنید که در هنگام کار باید لزومات نصب پکیج به طور کامل رعایت شود یکی از این لزوماتی که هر نصاب پکیج باید بداند ، محل نصب پکیج در ساختمان است . نصب پکیج در آشپزخانه بهترین محل و  بعد از آن نصب پکیج در بالکن رایجترین مکان است . دقت داشته باشید  نصب پکیج در هرجایی از خانه مستلزم رعایت قوانینی خاص می باشد .

در ضمن اگر تجربه کافی ندارید هرگز نمیتوانید با آموزش تصویری نصب پکیج ، آموزش نحوه لوله کشی پکیج  ، آموزش نصب پکیج دیواری بوتان  و دیگر برند ها خودتان کار نصب پکیج را انجام دهید.باید برای تشخیص لوله های پکیج ایران رادیاتور ، تشخیص لوله های زیر پکیج ایران رادیاتور ، تشخیص لوله های ورودی و خورجی پکیج بوتان آموزش ها و تجربه های زیادی داشته باشید.

 


 

نصب پکیج را با نصابان خدمت از ما تجربه کنید

این روز ها پکیج های دیواری یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین سیستم گرمایشی موجود در منازل می باشند، از همین رو در چند سال گذشته احتیاج به نصب پکیج و هم چنین نصاب پکیج رو به افزایش می باشد (البته متخصص نصب پکیج !).

در چند سال اخیر استفاده از پکیج های دیواری روند رو به رشدی را تجربه کرده است و مردم به استفاده از پکیج های دیواری برای گرم کردن ساختمان های خود روی آورده اند. از مزیت های پکیج های دیواری می توان به صرفه جویی در فضا و هزینه تعمیر و نگه داری پایین آن نسبت به سایر اقلام گرمایشی اشاره نمود.

 

نصب پکیج

 

برای نصب پکیج ،چه نصابی را انتخاب کنیم ؟

معمولا کسانی که نصب پکیج را انجام می دهند توانایی تعمیر پکیج را نیز دارند. لوله کشی پکیج یکی از مواردی است که در نصب پکیج بسیار مهم می باشد و اگر توسط متخصص نصب پکیج انجام نشود در مدتی نه چندان طولانی پکیج را با مشکل مواجه خواهد کرد.پس در انتخاب یک نصاب پکیج که با  حوصله ،  خوش رو ، هوشیار و در کار خود متخصص باشد ، دقت زیادی خرج دهید

هنگام استفاده از پکیج نباید از سرویس پکیج غافل شد چه بسا اگر به سرویس پکیج توجه نشود، ممکن است خرج زیادی برای شما ایجاد گردد. علاوه بر سرویس پکیج خدمات ما شامل تعمیر آبگرمکن دیواری ، تعمیر پکیج دیواری ، نصب پکیج دیواری ، نصب پکیج بوتان ، تعمیرات پکیج تاچی ، نصب رادیاتور ، سرویس پکیج ، تعمیرات پکیج گلدیران ، تعمیر آبگرمکن ، تعمیرات پکیج مرکوری و … می شود.

 

نصاب پکیج

 

مهم ترین نکات در نصب پکیج

از الزامات پکیج دیواری وجود دودکش مناسب با میزان مکش استاندارد می باشد.


برای جلوگیری از آسیب های احتمالی، نصب فیلتر مناسب در ورودی گاز را نباید از یاد برد.


پیش از هر کاری در نقشه نصب پکیج باید مسیر رفت و برگشت لوله ها را مشخص نمود.


در نصب پکیج حداقل فاصله پکیج از جسم مجاور 15 سانتی متر، از کف و دیوار روبرو یک متر می باشد.


در مجلی که قرار است نصب پکیج صورت گیرد، باید از مصالح ساختمانی مستجکم و مطمئن استفاده گردد.


استفاده از محافظ الکتریکی استاندارد مخصوص پکیج برای جلوگیری از آسیب به قطعات الکترونیکی پکیج توصیه می گردد.


لوله های خرطومی که برای اتصاد لوله های رفت و برگشت استفاده می شود را حتما تست کنید تا نشتی نداشته باشند.


هنگام تهیه لوله و شلینگ ها به قطر آن ها توجه کنید و حتما توجه داشته باشید که لوله ها طبق استاندارد های موجود انتخاب شوند.


در مسیر ورودی آب پکیج حتما از رسوب گیر پلی فسفات ( یا رسوب گیر مغناطیسی ) استفاده کنید تا از رسوب گرفتگی پکیج جلوگیری گردد.


پمپ سیرکولاتور پکیج بسیار حساس می باشد. پس هنگام نصب پکیج باید به این نکته توجه نمود و لوله کشی پکیج را عاری از گرد ، غبار و ذرات خارجی نمود. اگر به این نکته توجه نشود ممکن است باعث سوختن پمپ سیرکولاتور گردد.

 

 

شماره تماس برای اعزام نصاب برای نصب پکیج دیواری  02162829000 


 

نصاب پکیجمهم ترین نکات برای مکان نصب پکیج

  • انتخاب مکان مناسب نصب پکیج یکی از مهم ترین مراحل در نصب پکیج است که توسط نصاب پکیج صورت می گیرد. یک مکان خوب برای نصب پکیج باید ویژگی های زیر را داشته باشد.
  • مکان نصب پکیج نباید بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمایشی باشد.
  • حداقل فاصله پکیج با دیوار روبروی خود 1 متر، از وسایل مجاور حداقل 15 سانتی متر و فاصله پکیج تا زمین حداقل 1 متر می باشد.
  • فاصله کلاهک دودکش تا دریچه دودکش حداقل 30 سانتی متر می باشد.
  • اگر میخواهید پکیج را داخل کابینت نصب کنید، حتما از درب کرکره ای برای کابینت استفاده کنید زیرا پکیج نیاز به استفاده از اکسیژن دارد و از طریق محیط این اکسیژن را تامین می نماید.

 

مزایای استفاده از پکیج

پکیج گرمایشی مورد استفاده علاوه بر تامین آب گرم در منازل امکان تهیه آب گرم مورد نیاز برای شوفاژ ها را نیز دارد. استفاده از پکیج گرمایشی مزایای بسیار زیادی نسبت به آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی دارد. پکیج دیواری از نظر میزان صدا کم صدا تر، از نظر نوسانات دمای آب نیز بهتر می باشد و نوسانات دمای آب در آن محسوس نیست. مهم ترین مزیت پکیج دیواری راندمان بسیار بالاتر آن نسبت به سیستم های شوفاژخانه مرکزی است. پکیج دیواری فضای بسیار کمتری نسبت به رقیب هایش (مانند شوفاژخانه مرکزی و آبگرمکن ایستاده) در زمینه گرمایش اشغال می کند.

شماره تماس برای اعزام نصاب برای نصب پکیج دیواری  02162829000  

نصب پکیج

 

ویژگی های یک نصاب پکیج ماهر :

در نگاه اول تشخیص یک نصاب پکیج ماهر و متخصص از یک نصاب پکیج عادی سخت می باشد. اگر چند نکته ی کاربردی در شناخت یک نصاب پکیج ماهر و متخصص در نظر بگیریم تا حدودی می توانیم این دو را از هم تمیز دهیم (تشخیص دهیم). یک نصاب پکیج متخصص و ماهر قول هایی می دهد که می تواند آن را انجام دهد. نصاب پکیج متخصص وقت شناس است و قیمت را طبق اصول اعلام می نماید. یک نصاب پکیج ماهر اگر کاری را نتواند انجام دهد همان اول اعلام می کند و باعث ضرر به کارفرما نمی گردد.

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

نصب پکیج
5 امتیاز از 8 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید