قیمت پارکت و قیمت کفپوش

 

قیمت کفپوش

این روز ها افراد قبل از خرید هرچیزی به دنبال قیمت آن هستند. کفپوش یکی از قسمت هایی است که در هر خانه استفاده می شود و گاهی در بازسازی ساختمان نیز شخصی برای پوشش کف یکی از مدل های کفپوش را انتخاب میکند. از این رو قیمت کفپوش اهمیت پیدا میکند.

مردم قبل از خرید و نصب کفپوش موارد زیر را جستوجو میکنند:

قیمت کفپوش تیمبرلند

قیمت کفپوش پلاستیکی طرح پارکت

قیمت کفپوش استار فلور

قیمت پارکت ارزان

قیمت پارکت جامسون ترکیه

قیمت پارکت چوبی با نصب

خرید کفپوش ابتدا نیاز به شناخت دارد. شما باید در ابتدا مدل های مختلف کفپوش را بشناسید و متریال مورد نظر خود را انتخاب کنید.

قیمت کفپوش پارکت

همانگونه که در ادامه متن گفته می شود پارکت نوعی کفپوش است که از چوب درختان طبیعی ساخته میشود و نوعی متریال طبیعی در خانه شما حساب میشود. قیمت کفپوش پارکت بالا می باشد ولی میزان ماندگاری و عمر آن نیز زیاد است.
عوملی که بر روی قیمت کفپوش پارکت اثر دارد میتوان به نوع چوب، برند پارکت و همچنین وارداتی و یا تولید داخلی بودن آن اشاره کرد.

 

قیمت کفپوش

 

قیمت کفپوش لمینت

کفپوش لمینت را با مخلوط خرده چوب و چسب درست کرده و روی آن یک لایه روکش طرح چوب قرار میدهند. قیمت کفپوش لمینت پاینن تر از پارکت بوده و اکثر افراد لمینت را بجای پارکت انتخاب میکنند.

 

قیمت کفپوش لمینت

 

قیمت کفپوش سنگ

سنگ جزو کفپوش های قدیمی بوده و قیمت بالایی دارد. استفاد از کفپوش سنگ قیمت کفپوش ساختمان شما را بالا میبرد. معمولا از سنگ برای کف پوشی محیط های خارج از خانه استفاده میکنند. گرمایش خانه هایی با کفپوش سنگ دشوار تر است و همچنین لکه های چربی با سختی بیشتری از روی سنگ پاک می شوند.

 

قیمت کفپوش سنگ

 

قیمت کفپوش موزایک

موزایک نوعی از کفپوش می باشد که با ترکیب سیمان و ماسه درست میشود. موزایک معمولا برای زیر سازی موکت و پارکت مناسب می باشد. قیمت کفپوش موزایک هزینه زیادی ندارد و شما میتوانید با یک هزینه نسبتا کم کفپوش موزایک را اجراکنید.

 

قیمت کفپوش موزاییک

 

قیمت کفپوش موکت

موکت ها در خانه ها باعث ایجاد حس متفاوتی از کفپوش میشوند. نرم بودن موکت و همچنین متفاوت بودن نوع بافت آن باعث میشود موکت انتخاب افراد خاص پسند باشد.موکت را می توانید در کف اتاق خواب یا اتاق نشیمن خانه خود انتخاب کنید. از مشکلات موکت کثیف شدن آن و نسوز نبودن آن میباشد. قیمت کفپوش موکت بستگی به نوع جنس و طرح و همچنین برند آن دارد.

 

قیمت کفپوش

 

قیمت کفپوش سرامیک

کفپوش سرامیک به دلیل وجود طرح و نقش هی متنوع بسیار مورد توجه بوده و استفاده زیادی دارد. کفپوش سرامیک معمولا دارای سطحی براق و یا نیمه براق است که خریداران بر اساس سلیقه خود آن هارا میخرند. همچنین ضخامت کفپوش سرامیک نیز متفاوت است از 4 تا 12 میلیمتر در بازار موجود میباشد. جنس سرامیک ها در بازار بسیار متنوع بوده وهمین امر در قیمت کفپوش سرامیک تاثیر زیادی گذاشته.

قیمت کفپوش سرامیک بسته به اندازه سرامیک، نوع رنگ و طرح آن، میزان ضخامت، و همچنین کیفیت ساخت آن متفاوت می باشد.

 

قیمت کفپوش سرامیک

 

 قیمت کفپوش پی وی سی(PVC)

کفپوش های پی وی سی قیمت پایین تری نسبت به سایر کفپوش ها دارد ولی از نظر کیفیت و طول عمر مانند آن ها نبوده و پس از مدتی زیبایی اولیه خود را از دست میدهد.

کفپوش پی وی سی عایق خوبی بوده و در زمستان ها گرم و در تابستان ها سرد می باشد و همچنین نصب کفپوش پی وی سی به نسبت سایر کفپوش ها کم هزینه تر و سریع تر می باشد.

 

قیمت کفپوش پی وی سی

 

قیمت کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی بسیار مقاوم بوده و همچنین دوام و ماندکاری بالایی دارد. کفپوش های اپوکسی با قیمت مناسب در بازار در دسترس میباشند.

کفپوش های اپوکسی در رنگ های متنوع در بازار موجود بوده و خریداران با تنوع بالایی می توانند انتخاب کنند. کفپوش های اپوکسی از نظر عایق مناسب بوده و میتوانند بسیار مصرف انرژی را کاهش دهند. کفپوش های اپوکسی در کف خانه، سالن های ورزشی ، مغازه ها ، بیمارستان ها و… قابلیت اجرا دارند.

 

قیمت کفپوش اپوکسی

 

کفپوش های اپوکسی بسیا مقاوم هستند و همچنین قابلیت ترمیم دارند. اجرای کفپوش اپوکسی سریع است و زیرساخت خاصی نمیخواهد. کفپوش های اپوکسی به راحتی تمیز شده و به سرعت آلودگی از روی انها از بین میرود.

حدود قیمت کفپوش اپوکسی ساده 150 هزار تومان برای هر متر مربع میباشد.

حدود قیمت کفپوش اپوکسی رنگ طرح دار حدود 200 هزارتومان برای هر متر مربع میباشد.

قیمت کفپوش 3بعدی

کفپوش های 3 بعدی بسیار جذاب و متفاوت بوده و کاملا حس متفاوتی به شما میدهند. این کفپوش ها در طرح های بسیار مختلفی به سلیقه مشتری چاپ شده و نصب میگردند. پس از نصب کفپوش های 3بعدی یک لایه رزین اپوکسی نیز بر روی سطح ریخته میشود که به درخشانی و زیبایی کفپوش بسیار کمک میکند.

 

قیمت کفپوش 3بعدی

 

کفپوش های 3 بعدی قابلیت اجرا در کف اتاق نشیمن، سرویس بهداشتی و حمام، اتاق خواب و… را دارند و خریداران بر اساس سلیقه و با مشورت متخصصین طراحی داخلی طرح مورد نظر و مناسب خود را نصب میکنند.

حدود قیمت کفپوش 3بعدی با اجرای رزین اپوکسی حدود 400 هزار تومان در هر متر مربع میباشد.

 

 

پارکت

قیمت نصب پارکت اموزش کامل نصب پارکت نکات نصب پارکت اموزش نصب پارکت با چسب دوره آموزش نصب پارکت ، نصب پارکت دیواری ، زیرسازی پارکت ، قیمت پارکت چوبی با نصب ،قیمت پارکت ارزان ، قیمت پارکت آرتا ، محاسبه قیمت پارکت ، قیمت پارکت چوبی با نصب ، قیمت پارکت چوبی ترک ، قیمت پارکت دست دوم ، قیمت پارکت چوبی ارزان ، قیمت پارکت تمام چوب، کاغذ دیواری ، دکوراسیون منزل ، دکوراسیون داخلی ، لمینت ، خرید پارکت ، معایب پارکت ، پارکت چوبی ، نصب پارکت ، پارکت دیواری ، قیمت پارکت ارزان ، بهترین مارک پارکت لمینت ، پارکت آرتا ، کاغذ دیواری ، دکوراسیون منزل ، دکوراسیون داخلی ، لمینت ، آشپزخانه مدرن ، قیمت کاغذ دیواری ، پارکت ، قیمت پارکت ، دیوار پوش ، قرنیز ، کفپوش ، پارکت لمینت ، پارکت چوبی ، طرح کاغذ دیواری ، لمینت کف ، قیمت پارکت ارزان ، لمینت ، قیمت پارکت چوبی ، قیمت کفپوش ، پارکت ، حراج کاغذ دیواری ، انواع کف پوش ، نصب کاغذ دیواری ، پارکت کف ، قیمت لمینت کف ، انواع پارکت ، 

 

قیمت پارکت و نصب پارکت از جمله دغدغه‌های است که در ابتدای ساخت کفسازی منزل وجود دارد. ابتدا جست‌وجو قیمت پارکت از مغازه های معتبر و انتخاب پارکت چوبی و یا پارکت لمینت که مد نظر شماست کار نصب پارکت را انجام می‌شود. شاید یکی از دوستان و یا آشنایان شما قیمت پارکت های مختلف را بداند که در این صورت نیازی به تحقیق زیادی ندارید.

قبل از خرید پارکت چوبی و یا پارکت لمینت ابتدا باید از مدل های نصب پارکت و تفاوت های آن با خبر شوید، همچنین از قیمت پارکت ارزان که در بازار هستند آگاه شوید تا بر اساس نیاز پول خرج کنید.  در این مطلب در مورد قیمت پارکت ، نصب پارکت ، قیمت نصب پارکت و همچنین تفاوت پارکت چوبی و یا پارکت لمینت صحبت میکنیم.

 

این روزها مطالبی که پیرامون قیمت پارکت جستجو می شود این عبارت ها هستند:

قیمت پارکت ارزان

قیمت پارکت آرتا

محاسبه قیمت پارکت

قیمت پارکت چوبی با نصب

قیمت پارکت چوبی ترک

قیمت پارکت دست دوم

قیمت پارکت چوبی ارزان

قیمت پارکت تمام چوب

 

[مطلب مرتبط : کاغذ دیواری ]

 

پارکت چیست ؟

پارکت ها نوعی کفپوش چوبی هستند که به صورت قطعه قطعه های جدا از هم طراحی میشنود و در هنگام نصب این قطعات به طور منظم در کنار هم قرار میگیرند. قطعات پارکت با چسب روی کف چسبانده میشوند و پس از خشک شدن چسب پارکت ها لاک زنی میشوند .

 

قیمت پارکت

قیمت پارکت

منظور از لاک زدن پارکت استفاده از نوعی ماده به نام لاک پرایمری جهت پوشاندن درزها و ترک خوردگی های سطح پارکت پس از نصب میباشد . پس از نصب و لاک زنی ، سطح پارکت یکبار گرد گیری و جارو شده و سپس با استفاده از سمباده مخصوص صیقل داده میشود .

نهایتا تمام سطح پارکت پالیش کاری میشود تا جلا و رنگ واقعی خود را نمایان سازد . در ساخت پارکت ها نوعی از مواد پلاستیکی استفاده میشوند که مانع خورده شدن چوب پارکت توسط موریانه ها میشوند .

 

[مطالعه بیشتر : دکوراسیون منزل ]

 

محاسبه قیمت پارکت:

محاسبه قیمت پارکت همان‌طور که آگاه هستید به عوامل متفاوتی بستگی دارد. در ادامه برای شما 6 عامل اثرگذار بر محاسبه قیمت پارکت را شرح داده‌ایم؛ و در انتها برای شما قیمت چند پارکت مطرح را درج کرده‌ایم:

 • جنس پارکت: یکی از عوامل اثرگذار بر محاسبه قیمت پارکت , جنس پارکتی است که می‌خواهید از آن بهره ببرید. به عنوان مثال قیمت کفپوش پلاستیکی طرح پارکت , با قیمت پارکت تمام چوب با لمینت متفاوت است.
 • برند پارکت: در نگاه اول شاید برند پارکت چندان بر محاسبه قیمت پارکت اثر نگذارد؛ اما باید توجه بدارید که مثلا قیمت پارکت آرتا با قیمت پارکت چوبی ترک متفاوت است.
 • کیفیت چوب پارکت: کیفیت چوب پارکت, عاملی اثرگذار بر قیمت پارکت است. باید این امر را در نظر بگرید که شاید قیمت پارکت چوبی ارزان , پایین‌تر از قیمت‌های پارکت‌های معمولی است؛ اما در بلندمدت شاهد کیفیت پایین آن خواهید بود که منجر به نیاز به تغییر آن خواهد شد.
 • نصب پارکت: عامل چهارم اثرگذار بر محاسبه قیمت پارکت , هزینه نصب آن است. در صورتی که شما عزیزان تمایل به نصب پارکت دارید, قیمت پارکت چوبی با نصب به صورت مجزا از قیمت پارکت محاسبه می‌شود.
 • ابعاد محیط: یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر قیمت پارکت , ابعاد محیطی است که تمایل به پارکت کردنش دارید.
 • هزینه زیرسازی: برای پارکت کردن نیاز به زیرساختی مناسب وجود دارد. این امر متناسب با نوع زیرسازی لازم, هزینه‌های متفاوتی برایتان در پی خواهد داشت.

در ادامه برای شما عزیزان, قیمت پارکت‌های مطرح بازار ایران را آورده‌ایم:

 • قیمت پارکت باراباس 12 میل : 64000 تومان
 • قیمت پارکت باراباس 8 میل : 54000 تومان
 • قیمت پارکت ابودیزاین 7 میل : 33000 تومان
 • قیمت پارکت هاردن 12 میل : 64000 تومان
 • قیمت پارکت گرین فلور : 48000 تومان

 

برندهای مختلف پارکت :

از جمله معروفترین برندهای پارکت میتوان به لگو فلور ، آرت دکو ، آرت فلور ، دلتا فارست ، z4 ، فلورپن و … اشاره نمود . هر کدام از انواع برندها مزایا و معایب مختص به خود را دارند که با توجه به نیاز و خواسته مشتری برند مناسب پیشنهاد میشود .

 

نصب پارکت

قیمت پارکت

 

پارکت یا لمینت :

پارکت یا لمینت هر دو از موارد پرکاربرد برای کفپوش خانه هستند. شما میتوانید پارکت یا لمینت را برای کف پوش خانه خود انتخاب کنید. با مطالعه ادامه این بخش به خوبی از تفاوت‌های پارکت یا لمینت آگاه خواهید شد.

برای متوجه شدن تفاوت پارکت یا لمینت ابتدا به توضیح پارکت می پردازیم.

پارکت از ورقه های چوبی ساخته می شود که به صورت 100% طبیعی از چوب درختانی مانند بلوط ، افرا ، گردو و … تهیه می شود؛ و برای جذابیت بیشتر از مواد براق کننده بر روی آن استفاده می‌شود.

 

آموزش نصب پارکت :

اگر به دنبال قیمت پارکت و نصب پارکت بوده باشید احتمالا به دنبال آموزش و چگونگی نصب پارکت نیز هستید در ادامه این متن یک ویدئو از نصب پارکت برای شما قرار میدهیم تا با چگونگی نصب پارکت بیشتر آشنا بشوید.

ویدئو نصب پارکت

 

لمینت یا پارکت لمینت :

لمینت که به آن پارکت لمینت نیز می‌گویند از خرده چوب هایی ساخته می شود که با مواد شیمیایی با فرمولی خاص ترکیب شده؛ و در فشار و حرارت تهیه می شود.

پارکت یا لمینت کدام کیفیت بهتری دارد؟

اختلاف نظر های زیادی بین کیفیت پارکت یا لمینت وجود دارد. با توجه به نظر کارشناسان و افراد با تجربه در انتخاب پارمت یا لمینت باید گفت که کیفیت و عمر مفید پارکت بیشتر از لمینت یا همان پارکت لمینت است. پارکت چوبی که در خانه استفاده می شود میتواند تا حدود 40 تا 80 سال با توجه به میزان نگهداری عمر کند. ولی  اگر شما از بهترین مارک پارکت لمینت استفاده کنید حدود 15 تا 20 سال برای شما عمر مفید دارد.

لمینت در برابر آب، ضربه و حرارت مقاوت بیشتری نسبت به پارکت چوبی دارد.

در انتخاب بین پارکت یا لمینت در جنس و طول عمر پارکت برتری بهتری نسبت به لمیت یا همان پارکت لمینت دارد.

پارکت یا لمینت ، صدای کدام کم تر است؟

لمینت یا همان پارکت لمینت صدای بیشتری نسبت به پارکت ایجاد میکند ولی در برخی برند ها با استفاده از موادی مانند فوم این صدا بسیار کاهش پیدا میکند. از تفاوت های صدای پارکت یا لمینت می توان به صدای زیبا تر پارکت اشاره کرد؛ زیرا چوب طبیعی صدای زیبا تری دارد.

پارکت یا لمینت ، از نظر تنوع در طرح و رنگ

تفاوت ظاهری پارکت و لمینت در نوع جنس روی آن و رنگ آن است. پارکت طرح اصلی چوب را دارد و تنوع آن بسیار کم تر از لمینت است. این تفاوت ظاهری پارکت و لمینت در رنگ نیز وجود دارد زیرا رنگ طبیعی چوب ها محدود می باشد.

 

تمیز کردن پارکت :

تمیز کردن پارکت علاوه بر دادن جلوه‌‍ای بی‌نظیر به پارکت, موجب افزایش طول عمر پارکت نیز می‌شود. با ما در ادامه همراه بمانید تا به تمیز کردن پارکت برای شما عزیزان بپردازیم.
برای تمیز کردن پارکت یا پاک کردن رنگ از روی پارکت , روش‌های متفاوتی وجود دارد. پیش از شروع به تمیز کردن پارکت یا جلا دادن پارکت , می‌توانید از تی مخصوص پارکت بهره ببرید که موجب تسهیل فرایند نظافت می‌شود.
برای تمیز کردن پارکت الزامن نیازی به تمیز کردن پارکت با سرکه نیست. روشی بسیار آسان‌تر برای این امر وجود دارد که برایتان معجزه می‌کند:

 • ابتدا روی پارکت خود را با یک تی مخصوص پارکت یا جاروبرقی از گرد و غبار پاک کنید.
 • در صورتی که پارکت شما ضد آب است, می‌توانید کمی طی خود را به آب آغشته کنید تا این فرایند برای شما تسهیل گردد.
 • در قدم سوم, اگر تمایل به بهره از جلا دهنده پارکت دارید, حتما به یک متخصص مراجعه کنید و یک جلا دهنده پارکت متناسب با پارکت خود تهیه کنید. این امر موجب کاهش آسیب جلا دهنده پارکت به پارکت شما می‌شود.
 • یک شوینده مخصوص نظافت سطوح پارکت تهیه کنید و بر اساس دستورعمل آن, به نظافت کف خود بپردازید.
 • البته شما عزیزان به راحتی می‌توانید از مخلوط 20 درصد آب و 80 درصد سرکه سفید برای تمیز کردن پارکت خود بهرهمند شوید.
 • در صورتی که محیطی که تمایل به نظافت آن دارید بسیار وسیع است (بیش از 200 متر), می‌توانید به تهیه دستگاه تمیز کننده پارکت بپردازید.
 • برای پاک کردن رنگ از روی پارکت , به شما حتمن پیشنهاد می‌کنیم از یک متخصص بهره ببرید. این امر به دلیل ظرافت پاک کردن رنگ از روی پارکت است. در صورتی که فرایند پاک کردن رنگ از روی پارکت با بی‌دانشی صورت بپذیرد, موجب آسیب جدی به پارکت شما می‌شود.

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

قیمت پارکت و قیمت کفپوش
4.7 امتیاز از 20 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن