بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اسباب کشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی شرکت خدمات اسباب کشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بسته بندی وسائل منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی کارتن خالی جهت اسباب کشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار غرب بسته بندی وسایل برای اسباب کشی حمل بار و اثاثیه منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی باربری تهران بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بسته بندی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی وانت بار بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار تهران بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اسباب کشی باربری سعادت آباد اثاث منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی کارگر حمل اثاثیه منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی هزینه حمل اثاثیه منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اسباب کشی منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار سعادت آباد بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اسباب کشی آسان بسته بندی وسایل برای اسباب کشی کارتن بسته بندی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اسباب کشی بسته بندی و حمل اثاثیه منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی باربری غرب بسته بندی وسایل برای اسباب کشی حمل اثاث منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار پاسداران اسباب کشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اسباب کشی بسته بندی در منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی باربری سهادت آباد بسته بندی وسایل برای اسباب کشی حمل اثاثیه منزل نایلون حبابدار بسته بندی وسایل برای اسباب کشی کارتن فروشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشیاتوبار غرب تهران بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بسته بندی وسائل برای اسباب کشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی باربری تهران به شهرستان کارتن برای اسباب کشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی حمل اثاثیه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی خرید کارتن بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بسته بندی وسایل برای اسباب کشی باربری بین شهری بسته بندی وسایل برای اسباب کشی باربری اثاثیه منزل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار تهران بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار پاسداران بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار گیشا بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار شهرک غرب بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار زعفرانیه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار پونک بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار سعادت آباد بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار کرمان بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوبار غرب بسته بندی وسایل برای اسباب کشی اتوباربری باربری

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی یکی از کار های سخت و طاقت فرسا می باشد. با سرویس بسته بندی وسایل برای اسباب کشی خدمت از ما دیگر فکر بسته بندی وسایل را از سر خود بیرون کنید و آن را به ما بسپارید. خدمت از ما پیش از اسباب کشی ( بسته بندی وسایل ) ، هنگام اسباب کشی ( برای حمل اثاثیه ) و پس از اسباب کشی ( جهت چیدمان اثاثیه منزل ) درخدمت شماست.

 

نکات لازم بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 • همیشه باید چند هفته پیش از اسباب کشی به دنبال تهیه کارتن برای وسایل خود باشید. برای اینکه حمل و نقل کارتن ها راحت تر باشد می توانید وسایل سنگین مانند کتاب را در کارتن ها ی کوچک و وسایل سبک مثل بالش و پتو و لحاف را در کارتن های بزرگ قرار دهید.
 • برای سهولت کار خود هنگام باز کردن کارتن بهتر است در زمان بسته بندی اثاث خانه روی هر کارتن محتویات و اسم محل آن را لیست کنید و بچسبانید.
 • سعی کنید تا زمانی که بسته بندی اسباب یک اتاق تمام نشده به سراغ قسمت های دیگر نروید. چون ممکن است باعث دوباره کاری برای جداسازی وسایل شما شود.
 • شخصی را در خانه جدید قرار دهید تا کارگرها را راهنمایی کند تا وسایل هر قسمت را که بر اساس نامی که روی جعبه ها نوشته شده در جای خود قرار دهد.
 • وسایل مربوط به انباری را پس از چیدمان منزل مرتب کنید و در انباری قرار دهید.
 • اول از همه به سراغ چیدن آشپزخانه بروید و بهتر است انجام این کار را به دست مادر خانه بسپارید.
 • وسایل شخصی هر کسی را به خودش دهید تا آن ها را به سلیقه خود بچیند.
 • برای جلوگیری از چروک شدن لباس ها, لباس های آویز را سریع به کمدها آویزان کنید.
 • تا قبل از اینکه جای وسایل ها مشخص نشده آن خا را باز نکنید, این کار باعث می شود ماه ها در داخل جعبه های باز شده به دنبال وسایل متفرقه و مختلف بگردید.
 • در هنگام اسباب کشی, برای مراقبت از وسایل چوبی , روی زوایا را با پلاستیک حباب دار و یا پلاستیک ساده یا روزنامه پوشانده و سپس لایه دیگری از مقوای ضخیم را روی پوشش قبلی قرار دهید. برای این کار از چسب های محکم نواری استفاده کنید.
 • قبل از اسباب کشی به منزل جدید, آنجا را تمیز کرده و سمپاشی کنید.
 • قبل از اسباب کشی وسایل شستنی مانند روکش های رختخواب, ملحفه ها و … را بشویید تا هنگام چیدن منزل وقت خود را صرف شستن نکنید.
 • قبل از بسته بندی وسایل کارتن هایی که می خواهید درون آن ها اسباب بچینید با چسب پهن کف جعبه را به خوبی بچسبانید.
 • برای حمل وسایل صوتی و نصویری از جعبه های مخصوص آن ها و یا جعبه یک جعبه دیگر با بسته بندی محکم استفاده کنید. بهتر است این وسایل را با وسایل نقلیه شخصی حمل کنید.
 • اگر اسباب شما شکستنی هستند می توانید از لباس های نخی منزلتان استفاده کنید.
 • برای حمل گلدان های بزرگ و سنگنین ناچار هستید که آن ها را به همان صورت جابجا کنید, اما اگر گلدان ها کوچک بودند می توانید آن ها را در یک جعبه محکم قرار داده و در داخل هر یک از گلدان ها, چوبی به ارتفاع بلندترین گیاه مجموعه فرو کنید. سپس کیسه زباله ای بزرگ را روی سطح دهانه و اطراف جعبه و همچنین پایه های چوبی فرو رفته در گلدان ها قرار داده و با چسب محکم کنید. البته منافذی را برای تنفس گیاه باقی بگذارید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی
5 امتیاز از 1 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید