قیمت لوله کشی ساختمان 98

ارائه تمامی خدمات لوله کشی ساختمان در تهران ،شیراز،کرج،اصفهان،قزوین،کیش،قم،تبریز،مشهد، اهواز

تماس سراسری 02162829000 

ارائه تمامی خدمات لوله کشی ساختمان در تهران ، شیراز،کرج،اصفهان،قزوین ،تبریز،کیش،قم ،مشهد،اهواز

 

پرداخت منصفانه ترین قیمت لوله کشی ساختمان با خدمت از ما

سیستم لوله کشی ساختمان از مهمترین و حیاتی ترین بخش های تاسیساتی ساختمان های مسکونی و تجاری است که حتما باید توسط یک لوله کش خبره هم صورت گیرد. خدماتی که در  لوله کشی ساختمان باید ارائه دهد شامل ، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان ، لوله کشی گاز ، لوله کشی برق و.. می باشد.

قابل ذکر است که قیمت لوله کشی ساختمان 98 از سوی اتحادیه لوله کشی ساختمان تعیین شده است و دستمزد به لوله کش و نرخ لوله کشی ساختمان 98 کاملا زیر نظر خود شرکت خدمت از ما و اتحادیه است.

 

دستمزد لوله کشی ساختمان 98

 

سوال های رایج در رابطه با قیمت لوله کشی ساختمان 98

 

check1  از چه راه هایی می توان خدمات لوله کشی ساختمان را درخواست داد ؟

check1  چرا سیستم لوله کشی ساختمان کاری اهمیت دارد؟

check1  لوله کشی ساختمان خانه های قدیمی چگونه است ؟

check1عوامل موثر بر قیمت لوله کشی ساختمان 98 ؟

check1 چرا برخی اوقات هزینه لوله کشی ساختمان افزایش می یابد ؟

check1 چه خدماتی  توسط متخصصین تاسیسات ساختمان ارائه می شود ؟

 

از چه راه هایی می توان خدمات لوله کشی ساختمان را درخواست داد ؟

 

شما می توانید از برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت لوله کشی ساختمان 98 و یا ثبت درخواست لوله کشی با شماره ی سراسری ☎ 02162829000 ☎ با نیروهای پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنید .خدمت از ما حتی در روزهای تعطیل هم آماده ارائه خدمات و ثبت درخواست های شما می باشد .

همچنین می توانید از طریق وب سایت شرکت خدمت از ما در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خود را از طریق فرم درخواست اینترنتی  ارسال کنید تا در سریع ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند .

 

چرا سیستم لوله کشی ساختمان کاری اهمیت دارد؟

 

 همانطور که می دانید سیستم لوله کشی ساختمان اعم از لوله کشی آب ، لوله کشی فاضلاب و … از حیاتی ترین بخش های تاسیساتی ساختمان های مسکونی و تجاری است.  آنقدر مهم  است که مثلا اگر  به مواردی مثل نشتی های کوچک  ، خرابی های سطحی لوله ها ، نصب نادرست و … به موقع رسیدگی نشوند هزینه سنگینی روی دست صاحب ساختمان می گذارند.

همچنین یک لوله کشی نامناسب ممکن است به دلیل فشار پایین آب ، سرد و گرم شدن آب ، اختلال در آب و گاز رسانی با اعصاب و روان ما بازی کند .  پس فراموش نکنید که برای برای در امان ماندن از این خسارت ها ، هزینه ها از یک متخصص در امر لوله کشی ساختمان بهره گیرید .

 

“خدمت از ما” با داشتن مجرب ترین تیم برای لوله کشی ساختمان و با دریافت منصفانه ترین قیمت لوله کشی ساختمان 98 ، هزینه ای که از سوی اتحادیه لوله کشی ساختمان تعیین شده است خدمات باکیفیتی را ارائه می دهد .

 

 لوله کشی ساختمان خانه های قدیمی چگونه است ؟

 

در ساختمان های قدیمی شاید بهترین کار این است که یکباره کل لوله کشی قدیمی خانه را منحل کنیم  و لوله کشی جدید و روکار را برای جلوگیری از خطرات و هزینه های احتمالی آتی جایگزین کنیم. ولی فرامشو نکنید که  برای این کارهای لوله کشی و تاسیسات را حتما باید به افراد متخصص و باتجربه سپرد.

 

عوامل موثر بر قیمت لوله کشی ساختمان 98

 

هزینه لوله کشی ساختمان 98 به عوامل زیادی بستگی دارد و به طور کلی به نیاز و  پروژه وابسته است . به طور مثال هزینه لوله کشی ساختمان 98 اول کار به بخش های لوله کشی گاز ، لوله کشی آب ، لوله کشی فاضلاب و ..دیگر لوله کشی های مورد نیاز بستگی دارد و بعد به عواملی همچون موارد زیر وابسته است .

 

دستمزد لوله کشی ساختمان 98

 

اندازه و حجم کار لوله کشی ساختمان

 

اندازه کار لوله کشی مهم ترین عواملیست که بر روی هزینه لوله کشی ساختمان 98 اثر می گذارد ، هر چه ساختمان بزرگتر باشد متراژ لوله گذاری و کار بالاتر می رود. هر چه تعداد اتاق ها و بخش ها و طبقات بالاتر برود پیچیدگی و سختی کار افزوده می شود. بنابراین هزینه لوله کشی ساختمان 98 برای  خانه های چند خوابه و چند طبقه بیشتر از خانه هایی با همان متراژ اما تعداد بخش های کمتر است.  نرخ لوله کشی ساختمان 98 با افزایش تعداد انشعابات مثل سینک های ظرفشویی و شیرآلات و سرویس های بهداشتی هم طبعا افزایش می یابد.

 

نوع لوله مورد استفاده  در لوله کشی ساختمان

 

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار روی اجرت لوله کشی ساختمان 98 نوع لوله مورد استفاده است .یک  لوله کش ساختمان   این روزها معمولا یکی از انواع این سه نوع لوله را در کارها استفاده می کنند:

 • لوله های آهنی و فولادی گالوانیزه
 • لوله های چدنی
 • لوله های پلاستیکی و PVC

قابل ذکر است که ارزان ترین نوع لوله ها ، لوله های گالوانیزه است که برای آبرسانی و فاضلاب منازل و ساختمان ها استفاده می شوند و زیاد مقبول سازندگان جدید و امروزی ساختمان ها نیستند ولی اگر میخواهید اجرت لوله کشی ساختمان را پایین بیاورید از این نوع استفاده کنید.

 لوله های چدنی هم پرکاربردترین انواع لوله ها  در اجرای تاسیسات زیربنایی فاضلاب است .لوله های پلاستیکی که معروف ترین و رایج ترین انواع شان با نام کلی PVC شناخته می شود.

 

فراموش نکنید که برطرف کردن هر نوع خرابی در سیستم لوله کشی ساختمان هزینه و رسیدگی زیادی نیاز خواهد بود، پس از منظر اقتصادی بهتر است در زمان لوله کشی اولیه از تجهیزات با کیفیت استفاده کنید.

 

جمع کردن لوله کشی قدیمی

 

عامل سوم که روی دستمزد لوله کشی ساختمان 98 تاثیر گذار است ، جمع کردن لوله کشی های قدیمی توسط لوله کش هاست . بعضی از لوله کش ساختمان هزینه  ای جدا  برای جمع کردن لوله های قدیمی و پوسیده خانه دریافت می کنند  البته در بسیاری از موارد این کار ضروری میشود و حجم کار بالا می رود .

 

 

مجوزهای لازم اداره آب و فاضلاب

 

یکی از عواملی که ممکن است روی هزینه لوله کشی ساختمان 98 را افزایش دهد ، مجوز های لازم از اداره آب و فاضلاب است به طور مثال برای جابجا کردن کنتور آب  و یا گاز و…. حتما باید متخصص به اداره مربوطه اطلاع دهد . چون  این مورد بدون اطلاع و کسب مجوز از اداره آب و فاضلاب منطقه امکان پذیر نیست.

 

تخریب و بازسازی خانه

 

یکی فنونی که هر برخی لوله کش ها خودشان انجام می دهند تخریب و بازسازی ساختمان است و برخی دیگر هم  با تیم برای این کار هماهنگ میکنند که در هر دو صورت قیمت لوله کشی ساختمان در سال 98 را بالا می برند

خدمت از ما این ضمانت را به شما می دهد که در امور تخریب  و بازسازی هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نشود و همه چیز استاندارد صورت گیرد .

 

چرا برخی اوقات هزینه لوله کشی ساختمان افزایش می یابد ؟

 

 بعضی وقت ها ممکن است هزینه لوله کشی ساختمان 98 خیلی بیشتر از تصور ما آب بخورد چون مثلا لوله کش  ساختمان مجبور می شود دیوارها یا کف را بشکافد و تخریب کند و سپس تخریب کند . بیشتر متخصصین لوله کشی ساختمان هم  هزینه ها را بر اساس مواد درجه یک  و مصالح مصرفی و همچنین میزان کار مورد نیاز اعلام می کنند.پس برای اطلاع دقیق از قیمت لوله کشی ساختمان 98 باید از لوله کش جزیئات کار ، مواد و مصالح را بپرسید.

 

این خدمت توسط متخصصین تاسیسات ساختمان ارائه می شود.

 

 • لوله کشی گاز ساختمان
 • لوله کشی گاز توکار ساختمان
 •  نصب و تعمیر شیرآلات ساختمان
 • تشخیص ترکیدگی لوله و نشتیابی
 • بازسازی محل تخریب شده برای از بین بردن نشتی

( محل پیدا کردن دقیق نشتی لوله با دستگاه نشتیابی انجام می دهند)

 • تعمیر لوله فاضلاب بدون تخریب

( اینکار رو با دستگاه های ویژه‌ای انجام می‌ دهند)

 • لوله کشی سرد و گرم ساختمان
 • لوله کشی پکیج ، لوله کشی شوفاژ و لوله کشی آبگرمکن دیواری
 • خدمات مربوط به شیرآلات، شوفاژ و رادیاتور
 • لوله کشی گرمایش از کف
 • لوله کشی برق ساختمان

و …

 

با خدمت از ما به دلیل داشتن ویژگی های زیر ،رفاه و آسایش را برای خود فراهم کنید

 

 • داشتن پشتیبانی قوی و انلاین برای رسیدگی به کوچکترین نارضایتی شما
 • پرداخت کاملا امن و آسان
 • اعزام مجرب ترین تیم برای لوله کشی ساختمان
 • تعیین قیمت لوله کشی ساختمان 98 بر اساس اتحادیه لوله کشی ساختمان
 • انعطاف پذیری در ساعات حضور لوله کشی
 • تحویل پروژه در کوتاه ترین زمان
 • داشتن تخفیف های ویژه برای شما عزیزان

 

 

امیدواریم از این سروبس “خدمت از ما ” در صورت استفاده، رضایت کامل به دست آورید و ما را از نظرات ارزشمندتان بهره‌مند کنید.

 02162829000  تماس سراسری

تعمیر کولر گازی در رشت

قیمت لوله کشی ساختمان 98
5 امتیاز از 3 رای

3 Comments

 1. اکبری گفت:

  من همیشه از خدمات شرکت خدمت از ما استفاده می کنم و راضی هستم

 2. علی یار حسنوند گفت:

  بادرود بشما

  حسنوند هستم
  در زمینه تأسیسات وکلیه لوله کشی های صنعتی وساختمان جوشی.دنده ای .پوشفیت. پی.وی.سی.و پلی اتیلن مهارت دارم .وبا در اختیار داشتن همه ابزار های کار. در خدمت هم وطنان عزیز در همه جای ایران هستیم09163811382

  • پشتیبانی خدمت از ما گفت:

   سلام به شما دوست عزیز
   برای عضویت در شرکت ” خدمت از ما ” به عنوان متخصص (خدمت یار) اطلاعات خود را در فرم ثبت نام وارد و سپس ارسال کنید .بعد از ثبت نام شما، هماهنگی های بعدی انجام می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید