قیمت لوله‌کشی پکیج 98

ارائه تمامي خدمات لوله کشی پکیج در شهرهای اهواز ، تهران، شيراز،تبریز، مشهد، اصفهان، کرج، کیش،قم، قزوین

02162829000 

ارائه تمامي خدمات لوله کشی پکیج در شهرهای اهواز ، تهران، شیراز، تبریز، مشهد،قم، اصفهان، کرج، کیش، قزوین

 

با دانستن عوامل مؤثر بر قیمت لوله‌کشی پکیج 98 ، هزینه لوله‌کشی پکیج 98 را خودتان مدیریت کنید!

قیمت لوله‌کشی پکیج 98 به عواملی مختلفی از قبیل نوع پکیج، متراژ لوله‌کشی پکیج، نوع لوله و اتصالات مورداستفاده و… بستگی دارد. به خاطر داشته باشید لوله‌کشی پکیج از مواردی است که اگر در نحوه لوله‌کشی آن خطایی رخ دهد یا از لوله‌های نامناسب استفاده گردد علاوه بر نازیبا شدن محیط، تأثیرات آن را به‌طور واضح بر عملکرد دستگاه پکیج و سیستم گرمایشی آن می‌بینید، پس به‌کارگیری لوله‌کش پکیج ماهر و مصالح مناسب، از اهمیت ویژه‌ای در تعیین قیمت لوله‌کشی پکیج 98 برخوردار است.

 

قیمت لوله‌کشی پکیج 98

 

انتخاب شیوه و مدل لوله‌کشی پکیج را بر عهده متخصصین بگذارید

برای انجام لوله‌کشی پکیج روش‌های مختلفی وجود دارد که البته هرکدام با توجه به نوع پکیج، ابعاد پروژه، میزان بودجه شما برای هزینه لوله‌کشی پکیج 98  و اجرت لوله کشی پکیج 98 و… می‌تواند انتخاب شود. همچنین با انتخاب هریک از روش‌های ذیل قیمت لوله‌کشی پکیج 98 نیز متفاوت خواهد بود.

 

لوله‌کشی پکیج با روش نصب جعبه کلکتور

در این روش برای هر واحد یا هر طبقه و نیز هر رادیاتور یک لوله رفت و یک لوله برگشت در نظر گرفته‌شده است. جعبه کلکتور انشعاب دو یا چند خط لوله را انجام می‌دهد و از هر کلکتور به‌منظور رفت یا برگشت یک لوله و یا چند لوله استفاده می‌شود.

 

قیمت لوله‌کشی پکیج  با برگشت مستقیم، منصفانه ترین نرخ لوله‌کشی پکیج 98

در این روش آب برگشتی از دستگاه به‌طور مستقیم وارد لوله برگشت می‌شود به همین دلیل طول لوله‌های رفت‌وبرگشت به نسبت کم است و افت فشار کمتری در مسیر وجود دارد و درنتیجه آب در این سیستم بیشتر و راحت‌تر جریان می‌یابد. استفاده از شیر زانویی در مسیر برگشت آب الزامی است زیرا باعث اعتدال در سیستم لوله‌کشی پکیج می‌شود که این خود باعث افزایش قیمت لوله‌کشی پکیج 98 می‌شود ولی مصالح این روش تا حدی ارزان است و در ساختمان‌های کوچک سیستم لوله‌کشی پکیج با روش برگشت مستقیم کاربرد فراوانی دارد.

 

مزیت‌های استفاده از متخصصین لوله‌کشی پکیج شرکت خدماتی خدمت از ما

 • ارائه خدمات حرفه‌ای تأسیساتی، لوله‌کشی پکیج و لوله‌کشی ساختمان در سرتاسر تهران و شهرهای شیراز، قم، کرج، قزوین، اصفهان، اهواز، تبریز، مشهد و کیش
 • ارسال حرفه‌ای‌ترین لوله‌کش ساختمان در اسرع وقت به محل شما
 • محاسبه هزینه لوله‌کشی پکیج 98 و لوله‌کشی ساختمان و…بر اساس نرخ‌های اتحادیه لوله‌کشی ساختمان

 

با ارسال ايميل  کد تخفيف برای دستمزد لوله کشی پکیج 98 دریافت کنید?  کد تخفیف حتما موقع لوله کشی پکیج به دردت ميخوره ?

لوله‌کشی با برگشت معکوس پرکاربردترین نوع لوله‌کشی پکیج

در سیستم لوله‌کشی با برگشت معکوس، آبی که از دستگاه برمی‌گردد در جهت حرکت آب در لوله‌های رفت حرکت می‌کند تا زمانی که آب آخرین دستگاه به آن متصل شود و پس‌ازآن به پکیج روانه می‌شود. در این روش افت فشار لوله‌کشی تمام دستگاه‌ها به دلیل برابر بودن مجموع طول لوله‌های رفت‌وبرگشت، مساوی است. به همین دلیل امروزه در اکثر ساختمان‌های شهری با متراژ متوسط به خاطر  اجرت لوله‌کشی پکیج 98 از این سیستم استفاده می‌شود.

 

سیستم کف گرمایش ایمن‌ترین نوع لوله‌کشی پکیج

شما می‌توانید برای لوله‌کشی پکیج، از سیستم کف گرمایش نیز استفاده کنید. در این روش لوله‌کشی پکیج به دلیل چرخش مداوم آب در لوله، دیگر رسوبی تولید نمی‌شود و یا در صورت تولید رسوب مقدار آن بسیار ناچیز خواهد بود و آسیب کمتری نیز به پکیج وارد می‌شود. در این نوع لوله‌کشی پکیج، اجرت لوله‌کشی پکیج، به‌صورت رفت‌وبرگشت محاسبه می‌شود.

 

اگر از تخصص کافی در زمینه لوله کشی پکیج برخوردار نیستید، این کار را به متخصصان خدمت از ما بسپارید

 

هزینه لوله‌کشی پکیج 98 به روش مختلط بالاست!

در این روش قسمتی از لوله‌کشی برگشت به روش مستقیم و قسمتی از آن به روش معکوس انجام می‌شود. در این روش میزان افت فشار در لوله‌کشی به دلیل برابر نبودن مجموع طول لوله‌های رفت‌وبرگشت، مساوی نیست و همچنین در این روش، بخشی از لوله‌کشی پکیج می‌تواند در سقف کاذب یا کف زمین نیز اجرا شود و به همین دلیل اجرت لوله‌کشی پکیج در این روش بالاتر از روش‌های دیگر می‌باشد.

 

سیستم تک لوله‌ای بهترین روش برای کاهش نرخ لوله‌کشی پکیج 98

علت نام‌گذاری این سیستم لوله‌کشی به این دلیل است که در این سیستم تنها از یک لولهٔ اصلی استفاده می‌شود و برای اتصال لوله‌های رفت‌وبرگشت پکیج به لوله اصلی از اتصالات مخصوص استفاده می‌کنیم. در این روش به دلیل کاهش متراژ لوله‌ها دستمزد لوله‌کشی پکیج کاهش می‌یابد اما به دلیل استفاده از اتصالات هزینه لوله‌کشی پکیج 98 بالاتر خواهد رفت.

 

قیمت لوله‌کشی پکیج 98

 

عوامل مؤثر بر قیمت لوله‌کشی پکیج 98

قیمت لوله‌کشی پکیج 98 و همین‌طور دستمزد لوله‌کشی پکیج در پروژه‌های مختلف متفاوت است. هزینه لوله‌کشی پکیج 98 با توجه به حجم کار، نوع پکیج مورداستفاده، نوع لوله‌کشی، جنس و سایز لوله‌ها و… متفاوت می‌باشد. همچنین اجرت لوله‌کشی پکیج 98 به‌صورت استاندارد و بر اساس نرخ اتحادیه لوله‌کشی ساختمان تعیین می‌شود.

 

خدمت از ما با ارائه بهترین خدمات لوله کشی پکیج، همیشه در دسترس و همراه شما خواهد بود

 

انتخاب صحیح مسیر لوله‌کشی پکیج از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت لوله‌کشی 98

انتخاب و اجرای مسیر لوله‌کشی پکیج، کاری کاملاً تخصصی می‌باشد و علاوه بر اینکه باید مسائل ایمنی ساختمان در نظر گرفته شود، قیمت لوله‌کشی پکیج نیز باید برآورد شود. ولی دانستن نحوه طرح‌ریزی لوله‌کشی پکیج به شما در تخمین هزینه لوله‌کشی پکیج 98 کمک قابل‌توجهی خواهد کرد.

برای این کار ابتدا در نقشه ساختمان محل رادیاتورها را مشخص کنید (باید توجه داشته باشید که رادیاتورها معمولاً در محل‌هایی که بیشترین تلفات حرارتی موجود است نصب شوند). رادیاتور و مسیر پکیج باید طوری در نظر گرفته شود که امکان هرگونه تعمیرات و هواگیری وجود داشته باشد. سعی کنید ضمن انتخاب کوتاه‌ترین مسیر و کمترین پیچ‌وخم، حتی‌الامکان آب گرم به‌طور یکنواخت به تمام رادیاتورها برسد. برای این منظور درصورتی‌که شبکه برگشت مستقیم نباشد، از شبکه با برگشت معکوس استفاده کنید.

بازهم متذکر می‌شویم درصورتی‌که آشنایی کامل با لوله‌کشی ساختمان و به‌خصوص لوله‌کشی پکیج ندارید این کار را می‌توانید به متخصصین لوله‌کشی پکیج خدمت از ما بسپارید تا بهترین نتایج را با کمترین هزینه لوله‌کشی پکیج 98 دریافت کنید.

 

راه‌های درخواست خدمات لوله کشی پکیج از سامانه خدمات آنلاین خدمت از ما

برای ثبت سفارش خدمات لوله کشی پکیج از شرکت خدماتی خدمت از ما می‌توانید از طریق راه‌های زیر اقدام کنید تا بهترین خدمات را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت در محل خودتان دریافت کنید

 • با شماره 02162829000 تماس حاصل فرمایید و سؤال‌های خود را در رابطه با خدمات لوله کشی پکیج و قیمت لوله‌کشی پکیج 98 از کارشناسان ما بپرسید.
 • از طریق یا وب‌سایت شرکت خدمت از ما، درخواست خود را ارسال نمایید

 

مهم‌ترین نکات در لوله‌کشی پکیج جهت کاهش قیمت لوله‌کشی پکیج 98

 • برای بهتر گرم شدن شوفاژها در هنگام لوله‌کشی پکیج، از تعداد زانوی کمتری استفاده کنید. این امر دستمزد  لوله‌کشی پکیج 98  شمارا نیز کاهش می‌دهد.
 • بهتر است لوله‌کشی پکیج را به صورتی انجام دهید که رادیاتورها در زیر پنجره‌ها قرار گیرند با این کار از تأثیر سرمای خارج بر محیط داخل جلوگیری خواهد شد.
 • هرچه متراژ لوله بیشتر باشد علاوه برافزایش قیمت لوله‌کشی پکیج 98، فشار بیشتری نیز بر پمپ پکیج وارد می‌شود، پس بهتر است از لوله به‌صورت بهینه استفاده کرد. ولی اگر به هر دلیلی متراژ لوله‌کشی زیاد شد، یک پمپ کمکی در قسمت رفت قرار دهید تا به پمپ اصلی فشار کمتری وارد شود.
 • در انجام لوله‌کشی پکیج با به‌کارگیری استانداردهای اتحادیه لوله‌کشی ساختمان و دقت لازم، از نیاز مکرر به سرویس و تعمیر پکیج و درنتیجه افزایش اجرت لوله‌کشی پکیج 98 بکاهید.
 • حتی‌المقدور لوله‌کشی پکیج را به‌صورت توکار انجام دهید و اگر لوله‌کشی پکیج شما به‌صورت روکار انجام‌شده است از داکت کشی استفاده نمایید تا زیبایی منزل یا محل کار شما حفظ گردد. همچنین در لوله‌کشی پکیج به‌صورت روکار برای جلوگیری از گرما دیدگی لوله‌ها و ایجاد خمیدگی در آن‌ها و ایمنی بالاتر حتماً از لوله‌های پنج لایه استفاده نمایید.

 

کلام آخر

توجه داشته باشید که لوله‌کشی پکیج، امری کاملاً تخصصی است و عدم انجام صحیح و استاندارد آن می‌تواند منجر به هدر رفت زیاد انرژی و آسیب دیدن پکیج و رادیاتورها شود. پس هرگز در لوله‌کشی پکیج اهمیت تجربه و مهارت لوله‌کش پکیج و استفاده از وسایل استاندارد و باکیفیت را در لوله‌کشی دست‌کم نگیرید. به همین خاطر شما می‌توانید لوله‌کشی پکیجتان را به متخصصین لوله‌کشی پکیج خدمت از ما بسپارید تا بهترین قیمت لوله‌کشی پکیج 98 را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت کسب نمایید.

 


 02162829000 ☎ 02162829000 

خدمت از ما

 

قیمت لوله‌کشی پکیج 98
3.9 امتیاز از 11 رای

2 Comments

 1. سعید گفت:

  قیمت لوله‌کشی پکیج 98 چگونه در شرکت شما محاسبه می شود ؟

  • خدمت از ما گفت:

   قیمت لوله کشی پکیج به عوامل زیادی بستگی داره که برای محاسبه قیمت میتونید از با لوله کش و سرویسکاران ما ارتباط برقرار کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید