قیمت لوله‌کشی آب 98

ارائه تمامي خدمات لوله کشی آب در اهواز ، تهران، کرج،قزوین،قم،کیش،شيراز،تبریز، مشهد، اصفهان   02162829000 

ارائه تمامي خدمات لوله کشی آب در اهواز ، تهران،کرج،قم،قزوین، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان

 

قبل از تحقیق در خصوص قیمت لوله‌کشی آب 98 حتماً مطلب زیر را بخوانید!

قبل از اینکه در خصوص قیمت لوله‌ کشی آب 98 تحقیق کنید بهتر است ابتدا با عوامل مؤثر بر قیمت دستمزد لوله کشی آب آشنایی پیدا کنید و سپس با توجه به نوع نیازتان هزینه لوله کشی آب 98 را محاسبه نمایید. یادتان باشد قیمت لوله‌ کشی آب 98 به دلیل نوسانات قیمت لوله، اتصالات، دستمزد و… در فصل‌ها و سال‌ها و حتی شهرهای مختلف کشور متفاوت می‌باشد و البته در صورت نیاز به بازسازی لوله‌کشی آب باید علاوه بر موارد ذکرشده، هزینه‌های میزان خرابی لوله‌ها، میزان تخریب و کنده‌کاری و … را نیز در نظر بگیرید.

 

اجرت لوله‌کشی آب 98

 

مزایایی لوله‌کشی و نصب شیرآلات ساختمان به‌صورت استاندارد

تجربه همواره گواه بر این مدعا بوده است که رعایت استانداردها و قوانین اتحادیه لوله‌ کشی ساختمان و انجام کار توسط متخصصین مزایا و فواید متعددی دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

الف) در لوله‌کشی صحیح، سرعت و حرکت آب در لوله‌ها کنترل می‌شود

ب) بهینه‌سازی و صرفه‌جویی اقتصادی در امر لوله‌کشی

ج) بهینه‌سازی و صرفه‌جویی اقتصادی در هزینه لوله کشی آب

د) جلوگیری از دوباره‌کاری و اشتباهات به علت جلوگیری از اعمال سلیقه شخصی

متخصصین لوله کشی آب   خدمت از ما بر انجام این استانداردها با کم‌ترین هزینه‌ها تأکیددارند، زیرا تجربه ما همواره گواه بر این بوده است که پایبندی به استانداردها (ازجمله استفاده از بهترین شیرآلات و تأسیسات بهداشتی، رعایت مقررات اتحادیه لوله‌کشی ساختمان) و همچنین رعایت اصول لوله‌کشی آب ساختمان (اعم از محافظت لوله‌ها از ضربه و حرارت و رعایت قواعد استاندارد در اتصال پمپ و…) می‌تواند به میزان قابل‌توجهی هزینه لوله کشی آب 98 را کاهش دهد و از دوباره‌کاری در آینده جلوگیری نماید.

 

دانستن عوامل مؤثر بر قیمت لوله کشی آب، بهترین راه برای تخمین هزینه لوله کشی آب 98

بعضی وقت‌ها ممکن است هزینه لوله‌کشی آب ساختمان خیلی بیشتر از تصور ما شود زیرا دستمزد لوله‌کشی آب ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد که می‌تواند دامنه بسیار گسترده‌ای بر اساس نوع کار داشته باشد. بیشتر متخصصین لوله‌کشی آب ساختمان هزینه‌ها را بر اساس مواد و مصالح مصرفی و همچنین میزان کار موردنیاز اعلام می‌کنند. در ضمن انجام و به پایان رساندن پروژه‌های لوله‌کشی ممکن است از یک روز تا دو سه هفته زمان ببرد و همین موضوع شاید تعیین‌کننده‌ترین مسئله در قیمت لوله‌کشی آب 98 است؛ بنابراین کارهای لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان را حتماً باید به افراد متخصص و باتجربه بسپارید.

 

با ارسال ايميل  کد تخفيف برای قیمت لوله کشی آب دریافت کنید? 

 

اندازه و حجم کار تعیین‌کننده اصلی قیمت لوله کشی آب 98

هرچه تعداد اتاق‌ها، بخش‌ها و طبقات بیشتر باشد، بر پیچیدگی و سختی کار افزوده می‌شود؛ بنابراین نرخ لوله کشی آب‌خانه‌های چند خوابِ بیشتر از خانه‌هایی با همان متراژ اما تعداد بخش‌های کمتر است. همچنین هزینه لوله کشی آب با افزایش انشعاباتی مانند سینک‌های ظرف‌شویی و شیرآلات و سرویس‌های بهداشتی طبعاً بالاتر خواهد رفت. یا درجاهایی مانند خانه‌های قدیمی شاید امن‌ترین و بهترین کار این است که کل لوله‌کشی قدیمی خانه را کور کنیم و لوله‌کشی جدید و روکار را برای جلوگیری از خطرات و هزینه‌های احتمالی تخریب و بازسازی جایگزین کنیم که این خود حجم و میزان کار را کاهش می‌دهد.

 

تأثیر جنس و سایز لوله در قیمت لوله کشی آب 98

لوله‌های موجود در بازار که برای لوله‌کشی آب منازل استفاده می‌شوند جدا از سایزهای مختلف (که بر اساس قطر داخلی و خارجی لوله به اینچ تعیین می‌گردند)، دارای جنس‌های متفاوتی نیز هستند اما بااینکه انواع مختلفی از لوله‌ها برای لوله‌کشی آب وجود دارد، به دلیل راحتی در نصب و بهداشتی بودن و دیگر مزایا، امروزه برای لوله کشی آب ساختمان از لوله‌های پی‌وی‌سی استفاده می‌شود. البته لوله‌های چدنی هنوز هم از پرکاربردترین انواع لوله در سیستم لوله‌کشی به‌حساب می‌آیند. همچنین لوله‌های گالوانیزه و آهنی در بازار موجود می‌باشند که به‌جز قیمت پایین نقطه قوت دیگری ندارند و امروزه در لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان به شیوه مدرن استفاده نمی‌شوند.

 

هزینه تخریب و جمع‌آوری لوله‌های قدیمی را به قیمت لوله‌کشی آب 98 بیفزایید

در بسیاری از موارد با توجه به حجم بالای تخریب موردنیاز برای جمع‌کردن شبکه لوله‌کشی قدیمی، نه به‌صرفه و نه منطقی است که این کار انجام شود، که در این صورت شبکه قدیمی لوله‌گذاری را به‌اصطلاح کور کرده و یا بخش‌های آسیب‌دیده را از مدار سراسری خارج می‌کنند. ولی درصورتی‌که شما تمایل داشته باشید، لوله‌کش می‌تواند علاوه بر نصب سیستم لوله‌کشی جدید، لوله‌های قبلی را هم از بنا خارج کند، که برای انجام آن هزینه‌ای اضافه بر خدمات لوله‌کشی آب باید پرداخت کنید.

در خصوص تخریب و بازسازی‌های موردنیاز لوله‌کشی آب باید گفت برخی از لوله‌کش‌ها کار تخریب و بازسازی را نیز خودشان انجام می‌دهند یا می‌توانند با تیمی که به این‌جور کارها وارد است هماهنگ کنند و بعد از پایان کار لوله‌کشی بازسازی را به عهده آن‌ها بگذارند. لذا حتماً قبل از شروع کار لوله‌کشی آب حتماً این موارد را با متخصصین لوله‌کشی آب مطرح کنید. همچنین شما می‌توانید با برقراری تماس با متخصصین خدمات لوله کشی آب و فاضلاب خدمت از ما از کلیه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برخوردار شوید.

 

اگر از تخصص کافی در زمینه لوله کشی آب برخوردار نیستید، این کار را به متخصصان خدمت از ما بسپارید

 

سختی آب عاملی مهم در خرابی لوله‌ها که دیده نمی‌شود!

در نظر داشته باشید که در برخی نقاط کشور سختی بالای آب تأثیر زیادی روی پوسیدگی و کاهش عمر شبکه لوله‌کشی آب ساختمان می‌گذارد لذا قبل از لوله‌کشی آب و فاضلاب ساختمان در مورد سختی آب منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید اطلاعات موثق و کافی به دست آورید و با متخصص لوله‌کشی آب در این مورد مشورت کنید تا این مسئله در اجرای کار و انتخاب نوع و سایز لوله موردنیاز لحاظ گردد. یادتان باشد اگر سختی آب را در نظر بگیرید در مخارجی که در آینده ممکن است متحمل شوید صرفه‌جویی قابل‌توجهی کرده‌اید و به‌احتمال‌زیاد جلوی خرابی لوله‌ها را درگذر زمان خواهید گرفت.

 

سعی کنید بهترین جنس شیرآلات را تهیه کنید

شیرآلات مخلوط (دستشویی و حمام و ظرف‌شویی) با توجه به جنس و نوع آن‌ها قیمت‌های بسیار متفاوت دارند لذا بهتر است شما با توجه به بودجه و هزینه‌ای که می‌خواهید در این خصوص انجام دهید بهترین جنس را انتخاب کنید تا در آینده نزدیک نیاز به تعویض مجدد آن‌ها نباشد. همچنین هزینه نصب شیرآلات مخلوط، نصب و راه‌اندازی توالت فرنگی، فلاش تانک، نصب روشویی و… که همگی جزء خدمات لوله‌کشی آب می‌باشند متفاوت و جداگانه محاسبه می‌شود. لذا در این خصوص قبل از انجام تخمین نرخ لوله‌کشی آب 98 هزینه این کارها را نیز در نظر بگیرید.

 

 

قیمت لوله‌کشی آب 98

 

نحوه تعیین قیمت لوله کشی آب 98

دستمزد لوله‌کشی آب در سال‌های قبل به‌صورت متری تعیین می‌شد اما امروزه با توجه به مشکلات پیش‌آمده اجرت دستمزد لوله‌کشی به عوامل متعددی بستگی دارد و اغلب به‌صورت واحدی محاسبه می‌شود، درصورتی‌که این موضوع در خصوص تعمیرات لوله‌کشی آب به همان روال قبل می‌باشد. لذا در زیر موارد را که بر اجرت لوله‌کشی آب 98 تأثیرگذارند را خدمتتان عرض می‌کنیم:

 

تأثیر نوع لوله و اتصالات در تعیین دستمزد لوله‌کشی آب ساختمان

جهت تعیین قیمت لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان و به خصوص هزینه لوله کشی آب 98 علاوه بر موارد ذکرشده در بالا به سایز لوله‌ها، نوع لوله و اتصالات به‌کاررفته نیز بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال اجرت اجرای لوله‌کشی آب با لوله‌های پنج لایه به دلیل تخصصی بودن و نیاز به مهارت بالا، بیشتر از لوله‌کشی با لوله‌های تک لایه است. در لوله کشی فاضلاب هم لوله کشی با لوله پوش فیت یا پلیی اتیلن دستمزد بیشتری نسبت به لوله‌کشی با پلیکا دارد و اگر لوله‌کشی ساختمان همراه با لوله کشی شوفاژ باشد حدود 20 تا 25 درصد بسته به نوع لوله کشی به قیمت‌های فوق اضافه می‌شود.

 

راه‌های درخواست خدمات لوله کشی آب از سامانه خدمات آنلاین خدمت از ما

برای ثبت سفارش خدمات لوله کشی ساختمان از شرکت خدماتی خدمت از ما می‌توانید از طریق راه‌های زیر اقدام کنید تا بهترین خدمات را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت لوله کشی آب 98 در محل خودتان دریافت کنید

 • با شماره 02162829000  02162829000 تماس حاصل فرمایید و سؤال‌های خود را در رابطه با خدمات لوله کشی آب و دستمزد لوله کشی آب 98 از کارشناسان  و لوله کش ساختمان ما بپرسید.
 • از طریق یا وب‌سایت شرکت خدمت از ما، درخواست خود را ارسال نمایید

 

روکار و توکار بودن لوله کشی از موارد مؤثر بر دستمزد لوله‌کشی آب 98

امروزه در تمامی ساختمان‌ها لوله کشی به‌صورت توکار کشیده می‌شود و در مواردی به‌خصوص درزمینهٔ بازسازی و تعمیرات ممکن است از لوله‌کشی روکار استفاده گردد. لذا ازآنجاکه لوله‌کشی روکار در شکل ظاهری و دکوراسیون خانه تأثیرگذار است بسیار باید باحوصله و دقت انجام شود و با حداکثر سلیقه، در دید نباشد. هرچه طول لوله کشی روکار کمتر باشد و از گوشه‌ها رد شود بهتر است و درجاهایی مانند لوله‌کشی آب سرد و گرم شوفاژ بهتر است از لوله‌های تک لایه یا سه لایه کامپوزیتی استفاده شود که شکیل‌تر به نظر می‌رسند.

 

قیمت دستمزد لوله کشی آب شوفاژ

قیمت دستمزد لوله‌کشی آب شوفاژ بسته به این‌که لوله‌کشی آب شوفاژ از پکیج انجام شود یا از موتورخانه، متفاوت است. همچنین تعداد رادیاتورها، نیز بر قیمت و اجرت لوله کشی آب 98 تأثیرگذار است. یادتان باشد بهتر است برای لوله‌کشی شوفاژ از لوله‌هایی استفاده کنید که در اثر عبور آب گرم شوفاژ تغییر شکل ظاهری کمتری داشته باشند؛ که در حال حاضر لوله‌کشی با لوله و اتصالات پنج لایه از بهترین نوع لوله‌کشی برای شوفاژ می‌باشد.

 

خدمت از ما با ارائه بهترین خدمات لوله کشی آب ساختمان ، همیشه در دسترس و در کنارتان خواهد بود

 

نکاتی برای انجام اصولی لوله کشی ساختمان

یکی از نکات خیلی مهم در لوله کشی آب، خوردگی لوله‌ها می‌باشد. یادتان باشد استفاده از لوله‌های قدیمی آهنی باعث می‌شود که خوردگی بیش‌تری رخ دهد و این خوردگی‌ها، درصورتی‌که در طول زمان ادامه یابد، می‌تواند مشکلانی جدی مانند ریزش سقف یا دیوار را ایجاد کنند! لذا حتی‌الامکان از لوله‌های نو و پلیمری استاندارد استفاده کنید.

فراموش نکنید که برخی از خدمات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان مانند جابجایی کنتور نیاز به مجوز از اداره آب و فاضلاب دارد پس بهتر است با یک متخصص کار بلد و باتجربه در این موارد مشورت کنید.

شما می‌توانید با سرچ و تحقیق در خصوص مرغوب‌ترین جنس لوله و اتصالات برای لوله کشی آب، خودتان اقدام به خرید آن‌ها کنید تا در زمان اجرای کار، در وقت و هزینه صرفه‌جویی گردد.

 

کلام آخر

توجه داشته باشید که لوله‌کشی آب، حرفه‌ای کاملاً تخصصی است و عدم انجام صحیح و استاندارد آن می‌تواند منجر به هدر رفت زیاد آب، قبض آب‌سنگین، آسیب دیدن وسایل و در بدترین حالت می‌تواند منجر به نشست زمین شود. پس هرگز در لوله‌کشی اهمیت تجربه و مهارت لوله‌کش و استفاده از وسایل استاندارد و باکیفیت در شبکه لوله‌کشی را دست‌کم نگیرید. به همین خاطر شما می‌توانید در زمان لوله‌کشی اولیه ساختمان و یا در زمان خرابی و پیش آمدن مشکل در سیستم لوله‌کشی منزل و یا محل کارتان، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان را به متخصصین لوله کشی آب خدمت از ما بسپارید.

 


 02162829000 ☎ 02162829000 

خدمت از ما

 

قیمت لوله‌کشی آب 98
4.7 امتیاز از 3 رای

3 Comments

 1. محسنی گفت:

  سلام پاسخ گویی نیروهای پشتیبانیتون خیلی خوبه

 2. سعید گفت:

  برای اینکه قیمت لوله‌کشی آب 98 رو بفهمم چکار باید بکنم؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام
   برای تعیین قیمت لوله کشی آب میتونید با پشتیبانی ما از طریق شماره ها تماس ارتباط برقرار کنید و شما را مطلع کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید