قیمت کاشی کاری ساختمان

ارائه تمامی خدمات ساختمانی فقط در تهران ،شیراز ،کرج و اصفهان

02162829000   تماس سراسری

 

قیمت کاشی کاری ساختمان براساس خرید کاشی و دستمزد کاشی کاری ساختمان است این درست است که قیمت کاشی خریداری شده و اجرت کاشی کاری ساختمان تا حدی در افزایش و یا کاهش قیمت کاشی کاری ساختمان تاثیر دارد اما ملاک اصلی و مهم نیست.

شاید برای شما سوال باشد که قیمت نصب سرامیک دیوار ، قیمت روز سرامیک ، اجرت نصب هر متر سرامیک و همچنین قیمت نصب سرامیک در اکثر شهرهای ایران بخصوص در تهران و قیمت نصب سرامیک در کرج به چه صورت است. نگران نباشید با سرچ در سایت ما به این اطلاعات دست پیدا می کنید. می توانید برای اطلاع از لیست قیمت کارهای ساختمانی 98  با شماره 02162829000 تماس حاصل فرمایید.

در این مطلب همرا ما باشید تا بخوبی با تمام معیارهای افزایش قیمت کاشی کاری ساختمان چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت آشنا شوید.

 

 

قیمت کاشی کاری ساختمان ، هزینه کاشی کاری ساختمان ، دستمزد کاشی کاری ساختمان ، اجرت کاشی کاری ساختمان ، نرخ کاشی کاری ساختمان

 

فهرست عناوینِ قیمت کاشی کاری ساختمان

 

* پارامترهای تعیین قیمت کاشی کاری ساختمان

* سریع ترین راه ارتباط با یک کاشی کار ماهر

* موارد مهمی که باید در زمان کاشی کاری ساختمان و بعد از آن رعایت کرد

* دلایل انتخاب خدمت از ما به عنوان بهترین مجری خدمات ساختمانی

 

پارامترهای تعیین قیمت کاشی کاری ساختمان

 

کاشی کاری ساختمان هم به نوبه ی خودش می تواند نقش مهم و بسزایی در زیبایی و افزایش مقاومت و عمر ساختمان داشته باشد مهم ترین مسأله برای برخی افراد که قصد کاشی کاری ساختمان خود را دارند بحث هزینه کاشی کاری ساختمان است.

قیمت کاشی کاری ساختمان هم مانند سایر خدمات ساختمانی مانند بنایی ساختمان ، تابع عوامل و شرایطی است که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم:

 

1-دستمزد کاشی کاری ساختمان با توجه به موقعیت پروژه

 

محل و موقعیتی که قرار است پروژه کاشی کاری ساختمان در آن انجام شود معمولا جز اولین موارد تاثیر گذار در هزینه کاشی کاری ساختمان است طبیعتا میزان اجرت کاشی کاری ساختمان در شهرهای بزرگ بیشتر از شهرهای کوچیک و روستاها خواهد بود حتی این تفاوت قیمت کاشی کاری ساختمان را می توان در بالاشهر بودن و پایین شهر هر شهری احساس کرد.

 

2-تاثیر نوع کاشی و سرامیک بر هزینه کاشی کاری ساختمان

 

نوع و اندازه کاشی خریداری شده توسط پیمانکار به نوبه ی خود در میزان قیمت کاشی کاری ساختمان تاثیر دارد و هرچقدر ابعاد و طرح و نقش کاشی خریده شده بزرگ تر باشد قطعا سرعت نصب کاشی و سرامیک بالاتر و همزمان دستمزد کاشی کاری ساختمان کمتر خواهد شد.

 

بسته به اینکه هدف از کاشی کاری در کدام بخش ساختمان باشد میزان قیمت سرامیک کف ، قیمت دیواره های آشپزخانه و… متفاوت خواهد بود.

 

3- اجرت کاشی کاری ساختمان براساس ساعت کار

 

میزان ساعتی که قرار است کارفرما کار کاشی کاری را به طور کامل انجام دهد در میزان قیمت کاشی کاری ساختمان موثر است این زمان به دو صورت روز مزدی و یا متراژی انجام میشود در روز مزدی اجرت کاشی کاری ساختمان به صورت روزانه حساب می شود و در متراژی بعد از انجام کار و در آخر پروژه یک قیمت به عنوان قیمت پیمانکاری ساختمان در نظر گرفته می شود.

 

4- نرخ کاشی کاری ساختمان با توجه به حجم و متراژکار 

 

همانطور که ما میدانیم کاشی کاری ساختمان در بخش های مختلف آن در آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام و کف ساختمان دارای حجم و گستردگی متفاوتی است هرچقدر متراژ و حجم کار کاشی کاری بیشتر باشد میزان قیمت کاشی کاری ساختمان نیز بیشتر خواهد بود.

 

5-تاثیر عایق کاری سرامیک بر نرخ کاشی کاری ساختمان

 

برخی تصور می کنند که اگر یک هزینه زیاد بابت قیمت سرامیک درجه یک پرداخت کرده باشند دیگر نیازی به عایق کاری و کارهایی از این قبیل برای مراقبت و حفظ سرامیک ها در برابر رطوبت نیست.

اما باید گفت که عایق کاری یکی از کارهای لازم و واجب برای حفظ سرامیک ها از رطوبت به ویژه در سرویس بهداشتی و حمام است و به همین دلیل این عمل خود تولید کننده یک نرخ کاشی کاری ساختمان مجزا است.

 

سریع ترین راه ارتباط با یک کاشی کار ماهر

 

خدمت از ما با دارا بودن حرفه ای ترین افراد در حوزه ی کاشی کاری ساختمان ، چندین راه برای ارتباط سریع شما با یک کاشی کار حرفه ای در نظر گرفته است که همین کار موجب شده تا خدمت از ما به عنوان سریع ترین راه برای ارتباط با کاشی کار حرفه ای شناخته شود.

راه اول : تماس مستقیم با شماره ی سراسری 02162829000 

راه دوم : پرکردن فرم درخواست اینترنتی نیروی خدمات ساختمانی

 

قیمت کاشی کاری ساختمان ، هزینه کاشی کاری ساختمان ، دستمزد کاشی کاری ساختمان ، اجرت کاشی کاری ساختمان ، نرخ کاشی کاری ساختمان

 

 موارد مهمی که باید در زمان کاشی کار ساختمان و بعد از آن رعایت کرد

 

همانطور که قبلا گفتیم تنها قیمت کاشی و سرامیک و میزان دستمزد کاشی کاری ساختمان تعیین کننده کل هزینه لازم برای زیبایی و افزایش عمر کاشی کاری ساختمان نیست و مهم ترین مسئله بعد از کاشی کاری مسئله ی مراقبت و نگهداری آن است.

هرچقدر که کار کاشی کار دقیق باشد اما به خوبی از آن نگهداری نشود میتواند هزینه های اضافی چه بسا چندین برابر هزینه اولیه کاشی کاری ساختمان تولید کند لذا لازم است چند نکته در حین انجام کار و همچنن بعد از اتمام کار کاشی کاری رعایت شود تا هزینه کاشی کاری ساختمان شما یک باره و همیشگی باشد.

 

 شما می توانید علاوه بر استفاده از خدمات از تخفیفات ویژه ماهم بهره مند شوید فقط کافی است ایمیل خود را ارسال کنید ?

 

نکاتی که باعث کاهش قیمت کاشی کاری در حین کاشی کاری می شود

 

 • قبل از خرید کاشی و سرامیک اندازه دقیق آن را از کاشی کار بپرسید.
 • میزان دستمزد کاشی کاری ساختمان را به طور کامل و دقیق از کارفرما جویا شوید.
 • از یک کاشی کار ماهر و با تجربه برای کاشی کاری ساختمانتان استفاده کنید.
 • میزان دریافت یا عدم دریافت اجرت کاشی کاری ساختمان را مطلع شوید.
 • قبل از درخواست نیرو از میزان نرخ کاشی کاری ساختمان مصوب شده دولت آگاه شوید.

 

نکاتی که باعث کاهش نرخ کاشی کاری ساختمان بعد از کاشی کاری می شود

 

 • اطلاعات لازم در مورد مواد شوینده مناسب جهت شستشوی کاشی و سرامیک را در حین خرید بدست آورید.
 •  فاصله زمانی تمیزی کاشی های با طرح زبر باید کاهش و دقت تمیزی در آنها را افزایش داد.
 • تا دو سه روز بعد از نصب نباید به آنها ضربه وارد کرد و درجه حرارت محیط نصب آنها نباید زیاد باشد.

 

کارشناسان خدمت از ما پس از بررسی مکان و پارامترهای موثر در قیمت کاشی کاری ساختمان یک قیمت روشن و واضحی را برای کاشی کاری ساختمان شما در نظر می گیرند.

 

دلایل انتخاب خدمت از ما به عنوان بهترین مجری خدمات ساختمانی

 

خدمت از ما طی این سالها بهترین مجری کارهای ساختمانی از دید و نظر مشتریان بوده است و از آنجایی که هدف اصلی خدمت از ما جلب رضایت و کیفیت انجام کار بوده است لازم دیدیم برخی از این دلایل ذکر شده از جانب مشتریان را برایتان ذکرکنیم تا شماهم با خیالت راحت کار کاشی کاری ساختمان خود را به خدمت از ما بسپارید و به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید.

 

 • بیان یک قیمت روشن و واضح جهت دستمزد کاشی کاری ساختمان
 • کاشی کاری ساختمان با بهترین و با کیفیت ترین مواد
 • کاشی کاری با جدید ترین طرح های کاشی و سرامیک های موجود در بازار
 • پاسخگویی سریع کارشناسان و برخورد مناسب با مشتریان
 • رسیدن فوری تیم خدمات ساختمانی
 • عدم دریافت هزینه اضافی به نام اجرت کاشی کاری ساختمان

 

جمع بندی مطالب

امیدواریم که به خوبی با عوامل تاثیر گذار بر قیمت و دستمزد کاشی کاری ساختمان آشنا شده باشید و با راحتی خیال کار کاشی کاری خود را به یک کاشی کار ماهر و متخصص بسپارید و نگران هزینه های اضافی جهت دستمزد کاشی کاری ساختمان خود نباشید.

 

تنها با یک تماس کار کاشی کاری خود را به یک کاشی کار ماهر بسپارید.

 

02162829000 ? تماس سراسری

تعمیر کولر گازی در رشت

قیمت کاشی کاری ساختمان
5 امتیاز از 5 رای

1 Comment

 1. یوسفی گفت:

  با سلام وقت بخیر ..نکات جالبی را در خصوص کاهش هزینه کاشی کاری یادآوری کردین ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن