هزینه تعمیر پکیج

سرویس و تعمیر پکیج در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قزوین و قم 02162829000 ☎ 

سرویس و تعمیر پکیج در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قزوین و قم

هزینه تعمیر پکیج ، اجرت تعمیرات پکیج و تعرفه تعمیرات پکیج همگی به یک معنا هستند.⭐️ پکیج ⭐️ یک سیستم گرمایشی است که گاهی اوقات نیاز به تعمیر دارد. هزینه تعمیرات پکیج را نمی توان به صورت قطعی اعلام نمود و نیازمند بازدید توسط تعمیرکار پکیج می باشد. از متداول ترین مشکلات تاسیساتی یک ساختمان از کار افتادن و یا مشکل در کارکرد پکیج ها می باشد. گاهی اوقات ممکن است مشکل از خاموش شدن شعله پکیج و یا آبگرمکن باشد که با روشن کردن آن مشکل برطرف می شود.

 

هزینه تعمیر پکیج

 

اگر به طور مدام با این اتفاق ( خاموش شدن شعله ) مواجه می شوید، بهتر است تا با تعمیرکار پکیج تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید تا تعمیرکار پکیج به محل شما آید و به بررسی مشکل بپردازد و هزینه تعمیر پکیج را اعلام نماید. تعرفه تعمیرات پکیج توسط تعمیرکار و طبق نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، تعمیرکار حق ندارد اجرت تعمیرات پکیج را اضافی دریافت کند. دقت کنید که در همه موارد هزینه تعمیر پکیج به صرفه نیست و ممکن است تعویض قطعه به صرفه تر باشد.

هزینه تعمیر پکیج

 

هزینه تعمیرات پکیج چگونه پرداخت می شود؟

هنگامی که شما با خدمت از ما تماس می گیرید و درخواست تعمیرکار پکیج می کنید، کارشناسان پاسخگویی با توجه به اطلاعاتی که از شما می گیرند، نزدیک ترین تعمیرکار پکیج را به محل مورد نظر شما ارسال می کنند و تعمیرکار پکیج تعرفه تعمیرات پکیج را به شما اعلام می کند. پس از تعمیرات پکیج شما اجرت تعمیرات پکیج را به تعمیرکار پکیج می پردازید.

هزینه تعمیر پکیج

 

چرا سرویس تعمیرکار پکیج را از خدمت از ما سفارش دهم؟

تعمیرکاران پکیج خدمت از ما بسیار با تجربه ، متخصص و هم چنین وارد به کار تعمیرات پکیج می باشند. منصف بودن در اعلام هزینه تعمیر پکیج نیز یکی دیگر از ویژگی های این افراد می باشد. در تعمیر پکیج تجربه تعمیرکار برای عیب یابی پکیج بسیار به چشم می آید. به عنوان مثال تعمیرکار با تجربه به راحتی می تواند مشکلات پکیج را تشخیص دهد زیرا تجربه کاری بالا دارد.

هزینه تعمیر پکیج

 

هزینه تعمیر پکیج با مالک یا مستاجر ؟

یکی از سوالاتی که پیش می آید این است که در صورت خرابی پکیج هزینه تعمیر پکیج با مالک است یا مستاجر؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که باید به قرارداد بین مالک و مستاجر رجوع کرد. هنگام نوشتن قرارداد حتما به این نکات توجه داشته باشید تا در صورت بروز موارد اینچنینی با مشکل مواجه نشوید.

 

هزینه تعمیر پکیج

 

هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور

از جمله خدمات سامانه آنلاین درخواست خدمات ” خدمت از ما ” می توان به سرویس پکیج ایران رادیاتور اشاره کرد. سرویس پکیج ایران رادیاتور خود دارای هزینه های متفاوت می باشد که نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. به عنوان مثال هزینه تعمیر مخزن پکیج با هزینه تعمیر برد آن متفاوت می باشد. برای تخمین هزینه تعمیر پکیج وجود تعمیرکار پکیج الزامی است.

 

هزینه تعمیر پکیج

 

8 خطای رایج در پکیج

 

1-عدم گرم شدن آب پکیج ( گرم نشدن آب پکیج )

  • عدم گرم شدن آب پکیج دلایل متفاوتی دارد که شامل خرابی دریچه ، خرابی هواکش ، خرابی ترموستات و یا کمبود سطح آب در پکیج می باشد.

2-چکه کردن آب ( نشت آب )

  • از چک کردن اتصالات غافل نشوید! گاهی شل بودن اتصالات یا نشتی آب از لوله یا اتصالات باعث کم شدن فشار پکیج می شود. پس هیچ گاه از نشتی آب به راحتی نگذرید و مطمئن شوید که حفره ای برای نشت آب وجود ندارد.

3-صدای نامتعارف ( صدای اضافی یا شبیه به سوت )

  • رایج ترین دلیل صدای اضافی پکیج وجود رسوبات در مبدل حرارتی پکیج می باشد. رسوباتی که در مبدل حرارتی هستند مخرب اند و می توانند باعث آسیب دیدن پکیج و رادیاتور شوند. معمولا صدای نامتعارف همراه با کم شدن فشار آب نیز می باشد. برای جلوگیری از این مشکل می توانید از رسوب گیر در سر راه آب و پکیج استفاده نمایید ( تعویض رسوب گیر به صورت سه ماهه توصیه می گردد ).

4-کاهش فشار ( افت فشار )

  • افت فشار دلایل متعددی دارد. دلایلی مانند وجود هوا در پکیج و شوفاژ ها، آسیب دیدن شیر تخلیه فشار ، نشتی داخل سیستم و نشتی از شوفاژ ممکن است دلایل افت فشار پکیج دیواری شما شوند.

 

5-یخ زدگی لوله کشی و اتصالات

  • این مشکل معمولا در فصل سرما اتفاق می افتد. یک بار پکیج خود را ریستارت کنید، اگر مشکل همچنان باقی بود به احتمال زیاد سرمای هوا باعث یخ زدگی مایع درون لوله ها شده است.

6-نیمه گرم بودن رادیاتور های شوفاژ ( گرم نشدن رادیاتور های شوفاژ )

  • از رایج ترین دلیل این مشکل وجود هوا در شوفاژ می باشد. شما توسط راهنمای آموزش هواگیری شوفاژ می توانید شوفاژ خود را هواگیری کنید. اگر بعد از هواگیری شوفاژ هنوز مشکل پابرجا بود، پمپ پکیج خود را بازبینی کنید تا اگر پمپ پکیج دچار آلودگی شده است آن را تمیز کنید و اگر آسیب دیده آن را تعویض کنید.

7-خاموش شدن پکیج ( پکیج خود به خود خاموش می شود )

  • دلایل مختلفی در خاموش شدن خودکار پکیج دخیل هستند از جمله این دلایل می توان به کمبود فشار آب، منجمد شدن آب درون لوله ها و اتصالات، خرابی ترموستات، خرابی گاز و … اشاره نمود. از دلایل دیگر می توان به وجود هوا درون پکیج اشاره کرد که کارابی پکیج را با اختلال روبرو کند و باعث خاموش شدن پکیج می شود.

8-کار نکردن ترموستات ( دستگاه با دمای تنظیم شده کار نمی کند )

  • اگر شما دستگاه را روی یک دمای مشخص تنظیم کرده اید، و پکیج توجهی به آن نمی کند، مشکل از ترموستات دستگاه می باشد. با تعویض ترموستات دستگاه این مشکل نیز حل می شود.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

هزینه تعمیر پکیج
4.8 امتیاز از 5 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید