تعمیرکار شوفاژ در شیراز

ارائه خدمات تعمیر کار شوفاژ در شیراز،  تهران،  کرج، اصفهان، مشهد، قزوین و قم

02162829000

برای ارسال تعمیرکار شوفاژ در شیراز تماس بگیرید

حتما برای شما هم پیش آمده است که برای پیدا کردن یک تعمیرکار شوفاژ در شیراز ساعت ها و روزها زمان صرف کرده اید. با مرکز تعمیرات پکیج شیراز در ” خدمت از ما “ به راحتی می توانید خدمات مربوط  به هواگیری شوفاژ ، جرم گیری و هر گونه تعمیرات شوفاژ و رادیاتور را در محل تجربه کنید.  کافی است از طریق شماره ما یا پر کردن فرم ، درخواست خود را برای اعزام تعمیرکار پکیج و تعمیرکار شوفاژ در شیراز با ما در میان بگذارید تا در هر نقطه از شیراز که هستید بی نیاز از نمایندگی پکیج بوتان شیراز ، نمایندگی ایران رادیاتور در شیراز یا هر برند دیگر از سرویس ویژه ما بهره ببرید.

تعمیرکار شوفاژ در شیراز

رادیاتور شوفاژ شما گرمای مناسبی ندارد ؟ از رادیاتور یا پکیج آب چکه می کند ؟ از رادیاتور شوفاژ صدای حرکت آب می آید ؟ … اگر با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنید ، وقت را تلف نکنید و  برای اعزام تعمیرکار شوفاژ در شیراز با ما تماس بگیرید.

 


اعزام بهترین تعمیرکار شوفاژ در شیراز

شوفاژ ها این روزها گوی سبقت را از بخاری و شومینه ها در خانه های شیراز گرفته اند. به دلیل مصرف انرژی بهینه در شوفاژ بسیاری از این سیستم گرمایشی استفاده می کنند. با این حال ممکن است مشکلاتی را بر اثر استفاده نامناسب و استهلاک داشته باشند. تعمیرکار شوفاژ در شیراز برای مشکلات شما راه حل های مختلفی دارد.

✅ سرویسکاران و تعمیرکاران با تجربه در زمینه تعمیر پکیج

✅ ارسال بهترین تعمیرکار شوفاژ در شیراز

✅ استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز

✅ دستمزد های مناسب و بر اساس نرخ اتحادیه

✅ ارائه فاکتور هایی در قالب تعمیرات پکیج شیراز

 


دستمزد تعمیرکار شوفاژ در شیراز

تعمیرکار شوفاژ در شیراز

 

دستمزد تعمیرکار شوفاژ در شیراز می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. زیرا تعمیر شوفاژ می توند شامل سرویس موتورخانه ، تعمیرت شوفاژخانه و یا یک هواگیری شوفاژ ساده باشد. به همین دلیل دستمزد تعمیرکار شوفاژ در یک طیف وسیعی از قیمت قرار دارد. در خدمت از ما دستمزدهای یک سرویس کار شوفاژ بر طبق نرخ های اتحادیه محاسبه می شود.

 

اعزام بهترین تعمیرکار شوفاژ در شیراز برای هواگیری شوفاژ ، رفع نشتی شوفاژ ، جا به جایی شوفاژ  و.. به محل شما در سریع ترین زمان ممکن


وظایف یک تعمیرکار شوفاژ در شیراز

یک تعمیرکار شوفاژ در شیراز وظیفه دارد که مجموعه ای از موارد تعمیرات شوفاژ و رادیاتور ها مانند رسوب زدایی ، هواگیری شوفاژ ، تعمیر موتورخانه و سرویس نگهداری موتورخانه را به عهده بگیرد. توصیه می شود که بازدید منظم و بررسی سیستم گرمایشی ، شوفاژ ها و موتورخانه را حتما انجام دهید. این کار به پیش گیری از خرابی های متعدد و صرف هزینه های زیاد  کمک زیادی می کند. شما می توانید با بستن یک قرارداد بلند مدت با تعمیرکار شوفاژ هزینه های خود را برای تعمیرات و سرویس شوفاژ ها و موتورخانه تا حد زیادی کاهش دهید.

 


تعمیرکار شوفاژ در شیراز

تعمیر رادیاتور شوفاژ بر اساس نوع آن ها

تعمیر رادیاتور شوفاژ بر اساس مدل آن تعیین می شود. به طور کلی رادیاتورها به سه دسته تقسیم می شوند. رادیاتور پره ایی ، رادیاتور پانلی و رادیاتور حوله خشک کن. هنگامی که تعمیرکار شوفاژ در شیراز شوفاژ و نوع رادیاتور شما را بررسی کند ، بر اساس آن تصمیم می گیرد چگونه اقدام به تعمیر و یا تعویض کند.

 

رادیاتور شوفاژ پره ایی :

رادیاتور پره ایی نوعی از رادیاتور است که پره های جدا از هم دارد که با یک رابط به یکدیگر وصل شده اند. پره های رادیاتور قابل تعویض هستند در صورتی که یکی از پره ها خراب باشد تعمیرکار می تواند آن پره را عوض کند.

 

رادیاتور شوفاژ پانلی :

رادیاتور پانلی بر خلاف رادیاتور پره ای به صورت یک پارچه و منسجم است. در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد باید کل رادیاتور عوض شود.

 

رادیاتور حوله خشک کن :

رادیاتور حوله خشک کن از نوع لوله ای است. این نوع رادیاتور هم به دلیل یک تکه بودنش قابل تعمیر نیست و باید کاملا تعویض شود.

 


رادیاتور های برقی

نوع دیگری از رادیاتور ها ، رادیاتورهای برقی هستند که مانند قبلی ها به سیستم مرکزی یا پکیج متصل نیستند و به صورت مستقل به برق وصل می شوند. از نظر ظاهر مانند رادیاتورهای پره ای هستند اما عملکرد متفاوتی دارند. با این که مصرف برق در آن ها بیشتر است اما گرمادهی بیشتری نسبت به دیگر شوفاژ ها دارند.

 


تعمیر پکیج شیراز

علاوه بر کار تعمیر شوفاژ ، ممکن است که مشکلات مربوط به شوفاژ ها ، ناشی از عملکرد نامناسب پکیج و آبگرمکن باشد. تعمیرکار شوفاژ در شیراز در شرکت ” خدمت از ما ” به تعمیر پکیج شیراز نیز تسلط دارد تا هنگام بازدید از شوفاژ های شما ، به عیب یابی تمام بخش هاس سیستم ها بپردازد.

برای درخواست تعمیرکار پکیج یا با شماره های بالا تماس بگیرید و یا خیلی راحت در اپلیکیشن خدمت از ما سفارش خود را ثبت کنید.
اپلیکیشن خدمت از ما

 

خدماتی که توسط تعمیرکار شوفاژ در شیراز ارائه می شود

تعمیرکار شوفاژ در شیراز

 


مشکلات رایج در شوفاژ رادیاتور

 

مشکل شماره 1 :  علت گرم نشدن شوفاژ   

علت :

 • رسوب گرفتن پکیج و رادیاتور
 • وجود سوراخ در شوفاژ و رادیاتور
 • وجود هوای اضافی در رادیاتور

 

مشکل شماره 2 : سر و صدای زیاد در شوفاژ ها

علت :

 • این صداها می تواند به خاطر هوای درون شوفاژ ها باشد که تا حدی طبیعی است.
 • ارتباط انشعاب ورودی و خروجی مشکل دارد .
 • فشار درون شوفاژ ها بسیار زیاد است. ( به دلیل قدرت  زیاد پمپ سیستم )

 

مشکل شماره 3 : نقاطی از رادیاتور سرد است .

علت :

 • نصب رادیاتور شوفاژ در جای نامناسب
 • عملکرد نامناسب پمپ
 • هوای درون رادیاتور زیاد است ( هوا گرفتگی شوفاژ )
 • تنظیم نبودن شیر ترموستاتیک
 • مسیر ورودی آب به رادیاتورها مسدود شده است
 • رسوب گرفتن شیر ورودی رادیاتور ها

 


دیگر موارد مربوط به تعمیرکار شوفاژ در شیراز

 1. کوتاه بودن ارتفاع شعله
 2. کم بودن فشار گاز ساختمان و تنظیم نبودن شیرگاز
 3. کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به بار گرمایشی ساختمان
 4. نیمه باز بودن شیر های رفت و برگشت شوفاژ
 5. مشکلات و ایرادات فنی و خاص در پکیج و رادیاتور
 6. فرسوده بودن پکیج و آبگرمکن
 7. نقص فنی در پمپ سیرکوله
 8. کاهش فشار گرمایش
 9. لوله کشی نامناسب پکیج و شوفاژ
 10. نزدیکی بیش از حد رادیاتور به پکیج

 

خدمت از ما

 

تعمیرکار شوفاژ در شیراز
4.9 امتیاز از 7 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید