تعمیر کولر گازی در قشم

ارائه تمامی خدمات تعمیر کولر گازی  در قشم ،شیراز،تهران،کرج،اصفهان،مشهد، اهواز ،کیش، و بوشهر

تماس سراسری 02162829000  

ارائه تمامی خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولر گازی در قشم تهران،کیش ، بوشهر، شیراز،کرج،اصفهان،مشهد،اهواز

 

کولر گازی یکی از دستگاه های ضروری در فصول گرم سال بویژه در مناطق گرم و مرطوب مانند قشم است بهترین زمان جهت نصب و سرویس کولر گازی در قشم قبل از شروع فصل گرما است بنابراین اگر ساکن قشم هستید هرچه سریع تر نسبت به نصب ، سرویس و یا تعمیر کولر گازی خود اقدام کنید.

یکی از خدمات ویژه خدمت از ما سرویس و تعمیر کولر گازی در قشم  است و شما عزیزان می توانید به راحتی تنها با یک تماس از خدمات باکیفیت  سرویس ، تعمیر و یا نصب کولر گازی در قشم بهره مند شوید.

 

تعمیر کولر گازی در قشم / نصب کولر گازی در قشم / سرویس کولر گازی در قشم

 

عناوین مطالب تعمیر کولر گازی در قشم

 

check1 هزینه نصب ، سرویس و تعمیر  کولر گازی در قشم

check1 سریع ترین راه ارتباط با یک نیروی تعمیرکار کولر گازی در قشم

check1 مزیت های نصب کولر گازی در قشم

check1 نحوه ی عیب یابی در تعمیر کولر گازی در قشم

check1 چند مزیت مهم سرویس سالانه کولر گازی در قشم

check1 مراحل سرویس کولر گازی در قشم

 

هزینه نصب ، سرویس و تعمیر  کولر گازی در قشم

 

با توجه به نیاز شما و کارهای ضروری در خصوص تعمیر ، سرویس و یا نصب کولر گازی در قشم میزان هزینه های آن نیز متفاوت خواهد بود و میزان هزینه  مربوط به هر کدام از این ها یعنی نصب ، سرویس و یا تعمیر کولر گازی در قشم به شرایط و عوامل متعددی از جمله تعمیر کمپرسور ،خرید قطعات و… بستگی دارد.

 

عزیزان ساکن در قشم تعمیر کولر گازی خود را به خدمت از ما بسپارید زیرا سرویسکاران خدمت از ما ابتدا کولر گازی شما را  دقیق بررسی می کنند و سپس یک قیمت منصفانه  به عنوان هزینه ی تعمیر و یا سرویس  کولر گازی در قشم در نظر می گیرند.

 

سریع ترین راه ارتباط با یک نیروی تعمیرکار کولر گازی در قشم

 

اگر به هدف سرویس و یا تعمیر کولر گازی در قشم به دنبال یک سرویسکار مجرب هستید می توانید از طریق راه های زیر با با سرویسکاران مجرب و متخصص خدمت از ما ارتباط برقرار کنید.

1-از طریق تماس با شماره سراسری  02162829000 

2- از طریق پرکردن فرم درخواست اینترنتی نیروی تعمیر کار کولر گازی و پیرو آن بررسی درخواست شما توسط پشتیبانان خدمت از ما و اعزام فوری نیرو به محل مورد نظر شما است.

 

مزیت های نصب کولر گازی در قشم

 

کولرهای گازی یکی از تکنولوژی های خوب و پرسود در عرصه ی سیستم های سرمایشی هستند و این کولر جایگزین مناسبی برای کولر های آبی است . نصب کولر گازی در قشم یکی از بهترین راهکارها جهت خنک کردن محیط است و از مزیت های نصب کولر گازی در قشم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • کاهش مصرف آب و انرژی نسبت به کولرهای آبی
 • ظرفیت بالا برای خنک کردن محیط موردنظر
 • امکان نصب برای هرواحد به طور جداگانه
 • مجهز به ترموستات دمایی جهت کنترل دمای محیط
 • خنک شدن سراسری و یکنواخت محیط در مدت زمان کم
 • دارای صدای آرام و ملایم در هنگام کار کردن

 

نحوه ی عیب یابی در تعمیر کولر گازی در قشم

 

در توضیح نحوه عیب یابی کولر گازی نیاز است تا به چند مورد از مشکلات رایج در تعمیر کولر گازی در قشم اشاره کنیم تا روند عیب یابی کولر گازی برای شما بخوبی روشن شود.

 

تعمیر کولر گازی در قشم / نصب کولر گازی در قشم / سرویس کولر گازی در قشم

 

برخی مشکلات رایج در تعمیر کولر گازی در قشم

 

1- کاهش سرمایش کولرگازی 

 

گاهی بجای تولید باد خنک در کولر گازی باد گرم تولید می شود که علت آن اختلال در عملکرد سیستم خنک کننده کولر گازی و نشتی گاز در کولر گازی است و باید در اسرع وقت این مشکل حل شود تا به طور کامل کولر گازی از سرویس خارج نشود.

 

2-خاموش شدن ناگهانی کولر 

 

اگر کولر گازی شما به طور ناگهانی خاموش و روشن شد نگران نباشید علت آن بالا رفتن آمپر مصرف کولر گازی است و به بررسی مشکل در سیم کشی کولر بپردازید.

 

3-کولر گازی با سر و صدای زیادی کار می کند

 

کولر های گازی در حالت عادی صداهای ناهنجاری تولید نمی کنند و تنها زمانی صدا تولید می شود که هشدار یک خرابی در کولر گازی باشد.این صدا های ناهنجار و غیر عادی دلایل مختلفی میتواند داشته باشد.

بطور کلی و بر حسب مشاهدات مکرر ، این صدا میتواند از نابالانس بودن فن یونیت خارجی کولر گازی یا فن یونیت داخلی کولر گازی باشد و یا اینکه پایه های کمپرسور کولر گازی لق یا شل شده باشد، که نیاز به آچارکشی داشته باشند.

 

4-فن پنل داخلی کولر گازی کار نمی کند

 

خرابی در فن پنل داخلی هم از شایع ترین مشکلات تعمیر کولر گازی در قشم می باشد برای تست فن پنل داخلی اول فیلتر هوا را بررسی کنید اگر مسدود شده شاید خودتان بتوانید تعمیرش کنید .

اگر یخ روی کویل سردکننده و لوله های مبرد وجود دارد اجازه دهید یخ آب شود سپس دوباره بررسی کنید که فن کار می کند اگر کار نکرد شاید رله فن یا خود موتور فن خراب است با تعمیرکار کولر گازی خدمت از ما تماس بگیرد.

 

هرچه زودتر ایمیلتان را برای ما ارسال کنید تا در دریافت کد تخفیف ما اولین باشید?

 

 

چند مزیت مهم سرویس سالانه کولر گازی در قشم

 

از جمله مزیت های سرویس سالانه کولر گازی در خدمت از ما  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مصرف برق کولر گازی کاهش پیدا می کند .
 • کولر گازی شما دچار خرابی زودهنگام نمی شود.
 • با سرویس به موقع کولر گازی، هر گونه نشتی در آن تشخیص داده شده و برطرف می شود.
 • سرویس کولر گازی مانع خرابی زودهنگام کمپرسور کولر گازی که یکی از قطعات گران آن است، می شود.
 • فیلترهای کولر گازی تمیز و شسته شده و هوای مطبوعی را در منزل تجربه خواهید کرد.

 

مراحل سرویس کولر گازی در قشم

 

 کارهای لازم برای یک سرویس خوب و با کیفیت کولر گازی را می توان به طور کلی به سه دسته شستشو ، شارژ گاز و کنترل سیستم برق رسانی تقسیم کرد.

 

تعمیر کولر گازی در قشم / نصب کولر گازی در قشم / سرویس کولر گازی در قشم

 

شستشوی کولر گازی چگونه باید انجام شود؟

 

اولین کار برای سرویس کولر گازی در قشم شستشوی آن است که شامل شستشوی پنل کولر گازی در دو بخش پنل داخلی و پنل خارجی می شود اولین اقدام قطع کردن برق کولر گازی و اگر کولر گازی شما اسپیلت است تهیه وسیله مخصوص شستن و سرویس اسپلیت می باشد.

 

شستشوی پنل داخلی کولر گازی : برای اینکار ابتدا قاب جلو پنل را باز کنید در هنگام باز کردن پنل به طریقه باز کردن پنل کولر اسپلیت دقت کنید فیلتر ها را خارج کنید و بخوبی با آب بشویید.

اگر سطح فیلتر ها علاوه بر گرد و خاک چربی و جرم پوشانده بود علاوه بر آب از مقداری شوینده یا جرم گیر مخصوص استفاده کنید و قسمت زیر فیلتر ها و سنسورها و سایر قسمت پنل داخلی را بایک دستمال و اسپری آب با احتیاط تمیز کنید.

شستشوی پنل خارجی کولر گازی : بعد از شستن پنل داخلی و بستن قاب جلو پنل حالا نوبت شستن پنل خارجی و کندانسور هاست. برای اینکارمی توانید از یک دستگاه کارواش خانگی و یا دستگاه بخار استفاده کنید البته در هنگام شستن از فشار مناسب آب استفاده کنید چون فشار بالای آب ممکن است به فن ها آسیب وارد کند.

 


 

تست شارژ کولر گازی

 

عدم تست بموقع گاز کولر گازی ممکن است آسیب های جدی به کندانسور کولر گازی و در عملکرد صحیح کولر گازی اختلال ایجاد کند پس هر از چند وقت یک بار میزان شارژ کولر گازی را تست کنید و در صورت کم بودن شارژ آن را دوباره شارژ کنید.

 

چه زمان هایی باید اقدام به شارژ گاز کولر گازی کنیم؟

 

 • در صورتی که سرما دهی کولر گازی شما کم شده است.
 • اگر فکر می کنید که نسبت به گذشته  ، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا سرمای اولیه کولر را احساس کنید.
 • در صورتی که روی لوله برگشت کندانسور یخ زدگی مشاهده می کنید.

 

سیستم برق رسانی کولر

 

سیستم برق رسانی کولر یکی دیگر از آن بخش های مهم و تاثیر گذار بر عملکرد صحیح کولر است و قطعا این قسمت هم باید در هنگام سرویس کولر گازی در قشم مورد توجه قرار گیرد برای اینکار ابتدا جعبه برق کنار کولر گازی را با پیچ گوشتی باز کنید و با یک دستمال نم دار آن را خوب تمیز کنید و سپس سیم های متصل به کولر گازی را چک کنید تا در صورت پوسیدگی یا پارگی آن را ترمیم کنید.

 

باتوجه به بالا بودن هزینه خرید کولر گازی و قطعات آن، اگر آشنایی و اطلاعات دقیقی از اجزا و نحوه سرویس آن ندارید خود سرانه عمل نکنید و حتما با کمک یک سرویسکار یا مشاور این کار را انجام دهید.

 

خدمات خدمت از ما در تعمیر کولر گازی در قشم

 

تعمیرکاران خدمت از ما توانایی تعمیر کولر گازی در قشم با برندها و مدل های زیر را دارند:

 •  نصب دستگاه کولر گازی  اجنرال در قشم
 •  تعمیر و سرویس کولر گازی پرتابل در قشم
 • سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در قشم
 •  تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ در قشم
 • سرویس و تعمیر کولر گازی پنجره ای در قشم
 •  تعمیر کولر گازی اسپیلت گری در قشم
 • نصب کولر گازی های بزرگ و کوچک

 

کلام آخر 

 

با مطالعه این مطالب بخوبی با مزایای نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی در قشم آشنا شدید امامهم ترین مسئله قبل از نصب کولر گازی در قشم داشتن تخصص و حرفه در زمینه نصب ، تعمیر و سرویس کولر گازی در قشم است پس کار نصب کولر گازی خود را به یک نیروی متخصص و مجرب بسپارید تا از پرداخت هزینه های اضافی جهت تعمیر و نصب مجدد کولر گازی در امان باشید.

 

اگر به یک نیروی متخصص جهت نصب ، تعمیر و سرویس کولر گازی در قشم نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

 

 02162829000  

 

تعمیر کولر گازی در رشت

تعمیر کولر گازی در قشم
5 امتیاز از 3 رای

2 Comments

 1. آبدان گفت:

  سلام ممنون از خدمات خوبتون وجود یک سرویسکار کولر گازی متخصص مانند شما برای شهری مثل قشم که مصرف کولر گازی در آن زیاد است لازم و ضروری است.

  • خدمت از ما گفت:

   سلام ممنون از نظر و لطف شما کاربر عزیز بله وجود یک سرویسکار متخصص در قشم امری ضروری است و خدمت از ما از سرویسکاران متخصص و کاربلدی در زمینه تعمیر کولر گازی در این شهر استفاده می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید