تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

به تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران نیاز داری؟ با خدمت از ما تماس بگیر 02162829000 ☎  

دریافت خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران خدمتی است که توسط نمایندگی های ایران رادیاتور در شرق تهران ارائه می شود. تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران یک خدمت برای کسانی است که نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود دارند و محل تعمیر در شرق تهران است. در مناطق دیگر تهران نیز می توان نمایندگی ایران رادیاتور را پیدا کرد به عنوان مثال نمایندگی ایران رادیاتور نارمک ( که در نارمک سرویس می دهد )، نمایندگی ایران رادیاتور تهرانپارس ، نمایندگی ایران رادیاتور شمال تهران و نمایندگی ایران رادیاتور پیروزی نمونه هایی از این دسته هستند و همگی زیر مجموعه نمایندگی پکیج ایران رادیاتور می باشند. وجود تعمیرکار پکیج زمانی لازم است که پکیج با مشکل مواجه می شود.

ایران رادیاتور یکی از برند های مطرح در سطح کشور می باشد، یکی از فعالیت های آن ها تولید لوازم گرمایشی مانند پکیج ایران رادیاتور و شوفاژ ایران رادیاتور است.در صورتی که  برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران   به تعمیرکار نیاز  کردید با ما تماس بگیرید .

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

چرا تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران؟

چرا در صورت خرابی پکیج با تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران تماس بگیرم؟ زمان رسیدن تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟ چرا از خدمت از ما در خواست سرویس تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران کنم؟ آیا خودم می توانم تعمیر پکیج را انجام دهم؟

اگر سوالات بالا و مشابه این ها از سوالات شماست، با ما همراه باشید تا به سوالات شما پاسخ دهیم. تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور در کار خود تخصص و تجربه کافی برای تعمیرات انواع پکیج ایران رادیاتور را دارند. تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور با تجربه چندین ساله می توانند مشکلات پکیج شما را برطرف نمایند.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

خدمات قابل ارائه در تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

خدماتی که در سرویس تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران ارائه می شود شامل موارد زیر است:

 1. تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 2. هواگیری پکیج ایران رادیاتور
 3. شستشوی پکیج ایران رادیاتور
 4. اسید شویی پکیج ایران رادیاتور
 5. عیب یابی کد خطای پکیج ایران رادیاتور
 6. سرویس پکیج ایران رادیاتور به صورت دوره ای
 7. بررسی علت گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور

موارد گفته شده در بالا از سرویس های پرطرفدار است که توسط ” خدمت از ما ” ارائه می گردد

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

8 خطای رایج در پکیج ایران رادیاتور

 

1-عدم گرم شدن آب پکیج ( گرم نشدن آب پکیج )

 • عدم گرم شدن آب پکیج دلایل متفاوتی دارد که شامل خرابی دریچه ، خرابی هواکش ، خرابی ترموستات و یا کمبود سطح آب در پکیج می باشد.

2-چکه کردن آب ( نشت آب )

 • از چک کردن اتصالات غافل نشوید! گاهی شل بودن اتصالات یا نشتی آب از لوله یا اتصالات باعث کم شدن فشار پکیج می شود. پس هیچ گاه از نشتی آب به راحتی نگذرید و مطمئن شوید که حفره ای برای نشت آب وجود ندارد.

3-صدای نامتعارف ( صدای اضافی یا شبیه به سوت )

 • رایج ترین دلیل صدای اضافی پکیج وجود رسوبات در مبدل حرارتی پکیج می باشد. رسوباتی که در مبدل حرارتی هستند مخرب اند و می توانند باعث آسیب دیدن پکیج و رادیاتور شوند. معمولا صدای نامتعارف همراه با کم شدن فشار آب نیز می باشد. برای جلوگیری از این مشکل می توانید از رسوب گیر در سر راه آب و پکیج استفاده نمایید ( تعویض رسوب گیر به صورت سه ماهه توصیه می گردد ).

4-کاهش فشار ( افت فشار )

 • افت فشار دلایل متعددی دارد. دلایلی مانند وجود هوا در پکیج و شوفاژ ها، آسیب دیدن شیر تخلیه فشار ، نشتی داخل سیستم و نشتی از شوفاژ ممکن است دلایل افت فشار پکیج دیواری شما شوند.

 

هنگامی که شما با خدمت از ما تماس می گیرید و سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران می دهید، کارشناسان پاسخگویی با اطلاعاتی که از شما می گیرند نزدیک ترین و بهترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور شرق تهران  که سال ها در نمایندگی ایران رادیاتور شرق تهران فعالیت کرده اند را  پیدا کرده و به محل درخواستی شما ارسال می کنند.

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران

 

5-یخ زدگی لوله کشی و اتصالات

 • این مشکل معمولا در فصل سرما اتفاق می افتد. یک بار پکیج خود را ریستارت کنید، اگر مشکل همچنان باقی بود به احتمال زیاد سرمای هوا باعث یخ زدگی مایع درون لوله ها شده است.

6-نیمه گرم بودن رادیاتور های شوفاژ ( گرم نشدن رادیاتور های شوفاژ )

 • از رایج ترین دلیل این مشکل وجود هوا در شوفاژ می باشد. شما توسط راهنمای آموزش هواگیری شوفاژ می توانید شوفاژ خود را هواگیری کنید. اگر بعد از هواگیری شوفاژ هنوز مشکل پابرجا بود، پمپ پکیج خود را بازبینی کنید تا اگر پمپ پکیج دچار آلودگی شده است آن را تمیز کنید و اگر آسیب دیده آن را تعویض کنید.

7-خاموش شدن پکیج ( پکیج خود به خود خاموش می شود )

 • دلایل مختلفی در خاموش شدن خودکار پکیج دخیل هستند از جمله این دلایل می توان به کمبود فشار آب، منجمد شدن آب درون لوله ها و اتصالات، خرابی ترموستات، خرابی گاز و … اشاره نمود. از دلایل دیگر می توان به وجود هوا درون پکیج اشاره کرد که کارابی پکیج را با اختلال روبرو کند و باعث خاموش شدن پکیج می شود.

8-کار نکردن ترموستات ( دستگاه با دمای تنظیم شده کار نمی کند )

 • اگر شما دستگاه را روی یک دمای مشخص تنظیم کرده اید، و پکیج توجهی به آن نمی کند، مشکل از ترموستات دستگاه می باشد. با تعویض ترموستات دستگاه این مشکل نیز حل می شود.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شرق تهران
5 امتیاز از 7 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید