تعمیرات مبل و تعمیر مبل

تعمیرات مبل

تعمیر مبل و تعمیرات مبل یکی از اقتصادی ترین اقدامات (پرداخت هزینه مناسب تعمیر مبل نسبت به خرید مبل) است. تعمیرات مبلمان و تعمیر صندلی اداری معمولا در بورس تعمیر مبلمان وجود دارد. با این که تعمیرات مبل کاملا به صرفه است ، اما هنگام تعمیر مبل و تعمیرات تخصصی مبلمان باید چند نکته مهم توجه کنید:

هزینه تعمیر مبل ، شناخت انواع روکش مبل ، بهترین زمان برای تعمیر مبل ، و مواردی که در تعمیرات مبل باید انجام شود.

 

خدمات تعمیر مبل در خدمت از ما شامل :

رویه کوبی مبل ، تعمیر مبل در منزل ، تعمیر صندلی اداری ، رنگ کاری مبل ، تعویض رویه مبل ، تعویض پارچه مبل ، تعویض اسفنج مبل ، رنگ کاری مبل استیل ، رنگ کاری مبل راحتی ، تعمیر فوم مبل ، تعمیر دسته مبل ، تعمیر مبل شکسته ، تعمیرات مبل راحتی ، تعمیر مبل در جنوب تهران ، تعمیرات مبل یافت آباد ، تعمیرات مبل شرق تهران است.

 

تعمیرات مبل

 

[ سرویس پیشنهادی : مبل شویی ، شستشوی مبل در منزل ]

 

هزینه تعمیر مبل

هنگام تعمیرات مبل با یک حساب سرانگشتی می توانید هزینه تعمیر مبل را تخمین بزنید. ما در ادامه متن مواردی را که در هزینه تعمیرات مبل مانند دستمزد تعمیر مبل ، رنگ آمیزی بدنه مبل تاثیر می گذارند، بررسی می کنیم. یک نکته : هیچ وقت به دنبال تعمیرات مبل ارزان قیمت نباشید. زیرا بعضی از سودجویان با تبلیغات تعمیرات مبلمان ارزان مبل شما را به ظاهر تعمیر می کنند، اما پس از مدت کوتاهی ممکن است دوباره به تعمیر مبل نیاز پیدا کنید.

 

هزینه تعمیرات مبل : هزینه خرید پارچه

بهتر است هنگام تعمیرات مبلمان ، خودتان باتوجه به سلیقه و بودجه ای که می خواهید برای تعمیر مبل کنار بگذارید، اقدام به خرید پارچه مبل کنید. اما قبل از آن می توانید با تعمیرکار مبل خود در این رابطه مشورت کنید.

 

دستمزد تعمیر مبل و هزینه ایاب و ذهاب

سابقه کار و حرفه ای بودن تعمیرکار دو معیار مهم و تعیین کننده برای دستمزد تعمیر مبل محسوب می شود. پس توجه داشته باشید که اختلاف قیمت هزینه تعمیرات مبل با یکدیگر نسبت به این موارد متفاوت است. در بعضی مواقع هزینه ایاب و ذهاب بر عهده تعمیرکار مبل است.

 

[ مطلب پیشنهادی : ترفندهای از بین بردن لکه چسب از روی مبل ]

 

چه زمانی می توانیم اقدام به تعمیر مبلمان کنیم؟

گذر زمان حتی مبلمان گران قیمت و مرغوب را نیز دچار فرسودگی می کند. تعمیرات مبل یکی از کارهای کم هزینه برای نوسازی و تعمیر خرابی های مبل و حتی تغییر دکوراسیون منزل است.

ممکن است این سوال برای خیلی ها به وجود آید که آیا بعد از تعمیرات مبل (sofa repair اگر کمی زبان انگلیسی بلدید می توانید نظرات دیگران درباره تعمیرات مبل را این جا بخوانید!) نتیجه خوبی می گیریم یا نه. باید گفت تعمیر مبلمان زمانی کار درستی است که ساختمان و بدنه مبل ( کلاف مبل ) سالم باشد. اگر این چنین نباشد پس از تعمیر مبل ، نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

 

اگر کلاف مبل سالم نباشد چه کنیم؟

در صورت تمایل به تعمیر مبلی که کلاف خوبی ندارد، هزینه زیادی بابت پارچه مبلی خود پرداخت نکنید و در مقابل هزینه خوبی بابت پارچه خود در زمانی که مبل شما از کلاف خوبی برخوردار است پرداخت کنید چون پس از تعمیر مبل خود، یک مبل کاملا سالم و نو دارید که می تواند چندین سال برای شما قابل استفاده باشد.

 

تعمیرات مبلمان

تعمیر مبل

اگر وضعیت خرابی مبل در حدی نباشد که با تعمیر مبل به سادگی به مبل نو رسید، وظیفه تعمیرکار است که آن را به کسی که برای تعمیرات مبل اقدام کرده است توضیح دهد. اما تعمیرکاران حرفه ای به راحتی می توانند با نجاری بدنه مبل را تعمیر کنند و با یک رویه کوبی مناسب اقدام به تعمیر مبلمان کنند.

 

بورس تعمیرات مبل در ایران

  • تعمیرات مبل در منزل تهران : تعمیرات مبل در جنوب تهران ، تعمیرات مبل یافت آباد ، تعمیرات مبل شرق تهران
  • تعمیرات مبل کرج : تعمیر مبل گوهردشت ، تعمیر مبل عظمیه کرج و …
  • تعمیرات مبل در اصفهان

 

تعمیر مبل در منزل

گاهی اوقات خود شما می توانید تعمیر مبل در منزل انجام دهید. اگر خرابی مبل در حد سطحی و کمی باشد، این کار امکان پذیر است. در غیر این صورت اگر مبل به صورت عمقی خراب باشد، کاری است که نیاز به نجاری و صرف زمان زیاد برای تعمیرات مبل است.

متاسفانه در برخی از تعمیر کاران مبل، مشاهده می شود که این مورد را به خوبی بررسی نمی کنند و بعد از مدت کوتاهی بعد از تعمیر مبل ، مبل کیفیت خود را از دست داده است و دیگر قابل استفاده نیست.

 

آموزش تعمیر مبلمان برای علاقه مندان

  • رویه مبل ( پارچه یا چرم آن ) باید از مبل جدا شود. اما پارچه آن را دور نریزید. از خود پارچه به عنوان الگوی خیاطی می توانید استفاده کنید و پارچه جدید را طبق آن برش بزنید.
  • دقت کنید که برخی از مبل ها از ابر استفاده ساخته می شوند و  برخی از مبل ها از فوم. اگر فوم و ابر مبل نیاز به تعمیر و تغییر دارد باید با فوم با دوام تعویض شود.
  • در مرحله بعد باید بدنه و کلاف مبل بررسی شود. کلاف مبل شامل فنر و کش مبل  می شود. هر یک از این موارد در صورت نیاز باید تعویض و تعمیر شوند. اگر بدنه مبل نیاز به تعمیر داشته باشد باید از طرف تعمیر کار اقدامات انجام شود. البته با هماهنگی کارفرما. تعمیر بدنه چوبی با بدنه مبل فلزی با هم متفاوت هستند و هزینه های آن با هم فرق دارند. (هزینه تعمیر مبل فلزی بیشتر از مبل چوبی است)
  • در صورتی که بدنه مبل نیاز به رنگ کاری مبل داشته باشد، پس از برطرف شدن شکستگی ها باید یک رنگ کار آن را رنگ کند. بدین صورت که ابتدا لکه گیری انجام می شود، سمباده زده می شود و در آخر 2 تا 3 دست رنگ زده می شود.

 

خدماتی که ممکن است شما به آن علاقه داشته باشید:

نظافت منزل

تعمیرات مبل و تعمیر مبل
5 امتیاز از 7 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن