تعمیر پکیج تاچی

سرویس و تعمیر پکیج تاچی در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قزوین و قم 02162829000

سرویس و تعمیر پکیج تاچی در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قزوین و قم

تعمیر پکیج تاچی و عیب یابی پکیج تاچی مانند عیب یابی پکیج تاچی اسمارت یا عیب یابی پکیج تاچی مدل اکو این روزها تبدیل به دغدغه مهمی شده است.

زیرا با استفاده از کد خطاهای پکیج تاچی می توان مشکلات آن را حل نمود. تنظیمات پکیج تاچی مدل اسمارت سخت است و نمی توان مثلا با مراجعه به دفترچه راهنمای پکیج تاچی مدل eco اقدام به رفع ارور e4 در پکیج تاچی یا رفع خطای ep در پکیج تاچی کرد.

اگر برند پکیج شما تاچی است و با خطاهای پکیج تاچی مدل اسمارت مانند نقص در احتراق پکیح تاچی ، روشن نشدن پکیج تاچی ، گرم نکردن پکیج تاچی و … مواجه هستید می توانید از “خدمت از ما” درخواست سرویس تعمیر پکیج توسط تعمیرکار پکیج تاچی را ثبت کنید تا در اولین فرصت تعمیرکار پکیج به محل مورد نظر شما ارسال شود.

تعمیر پکیج تاچی

 

تعمیر پکیج تاچی

تعمیر پکیج تاچی

یکی از سیستم های گرمایشی پرطرفدار این روزها، پکیج تاچی است.

آیا پکیج تاچی شما آب را درست گرم نمی کند؟ با نزدیک شدن به فصل سرما نیاز به تعمیر پکیج تاچی دارید؟ نقص در احتراق پکیج تاچی را چطور می توان حل نمود؟ پکیج تاچی شما نیاز به هواگیری دارد؟ هنگام روشن کردن پکیج شعله زیادی به بیرون می آید؟ پکیج شما افت فشار دارد؟ چرا پکیج آن طور که باید کار نمی کند؟ پکیج روشن نمی شود؟

اگر با مشکلات بالا و یا مشابه آن ها روبرو هستید، پیشنهاد ما سرویس تعمیر پکیج تاچی ✅ است. با سرویس تعمیر پکیج تاچی می توانید تمام مشکلات بالا و مشابه آن ها را حل کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که با خدمت از ما تماس بکیرید و سرویس تعمیر پکیج تاچی و یا سرویس عیب یابی پکیج تاچی ✅ را سفارش دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور یابند.

 

چرا تعمیر پکیج تاچی را به خدمت از ما بسپاریم؟

تعمیرکاران پکیج و سرویس کاران پکیج خدمت از ما دارای تخصص ✅ و تجربه ✅ در کار خود می باشند. اگر می خواهید تعمیر پکیج شما به بهترین شکل ✅ ، کمترین زمان ✅ و منصفانه ترین قیمت ✅ انجام شود با خدمت از ما تماس بگیرید و درخواست خود را تحت عنوان تعمیر پکیج تاچی و یا عیب یابی پکیج تاچی ثبت کنید. هنگامی که درخواست شما ثبت شد کارشناسان ما با توجه به اطلاعات دریافتی از شما نزدیک ترین تعمیرکار پکیج تاچی را پیدا خواهند کرد و به محل مورد نظرتان  می فرستند.

 

کد خطاهای پکیج تاچی

کد های خطا در پکیج تاچی به سه نوع مختلف تقسیم شده است ✅ که این سه نوع با حروف B ، A  و C شناخته می شوند. در زیر می توانید جدول هر یک را به تفکیک مشاهده کنید.

 

تعمیر پکیج تاچی

 

کدینگ خطا تیپ A

کد خطاعیب
E1نقص در احتراق پکیج تاچی
E2فیوز حد
E3نقص در تهویه
E4کمبود آب
E6سنسور آب گرم بهداشتی G12
E7سنسور گرمایش G18
E9یخ زدگی

 

تعمیر پکیج تاچی

 

کدینگ خطا تیپ B

کد خطاعیب
E1نقص در احتراق پکیج تاچی
E2نقص در تهویه (connect)
E3نقص در تهویه (disconnect)
E4فیوز حد
E5سنسور آب سرد ورودی ECO
E6سنسور آب گرم بهداشتی
E7سنسور گرمایش
E8نقص برد الکترونیکی
E9کمبود آب

 

تعمیر پکیج تاچی

 

کدینگ خطا تیپ C

کد خطاعیب
E1نقص در تهویه
E2سنسور گرمایش G18
E3سنسور آب گرم بهداشتی G14
E4فیوز حد
E5مدار شیر گاز
E6نقص در احتراق پکیج تاچی
E7نقص در شعله
E8فشار گاز
E9یخ زدگی
EBوجود شعله پس از خاموش شدن
ECنقص در برد الکتریکی
EPکمبود آب

روند انجام تعمیرات پکیج تاچی در خدمت از ما چگونه است؟

هنگامی که شما با ⭐ خدمت از ما ⭐ تماس می گیرید، به یکی از کارشناسان پاسخ گویی متصل می شوید. کارشناس پاسخ گویی سوالاتی را از شما می پرسد تا به مشکل شما پی ببرد. هنگامی که اطلاعات مورد نیاز از شما گرفته شد، کارشناس با توجه به محل مورد نظر و اطلاعات دریافتی از شما نزدیک ترین و مرتبط ترین تعمیرکار پکیج تاچی را پیدا کرده و به محل شما می فرستد. تعمیر کاران پکیح تاچی همگی در کار خود حرفه ای می باشند و کار شما را به بهترین حالت انجام می دهند.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تعمیر پکیج تاچی
4.4 امتیاز از 7 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید