تعویض روغن در محل

“خدمت از ما” این سرویس را در حال حاضر در تهران و شیراز ارائه می دهد.

02162829000

تعویض روغن در محل شما

تعویض روغن در محل یکی از کارهای مفید و پرسود برای افزایش عمر موتور خودرو و کاهش میزان سوخت مصرفی است. البته به شرط آن که کار تعویض روغن در محل در زمان مناسب و توسط یک تعمیر کار متخصص و با تجربه کافی در زمینه تعویض روغن خودرو در محل انجام شود.

به فکر تخلیه روغن سوخته خودرو خود هستید؟ زمان کافی برای مراجعه به مغازه تعویض روغن را ندارید؟ تجربه خوبی از خدمات تعویض روغن سیار ندارید؟ “خدمت از ما” یک نیروی متخصص و کاربلد در زمینه تعویض روغن در محل به شما معرفی خواهیم کرد تا با خیالی راحت و هزینه مناسب کار تعویض روغن خودرو را انجام دهید.

 

ممکن است شما هم برای تعویض روغن در محل موارد زیر را در نظر گرفته باشید:

 

قبل از انجام خدمات تعویض روغن در محل پاسخ این سوالات را با دقت مطالعه کنید

 • چه زمانی به خدمات تعویض روغن در محل نیاز خواهیم داشت؟
 • قیمت تعویض روغن در محل چقدر است؟
 • تعویض روغن در محل چه مزیت هایی دارد؟
 • خدمات تعویض روغن آنلاین خدمت از ما شامل چه خدماتی می شود؟
 • سریع ترین راه ارتباط با یک نیروی تعویض روغن در محل چه راهی است؟

 

تعویض روغن در محل

 

چه زمانی به خدمات تعویض روغن در محل نیاز خواهیم داشت؟

زمان تعویض روغن در محل بسته به سطح کیفی روغن استفاده شده در روغن و میزان فشاری که راننده به خودرو وارد می کند متغیر اما معمولا افراد زمانی به خدمات تعویض روغن در محل نیازمند خواهند شد که :

1- به یک نیروی متخصص تعویض روغن خودرو در نزدیکی پارک خودرو دسترسی ندارند.

2- زمان کافی برای رفتن به تعمیرگاه را ندارند و نیازمند به تعویض روغن سریع هستند.

3- تجربه ی خوبی از خدمات تعویض روغن در تعویض روغنی نزدیک به خود ندارند.

 

این بدین معنا نیست که افراد در سایر زمان نمی توانند از تعویض روغن در محل استفاده کنند افرا هر زمان که قصد تعویض روغن با بهترین کیفیت و کمترین زمان را داشته باشند می توانند از خدمات تعویض روغن در محل خدمت از ما استفاده کنند.

 

هزینه خدمات تعویض روغن در محل چقدر است؟

میزان هرینه و قیمت تعویض روغن در محل به عوامل مختلفی مانند نوع و مدل خودرو ، میزان و نوع روغن موردنیاز و… بستگی دارد و هرچقدر این پارامترها و عوامل موثر در قیمت تعویض روغن افزایش یا کاهش یابد میزان هزینه نیز تغییر خواهد کرد.

نکته قابل توجهی که در میزان هزینه خدمات تعمیر خودرو در خدمت از ما وجود دارد این است که سرویسکاران خدمت از ما هیچ گونه مبلغ اضافی را بنام انعام و یا اجرت انجام کار از مشتریان دریافت نمی کنند.

 

تعویض روغن در محل چه مزیت هایی دارد؟

استفاده از خدمات تعویض روغن در محل مزیت های فروانی دارد که ما در زیر به چند نمونه از آن اشاره خواهیم کرد.

صرفه جویی در وقت و هزینه

زمان مسئله ی خیلی مهمی است و بشر همواره به دنبال راهی برای راحت تر و سریع تر انجام دادن کارها بوده است یکی از اهداف ایجاد خدمات تعویض روغن در محل هم تعویض روغن با بهترین کیفیت و در کمترین زمان بوده است در خصوص هزینه هم  با خدمات آنلاین دیگر نیاز به مصرف هزینه سوخت مصرفی برای پیدا کردن یک تعویض روغنی خوب و منصفانه نیست.

 

امکان ارائه خدمات با توجه به زمان و مکان مورد نظر

این روزها افراد به دلیل مشغله کاری کمتر به کارهایی مانند تعویض روغن خودرو ، تعویض فیلتر خودرو و … اهمیت می دهند. دلیل این افراد هم برای توجه نکردن به این کارها عدم تطابق زمانی بین ساعت کار تعویض روغنی و زمان درخواست افراد است و در روزهای تعطیل و زمان هایی که این افراد در سرکار نیستند و وقت آزاد دارند اغلب تعویض روغنی ها یا بسته هستند یا زمان کافی برای انجام سریع این خدمات ندارند.

با کمک خدمات تعویض روغن در محل “خدمت از ما” بدون دغدغه از مکان پارک خودرو و زمان انجام کار با خیالی آسوده به یک تعویض روغن با کیفیت در تمام روزها حتی در روزهای تعطیل بیندیشید.

 

پشتیبانی تا زمان اتمام کار 

گاهی بعد از انجام کار تعویض روغن در محل با مشکلاتی مانند چکه کردن روغن در زیر ماشین ، استارت نخوردن درست خودرو و… مواجه می شویم. پیشنهاد شما برای رفع این مشکلات بعد از تعویض روغنی چست؟ در معمولی ترین حالت افراد باز باید مسافتی را طی کنند و به تعویض روغنی رفته تا شاید مشکل رفع شود.

خدمات تعویض روغن در محل در “خدمت از ما” این مزیت را دارد که تیم پشتیبانی تا زمان اتمام کار و رضایت کامل از کیفیت کار همراه شما هستند و شما اگر هرگونه مشکل یا خرابی در خودرو خود بعد از تعویض روغن در محل مشاهده کردید به راحتی می توانید با پشتیبانان ما تماس و با مشاوره رایگان آنها این مشکل را رفع کنید.

 

تعویض روغن در محل

 

خدمات تعویض روغن آنلاین خدمت از ما شامل چه خدماتی می شود؟

 • تعویض روغن موتور
 • تعویض فیلتر روغن
 • تعویض فیلتر کابین
 • تعویض روغن دیفرانسیل 
 • تعویض فیلتر هوا
 • تعویض روغن گیربکس

اینها بخش هایی از خدمات تخصصی سرویسکاران خدمت از ما در خصوص تعویض روغن در محل است.

 


 

سریع ترین راه ارتباط با یک نیروی تعویض روغن در محل چه راهی است؟

یکی از سریع ترین راه های درخواست نیروی تعویض روغن در محل استفاده از اپلیکیشن خدمت از ما است شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به راحتی و مطابق با نوع خودرو و زمان موردنظرتان درخواست نیروی تعویض روغن در محل را  دهید. یکی دیگر از راه های ثبت سفارش در خدمت از ما که بصورت کاملا رایگان است ثبت سفارش از طریق پرکردن فرم درخواست اینترنتی در سایت است.

 


خدمات تعویض روغن در محل خدمت از ما در چه شهر هایی ارائه میشود؟

خدمات تعویض روغن در محل خدمت از ما در شهرهای تهران و شیراز قابل ارائه است و افراد ساکن در تمامی محله ها  و بخش های شهر تهران و شیراز می توانند به راحتی خدمات تعویض روغن در محل ما را درخواست کنند.

یک مژده به افراد ساکن در سایر شهرهای کشور به زودی خدمات تعویض روغن در محل در شهر شما نیز ارائه خواهد شد.منتظر ما باشید.

آموزش قدم به قدم تعویض روغن در محل

قدم اول : ابتدا ابزار و وسایل موردنیاز ماند دستکش ، جک ، روغن مناسب آچار و … را تهیه کنید.و سپس خودرو را در یک جای مناسب که بتوان راحت خودرو را روی جک قرار داد پارک کنید.

قدم دوم : سمتی از خودرو که موتور در آن قرار دارد را با جک خوب بالا بکشید.

قدم سوم : پیچ تخلیه روغن را پیدا کنید و یک تشک یا ظرف در زیر آن قرار دهید و سپس پیچ تخلیه را به آرامی باز کنید تا روغن سوخته به داخل تشت یا ظرف بریزد سپس پیچ تخلیه را محکم ببندید.

قدم چهارم : کاپوت ماشین را باز کنید و فیلتر روغن را بررسی کنید در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

قدم پنجم : روغن جدید را با احتیاط و به میزان لازم به داخل مخزن بریزید سپس خودرو را  به مدت 30 ثانیه روشن کنید و بخش فیلتر روغن و پیچ تخلیه را بررسی کنید و از چکه نکردن روغن در این بخش ها اطمینان حاصل کنید.

قدم آخر : جهت سنجش میزان سطح روغن از میله اندازه گیری سطح روغن ( گیج ) استفاده کنید برای این کار گیج را داخل مخزن روغن قرار دهید اگر کمتر از خط ماکسیمم بود باید روغن اضافه کنید اما اگر بیشتر از خط ماکسیم بود باید پیچ تخلیه روغن را باز کنید تا روغن به حد متعادل خود برسد.

وظیفه روغن موتور خودرو

 • کاهش دادن سایش قطعات موتور
 • کاهش دادن اصطکاک قطعات متحرک موتور خودرو
 • خنک کردن قطعات داخلی موتور
 • تمیز نگه‌داشتن قطعات داخل موتور از دوده و ترکیبات حاصل از تجزیه روغن و رسوبات بین قطعات
 • آب‌بندی کامل بین سیلندر و پیستون
 • محافظت قطعات موتور در مقابل خوردگی
 • کارکرد بهینه موتور در دماهای مختلف

نحوه تشخیص روغن سوزی خودرو

اگر روغن به هر دلیلی وارد محفظه احتراق (محفظه بالای پیستون) شود، حین جرقه زدن شمع همراه با سوخت و هوا می‌سوزد و اصطلاح روغن سوزی به آن اطلاق می‌شود. روغن سوزی می‌تواند ناشی از اصطکاک شدید گیت سوپاپ، شکستن یک یا چند رینگ پیستون، خوردگی یا ساییدگی جداره سیلندر یا پیستون، خرابی واشر سرسیلندر، لاستیک گیت، کاسه نمد، یاتاقان‌ها، شاتون‌ها و … ایجاد شود. نشانه ها و علائم روغن سوزی بصورت زیر است:

 • خروج دائمی دودی متمایل به رنگ آبی از لوله اگزوز ماشین
 • کاهش دائمی روغن موتور
 • وجود علائم نشت روغن در یک یا چند ردیف دهانه شمع
 • چرب شدن سر شمع
 • چرب و روغنی شدن دستمال یا انگشت کشیده شده به درون لوله اگزوز
 • بوی سوختن روغن در محفظه موتور

 

خدمت از ما

تعویض روغن در محل
4.6 امتیاز از 5 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید