لوله کشی روکار

لوله کشی روکار و ارائه تمامی خدمات لوله کشی در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، کیش، قم، مشهد، اهواز، تبریز

☎ 02162829000 

لوله کشی روکار و ارائه تمامی خدمات لوله کشی در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، اهواز، مشهد، کیش، قم، تبریز

لوله کشی روکار راهکاری برای کاهش هزینه و افزایش سرعت!

لوله کشی روکار اغلب در ساختمان‌های فرسوده که به‌مرور زمان شاهد فرسودگی مصالح و لوله کشی آن هستیم و در مواردی که می‌خواهیم در کمترین زمان و با پایین‌ترین هزینه تغییراتی در سیستم لوله کشی انجام دهیم مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای اجرای بی‌عیب و نقص لوله کشی روکار شما ملزم به رعایت مواردی هستید که می‌خواهیم در این مقاله در خصوص آن، با شما صحبت کنیم.

 

عناوین برخی از مطالبی که در این مقاله می‌خوانید:

 • چه زمانی باید از لوله کشی روکار استفاده نماییم؟
 • مزایا و معایب لوله کشی روکار کدام هستند؟
 • ثبت سفارش برای انجام لوله کشی روکار از اپلیکیشن “خدمت از ما” چه مزیت‌هایی دارد؟
 • چگونه می‌توان برای انجام لوله کشی روکار در “خدمت از ما” ثبت سفارش کرد؟
 • در چه مواقعی نباید از لوله کشی روکار استفاده کنیم؟!

 

لوله کشی روکار

 

چه زمانی باید از لوله کشی روکار استفاده نماییم؟

امروزه در طراحی و ساخت بناهای جدید از لوله کشی توکار استفاده می‌گردد. لیکن گاهی، مواردی پیش می‌آید که شما ملزم به اجرای لوله کشی روکار هستید. برخی از این موارد عبارت‌اند از:

 • مواقعی که امکان چندانی برای لوله کشی توکار وجود ندارد و یا اجرای لوله کشی توکار به دلیل نیاز به تخریب و بازسازی، بسیار دشوار است و هزینه بالایی دارد.
 • محل انجام کار قدیمی و فرسوده است و امکان لوله کشی توکار وجود ندارد.
 • به دنبال کم کردن هزینه‌های خود هستید و میزان هزینه برای شما اهمیت دارد.
 • قصد انجام تغییرات اساسی در محل را ندارید و یا دسترسی به لوله‌ها برای شما اهمیت دارد
 • زمان برای شما بسیار اهمیت دارد و باید امر لوله کشی در اسرع وقت انجام گردد.

 

مزایا و معایب لوله کشی روکار کدام هستند؟

هرکدام از انواع لوله کشی را که برگزینید مزایا و معایب خودش را دارد. لوله کشی روکار نیز از این قاعده مستثنا نیست و مزایا و معایب مخصوص به خود دارد. برخی مزایای لوله کشی روکار عبارت‌اند از: سهولت در اضافه کردن انشعاب، امکان تغییر سیستم لوله کشی، هزینه کم برای اجرا، تعمیرات آسان آن و… از طرفی از معایب لوله کشی روکار می‌توان به برهم ریختگی در نمای ظاهری محیط، مصرف بیشتر لوله نسبت به لوله کشی توکار و… را نام برد.

 

لوله کشی روکار یا توکار کدامیک بهتر است؟

شرایط ساختمان تعیین‌کننده نوع لوله کشی است؛ یعنی اگر ساختمان از قبل لوله کشی شده و نیاز به انجام اصلاحات و ایجاد تغییراتی در لوله کشی دارید و میزان هزینه برای شما مطرح است می‌توانید از لوله کشی روکار استفاده کنید. ولی اگر به دنبال ایجاد تغییراتی گسترده در ساختمان هستید و میزان هزینه نیز برای شما اهمیت چندانی ندارد بهتر است از لوله کشی توکار استفاده کنید؛ بنابراین مهم‌ترین امر در انتخاب نحوه لوله کشی، شرایط شما و محیط اجرا است.

 


 

ثبت سفارش برای انجام لوله کشی روکار از اپلیکیشن “خدمت از ما” چه مزیت‌هایی دارد؟

هر اپلیکیشنی مزایای مختص به خود را دارد ولی اپلیکیشن خدمات فنی “خدمت از ما” چندین مزایا دارد:

 • با اپلیکیشن خدمات فنی “خدمت از ما” سریع‌تر ازآنچه که فکرش را کنید به خواسته‌تان برسید!
 • با اپلیکیشن “خدمت از ما” دیگر لازم نیست توی کوچه و خیابان دنبال لوله کش ماهر بگردید فقط کافی است از طریق این اپلیکیشن ثبت درخواست نمایید تا بهترین و مجرب‌ترین لوله کش در اختیار شما باشد.
 • روز، ساعت و زمان حضور لوله کش را خودتان مشخص کنید.
 • با استفاده از اپلیکیشن خدمات فنی “خدمت از ما” یک تیم همیشه فعال جهت پشتیبانی از ابتدا تا انتهای انجام خدمت در کنارتان خواهد بود.
 • در ضمن با نصب اپلیکیشن خدمت از ما و با ثبت اولین سفارش از 100000 ریال اعتبار هدیه بهره ببرید!

 

call
درخواست تلفنی برای ثبت درخواست
02162829000

 

 

چگونه می‌توان برای انجام لوله کشی روکار در “خدمت از ما” ثبت سفارش کرد؟

برای انجام لوله کشی روکار ، شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن خدمات فنی “خدمت از ما”، جهت انجام کلیه امور مربوط به لوله کشی و ده‌ها خدمت دیگر، به‌آسانی ثبت سفارش نمایید تا بهترین لوله کش ها و فنی کاران در اسرع وقت در محل شما حضور یابند.

همچنین شما می‌توانید با برقراری تماس (تماس سراسری) هماهنگی‌های لازم را با پشتیبانی همیشه فعال “خدمت از ما” انجام داده و یا از طریق رزرو اینترنتی و بدون نیاز به برقراری تماس، درخواست خود را ثبت نمایید.

 

لوله کشی روکار

 

در چه مواقعی نباید از لوله کشی روکار استفاده کنیم؟!

لوله کشی روکار مزیت‌هایی دارد ولی استفاده از این نوع لوله کشی را باید با توجه به شرایط انجام داد و در صورتی که شما به دنبال طراحی داخلی به سبک خانه‌های لوکس هستید لوله کشی روکار انتخاب مناسبی نیست و همچنین توصیه می‌شود در خانه‌های نوساز نیز از لوله‌های توکار استفاده شود. در خصوص لوله کشی فاضلاب و شوفاژ نیز اکیداً توصیه می‌شود که این کار به‌صورت لوله کشی توکار صورت گیرد.

 

استفاده از داکت لوله کشی روکار راهی برای افزایش ایمنی و زیبایی

استفاده از داکت لوله کشی روکار ، علاوه بر افزودن پوششی محافظ به سیستم لوله کشی، بر زیبایی اجرای لوله کشی روکار افزوده و جلوه خاصی به لوله کشی روکار می‌بخشد. گرچه استفاده از داکت لوله روکار بر هزینه‌های شما خواهد افزود ولی درهرصورت انجام این کار به لحاظ ایمنی و زیبایی ارزش کار شما را دوچندان می‌کند.

 


 

عوامل مؤثر بر هزینه لوله کشی روکار

هزینه لوله کشی روکار به عوامل متعددی بستگی دارد که می‌تواند دامنه گسترده‌ای بر اساس نوع پروژه داشته باشد. اولین و مهم‌ترین برگ خرید در هزینه لوله کشی روکار اندازه و حجم کار است. هر چه تعداد اتاق‌ها و بخش‌ها بیشتر باشد علاوه بر بالا رفتن متراژ لوله مورداستفاده بر پیچیدگی و سختی کار و درنتیجه هزینه لوله کشی روکار افزوده خواهد شد.

در ضمن به خاطر داشته باشید که نحوه لوله کشی روکار پکیج با لوله کشی روکار شوفاژ تفاوت دارد؛ بنابراین قیمت لوله کشی پکیج روکار با قیمت لوله کشی روکار شوفاژ تفاوت خواهد داشت. از طرفی لوله کشی روکار آب با لوله کشی روکار گاز تفاوت بسیاری دارد لذا دستمزد لوله کشی آب با دستمزد لوله کشی روکار گاز متفاوت خواهد بود.

 

تخریب و بازسازی مورد نیاز را حتماً در نظر داشته باشید

لوله کشی روکار اغلب در مواقعی انجام می‌شود که بخواهیم از انجام عملیات تخریب و بازسازی جلوگیری کنیم. ولی در برخی اوقات حتی در لوله کشی روکار هم انجام کارهای تخریب و بازسازی اجتناب‌ناپذیر است و شما ملزم به انجام این کارها می‌شوید. لذا شما باید قبل از شروع کار لوله کشی روکار حتماً این موارد را با لوله کش در میان بگذارید تا قبل از شروع و پایان کار حتماً آمادهٔ تخریب و یا بازسازی باشید.

 

هزینه لوله کشی روکار توسط “خدمت از ما” به چه صورت تعیین می‌گردد؟

همان‌طور که خدمتتان عرض شد قیمت لوله کشی روکار به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ که با ثبت سفارش برای انجام این کار در سامانه آنلاین خدمت از ما شما می‌توانید علاوه بر بهره بردن از بهترین خدمات با منصفانه‌ترین قیمت، از هزینه لوله کشی روکار از طریق صحبت و مشورت با متخصص لوله کشی آگاهی پیدا کنید.

 


 

آیا خدمت از ما فقط خدمات لوله کشی روکار ارائه می‌کند؟

خیر! خدمت از ما علاوه بر انجام خدمات لوله کشی روکار ده‌ها خدمت متفاوت دیگر را نیز ارائه می‌کند. از دیگر خدماتی که سامانه آنلاین خدمات فنی “خدمت از ما” به شما هموطنان عزیز ارائه می‌نماید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انجام کلیه خدمات لوله کشی (روکار، توکار، فاضلاب و…)

انجام کلیه خدمات نظافت در منزل، محل کار و…

انجام کلیه خدمات پرستاری (کودک، سالمند، بیمار و…)

و ده‌ها خدمت دیگر که شما می‌توانید به‌راحتی از طریق اپلیکیشن خدماتی”خدمت از ما” دریافت نمایید.

مهم‌ترین نکات برای انجام هرچه بهتر لوله کشی روکار

لوله کشی روکار ازجمله کارهایی است که نیاز به تجربه و مهارت فراوان دارد. لذا اگر شما در انجام این کار نکته‌های زیر را رعایت نمایید قطعاً نتیجه بهتری از لوله کشی روکار خواهید گرفت.

لوله کشی روکار، باید از گوشه‌ها و مکان‌هایی که دید کمتری دارند انجام شود تا لطمه‌ای به زیبایی محیط وارد نگردد.

تا جایی که ازلحاظ فنی امکان دارد می‌بایست از لوله‌هایی با قطر کم استفاده کرد تا لوله کشی ظریف‌تر دیده شود.

در برخی مواقع برای حفظ زیبایی و ایمنی بیشتر می‌توان به‌وسیله داکت، لوله کشی روکار را پوشاند.

برای ایجاد شکل ظاهری بهتر، لوله کشی آب سرد و گرم و همچنین رفت‌وبرگشت شوفاژ را به‌صورت زوج لوله و موازی انجام دهید.

در صورت امکان، فقط لوله‌های قسمت‌های آسیب‌دیده را به شیوه روکار انجام دهید و به بخش سالم دست نزنید.

 

جمع‌کردن لوله کشی قدیمی را انجام بدهیم یا نه؟

اغلب با توجه به حجم بالای تخریب و بازسازی، جمع‌کردن لوله کشی قدیمی، نه مقرون‌به‌صرفه و نه منطقی است که انجام شود. لذا شبکه قدیمی لوله کشی را کور کرده و یا بخش‌های آسیب‌دیده را از مدار خارج کنید و سپس لوله کشی روکار را انجام دهید. در ضمن برخی لوله کش ها هزینه جداگانه‌ای برای جمع‌کردن لوله‌های قدیمی طلب می‌کنند و بعضی دیگر این هزینه را درمجموع هزینه کلی در نظر می‌گیرند که شما باید برای انجام این کار از قبل با لوله کش موردنظر صحبت کرده باشید.

 

خدمت از ما

 

 

به این پست رای بدهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید