کاور مبل | روکش مبل

دوخت کاور مبل به صرفه سفارش دهید

کاور مبل و روکش مبل در خانه ما ایرانی ها روشی برای محافظت رویه مبل است. دوخت کاور مبل و پیراهن مبل باعث می شود مبلمان دیرتر کثیف شود و تا حد زیادی هزینه شستشوی مبل و هزینه تعویض پارچه مبل را کاهش می دهد. زیرا هزینه کاور مبل ارزان است. عوامل مختلفی بر هزینه روکش مبل اثرگذار است. هزینه روکش مبل می تواند نسبت به اینکه روکش مبل سلطنتی می خواهید یا کاور مبل ژلاتینی یا کاور مبل راحتی نیز متفاوت است.

اگر به دنبال دوخت لباس مبل ، کاور مبل آماده و رومبلی آماده ، دوخت رومبلی ، هزینه روکش مبل ، رویه کوبی ، ارزانترین قیمت کاور مبل هستید ادامه این نوشته را بخوانید.

 

عنوان های زیر مواردی است که معمولا این روزها در مورد کاور مبل و روکش مبل خوانده می شود:

 • قیمت پلاستیک کاور مبل
 • طلق کاور مبل
 • تعویض پارچه مبل استیل
 • کاور مبل در شهرری
 • کاور مبل سلطنتیروکش مبل سلطنتی
 • فیلم آموزش دوخت کاور مبل راحتی
 • کاور مبل ژلاتینی خوبه
 • رنگ روکش مبل
 • روکش مبل دست دوم
 • کاور مبل چرم
 • خرید اینترنتی کاور مبل پارچه ای
 • قیمت کاور مبل استیل
 • قیمت کاور ژله ای مبل سلطنتی
 • خرید اینترنتی کاور مبل پارچه ای
 • قیمت کاور مبل راحتی 7 نفره

 

موضوعاتی در خصوص کاور مبل که در این نوشته می خوانید:

مزایای دوخت کاور مبل یا روکش مبل در خدمت از ما

دوخت کاور مبل یا کاور مبل آماده؟

هزینه روکش مبل چقدر است؟

با انواع کاور مبل بیش تر آشنا شوید

کاور مبل مخصوص افرادی که از حیوانات در خانه نگهداری می کنند

ارزانترین قیمت کاور مبل چقدر است؟


 

مزایای استفاده از خدمات روکش مبل در خدمت از ما

 • بدون نیاز به جا به جایی مبلمان برای دوخت کاور مبل
 • دوخت کاور مبل در زمان دلخواه شما و در کوتاه ترین زمان
 • دوخت کاور مبل و انتخاب نوع آن پارچه بر اساس نیاز و نوع مبلمان
 • پیشنهاد قیمت کاور مبل بر اساس نوع مبلمان و تعداد روکش مبل مورد نیاز
 • استفاده از اجناس باکیفیت و مطابق سلیقه شما (امکان انتخاب طرح و رنگ)

 

[ مطلب مرتبط: تعمیرات مبل ]

 

دوخت کاور مبل بر اساس نیاز و کاربردتان

پارچه مبلمان در اثر استفاده در طولانی مدت خراب می شوند. رنگ روکش مبل و پارچه‌ها، بعد از مدتی بر اثر نشستن زیاد و شستشوی آن‌ها کمرنگ و کدر می‌شود. بنابراین بهترین راه برای مراقبت از پارچه مبلمان استفاده از کاور مبل یا پیراهن مبل است. کاور مبل و روکش مبل علاوه بر زیبایی که به مبلمان می دهد، از رویه مبلمان در برابر آلودگی ها و آشغال محافظت می کند. شستن کاور یا پیراهن مبل بسیار راحت‌تر نسبت به شستن خود مبل است.

 


 

هزینه روکش مبل

هزینه روکش مبل معمولا متناسب با جنس روکش مبل و پارچه ، نوع مبل ، تعداد کاور مبل مورد نیاز محاسبه می شود. هزینه روکش مبل برای کسانی که می خواهند برای دوخت رومبلی اقدام کنند اهمیت فراوانی دارد. اگر به دنبال روکش مبل با ارزانترین قیمت کاور مبل هستید باید از قیمت پلاستیک کاور مبل و کاور مبل ژلاتینی آگاهی داشته باشید.


 

آشنایی با انواع کاور مبل و روکش مبل

کاور مبل ژلاتینی ، کاور مبل ژله‌ای ، کاور مبل راحتی و روکش مبل راحتی ، کاور مبل سلطنتی ، کاور مبل ال ، کاور مبل استیل ، کاور مبل پارچه ای از انواع کاور مبلمان است. روکش مبلمان انواع مختلفی دارد. این که کدام نوع کاور مبل را انتخاب می کنید به نوع مبل شما و کاربرد مبل برای ما بستگی دارد. در ادامه برای شما در مورد انواع پیراهن مبل و کاربرد آن ها می پردازیم.

 

کاور مبل

 

[ مطلب مرتبط : مبل شویی ]

 


 

دوخت کاور مبل ژلاتینی

اگر می خواهید علاوه بر تمیز ماندن رویه کوبی مبل، طرح و رنگ مبل زیر کاور پوشانده نشود، بهترین انتخاب برای شما کاور مبل ژلاتینی است. حتی شستشوی مبل ژله‌ ای بسیار راحت تر است. شما می‌توانید به راحتی با استفاده از یک دستمال مرطوب و نم دار ( نه لزوما خیس ) کاور مبل ژلاتینی را تمیز کنید. پیراهن مبل ژلاتینی یا طلق‌ کاور مبل از ورق پلاستیکی نرم و شفاف ساخته می‌شود. کاور مبل ژله‌ای شما پس از اندازه‌گیری و الگوبرداری مبلمان شما برش خورده و دور تا دور آن نواردوزی می‌شود.


 

دوخت کاور مبل سلطنتی

همان طور که می دانید دوخت کاور مبل سلطنتی ( یا کاور مبل استیل ) به دلیل پیچیدگی هایی که مبلمان سلطنتی دارند، مقداری سخت و زمان بر است. هزینه کاور مبل برای مبل استیل نیز هزینه بالاتری نسب به کاور مبل راحتی دارد. برای این نوع مبلمان بهتر از کاور پارچه ای استفاده کنید تا از آسیب رسیدن به روکش مبل جلوگیری کنید.


 

کاور مبل ضد آب و ضد ضربه

روکش مبل

 

اگر از حیوانات خانگی در منزل خود مراقبت می کنید، کاور مبل ضد آب و ضد ضربه برای مبلمان شما مناسب تر است. با استفاده از یک کاور مبل ضد آب و ضد خش از لکه شدن مبل و آسیب های احتمالی به مبل محافظت کنید. برای این که بتوانید از مبلمان خود محافظت کنید، می‌توانید از این نوع کاور استفاده کنید.


 

دوخت کاور مبل یا کاور مبل آماده ؟

کاور مبل آماده از آن دسته روکش هایی است که تنها بخشی از مبلمان را می پوشانند. معمولا کاور مبل آماده زیپ دار و ساده هستند که قسمت های نشیمن گاه و تکیه گاه مبل را می‌پوشانند. اگر وقت و زمان کافی برای دوخت پیراهن مبل به صورت کامل برای مبلمان خود ندارید، می توانید کاور مبل آماده را تهیه کنید. بعضی از فروشگاه های لوازم خواب و مبلمان انوع کاورهای آماده با قیمت بالا به فروش می رسانند. خرید اینترنتی کاور مبل پارچه ای آن چنان به صرفه نیست. قیمت نمونه کاورهای آماده در ایکیا !

 

دوخت کاور مبل راحتی

مبل هایی که در نشیمن و یا هال قرار می گیرند به علت استفاده زیاد بیش تر دچار آسیب می شوند.  در صورتی که از پارچه ارزان قیمت استفاده کنید، قیمت کاور مبل راحتی ارزان تر از سایر کاور مبل می شود. اما پیشنهاد می کنیم که در برای دوام بیش تر کاور مبل از پارچه های مرغوب و با کیفیت استفاده کنید.

 

دوخت کاور مبل پارچه ای

اگر می خواهید برای مبلمان راحتی خود روکش مبل بدوزید، باید از کاور مبل پارچه ای استفاده کنید. کاور مبل پارچه‌ای تمامی قسمت‌های مبل را می پوشانند. به دلیل پوشانندگی بالا، هر نوع لکه و آسیبی به مبل با این نوع کاور غیر قابل نفوذ است.  پس برای خانه هایی که رفت و آمد زیادی دارند مناسب تر است.

کاور پارچه‌ای مبل از میان تمام انواع کاور مبل می‌تواند بهترین انتخاب برای مبلمان کهنه و رنگ و رو رفته شما باشد. اگر می خواهید رنگ و نقش تازه ای به مبلمان و دکوراسیون منزل خود دهید می توانید با انتخاب یک پارچه با طرح دلخواه خود کاور مبل زیبا داشته باشد.

 

تعداد پیراهن مبل مورد نیاز

هزینه دوخت روکش مبل بصورت متری محاسبه می‌گردد و پیراهن مبل وقتی برای یک دست مبل کامل یا برای ست صندلی ناهارخوری بصورت کلی دوخته‌می‌شود معمولا به دلیل کمتربودن پرتی پارچه بر این اساس هزینه معقول‌تری دارد. از این جهت دوخت کاور برای یک دست بطور کامل به صرفه‌تر است.

 

جنس و رنگ روکش مبل

اگر روکش مبل را برای مبلی می خواهید که مدام از آن استفاده می کنید، باید جنس و رنگ روکش مبل را به گونه ای انتخاب کنید که دیرتر کثیف با خراب شود. سعی کنید از رنگ های روشن برای روکش مبل استفاده نکنید.


 

ارزانترین قیمت کاور مبل

اگر به دنبال کاور مبل ارزان قیمت هستید، باید با توجه به تعداد مبل خود و برآورد بودجه مناسب ترین نوع کاور مبل را انتخاب کنید. معمولا روکش مبل توسط یک شخص یا یک کارگاه دوخته می شود. که با این حساب اگر به دنبال ارزانترین قیمت کاور مبل هستید، سراغ کاور مبل آماده نروید.

کاور مبل | روکش مبل
5 امتیاز از 5 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن