خدمات سمپاشی گل و گیاه

ارائه تمامی خدمات سمپاشی گل و گیاه فقط در تهران و شیراز

تماس سراسری 02162829000

 

زندگی تازه گیاهان با سمپاشی گل و گیاه

با افزایش زندگی شهری و آپارتمان نشینی، فاصله مردم با زندگی سرسبز و زیبا بیشتر شده که این خلاف فرهنگ زیبای ما ایرانیان است. همچنین گل و گیاه آپارتمانی موجب باصفا شدن و زیبایی محل کار و منازل می‌شود. اما فراموش نکنید که گل و گیاه هم موجودات زنده‌ای هستند که نیاز به توجه و مراقبت ویژه دارند.برای اینکه گل و گیاه سرحال و شادابی داشته باشیم، لازم است اصول مراقبت و نگهداری گیاهان ، سمپاشی گل و گیاه ، بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی و همچنین سم خانگی برای گیاهان را شناخته و وقت و انرژی بگذاریم تا زندگی شاداب را به آنها هدیه دهیم.

شناخت گل و گیاهان، فصل مناسب آنها، خصوصیات و حساسیت‌ها موجب می‌شود در سم پاشی گل و گیاه و مراقبت از آنها عملکرد بهتری داشته باشیم. برای این کار دانش، تجربه و زمان لازم است. آیا دانش، تجربه و زمان کافی برای سم پاشی گل و گیاه خود دارید؟ برای تصمیم گیری درست و شناخت کافی ادامه مطلب را بخوانید.

 

خدمات سمپاشی گل و گیاه

 

سوالات رایج مشتریان در رابطه با سم پاشی گل و گیاه

 

 1. چه زمان نیاز به انجام سمپاشی گل و گیاه داریم؟
 2. ما در “خدمت از ما” چه کارهایی را انجام می دهیم؟
 3. مزایای سفارش سم پاشی گل و گیاه در “خدمت از ما” چیست؟
 4. هزینه های مربوط به سمپاشی گل و گیاه چگونه محاسبه می شود؟
 5. راه های ثبت سفارش سم پاشی گل و گیاه در “خدمت از ما” چگونه است؟

 

چه زمان نیاز به انجام سمپاشی گل و گیاه داریم؟

 

حتما شما هم برای خرید و نگهداری گل و گیاهان خود زمان ، انرژی و هزینه زیادی صرف کرده اید. اما فقط لازم است گیاهان شما در معرض یک افت ، شته ، قارچ و یا پشه ریز گلدان قرار بگیرد تا آن گیاه محبوبیت خود را از دست دهد. پس به گلهایتان عشق بورزید و از آنها مراقبت کنید و با  سمپاشی گل و گیاه به موقع به وضعیت آنها سامان ببخشید و از زیبایی بیش از پیش آنها لذت ببرید.

حال زمان مناسب سم پاشی گیاهان آپارتمانی بسته به نوع گل ، شرایط اقلیمی محل و مکان مورد نظر گیاه متفاوت است. خدمت از ما با تیم حرفه ای خود از بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی و باعچه استفاده کرده و گیاهان شما را در برابر بیماری و آفات در امان نگه می دارد.

 

ما در “خدمت از ما” چه کارهایی را انجام می دهیم؟

 

متخصصان “خدمت از ما” تمامی خدمات مرتبط با سم پاشی گل و گیاه را با بهترین کیفیت برای شما انجام می‌دهند. بخشی از این خدمات را در زیر با هم مرور می‌کنیم:

 • سم پاشی گل و گیاه در باغ
 • سم پاشی گل و گیاه آپارتمانی
 • سم پاشی گل و گیاه در باغچه حیاط
 • حذف شته های گیاه با شته کش خانگی
 • انتخاب بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی
 • سمپاشی گل و گیاه آپارتمانی با سم خانگی
 • تقویت و سم پاشی گل و گیاه تراس با سم خانگی
 • از بین بردن پشه ریز گلدان و سم پاشی گل و گیاه
 • از بین بردن و درمان عسلک گیاه با سم پاشی گل و گیاه

توجه کنید تمامی موارد بالا به صورت تخصصی توسط  مجرب ترین افراد این تخصص  انجام می‌شود.

 

مزایای سفارش سم پاشی گل و گیاه در “خدمت از ما” چیست؟

 

آفت های مختلف همواره زندگی گیاهان شما را تهدید می‌کنند. ما برنامه‌ای منظم برای معاینه گل و گیاه شما بخصوص گل و گیاه جوانتر (که دربرابر آفت ها بسیار حساس هستند) داریم. فراموش نکنید برای اجرای سمپاشی گل و گیاه اصولی وجود دارد که به آنها اشاره شده است:

 • اجرای اصولی کار
 • در دسترس بودن
 • صرفه جویی در زمان
 • اعزام بهترین متخصصان
 • قیمت مناسب و شفاف
 •  تیم پشتیانی قوی و همراهی مداوم آنها
 • استفاده از بهترین سم برای گیاهان آپارتمانی
 • سم پاشی گل و گیاه آپارتمانی در خارج از منزل
 • نوع سم و شناخت کامل با ویژگی سم خانگی

کارشناسان و متخصصانی که خدمات باغبانی را ارائه می دهند ؛ پس از بررسی گیاه، نوع آفت، قارچ یا باکتری آنها را مشخص کرده و در بازه مناسب سم پاشی گل و گیاه را انجام می دهند همچنین میزان غلظت و اندازه سم بستگی به وضعیت گل و گیاه شما خواهد داشت. فراموش نکنید هر سمی مخصوص یک آفت بوده و استفاده اشتباه از آنها موجب پژمردگی گل و گیاه شما خواهد شد. همچنین در سمپاشی گل و گیاه باید دقت کرد که سم به همه جای آفت برسد و قسمت‌های سالم گیاه هم در امان باشند.

 

هزینه های مربوط به سمپاشی گل و گیاه چگونه محاسبه می شود؟

 

هزینه سمپاشی گل و گیاه بستگی مواردی مانند موارد زیر دارد:

 • مساحت و متراژ محل مورد نظر
 • نوع سم مورد استفاده
 • نوع آفت گل و گیاه شما

شاید فکر کنید عمل سمپاشی گل و گیاه چندان نیاز به متخصص ندارد. اما به دلیل حساسیت آفت ها و سموم کشاورزی پیشنهاد می‌کنیم حتمأ از متخصصان ما مشورت بگیرید. کار ما تضمین شده است. اگر تصمیم به سمپاشی گل و گیاه گرفتید، خواندن این مقاله به شما کمک حواهد کرد.

 

خدمات سم پاشی گل و گیاه با قیمت مناسب

 

با اطمینان خاطر سم پاشی گل و گیاه خود را به متخصصان “خدمت از ما” بسپارید

 

نگران نباشید، ما در کنار شما هستیم. متخصصان ما با داشتن دانش و تجربه در زمینه سمپاشی گل و گیاه و همچنین مراقبت و نگهداری از آنها ، در کنار شما هستند.
هر گل و گیاهی در معرض بیماری‌ها و آفت‌های مختلفی قرار دارد. برای مقابله با آنها ابتدا لازم است آفت ها را بشناسیم تا راه مقابله با آنها را بدانیم. شناخت انواع مختلف آفت گیاهی و شیوه سمپاشی گل و گیاه، از تخصص‌های ماست.

 

راه های ثبت سفارش سم پاشی گل و گیاه در “خدمت از ما” چگونه است؟

 

اولین روش برای درخواست سم پاشی گل و گیاه برقراری تماس تلفنی با شماره 02162829000 و هماهنگی با پشتیبانی همیشه آنلاین است.

همچنین شما کاربران عزیز میتوانید برای ثبت سفارش رایگان از طریق رزرو اینترنتی، بدون هیچگونه برقراری تماس تلفنی درخواست خودتان را ثبت کنید و با آسودگی منتظر هماهنگی های بعد شوید

علاوه بر این روش ها برای راحتی بیشتر می توانید برای دریافت خدمات سم پاشی گل و گیاه  را از طریق اپلیکیشن “خدمت از ما”  به تمامی متخصصان  دسترسی داشته باشید.

بگذارید خیالتان را راحت کنیم که تیم پشتیبانی خدمت از ما حتی در روزهای تعطیل نیز آماده پاسخگویی به شما  از هر روشی است.

 

اجرای سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز در چه شهرهایی ارائه می شود؟

خدمات سم پاشی گل و گیاه در تهران

خدمات سم پاشی گل و گیاه در شیراز

لازم به ذکر است مشتریان عزیز حتی در روزهای تعطیل هم میتوانند به راحتی سفارش خود را ثبت کنند.

انواع آفت ها برای سمپاشی گل و گیاه

همانطور که اشاره شد شناخت نوع آفت برای عمل سمپاشی گل و گیاه بسیار مهم است. متخصصان ما با داشتن تجربه و دانش مناسب، عمل شناسایی آفت و سمپاشی گل و گیاه شما را به نحو احسن انجام می‌دهند.

آفت های مختلفی برای گل و گیاه وجود دارد که برخی از آنها عبارت است از :

 • انواع قارچ درختی
 • حلزون های درختی
 • شته و پشه ریز گلدان
 • کنه و شپشک‌ها
 • پشه قارچی

انواع قارچ درختی

از آنجایی که گل و گیاه موجود زنده است، از دست قارچ ها در امان نیست. قارچ ها به صورت انگل بر روی موجودات زنده دیگر زندگی می کنند. و از آنها تغذیه می کنند. استفاده از قارچ کش به تنهایی برای مقابله با آن کافی نیست و حتی ممکن است قسمت های سالم گیاه هم دچار آسیب شود.

حلزون های درختی

اگر سطح گیاهان شما براق باشد نشان از وجود حلزون دارد. حلزون، شب ها بیرون می‌آید و با جویدن گل و گیاه شما، آنها تغذیه می‌کند و از خود مایعی ترشح می کند که موجب براقی گل و گیاه می‌شود.

شته و پشه ریز گلدان

شته‌ها و همچنین پشه ریز گلدان معمولا بر روی برگ‌های تازه وجود دارند. این آفت و پشه ریز گلدان شیره گل و گیاهان را می‌مکد و به آنها آسیب و خسارت وارد می کند. جهت از بین بردن این آفت ها از شته کش خانگی می توان استفاده نمود.

کنه و شپشک‌ها

کنه که موجودات ریزی هستند و با چشم دیده نمی‌شوند و شپشک‌ها که آسیب‌های بسیار جدی به گل و گیاهان وارد می‌کنند.

پشه قارچی

پشه قارچی که با سوراخ کردن ریشه گل و گیاه به آنها آسیب وارد می‌کند. آفیدز هم یکی از آفت هاست. این آفت شپش مانند، به رنگ‌های مختلفی دیده شده است که در نوک و زیر برگ‌های گل و گیاه جمع شده و باعث متوقف شدن رشد گیاه می‌شوند.

برای مقابله با هر یک از آفت ذکر شده، روش سمپاشی گل و گیاه مختلف و متفاوتی وجود دارد. توجه داشته باشید که حساسیت کار بالاست و یک اشتباه کوچک موجب به روز خسارت مالی و آسیب دیدن گل و گیاه شما می شود. خسارت مالی از این بابت که ممکن است با اشتباه شما گل و گیاه از بین برود و تمام هزینه‌های شما هم هیچ شود.

سموم موجود در بازار برای سمپاشی گل و گیاه

برای هر آفت سموم مختلفی وجود دارد. که طرز کار با آنها هم متفاوت است. استفاده اشتباه از یک سم برای گل و گیاه مضر خواهد بود. برخی سموم عبارت اند از :

 • سم بنومیل
 • سم دیازینون
 • سم مالاتیون
 • سم اسنیپ

سم بنومیل

این سم یکی از راهکارهای مقابله با آفت قارچی است. یک قارچ کش قوی که برای مبارزه با آفت های قارچی به کار می‌آید.

سم دیازینون

سم دیازینون برای گیاهان آپارتمانی و برای آفت های مختلفی کاربرد دارد. از جمله آفت های مورد استفاده  از سم دیازینون برای گیاهان آپارتمانی نظیر ساقه خوار، برگ خوار و آفت هایی که در خاک هستند.

سم مالاتیون

این سم معمولا برای مقابله با آفت هایی نظیر کنه ها و لاروها کاربرد دارد. نحوه استفاده از سم مالاتیون نیاز به تخصص و تجربه دارد.

در مورد آفت ها و حشره زدگی‌های شدید پیشنهاد می‌شود از سموم تترا دیفون استفاده شود.

سم اسنیپ

این نوع سم بیشتر بر علیه مگس خانگی کاربرد دارد. این سم را معمولأ با چیزی ترکیب نمی‌کنند و آن را در جاهایی که خیس است یا توسط ما خیس شده است می‌پاشند.

نکات مهم در سم پاشی گل و گیاه

برای سمپاشی گل و گیاه لازم است که موارد زیر را هم رعایت کنید:

 • دمای مناسب سم پاشی گل و گیاه
 • اندازه و فشار مناسب در سم پاشی گل و گیاه
 • خلوص آب در سم پاشی گل و گیاه

 

دمای مناسب سم پاشی گل و گیاه

برخی سم ها در دمای مثلا 18 تا 30 درجه عمل می‌کنند و در خارج از این دما مفید نیستند. یا در فصل گرم و تابستان بهتر است که در دمای گرم عمل سمپاشی گل و گیاه انجام نشود.

اندازه و فشار مناسب در سم پاشی گل و گیاه

دقت نمایید که طوری سمپاشی نشود که نصف گیاه باقی بماند و نصف دیگر سمپاشی شود.

خلوص آب در سم پاشی گل و گیاه

آب‌های آلوده یا آب‌های دارای املاح بالا بر سم ها اثر منفی خواهد داشت.

رعایت همه موارد ذکر شده و همچنین موارد دیگری که مجال اشاره به آنها نیست، در عمل سمپاشی گل و گیاه دارای اهمیت فراوان است. نگهداری از گل و گیاه یک علم است و نیاز به تخصص دارد. لذا بهتر است این کار را به کاردان سپرد. شرکت ما با داشتن تجربه مناسب و سابقه طولانی در این زمینه، همواره آماده است تا بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد.

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

خدمات سمپاشی گل و گیاه
5 امتیاز از 4 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن