خدمات نظافت منزل شمال تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران

ارائه بهترین خدمات نظافت منزل شمال تهران

  02162829000 

ارائه بهترین خدمات نظافت منزل شمال تهران

 

خدمات نظافت منزل شمال تهران

 

خدمات نظافت منزل شمال تهران

خدمات نظافت منزل شمال تهران از خدمات پرطرفدار ما در نظافت است.خانه ای که نامرتب و کثیف باشد، حس سردرگمی را منتقل می کند و این سردرگمی باعث می شود در خانه احساس آرامش نداشته باشید.

در “خدمت از ما” خدمات نظافت منزل شمال تهران در جهت آسایش بیش تر کسانی که در شمال تهران زندگی می کنند ارائه می شود. تا علاوه بر آسایش بیش تر ، نیروی نظافتچی سریع تر به محل شما برسد و زودتر به کار نظافت منزل مشغول شود.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نظافت منزل شمال تهران در فضای وب دنبال می شود بیشتر درباره موارد زیر است: 

قبل از ثبت سفارش نظافت منزل شمال تهران  “خدمت از ما” به این 3 مورد توجه کنید :

check1 لیست قیمت نظافت منزل شمال تهران

check1 مناطق تحت پوشش خدمات نظافت منزل

check1 ویژگی نیروهای خدمات نظافت منزل شمال تهران

 

در ادامه با ما همراه باشید تا به تمامی موارد فوق پاسخ دهیم.

 

خدمات نظافت منزل شمال تهران

قیمت نظافت منزل شمال تهران

قیمت نظافت منزل شمال تهران تنها بر اساس جنسیت نظافتچی ( نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا ) و تعداد ساعت کاری برای نظافت منزل تعیین می شود. برای دیدن لیست قیمت ها به قیمت نظافت منزل مراجعه کنید. “خدمت از ما” در مقایسه با دیگر شرکت خدمات نظافت شمال تهران قیمت های مناسب تر و ثابتی را ارئه می دهد.

 

راه های درخواست نظافت منزل شمال تهران

درخواست تلفنی : در صورتی که می خواهید از طریق شماره تلفن نیروی نظافتچی را رزرو کنید با شماره ☎️02162829000☎️ تماس بگیرید.

درخواست اینترنتی : روش آسان تر دیگری برای درخواست خدمات نظافت منزل وجود دارد. از طریق فرم درخواست خدمات نظافت منزل اقدام کنید.

درخواست از طریق اپلیکیشن : با نصب اپلیکیشن “خدمت از ما” همیشه به بهترین متخصصان دسترسی دارید و سفارش اول خود را با تخفیف ویژه دریافت می کنید.

 • برای دریافت اپلیکیشن “خدمت از ما” از بازار بر روی لینک کلیک کنید: نصب اپلیکیشن
 • برای دریافت اپلیکیشن “خدمت از ما” از گوگل پلی بر روی لینک کلیک کنید: نصب اپلیکیشن

خدمات نظافت منزل شمال تهران

“خدمت از ما” با ارائه انواع خدمات نظافت منزل از جمله خدمات نظافت منزل شمال تهران، کارهای نظافتی منزل شما در هر کجای تهران از جمله شمال تهران را به بهترین نحو انجام می دهیم. سبک زندگی جدید به گونه ای شده است که خانم ها دیگر فرصت رسیدگی به تمیز کردن آشپزخانه نظافت منزل را ندارند و در این راستا نیاز به کمک دارند. ما با خدمات مختلف در تهران از جمله نظافت منزل غرب تهران و نظافت منزل شمال تهران با شما همراه هستیم.

 

نظافت راه پله و آسانسور در خدمات نظافت منزل شمال تهران :

راه پله و آسانسور از پر رفت آمد ترین قسمت های ساختمان است، به همین دلیل در نظافت و تمیزی آن باید دقت زیادی بشود. اگر شما در تهران هستید و درخواست نظافت راه پله در شمال تهران را دارید، بعد از تماس با ما، نزدیکترین نیروی نظافتچی در شمال تهران به منزل شما اعزام می شود. نظافت راه پله شامل تمیز کردن کف و بدنه و همچنین تمیز کردن نرده ها می شود. باید توجه کرد که از مواد شوینده ی مناسب استفاده کرد. نظافت مشاعات ساختمان را با یک تماس به ما بسپارید.

 

نظافت حیاط و پارکینگ در خدمات نظافت منزل شمال تهران :

اگر شما هم در یک ساختمان چند واحدی زندگی می کنید، باید بدانید حیاط و پارکینگ جز مشاعات محسوب می شود و زمان نظافت باید همه ساکنین باهم همکاری داشته باشند. میتوانید با یک تماس درخواست نظافتچی شمال تهران را داشته باشید تا نیروی نظافتچی خانم یا اقا به ساختمان شما اعزام شود.

نظافت سرامیک و لمینت در خدمات نظافت منزل شمال تهران :

این روزها استفاده از سرامیک و لمینت در خانه ها رواج بسیار زیادی پیدا کرده ، در نتیجه نظافت آن هم دقت و توجه بسیار زیادی را می طلبد. باید دقت کرد که جای لک بر روی آنها باقی نماند. برای تمیز کردن سرامیک باید توجه کرد که می توان از اسکاج زبر همراه با مواد شوینده استفاده کرد.

تمیز کردن شیشه ها در خدمات نظافت منزل شمال تهران :

شیشه ها محل عبور نور و روشنایی به داخل منزل هستند. تمیز بودن شیشه به عبور هرچه بهتر نور کمک شایانی می کند. در خاصیت باکتری زدایی نور خورشید شکی نیست اما بهتر است هنگام تمیز کردن آن از مواد شوینده استفاده شود.

اگر در شمال تهران زندگی می کنید ، به دلیل مسافت زیاد بهتر است نظافتچی را از همان منطقه در خواست کنید. در این صورت هم نیروی نظافتچی در زمان منسب به شما می رسد و هم در زمان کافی خدمات شما ارائه می شود. ما ارائه دهنده نظافت منزل درشمال تهران به شما هستیم. بالا ترین سطح ارائه خدمات را از ما بخواهید.

 

قیمت خدمات نظافت منزل شمال تهران “خدمت از ما”قیمت نظافت منزل

 

عاملی اصلی که روی قیمت خدمات نظافت منزل تاثیر میگذارد تعداد ساعاتیست که یک نظافتچی مشغول نظافت است. این خدمات از 4ساعت پایه کار شروع می شود و کاملا از سوی اتحادیه تایید شده است .

 

 


ویژگی های متمایز نیروهای نظافت منزل شمال تهران

check1 تمامی نیروها آموزش دیده و مورد اطمینان هستند.

check1 رفتار و برخورد کاملا حرفه ای با کارفرمای خود دارند.

check1 با ظاهر و پوشش مناسب در محل شما حاضر می شوند.

 

رعایت موارد خاص هنگام اعزام به محل

check1 قبل از اعزام آن ها ، هزینه نهایی به نظافتچی ابلاغ می شود و تقاضای هزینه بیش تر نخواهند کرد.

check1 نیروی نظافت منزل شمال تهران از طرف شرکت خدمات نظافت منزل شمال تهران تایید صلاحیت می شود.

تهیه لوازم نظافت منزل شمال تهران

حمل لوازم نظافت مورد نیاز توسط نظافتچی دشوار است. پس حتما هنگام درخواست خدمات نظافت منزل ، قبل از رسیدن نیروی اعزامی تمامی وسایل شستشو را تهیه کنید و در اختیار نظافتچی قرار دهید.

 

در صورت عدم رضایت از انجام کار نیروی نظافت منزل چه باید کرد؟

در صورتی که شما از انجام کار نیروی نظافت منزل  رضایت نداشتید ، می توانید  با پشتیبانی خدمت از ما  تماس بگیرید و درخواست / و یا شکایت خود را عنوان کنید. تیم پشتیبانی خدمت از ما  از ساعت 8 الی 22  در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند و شکایات شما را پیگیری نمایند.

 

در ضمن اگر درخواست تعویض نیروی نظافت منزل دارید باید تا یک ساعت بعد از انجام کار غیر ممکن می شود . پس در صورت نارضایتی و تعویض نیروی نظافتی تا یک ساعت قبل درخواست نظافتچی جدید بدهید.

 

خدمات نظافت منزل شمال تهران :

 • خدمات نظافت منزل شمال شرق تهران
 • نظافت منزل اقدسيه
 • خدمات نظافت منزل پاسداران
 • خدمات نظافت منزل شرق تهران
 • خدمات نظافت منزل تهران
 • خدمات نظافت منزل سعادت آباد

 

در شرکت خدماتی نظافتی ما:

ما با ارائه انواع خدمات نظافتی مانند تمیز کردن درب ورودی و محوطه جلوی ساختمان، نظافت سرویس بهداشتی و حمام ، نظافت حیاط و پارکینگ ، نظافت راه پله و آسانسور، کفسابی ، تمیز کردن استخر و سونا ،  تمیز کردن سرامیک و لمینت ، نظافت فضای درونی منزل و… با بالاترین کیفیت در خدمات رسانی به شما آماده هستیم. ما با اعزام نیروی متخصص و حرفه ای همچنین دارای ضمانت به همراه نظارت دقیق در تلاش هستیم بهترین خدمات نظافت منزل شمال تهران، شرق، غرب و جنوب را ارائه کنیم.

منبع [Thumbtack]

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

خدمات نظافت منزل شمال تهران
4.8 امتیاز از 17 رای

3 Comments

 1. صدف گفت:

  سلام نظافتچی سمت لویزان هم می فرستید؟

 2. فلاح پور گفت:

  چند روز پیش از خدمات نظافت منزل شما برای کمک به خونه تکونی همسرم استفاده کردم. عملکردشون خوب بود اما نمیدونم چرا سر وقت کارش رو تموم نکرد. ممنون از سایت خوبتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید